Dziś jest: Niedziela, 20 września 2020, godzina 18:50
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kilka Pytań

legolas638
Wiadomość [#1]: 16.03.2011 o 13:43

Konto skasowane

1. Jak zrobić aby po Metamorfozie jednostka miała inne czary niż przed.
2.Jak zrobić aby po jakimś czasie lub lv jednostka zmieniła swój model.
3. Jak zrobić aby bohater (sterowany przez komputer) żył własnym życiem a nie stał tylko w miejscu.

Koba10s
Wiadomość [#2]: 23.03.2011 o 23:43

Konto skasowane

legolas638 napisał
1. Jak zrobić aby po Metamorfozie jednostka miała inne czary niż przed.
2.Jak zrobić aby po jakimś czasie lub lv jednostka zmieniła swój model.
3. Jak zrobić aby bohater (sterowany przez komputer) żył własnym życiem a nie stał tylko w miejscu.

1. Metamorfoza polega na podmianie jednostek z odpowiednią animacją i dodawaniu do zamienionej jednostki specyficznych bonusów. Wnioskuje więc, że aby tego dokonać
wystarczy zmienić czary jednostki w którą dany bohater się zmienia podczas metamorfozy. Musisz skorzystać z edytora obiektów.
2. Można zmienić kolor jednostki, wielkość, przezroczystość ale modelu raczej nie. W każdym razie gdybyś chciał...
Wyzwalacz:
Wydarzenia:
Jednostka - A unit awansuję na wyższy poziom
Warunki: (Opcjonalnie):
(Hero level of (leveling hero) równa się X (Na jakim poziomie bohatera jednostka ma zmienić kolor, skalowanie, przezroczystość)
Akcje:
Np. Animacja - Change (Leveling Hero)'s vertex coloring to (100.00%, 100.00%, 100.00%) with 50.00% transparency (Sprawi że bohater będzie 50% przezroczysty)
Tylko tyle mogę wymyślić co do tego, bo akcji na zmianę modelu raczej nie ma, ale może ktoś inny pomoże.
3. Trzeba pobawić się Edytorem AI o którym nie mam pojęcia dlatego raczej w tym punkcie Ci nie pomogę.

W sumie ten świat jest piękny tylko ludzie to ku**y.
legolas638
Wiadomość [#3]: 24.03.2011 o 17:48

Konto skasowane

1.Już tak robiłem, gdyby to było takie proste to bym się nie pytał.
2. No właśnie da sie zmienić model bo widziałem to na kilku mapkach.

Rinni
Wiadomość [#4]: 24.03.2011 o 19:35

Konto skasowane

2. replace unit z tym hero tylko z zmnienionym modelem (musisz stworzyć dwie jednostki.) zdolności się oduczy, ale lvl mu zostanie.

Umiem średnio wyzwalacze. Pozdro dla innych twórców. beerchug.gif
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :