Dziś jest: Środa, 3 czerwca 2020, godzina 18:25
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: SOS laika ... :(

NiKON
Wiadomość [#1]: 11.03.2011 o 14:52

Konto skasowane

Witam!!
Od wczoraj jestem gram SC2 na multi i szczerze powiem że jestem załamany. Na 10 meczy wygrałem tylko z czego jeden przez to że mojemu przeciwnikowi się komp zawiesił na początku rozgrywki. Gram cały czas terranami i nie wiem za choinkę jak zacząć wygrywać. Czytam fora ale na nich jest wszystko napisane nie zrozumiałym językiem jak np. : exp, 3gate itd. Nie wiem o co chodzi.

Pomożecie?

P.S.
Jako że to mój pierwszy post na forum, witam wszystkich serdecznie i życzę jak najwięcej wygranych bitw w SC2. Pozdrawiam.

EDIT
Zapomniałem napisać o jeszcze jednym problemie. Wszyscy piszą nazwy swoich jednostek po angielsku a ja mam grę w języku polskim więc też się przez to gubię :/

[Edycja NiKON - 11.03.2011 o 14:58]

BlekDef
Wiadomość [#2]: 11.03.2011 o 15:21

Konto skasowane

Ściągnij grę ze strony Blizza po angielsku (zdecydowanie lepsza od polskiej wersja językowa). A po drugie proponuje przyspieszony kurs czytania ze zrozumieniem Cylon_anim.gif

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
NiKON
Wiadomość [#3]: 11.03.2011 o 19:21

Konto skasowane

Czytać ze zrozumieniem. Właśnie piszę tutaj dlatego żeby ktoś mi wytłumaczył o co chodzi w tych skrótach. Nie rozumiem tego slangu :/

BlekDef
Wiadomość [#4]: 11.03.2011 o 19:38

Konto skasowane

To spójrz może na nazwę tablicy, co?

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
NiKON
Wiadomość [#5]: 11.03.2011 o 19:41

Konto skasowane

O skróty pytam tak między innymi. A główne pierwsze pytanie brzmi: Jak zacząć wygrywać. Czyli chyba pasuje do podania jakiejś strategi i porad jak grać, co?

Sorry za OT

[Edycja NiKON - 11.03.2011 o 19:42]

BlekDef
Wiadomość [#6]: 11.03.2011 o 20:37

Konto skasowane

Ta, pasuje, ale na tablicy SC2, a nie SC http://forum.battlenet(...)f24.html Cylon_anim.gif

Last
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :