Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 20:39
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik Kilka pytań odnośnie pvp warriora.

Odpowiedź

Temat: Kilka pytań odnośnie pvp warriora.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Gauz
Wiadomość [#41]: 17.03.2011 o 17:16

Konto skasowane

No skill no kill. Nie placz ze rogalem nic nie mozesz zrobic tylko sie naucz grac. W duelach z rogalem mam mniej szans do wygrania niz np pala czy dk. Co do ferala to jak odpala berserka w misiu to 10k potrafi zrobic + ...j mu zrobisz i sie leczy do tego 60 proc a nie 30 jak warek, aha armoru ma nie 20 k tylko 40.

pussymonsta
Wiadomość [#42]: 17.03.2011 o 17:18

Konto skasowane

(wulg.) zapraszam na warriora, zagraj arene against healer+dps gdzie obaj mają wymaganą ilość resi na arene i wtedy się wypowiedz czy naprawdę tak łatwo wszystko zabić w 5 sekund, co za debilny stereotyp, że warrior gniecie każdego na charge+throwdown! jak biegasz w PvE gearze to każdy cie położy na swoich stunach. Ktoś mówił, że typowy warrior nie używa disarm i feara ;d ja mojego feara używam co 2 minuty razem z CC mojego heala i szansa na kill'a jest w co 3 takim mini chain cc? albo partner defy odpali, albo trinket użyje, albo bańka/tremor czy inne gówno.z tym disarmem się zgadzam, najczęściej dostaje diasrma wtedy kiedy ja kogoś disarmne ;d tak jakby dopiero wtedy zobaczyli, że mają taki fajny skill ( a i tak używam najczęściej żeby przerwać shield wall;o)

Igor
Wiadomość [#43]: 17.03.2011 o 17:23

Konto skasowane

mindseeker napisał
idac Twoim tokiem rozumowania to kiedy zbiore o 2k wiecej to sam bede solowal kazde bg smiley.gif

Nie. Ale nie bedziesz padał jak padasz teraz. 3,5 k resi to minimum, a jak mi piszesz, że przy 2,6k resi Warek ci zjezdza po szarzy polowe hp to sorry, ale podrasuj gear i zobaczysz, że będzie lepiej.

a baran w plate'ach pizga jednym guziczkiem bezmyslnie bo dali mu jakiegos pojebanego bursta nagle.

odezwał się ten co grą klasą bez burstu haha. Napierdalanie Ambushem ponad 20 k kryty na plate to normalne według ciebie? Może to nie jest burst? Taki lock po 5 sekundach openera nie ma polowy hp w walce z rogalem.

Właśnie przez takich jak ty(low geared) płaczących że ktoś ma za duży burst Blizzard nerfi klasy w PvP. Kiedyś Ret Palka, bo milion noobów płakało że ginie w stunie, a teraz Warriora.

racja, rogal ma podobnego bursta jak warek. tylko jesli rogal walnie ambushem za 20k w locka to warek wtedy 40k smiley.gif
a jesli ambush wchdozi za tyle w warka to:
1. warek jest rowniez low geared, jak to ujales.
2. po tym ambushu warek odda rogalowi od razu za 30+k. i wtedy rogal ma klopot bo musi tanczyc wokol, a warek nic nie musi.
3. moge tylko wspolczuc tym, ktorzy ambushem chca warkowi krzywde robic w ramach pierwszego openera... (moze tak sie da jak juz sie jest high geared, na bg sie tak nie da)

i jak zwykle nie czytasz co sie do Ciebie pisze. nie padam, a jesli juz to przez to, ze popelnie blad jakis. tyle, ze niewiele w tym zaslugi rzeczonego warka :P bo nie on jest lepszy, tylko ja sie spoznilem, a on jak ciapal swoj guzik tak ciapal. az trafil.

to przez takich jak Ty, ktorzy lubia grac jednym guziczkiem w tej grze ciagle nie mozna zbalansowac niczego.
i jesli twierdzisz ze ret palek byl normalnie zbalansowany na pocztaku wotlka to chyba cos Ci na glowe upadlo. serio.
palek w stunie zabijal wszystko. w pierwszym stunie, a nie jakims ciagu stunow. podobnie byl z(wulg.) rogal jeszcze w tbc, kiedy na combo cs-muti-ks-muti-muti-env (czy tam zamieniajac muti na sinister i env na evi, zadna roznica w sumie) zabijalo sie wiekszosc ludzi. tez bylo to przegiecie.

i ja nie wyplakuje sie na blizzowym forum. mam to gdzies. tu jest temat to sie odzywam, nie po to, zeby domagac sie nerfa, a zeby sie ucieszyc ze nerf ma byc :P jakby nie bylo to gralbym dalej jak gram, skoro ma byc to uwazam, ze zupelnie slusznie. choc i tak bardziej bym znerfil maga akurat. tym to sie nalezy juz od lat.

Nekkro
Wiadomość [#44]: 17.03.2011 o 18:25

Konto skasowane

Igor napisał
pewnie ze nieco przesadzam, ale w sumie niewiele :P na bg jesli warek mnie dopada pierwszy to wychodze ze stuna na jakies 60% hp, z bleedami, debufami itd.
mam 2633 resi, czesc sprzetu niebieska za honor, a kilka za conquesty czy z BH. nie jestem najslabiej ubranym rogalem na bg zazwyczaj :P

jezeli na bg warek Cie dopada pierwszy to nie byles stealth ;) Czyli juz w walce a to zaden wyznacznik. I tak blizzard ulatwil wam rogalom zycie z nami warkami kasujac zdejmowanie stealth z piercing howla i demo shouta ;)
Trudno cos pisac o tym jak to na bg bywa, wiadomo ze jak wjedzie w Ciebie warrior ktory ma 3 staki slaughter no to kicha, z OP pewnie crity po 20-25k beda wchodzic i nic na to nie poradzisz. Nie zdziwie sie jak niedlugo OP przestanie miec mozliwosc uzycia kiedy cel zrobi unik badz sparuje atak.

Dodatkowo przykra sprawa jest taka ze Warrior nic nie wnosi do teamu poza burstem na dzien dzisiejszy.
Jezeli bylbym hilerem to moglbym sie zastanawiac np. czy brac warka ktorego dmg zostanie zmniejszony a ktory nie daje za duzo w walce ( toretyzujemy dla teamu 3v3 na ten przyklad ) czy moze lepiej wzisc DK ktory to robi moze i troche mniejszy dmg ale za to ma silence, interrupta, death gripa, chainsy czyli ranged snare, aoe, wali atakami magicznymi na dystans wiec nie jest ciota kiedy zostanie zrootowany, antimagic shield, duzy selfheal, spokojnie moze lac po zmianie presence na blood itd.

Czy moze nawet takiego ferala ktory uwalnia sie ze snare, ma rooty no i Cyclone czyli najlepszy imo cc. Czy rogue ktory rowniez moze nie ma mega bursta ale bardzo dobry cc. Czy moze w koncu kazda inna klase ktora robi podobny dmg ale daje teamowi o wiele wiecej w czasie walki.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Igor
Wiadomość [#45]: 17.03.2011 o 18:37

Konto skasowane

Nekkro napisał

jezeli na bg warek Cie dopada pierwszy to nie byles stealth ;) Czyli juz w walce a to zaden wyznacznik. I tak blizzard ulatwil wam rogalom zycie z nami warkami kasujac zdejmowanie stealth z piercing howla i demo shouta ;)
Trudno cos pisac o tym jak to na bg bywa, wiadomo ze jak wjedzie w Ciebie warrior ktory ma 3 staki slaughter no to kicha, z OP pewnie crity po 20-25k beda wchodzic i nic na to nie poradzisz.

(...)

wszystko sie zgadza
dlatego ja sie ciesze, ze znerfia, a warkom na pewno sie to nie spodoba hehehe
ale tez trudno, zebym ja sie nie cieszyl :P
to wkurza jak sie czlowiek spokojnie, relaksacyjnie dziubie z jakims innym rogalem i nagle wpada jakas pojebana gora miecha w postaci taurena i zdejmuje pol hp strzalem smiley.gif po czym wali stompa i macha jakims toporkiem drugi raz, a czlowiek zaczyna sobie drinka polewac bo klawiatury nie ma co juz trzymac

mindseeker
Wiadomość [#46]: 17.03.2011 o 19:07

Konto skasowane

racja, rogal ma podobnego bursta jak warek. tylko jesli rogal walnie ambushem za 20k w locka to warek wtedy 40k smiley.gif

Co ty w ogóle chrzanisz jakie 40k? Chyba z berserkiem z bg. W Locka który ma 4k resi wchodzą krytyki po 20-30 k maks.

a jesli ambush wchdozi za tyle w warka to: 1. warek jest rowniez low geared, jak to ujales.

Ja mam 3,5 k resi i codziennie dostaje ambushe za 20k.

2. po tym ambushu warek odda rogalowi od razu za 30+k. i wtedy rogal ma klopot bo musi tanczyc wokol, a warek nic nie musi.

No (wulg.) pewnie 30k. Warek ma 7% crita w PvP gearze i zanim wrzuci renda to dostanie disarma, stuna, rogal ucieknie itd.

to przez takich jak Ty, ktorzy lubia grac jednym guziczkiem w tej grze ciagle nie mozna zbalansowac niczego.

Grałem 4 lata rogalem i zapewniam cię, że Warrior ma 2 razy więcej guziczków od Rogala, który od zawsze jest najłatwiejszą klasą do PvP. Auto snare, auto dmg z poisonów itd, nic nie musisz klikac samo się aplikuje

i jesli twierdzisz ze ret palek byl normalnie zbalansowany na pocztaku wotlka to chyba cos Ci na glowe upadlo. serio.

Nie nie na początku. Po nerfie Judgementa był zbalansowany, ale dzieci dalej płakały do momentu aż Blizzard całkowicie zniszczył Ret Palka w PvP.

podobnie byl z(wulg.) rogal jeszcze w tbc, kiedy na combo cs-muti-ks-muti-muti-env (czy tam zamieniajac muti na sinister i env na evi, zadna roznica w sumie) zabijalo sie wiekszosc ludzi. tez bylo to przegiecie.

Rogal w TBC to po pierwsze nie grał assa PvP, tylko Sub. Ewentualnie hybryda combat/sub albo combat z mace stunem, żadne muti. I w TBC to rogal choćby się zesrał to nie był w stanie Warriora ani żadnego heala zabić - pamiętam to do dziś, więc nie mów, że kładł wszystko, bo lock i inny rogal to jednak nie wszystko...

choc i tak bardziej bym znerfil maga akurat. tym to sie nalezy juz od lat.

Tu się zgadzamy. Mag powinien mieć wszystkie novy na DR, a najlepiej niech usuną nove elementala, bo dostał ring of frost i to jest za dużo tego gówna.

Jeszcze dodam, że ten nerf CS akurat nie odbije się zbytnio na dmg vs Rogue, więc się tak nie cieszhahaha.gif .

[Edycja mindseeker - 17.03.2011 o 19:08]

Igor
Wiadomość [#47]: 18.03.2011 o 09:08

Konto skasowane

mindseeker napisał
Co ty w ogóle chrzanisz jakie 40k? Chyba z berserkiem z bg. W Locka który ma 4k resi wchodzą krytyki po 20-30 k maks.

no wlasnie mowimy o bg :/ lock 4k resi i nadal Ci wchodza krytyki po 30k? to co sie przypirerdalasz ciagle? przeciez wlasnie potwierdzasz to co pisalem do tej pory :/ pomysl czasami...

a
Ja mam 3,5 k resi i codziennie dostaje ambushe za 20k.

jako opener pierwszy? to potem musi tego rogala bolec. wspolczuje.

No (wulg.) pewnie 30k. Warek ma 7% crita w PvP gearze i zanim wrzuci renda to dostanie disarma, stuna, rogal ucieknie itd.

skoncz tak pieprzyc prosze... wczesniej w clotha waliles na 4k resi po 30k, naprawde sadzisz ze leather tak zajebiscie zwieksza armor? przy polowie ww zasadzie tego resi? po raz kolejny: pomysl czasami bo zaprzeczasz sam sobie.

Grałem 4 lata rogalem i zapewniam cię, że Warrior ma 2 razy więcej guziczków od Rogala, który od zawsze jest najłatwiejszą klasą do PvP. Auto snare, auto dmg z poisonów itd, nic nie musisz klikac samo się aplikuje

gowno tam ma. co z tego ze ma guziczki, czy raczej moze miec na pasku, skoro nie musi z tego korzystac? bo jest smierdzacym taurenem i ma toporek. a w tej chwili 80% warkow nie korzysta z niczego bo? bo nie musi. i tyle. tez moge sobie wyjac na pasek wszystkie skille i twierdzic, ze mam.
a w ogole nie grasz rogalem od paru lat wiec co mi tu bedziesz opowiadal. polowe z tych Twoich auto to wiekszosc klas sobie zdejmuje i wtedy zakladasz/zdejmujesz dodatkowymi guziczkami wyobraz sobie. i musisz bo inaczej mozesz od razu vanishowac i spieprzac.

Rogal w TBC to po pierwsze nie grał assa PvP, tylko Sub. Ewentualnie hybryda combat/sub albo combat z mace stunem, żadne muti. I w TBC to rogal choćby się zesrał to nie był w stanie Warriora ani żadnego heala zabić - pamiętam to do dziś, więc nie mów, że kładł wszystko, bo lock i inny rogal to jednak nie wszystko...

pod koniec gral. i zabijal na to combo. no bez resto druta moze. wiec mi nie mow. slabo pamietasz. oczywiscie na arenie moglo byc inaczej.

Jeszcze dodam, że ten nerf CS akurat nie odbije się zbytnio na dmg vs Rogue, więc się tak nie cieszhahaha.gif .

ile by nie bylo. kazdy procent dobry, bo da mi ten komfort, ze nie bede musial niszczyc klawiatur tylko dlatego, ze jakis mlotek ma szarze i toporek. juz sie smieje sam do siebie na mysl, ze polowa z tych twardzieli przez ten wlasnie minimalny procent zacznie zdychac jak szmaty smiley.gif
a to, ze nerf nie dotknie dobrych graczy to tym lepiej dla nich. zreszta dobry gracz wyjdzie z kazdego nerfa jakos. to barany beda wiecznie jeczec.

a wiesz czemu tak mnie (wulg.)aja glaby w plate? opowiem Ci scenke rodzajowa z bg kilka dni temu.

stracilismy (ally) LH na Glineas. na gy zostalem ja, warek i DK. przy LH stalo 5 hordy: resto drut i shamek, warek, mag i lock
wstalem pierwszy, zobaczylem, ze ich duzo, zesteltowalem i polazlem pod flage w nadziei, ze ktos moze odciagnie te bande i uda sie defense. wstal warek, wsiadl na mounta, dojechal do flagi i? zszarzowal warka... 2 sec.-padl, wstal dk, wsiadl na mounta, dojechal do flagi i? gripnal sobie warka. 2sec. wstal warek....

wiesz co? powinienem isc stamtad i cos probowac robic ale zafascynowali mnie chlopaki. siadlem sobie wygodnie niedaleko flagi i ogladalem jak w kinie. kazdy z tych debili wyrobil sie 8 razy z taka samotna szarza. zawsze w warka 1 vs 5. bez zadnej mysli, a raczej z jedna: "przeciez mam szarze i jestem warek, zawsze zabijam to sie moze i teraz uda"
i to sie dzieje coraz czesciej, szarza i jeden guziczek do tego. i niech sie dzieje co chce.

dlatego lubie jak nerfia mocne klasy, bo bandy kretynow wtedy natychmiast siadaja do robienia altow w klasach ktore akurat sa OP, ale zanim dobija ten lvl, cos tam sie poubieraja to jednak pare tygodni przyzwoitej gry czlowiek ma. i tyle. i bede sie cieszyl z kazdego nerfa. ot co.

lsh
Wiadomość [#48]: 18.03.2011 o 09:46

Konto skasowane

zapomnieli się chłopaki w prot/blood przerobić smiley.gif
lecąc w 3 na 5 spokojnie byście ich wtedy wgnietli w glebę smiley.gif biggrin.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Nekkro
Wiadomość [#49]: 18.03.2011 o 10:31

Konto skasowane

w prot niekoniecznie, w blood owszem ;)
a to, ze nerf nie dotknie dobrych graczy to tym lepiej dla nich. zreszta dobry gracz wyjdzie z kazdego nerfa jakos. to barany beda wiecznie jeczec.

prawda i to ale chodzi tez o przyjemnosc z gry i swiadomosc ze przeciwnik tez musi sie nameczyc i dobrze ogarniac klawiature a nie na zasadzie - ja sie mecze a on wciska 4 guziki i mamy ten sam efekt.
tak jak pisze - warrior poza szarza i duzym dmg nie ma nic uzytecznego dla ekipy. Ile takich noobow gra magami ? Bo latwo, bo kosza, bo mozna spitolic jak potrzeba, bo ring of frost ? Kazda klasa przyciaga rzesze ludzi ktorzy chca latwej rozgrywki, ale nie powod zeby odrazu robic taki duzy krok w tyl.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Igor
Wiadomość [#50]: 18.03.2011 o 10:32

Konto skasowane

najpierw musialo by ich reznac jednoczesnie zeby chociaz we dwoch naraz dojechali :P ale to bylo zdecydowanie za trudno na to wpasc, zeby poczekac na tego drugiego.

i i tak bysmy nic nie zdzialali. vs dwoch hilerow to moglibysmy im possac :P
jedyna opcja to tych dwoch moglo sprobowac wyciagnac hilerow dalej, wtedy dps poszedlby za nimi, a rogal moglby krecic flage w nadziei, ze sie i uda i wtedy ktos sie ruszy i zdazy dojechac i obronic.

choc przy samych casterach i hilerach szanse marne :P ale zdarza sie

edyta:

Nekkro napisał
prawda i to ale chodzi tez o przyjemnosc z gry i swiadomosc ze przeciwnik tez musi sie nameczyc i dobrze ogarniac klawiature a nie na zasadzie - ja sie mecze a on wciska 4 guziki i mamy ten sam efekt.
tak jak pisze - warrior poza szarza i duzym dmg nie ma nic uzytecznego dla ekipy. Ile takich noobow gra magami ? Bo latwo, bo kosza, bo mozna spitolic jak potrzeba, bo ring of frost ? Kazda klasa przyciaga rzesze ludzi ktorzy chca latwej rozgrywki, ale nie powod zeby odrazu robic taki duzy krok w tyl.

dlatego magow powinno sie nerfic co patch. i to od dawna juz biggrin.gif

a krok w tyl? mindseeker pisze, ze vs rogal to zaden nerf, wiec i vs inne melee chyba tez niezbyt wielki?
a mag jak to mag i tak pokituje i s(wulg.)i. jak zawsze :/

[Edycja Igor - 18.03.2011 o 10:37]

mindseeker
Wiadomość [#51]: 18.03.2011 o 12:22

Konto skasowane

no wlasnie mowimy o bg :/ lock 4k resi i nadal Ci wchodza krytyki po 30k? to co sie przypirerdalasz ciagle? przeciez wlasnie potwierdzasz to co pisalem do tej pory :/ pomysl czasami...

Mi nie wchodzą takie krytyki. 30k to jest maks dla warka full vicious, gdy, slaugther zestackuje się do 3 stacków to po pierwsze.

jako opener pierwszy? to potem musi tego rogala bolec. wspolczuje.

Słabego rogala pewnie boli jak nie umie grać vs Warrior.

skoncz tak pieprzyc prosze... wczesniej w clotha waliles na 4k resi po 30k, naprawde sadzisz ze leather tak zajebiscie zwieksza armor? przy polowie ww zasadzie tego resi? po raz kolejny: pomysl czasami bo zaprzeczasz sam sobie.

O ja (wulg.)e. Czy ty wiesz co to jest burst? Rogal, który daje sobie wrzucić Renda po openerze i przyjmuję na klaste ze 3 globale od Warka jest beznadziejnym Rogalem. Naucz się grać.
Tu nie chodzi o żaden armor, ale o mechanike klasy.

gowno tam ma. co z tego ze ma guziczki, czy raczej moze miec na pasku, skoro nie musi z tego korzystac?

Masz takie pojęcie o PvP, że już mi się nudzisz.

bo jest smierdzacym taurenem i ma toporek. a w tej chwili 80% warkow nie korzysta z niczego bo? bo nie musi. i tyle. tez moge sobie wyjac na pasek wszystkie skille i twierdzic, ze mam.

Lepszy śmierdzący Tauren niż spedalony i nudny Human, którym gra co drugie dziecko w WoWie.
80% warków z niczego nie krozysta? Daj link, jakieś statystyki ok? Ty w życiu czlowieku aren nie grałeś i nawet nie wiesz jakie skille ma Warrior.

a w ogole nie grasz rogalem od paru lat wiec co mi tu bedziesz opowiadal. polowe z tych Twoich auto to wiekszosc klas sobie zdejmuje i wtedy zakladasz/zdejmujesz dodatkowymi guziczkami wyobraz sobie. i musisz bo inaczej mozesz od razu vanishowac i spieprzac.

Kilka lat? Dobre sobiebiggrin.gif . Większośc klas zdejmuję sobie poisony? Haha. A za 0.1 sekundy znowu się aplikują. Warrior żeby założyć snera musi zużyć GCD i robić to z głową, a nie autoaplikacja przy napierdalaniu autoatackiem.

Jęczysz baranie to ty w tym temacie jak to cię Warriorzy leją. Słaby jesteś i tyle. A dobrzy gracze z tego nerfa nie wyjdą, bo Warrior poza burstem nie ma kompletnie nic do zaoferowania w PvP. Zabrali mobilność, utility i teraz burst. Poczytaj czasem arena junkies zamiast się tu ośmieszać i wyciągać wnioski z gry na BG mając 2k resi w dodatku.

a wiesz czemu tak mnie (wulg.)aja glaby w plate? opowiem Ci scenke rodzajowa z bg kilka dni temu.

A dlaczego głaby? Masz dzieciaku jakiś kompleks że tak wyzywasz? Zachowujesz się jak typowe dziecko Przymierza.

dojechal do flagi i? zszarzowal warka... 2 sec.-padl

Przestałem dalej czytać. Idź graj te bg i na forum blizza się wypłacz.

a krok w tyl? mindseeker pisze, ze vs rogal to zaden nerf, wiec i vs inne melee chyba tez niezbyt wielki?

Ale ty jesteś głupi ja (wulg.)e dzieciaku weź się walnij w ten łeb i skończ. "Inne melee" mają leatherconfused.gif
Enh Shaman-Mail
Retri-Plate
DK-Plate
Warrior-Plate

[Edycja mindseeker - 18.03.2011 o 12:23]

Igor
Wiadomość [#52]: 18.03.2011 o 13:27

Konto skasowane

heheh zenujacy jestes z tymi nerwami smiley.gif i to od dosyc dawna juz smiley.gif

Mi nie wchodzą takie krytyki. 30k to jest maks dla warka full vicious, gdy, slaugther zestackuje się do 3 stacków to po pierwsze.

ach. nie Tobie, znaczy wyczytales to gdzies pewnie. zrodlo mi podasz? moze znajde tam tabelke za ile ja powinienem dostawac, bedzie mi lzej jesli bede wiedzial z gory biggrin.gif
poza tym klamiesz. jestes mala gnida i zwyczajnie klamiesz. dwie strony wczesniej pisales co innego smiley.gif zacytuje Cie na koniec oczywiscie smiley.gif

Słabego rogala pewnie boli jak nie umie grać vs Warrior.

no. tak jak 20k ambusha zaboli durnego warka, ktory nie umie grac vs rogal smiley.gif gratuluje, wlasnie urosles w moich oczach master pvperze smiley.gif

O ja (wulg.)e. Czy ty wiesz co to jest burst? Rogal, który daje sobie wrzucić Renda po openerze i przyjmuję na klaste ze 3 globale od Warka jest beznadziejnym Rogalem. Naucz się grać.
Tu nie chodzi o żaden armor, ale o mechanike klasy.

pisalem Ci juz kiedys ze czytac nie umiesz? ach... pisalem, wielokrotnie smiley.gif poczytaj wstecz to sie dowiesz czemu. inni od razu zrozumieli o czym mowa. Ty jak zwykle gowno zrozumiales bo jestes wlasnie takim prostym czlowieczkiem, ktory nie przyjmuje zadnych argumentow, a tylko spienic sie umie. pien sie dalej smiley.gif zwisa mi to smiley.gif

Masz takie pojęcie o PvP, że już mi się nudzisz.

od lat mam takie wrazenie na Twoj temat. ale jestem lepiej wychowany i nie krzyczalem o tym do tej pory na forach smiley.gif
tak samo robiles z siebie gwiazde jak grales rogalem, a cale forum sie smialo z herezji jakie wypisywales smiley.gif
tylko Ty do tej pory nie pojales, ze malo wiesz smiley.gif a ja swoje braki znam. tym sie dzieki Bogu roznimy.

Lepszy śmierdzący Tauren niż spedalony i nudny Human, którym gra co drugie dziecko w WoWie.
80% warków z niczego nie krozysta? Daj link, jakieś statystyki ok? Ty w życiu czlowieku aren nie grałeś i nawet nie wiesz jakie skille ma Warrior.

grales cztery lata kim? nie human rogalem?
w dupie mam areny. panial? i co ma granie aren do znajomosci skilli? ach, wiem. "jedyne pvp w wowie to areny i tylko 5v5. i tylko wariorem" heheh

Kilka lat? Dobre sobiebiggrin.gif . Większośc klas zdejmuję sobie poisony? Haha. A za 0.1 sekundy znowu się aplikują. Warrior żeby założyć snera musi zużyć GCD i robić to z głową, a nie autoaplikacja przy napierdalaniu autoatackiem.

i co (wulg.) z tego? ze mam criplinga tzn. ze nie musze nic robic w walce z innymi? no to widac wlasnie jak grales tym rogalem :/
druid ma auto rooty i thornsy. tzn. ze nie uzywa calej gamy innych skili? walnij sie w ten zakuty leb moze albo co...

Jęczysz baranie to ty w tym temacie jak to cię Warriorzy leją. Słaby jesteś i tyle. A dobrzy gracze z tego nerfa nie wyjdą, bo Warrior poza burstem nie ma kompletnie nic do zaoferowania w PvP. Zabrali mobilność, utility i teraz burst. Poczytaj czasem arena junkies zamiast się tu ośmieszać i wyciągać wnioski z gry na BG mając 2k resi w dodatku.

o umiejetnosci czytania juz bylo? bylo :/
no to zlewam Twoje opinie nt. tego jaki ja jestem. i tak nie przeczytasz, a jak przeczytasz to nie zrozumiesz slowa.
i co mam poczytac? na arena junkies nawet (wulg.) magowie jecza, ze sa za slabi. tak jak i tutaj.
i znowu klamiesz. w pierwszym poscie w tym topiku rozplywales sie debilu jaki to warek jest zajebisty i robi miazge ze wszystkiego smiley.gif a teraz to Ci zabrali wszystko, nic nie masz, jestes biedny i bedziesz jeszcze biedniejszy w przyszlosci heheh
a z ciekawosci jaka mobilnosc Ci zabrali?

A dlaczego głaby? Masz dzieciaku jakiś kompleks że tak wyzywasz? Zachowujesz się jak typowe dziecko Przymierza.

bo to byly glaby. kropka. bo trzeba byc debilem, zeby biegac 8 razy z rzedu 1 vs 5 , gdzie w dodatku dwoch jest hilerami. ale rozumiem juz jak widzisz swoja gre wariorem. 1v5 = szarza i zabic wszystkich. no coz, gratuluje cierpliwosci Twoim partnerom na uwielbianych przez Ciebie arenach.

Przestałem dalej czytać. Idź graj te bg i na forum blizza się wypłacz.

mylisz sie. nie zaczales nawet czytac. a te niesmiale proby zlozenia kilku slow do kupy jakie wykonales i tak zakonczyly sie niepowodzeniem. bo jak mowi stare przyslowie i Salomon z proznego nie naleje.

a wiesz co?(wulg.) tam, poswiece sie, pocytuje jeszcze te Twoje zaprzeczanie samemu sobie...

w ostatnim poscie pitolisz o nerfach warka w przeszlosci i przyszlosci. a dwie strony wczesniej w tym topiku:

mindseeker
Wiadomość [#2]: 10.03.2011 o 23:38
Raportuj wiadomość Cytat

Warrior jest bardzo dobry w PvP i nie czytaj bzdur wypisanych przez jakieś płaczące dzieci. Nerf był, ale w kolejnym patchu dostaje Warek solidnego buffa: do mobliności, do survu i do dmg, więc może być tylko lepiej. No i nerf spell reflect...niewytłumaczalny...

1. Czy warrior na bg jest w stanie robić "miazge"?

Największą ze wszystkich klas.

2. Czy walcząc z klasami kitującymi warto zaczynać od charge? Bo gdy gdzieś odskoczą to jedynie heroic leap może nam pomóc, a podobno nie działa :/.

Warto. Nie warto tylko z magiem, ale to zależy czy na arenie, czy bg czy duel...

3. Jeśli chodzi o areny to w 2v2 z jakim healerem NAJŁATWIEJ grać? I czy warrior jest w stanie coś ugrać w tym 2v2

Z każdym healem. Z Resto Druidem bez komunikacji glosowej 1750 w 2-3 godziny wczoraj wbiłem, a gearu najlepszego nie mam.

mindseeker napisał

Slama osobiście używam, bo krytuje za 30 k, a to "trochę" więcej niż HS.

mindseeker napisał
Sens jest, bo blizzard mimo wszystko nie dopuści żeby warek był masakrycznie słaby w pvp.

ogolnie nie wyglada zle ten warek... za to jedyne sluszne pvp w wowie mnie jakos coraz bardziej odstrecza. skoro debil bez komunikacji glosowej z partnerem w 2 godziny moze wbic z byle jakim obcym hilerem 1750 tzn. ze to jest zenada zwyczajna. ot co. ale rozumiem, ze takie ludziki tam spedzaja czas bo jest fajnie i latwo. coz, co kto lubi smiley.gif

mindseeker napisał
oficjanie napisali, że tych buffów nie będzie bo warrior by wtedy kosił lockow i rogali...

az dwie klasy beda w stanie przezyc jesli sie nie buffnie warka. no masakra jakas... przerazliwy ten nerf. naprawde. zal mi Cie. tak zwyczajnie po ludzku przepelnia mnie glebokie wspolczucie biggrin.gif

eot z mojej strony, bo bana wyrwe i bede sie nudzil w robocie :P
zyj w swoim urojonym swiecie gdzie cos umiesz. szarza ftw biggrin.gif

for the Horde oczywiscie smiley.gif

mindseeker
Wiadomość [#53]: 18.03.2011 o 14:53

Konto skasowane

Jesteś totalny debil i typowy noob tyle ci powiem, ale rozpisze się jeszcze w tym poście żeby twój debilizm sprowadzić na ziemię.

ach. nie Tobie, znaczy wyczytales to gdzies pewnie. zrodlo mi podasz?

Mam trochę znajomych graczy i wiem jak wygląda sytuacja. Nie wierzysz? Idź na arena junkies spytaj.

tak samo robiles z siebie gwiazde jak grales rogalem, a cale forum sie smialo z herezji jakie wypisywales smiley.gif tylko Ty do tej pory nie pojales, ze malo wiesz smiley.gif a ja swoje braki znam. tym sie dzieki Bogu roznimy.

Nie przypominam sobie żeby ktoś się ze mnie śmial oprócz ciebie to po pierwsze. A po drugie ja tym rogalem wbiłem 2,2 k rating w 2vs2 i 3vs3. Ty w życiu 1800 nie wbiłeś, więc zamknij japę bo jesteś noobem nie umiejącym grać własną klasą. Zapamiętaj sobie, że dobrego gracza PvP cechuję to ile potrafi wygrać na arenie a nie na BG gdzie połowa ludzi nie ma gearu.

grales cztery lata kim? nie human rogalem?

Oczywiście Undeadem a nie humanem. Jedyny Rogal do PvP to Undead.

w dupie mam areny. panial? i co ma granie aren do znajomosci skilli? ach, wiem. "jedyne pvp w wowie to areny i tylko 5v5. i tylko wariorem" heheh

Co ma granie Aren do znajomości skilli?potluczony.gif To, że na BG każdy kretyn może mieć 20:0 a wchodzi na arene nawet te 2vs2 taki noob jak ty i nie może 1800 wbić, a potem jęczy na forum blizza, że inne klasy so OP.

bo to byly glaby. kropka. bo trzeba byc debilem, zeby biegac 8 razy z rzedu 1 vs 5

Nie nauczyła cie matka dzieciaku żeby nie wrzucać wszystkich do jednego worka?

a wiesz co?(wulg.) tam, poswiece sie, pocytuje jeszcze te Twoje zaprzeczanie samemu sobie...

I tu się pogrążyłeś.

Pierwsza wiadomość była z 10.03 i nie było podanych jeszcze nerfów CS, więc odpuść sobie.

Co do Slama krytującego za 30 k to jak najbardziej, ale o co chodzi z cytowaniem tego? Tego skilla się rzadko używa i jest to cast.

ogolnie nie wyglada zle ten warek... za to jedyne sluszne pvp w wowie mnie jakos coraz bardziej odstrecza. skoro debil bez komunikacji glosowej z partnerem w 2 godziny moze wbic z byle jakim obcym hilerem 1750 tzn. ze to jest zenada zwyczajna. ot co. ale rozumiem, ze takie ludziki tam spedzaja czas bo jest fajnie i latwo. coz, co kto lubi smiley.gif

Głupi retardzie 1800 to ja w WotLKu wbijałem rogalem bez komunikacji głosowej z Shadow Priestem, Disc Priestem, Feralem czy Destro Lockiem, Resto Shamanem. 1800 to jest low rating, ale fakt jest taki, że nooby takie jak ty nigdy tego nie wbiją.

az dwie klasy beda w stanie przezyc jesli sie nie buffnie warka. no masakra jakas... przerazliwy ten nerf.

Jesteś totalny debil nie potrafiący interpretować tekstu. Te dwie klasy podałem jako przykład. Chodzi (wulg.) o to, że Warrior po dodaniu buffów OP.MS i Slama robił by miazge na targetach z niższym armorem niż mail.

Dzieciak z 2k resi który nie wbił w życiu 1800 wypowiada się na takie tematy - zabawny jesteś, bo w ogóle nie masz pojęcia o PvP a się mądrzysz.

Igor
Wiadomość [#54]: 18.03.2011 o 15:15

Konto skasowane

powtarzasz sie, placzesz, gubisz we wlasnych klamstwach, nie czytasz, nie rozumiesz, gowno wiesz, a jedynie slyszales cos od znajomych
szkoda czasu na Ciebie, pien sie lajzo z szarza smiley.gif i modl, zeby tego Ci nie nerfneli bo nie wbijesz nawet 500.
zreszta nie, wtedy natychmiast przerzucisz sie na kolejnego alta, ktory bedzie akurat zboostowany, zeby wbijac te latwe 1800 i miec o czym pisac smiley.gif znow bedziesz wielki mastah, jak cale stado podobnych Tobie.
szkoda, ze gra cierpi na tym, ale coz. takie zycie. jakos to zniose :P

lsh
Wiadomość [#55]: 18.03.2011 o 15:20

Konto skasowane

taka krótka odpowiedź?
wtf
zepsułeś mi dzień :P

PS. na duela chodź Igor pod SW, pokaże ci fajną sztuczkę smiley.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Igor
Wiadomość [#56]: 18.03.2011 o 15:30

Konto skasowane

a jakos mi sie odechcialo smiley.gif
zreszta to standardowa procedura, na poczatku znosnie, w miare jak ktos przedstawia jakikolwiek argument to seeker wpada w panike i zaczynaja sie obelgi. bo na tyle pozwala jego ograniczona wiedza. to co mam sie kopac z koniem dluzej niz potrzeba smiley.gif zabawil mnie przez dlugi dzien w pracy i starczy tego dobrego, zaraz ide do domu smiley.gif

wieczorkiem sie melduje pod sw smiley.gif
ciekawym tej sztuczki smiley.gif

Nekkro
Wiadomość [#57]: 18.03.2011 o 15:33

Konto skasowane

łeee i z takiego ladnego qq topika zrobila sie kuPa.
jestem zawiedziony ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
MS
Wiadomość [#58]: 18.03.2011 o 15:42

Konto skasowane

Kurde a ja sobie popcorn kupiłem sad.gif

Igor
Wiadomość [#59]: 18.03.2011 o 15:45

Konto skasowane

eeeeej no, nie moge za Was calej roboty odwalac ciagle smiley.gif w hucie jestem to i czasami popracowac jednak musze :P

a tymczasem sie zegnam do poniedzialku, moze jakis fajny warek na bg mi podrzuci cos do omowienia znowu to wznowie watek smiley.gif

zeby jednak nie bylo, ze tak Was zostawiam:
w temacie "pochwal sie..." pewien imba warek bredzi, ze na Storm Peaks walczyl wlasciwie 1v1 przez 5 minut plus przechodzac cale bg za resto shamkiem.

otoz pssst... to sa brednie smiley.gif nie ma (wulg.) najmniejszej opcji, zeby tam przejsc cale bg i zeby sie ktos do tej bijatyki nie wlaczyl. nie ma (wulg.) najmniejszej opcji, zeby taka walke ciagnac 1v1 przez minute chocby jesli sie nie jest schowanym w czarnej dupie.
ot takie kolejne klamstewko smiley.gif
ale w sumie co ja tam wiem, wielcy arena masterzy na pewno tak moga, tylko my maluczcy nijak nie dalibysmy rady smiley.gif

chociaz... jesli ktos wzial tego warka za zwykla krowe, ktora sie zwyczajnie tam pasla.... to w sumie moze i tak bylo.
ale fight nie byl chyba zbyt zajmujacy w takim razie :P

for the Horde smiley.gif

lsh
Wiadomość [#60]: 18.03.2011 o 15:52

Konto skasowane

ja też jestem głęboko zawiedziony smiley.gif
pomijając fakt, że od czasu wejścia cata w ogóle nie gram w zasadzie pvp warriorem (głównie dlatego, że nie mam pomysłu jak sensownie zagrać protem, chociaż jak się raz ze znajomym healerem przeszedłem efektem było zebranie 11mln dmg (głównie ze względu na lipne resi) i dmg tak kiepściochowaty, że dałem sobie spokój (jedyną pociechą było to że nie padłem ani razu) smiley.gif ).

No ale lubię poczytać, może się wtedy zmuszę smiley.gif

A co do arena junkies - skiepścili się strasznie imo. Coraz większy flame, ciężko znaleźć coś w miarę przystępnego (czytaj: oprócz pisanie, że dany spec to gówno lub overpovered brak jakichkolwiek uzasadnień czy kontekstu dla wypowiadanego stanowiska, a napisać, że przykładowo "resto droo is op - nerf NOAW" to i ja potrafię bez szczególnych starań).

edit:
quote]MS napisał
Kurde a ja sobie popcorn kupiłem sad.gif

ja jerzyki sad.gif ale zjadłem połowę jak wyszedłem ze sklepu

[Edycja lsh - 18.03.2011 o 15:54]

REKLAMA
Strona 3 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :