Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 20:52
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik Kilka pytań odnośnie pvp warriora.

Odpowiedź

Temat: Kilka pytań odnośnie pvp warriora.

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
mindseeker
Wiadomość [#101]: 04.04.2011 o 11:23

Konto skasowane

Napisz jaką masz tą broń z PvE, bo niektóre są znacznie lepsze od tych PvP mimo braku resi.

[Edycja mindseeker - 04.04.2011 o 11:23]

Nekkro
Wiadomość [#102]: 04.04.2011 o 11:39

Konto skasowane

99% ludkow ktorzy robia pvp warriorem na dobrych ratingach chodzi z bronia za cp, ktore to bronie sa ZNACZNIE lepsze od tych pvp ? Chyba jakis hero 25hc ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Rated.R
Wiadomość [#103]: 04.04.2011 o 19:11

Konto skasowane

mindseeker napisał
Napisz jaką masz tą broń z PvE, bo niektóre są znacznie lepsze od tych PvP mimo braku resi.

[Edycja mindseeker - 04.04.2011 o 11:23]

Na chwile obecna dysponuje:
Blade of the Fearless
Foe Reaper
Arced War Axe

czyli nic wiecej niz 346

PinkiStinki napisał
aha, ty nie miałeś na myśli "broni za honor" tylko za cp...

Tak, troche zagmatwalem w swoim poscie za co przepraszam ;) Pytanie mialo brzmiec czy za cp pierwszy zakup to bron i co warto dorzucic za te uzbierane 3.2/3.3k honoru do tego blue seta smiley.gif

Dwa trinkety ktore zwrocily moja uwage to:
Pierwszy
Drugi

w przypadku dwóch pozostałych czyli trzeci i czwarty wydaje mi sie ze sa troszke gorszymi propozycjami?

Nekkro
Wiadomość [#104]: 04.04.2011 o 20:23

Konto skasowane

za conquest imo zakup broni.

nie wiem jaka klasa grasz, ale jezeli nie humanem to oczywiscie trinket 1 i 2, jezeli chcesz sie bawic w odpalany trinket.
jezeli nie, no to wiadomo. Ten trink z hp jest raczej rzadko stosowany w pvp warriorem na chwile obecna gdzie jedyne co mamy to (wulg.)niecie.

generalnie do blue seta dorzucasz wszystko z pvp za blue. I watpie zeby to sie specjalnie zmienilo po 4.1

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
PinkiStinki
Wiadomość [#105]: 04.04.2011 o 20:47

Konto skasowane

tak jak kolega wyżej napisał, broń + trinket 1 + trinket 2. Jeśli grasz humanem to trinket 1+4.

co do opalanych trinketów, w pvp są one imo zawsze lepsze niż randomy, kontrolowany burst > random proce. Możesz zmakrować to sobie pod któryś z ofensywnych cd i jest gitara. I nie musisz upychać na pasku kolejnego binda.

mindseeker
Wiadomość [#106]: 04.04.2011 o 22:25

Konto skasowane

Z tych broni co masz wszystkie są słabe do PvP, więc kup za CP jak wyżej napisali.

Co do zmacrowania trinketu to ja mam fajne macro, ale to tylko dla orków;p

/cast Deadly Calm
/cast Bloodfury
/cast Trinket

Burst jest sporawy.

MS
Wiadomość [#107]: 05.04.2011 o 08:26

Konto skasowane

mindseeker napisał

Burst jest sporawy.

Raczej nie, bo trinketa się powinno użyć, a nie castować... więc raczej się nie odpali.

Nekkro
Wiadomość [#108]: 05.04.2011 o 09:35

Konto skasowane

PinkiStinki napisał
co do opalanych trinketów, w pvp są one imo zawsze lepsze niż randomy, kontrolowany burst > random proce. Możesz zmakrować to sobie pod któryś z ofensywnych cd i jest gitara. I nie musisz upychać na pasku kolejnego binda.

pewnie ze tak bo daja wieksza ilosc str. Ale zalezy co kto lubi ewentualnie jaka rasa gra.
Ja mam engi gloves zmakrowane z bs
bloodfury z DC, zerk stance, reckless

nie wiem gdzie mialbym zmakrowac trinket ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Narwany
Wiadomość [#109]: 05.04.2011 o 15:55

Konto skasowane

Dzieki za odpowiedzi odnośnie tematu WAR/holy PAL vs reszta świata,informacje były przydatne. Przynajmniej już będzie mniej do zastanowienia się na kim siedzieć w danym momencie, ale brak bursta w przypadku mojego Wara i tak mnie martwi;)
A rest Shammy jest lekko przegięty jednak i tu nie ma zmiłuj.
,ale jedna uwaga Palek nie ma "dispel magic"....chyba, że sie myle?

mindseeker
Wiadomość [#110]: 05.04.2011 o 17:01

Konto skasowane

MS napisał
mindseeker napisał

Burst jest sporawy.

Raczej nie, bo trinketa się powinno użyć, a nie castować... więc raczej się nie odpali.

zapewniam cie ze sie odpala...

#showtooltip Deadly Calm
/cast Deadly Calm
/cast Bloodthirsty Gladiator's Badge of Victory
/cast Blood Fury(Racial)

[Edycja mindseeker - 05.04.2011 o 17:02]

pussymonsta
Wiadomość [#111]: 05.04.2011 o 17:06

Konto skasowane

pewnie działa i cast i use, ja mam pod /use i działa biggrin.gif

Kmieciol
Wiadomość [#112]: 05.04.2011 o 19:57

Konto skasowane

witam,
mam warka i gram w teamie z holy paladynem, z tego co czytamy to ten setup jest dosyc dobry, moze nie najlepszy ale wedlug opini w internecie powinien jako tako dawac rade na arenach, ale niestety jak nie za bardzo nam idzie sad.gif. Najwiekszym naszym problemem na arenach jest CC, ten setup niestety nie posiada zbyt duzej ilosc skilli do kontrolowania innych postaci, w odroznieniu od praktycznie wszystkich wszystkich innych klas... Pomijam juz fakt, ze shamana resto praktycznie nie da sie zabic, nie mam sposobu jak sie przy nim utrzymac, do tego dochodzi jego partner, ktory zarzuca spowolnienia itp. Gdyby ktos byl tak mily i podpowiedzial jak sobie radzic tym teamem na arenach to bylbym bardzo wdzieczny. Wszelkie porady dotyczace zmiany talentow i glyphow rowniez mile widziane smiley.gif

arrmory
warek: http://eu.battle.net/w(...)advanced
palladyn: http://eu.battle.net/w(...)advanced

pussymonsta
Wiadomość [#113]: 05.04.2011 o 22:46

Konto skasowane

nie stunujcie tego samego targetu cały czas, skoordynujcie hammer z fearem+potem throwdown+pummel+oneshot macro, za którymś razem zabijecie biggrin.gif a no i hammer na tego który dospelluje.

Nekkro
Wiadomość [#114]: 06.04.2011 o 01:05

Konto skasowane

tak jak kolega napisal. CC nie macie za duzo ale sa dosc dobre - 2 x stun w tym jeden niedispelowalny, na locka pety paladyn ma hw, HoF, fear, szarza, pummel. Resto szamana owszem trudno zabic ale coz, czasem warto troche poswitchowac target jezeli akuat przeciwny healer nie ma go w zasiegu czy jest za slupem.
Imo warek tez ma troche dziwne ulozenie talentow, 2/3 incite, brak improved hamstring ( obowiazkowy imo, nawet do ratowania dupy twojemu hilerowi ). Ja bym dal 2/2 hamstring i 1 w rude interrupt.

pozatym warek to nie ma robic cc tylko NAPIERDALAC !

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#115]: 06.04.2011 o 13:15

Konto skasowane

Nie graj 2vs2, bo teamy Resto Shaman/Heal są tak (wulg.)ające, że zbrzydnie ci ta gra. Dobrego Resto Shamana nie będziesz w stanie zabić teamem Holy Pal/Warrior. No po prostu nie będzie w stanie. Ty siądziesz na Shamana, a on ci walnie frost shocka i ucieknie za pilar - zanim dostaniesz dispela, stracisz 10 sekund a on znowu full hp - bez sensu.
Z Resto druidem łatwiej zabić R Shamanów - taka rada.

Z innych rad to koniecznie niech Warek zmieni enchant na broni nawet na Avalanche.
Wywal talenty z Incite i daj po jednym w Rude Interruption i Improved Hamstring. Z Drums of War też bym jeden punkt zabrał i dał w Blitz, który bardzo pomaga, gdy dwóch dpsów bije twojego heala.

Wywal Glyph of Slam i koniecznie daj Glyph of Bladestorm.
Glyph of Colossus Smash zamień na Piercing Howl - nie wiem jak bez Piercing Howl można grać.
Zamiast Rapid Charge dałbym też Sweeping Strikes.

[Edycja mindseeker - 06.04.2011 o 13:20]

Gauz
Wiadomość [#116]: 06.04.2011 o 17:30

Konto skasowane

Mam pytanie troche z innej beczki. Czy warto zmieniac 365 przedmioty na 346 jesli mam zamiar pojsc na raid. Ogulnie w specu Arms po osiagnieciu hit, i expertise capa, gdzie mi spadl crit do 5,5 dps na raiding dummy u mnie wynosi 11k. Nie mam pojecia czy to jest juz wystarczajaco czy lipa. Nie gram PVE poniewaz pracuje do 22 i niewiem jaki teraz dps maja raiderzy na dummy i jak to sie przeklada na raidzie. Zostaje mi tylko 2*1 hand fury ale hita nie osiagne z tych itemow, a bez trafiania nie bede mial rage wiec dpsu na bank nie zrobie. Bede wdzieczny za odpowiedzi oraz sugestie. Dzieki z gory

Kmieciol
Wiadomość [#117]: 07.04.2011 o 16:19

Konto skasowane

pussymonsta napisał
nie stunujcie tego samego targetu cały czas, skoordynujcie hammer z fearem+potem throwdown+pummel+oneshot macro, za którymś razem zabijecie biggrin.gif a no i hammer na tego który dospelluje.

mozesz mi powiedziec jak to oneshot macro wyglada? bo szczerze powiem, ze nie mam pojecia o czym piszesz :P

Nekkro
Wiadomość [#118]: 07.04.2011 o 17:06

Konto skasowane

odpalenie wszystkich cd takich jak deadly calm, trinket, przelaczenie na berserker stance, odpalenie recklessness i jazda ;]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
REKLAMA
Strona 6 z 6.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :