Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 17:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Mag czy warrior na BG

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
GOPA
Wiadomość [#21]: 07.03.2011 o 13:48

Konto skasowane

Uploaded with ImageShack.us

czy musze cos wiecej pisac smiley.gif

MS
Wiadomość [#22]: 07.03.2011 o 14:40

Konto skasowane

A za chwilę ktoś wstawi screena gdzie pierwszy jest mag, potem następny godzie topuje hunter.
Zobaczy to ktoś inny i linknie screena z Spriestem na czele, by potem go zakasował ktoś linkując wynik BG gdzie Druid był pierwszy.
Następnie ktoś się zdenerwuje i zamieści screena z warlockiem na czele, którego zaraz zakasuje rogal.

Bzdurny temat, a niektóre odpowiedzi jeszcze bardziej idiotyczne.

Ktoś to przeczyta i powie: "głupek, nie wpisał DK, przecież to on robi największą siekę na BG"
- i oczywiście na poparcie swojej tezy zamieści stosownego screena.
A po nim będzie szaman, który też był pierwszy na BG i oczywiście nie omieszkał udokumentować swego wyczynu stosownym obrazkiem.

mindseeker
Wiadomość [#23]: 07.03.2011 o 14:48

Konto skasowane

Akurat Warrior jak ma support to jest zdecydowanie najlepszą klasa na BG i to nie ulega żadnej wątpliwości i dyskusji. Niewiele klasa ma możliwość znukować 2 targety jednocześnie(sweeping strikes). DK to jest dobry do solo PvP, bo do burstu Warriora to mu brakuje.

abs0lw3nt
Wiadomość [#24]: 07.03.2011 o 14:52

Konto skasowane

Bzdurny temat? To jakie powinny być zakładane. Już pisałem wcześniej. Jak komuś się topic nie podoba to niech po prostu nie odpisuje. Forum jest po to żeby dyskutować, a nie decydować co jest bzdurne, a co nie. Zresztą od tego są admini i moderatorzy.

A co do warriora. Jakie drzewko talentów wybrać? Prot?

[Edycja abs0lw3nt - 07.03.2011 o 14:55]

MS
Wiadomość [#25]: 07.03.2011 o 15:28

Konto skasowane

Założyłeś temat. Sam wykluczyłeś jakieś klasy. Ludzie Ci podpowiedzieli. Ty znowu wracasz do klasy, którą wcześniej wykluczyłeś.
Nie masz wcale swojego zdania? Od czasu jak założyłeś wątek zdążył byś każdą z tych czterech klas choćby na PTR'rze pobawić, albo część wylevelować ;P.
Graj czym lubisz.

abs0lw3nt napisał
A co do warriora. Jakie drzewko talentów wybrać? Prot?

Nie, "SUPPORT"

Sorki nie mogłem się powstrzymać, już tu nie napiszę.

GOPA
Wiadomość [#26]: 07.03.2011 o 15:45

Konto skasowane

MS napisał

Sorki nie mogłem się powstrzymać, już tu nie napiszę.

bedziemy tesknic smiley.gif

wstaw screna gdzie inna klasa wymordowala tylu przeciwnikow.
Latam ciagle po BG i to jest jeden z lepszych wynikow.

Igor
Wiadomość [#27]: 07.03.2011 o 15:55

Konto skasowane

a ile kto wymordowal bo imageshacka mam bloknietego w hucie? :P

abs0lw3nt
Wiadomość [#28]: 07.03.2011 o 16:09

Konto skasowane

@MS napisałeś 3 posty i nic w nich nie wniosłeś do tematu. Więc chyba dobrze, ze nic nie napiszesz smiley.gif

mindseeker
Wiadomość [#29]: 07.03.2011 o 17:41

Konto skasowane

wstaw screna gdzie inna klasa wymordowala tylu przeciwnikow. Latam ciagle po BG i to jest jeden z lepszych wynikow.

to coś krótko musisz latać skoro tak mało widziales

Sora
Wiadomość [#30]: 07.03.2011 o 18:13

Konto skasowane

http://img534.imageshack.us/i/barudsjpg.png/ mój Rpala na bg smiley.gif

Kończę z wowem sad.gif
GOPA
Wiadomość [#31]: 08.03.2011 o 00:55

Konto skasowane

mindseeker napisał

to coś krótko musisz latać skoro tak mało widziales

Jesli tak duzo razy widziales ze ktos mial wiecej killow to nie powinienes miec problemow ze zrobieniem screna
coolgleamA.gif

MS
Wiadomość [#32]: 08.03.2011 o 06:54

Konto skasowane

@abs0lw3nt; skoro nie potrafisz odczytać sensu, napiszę Ci wprost: każda klasa jest dobra na BG, jeśli w miarę potrafisz nią grać i masz odpowiedni team ze sobą.

@GOPA - screen dowodzi , że faktycznie tylko "lataliście" po tym BG i do tego obala twoją tezę, o tym jaki warek jest słaby bez heala.

EOT

GOPA
Wiadomość [#33]: 08.03.2011 o 10:34

Konto skasowane

MS napisał

@GOPA - screen dowodzi , że faktycznie tylko "lataliście" po tym BG i do tego obala twoją tezę, o tym jaki warek jest słaby bez heala.

mowisz? a jak zes do tego doszedl co?? nasza horda wygrala wiec chyba dobrze latalismy, warek mial heala za plecami ktory ciagle z nim latal wiec o obalaniu tezy nie ma mowy.No chyba ze byles na tym BG i widziales co innego smiley.gif

MS
Wiadomość [#34]: 08.03.2011 o 10:49

Konto skasowane

OOchh sorki, więc byłeś w wygranym teamieconfused.gif Po prostu nie wiedziałem, że teraz w hordzie grasz smiley.gif
Jak ostatni raz miałem z tobą styczność; to na forum gildii szydziłeś, że jest jakby ubogie i jest w nim mało działów smiley.gif
Ogarnąłeś się dopiero jak ktoś Ci zwrócił uwagę, że piszesz w tylko publicznych wątkach dlatego, że będąc od roku w gildii warto by poprosić o dostęp do całego forum smiley.gif Powodzenia.

Healing Done - to seflheal warriora, poza tym domyślam się, że biegał z healerem

[Edycja MS - 08.03.2011 o 11:08]

Igor
Wiadomość [#35]: 08.03.2011 o 11:43

Konto skasowane

MS napisał
Jak ostatni raz miałem z tobą styczność; to na forum gildii szydziłeś, że jest jakby ubogie i jest w nim mało działów smiley.gif
Ogarnąłeś się dopiero jak ktoś Ci zwrócił uwagę, że piszesz w tylko publicznych wątkach dlatego, że będąc od roku w gildii warto by poprosić o dostęp do całego forum smiley.gif Powodzenia.

o (wulg.) zabiles mnie heheheh
leze, kwicze i sie turlam, wywala mnie z roboty biggrin.gif
dzieki wielkie stary hehehe

GOPA
Wiadomość [#36]: 08.03.2011 o 14:36

Konto skasowane

MS napisał
OOchh sorki, więc byłeś w wygranym teamieconfused.gif Po prostu nie wiedziałem, że teraz w hordzie grasz smiley.gif
[Edycja MS - 08.03.2011 o 11:08]

o czym ty czlowieku piszesz confused.gif nie wiem co bierzesz ale ma niezlego kopabiggrin.gif Aha i chyba zboczyliscie z tematu

MS
Wiadomość [#37]: 08.03.2011 o 15:35

Konto skasowane

Nic nie biorę, tylko twoje wywody działają na mnie jak narkotyk.
I bardzo dobrze wiesz o czym piszę beerchug.gif

GOPA
Wiadomość [#38]: 08.03.2011 o 15:59

Konto skasowane

o temacie rated BG na forum Twojej gildi? na forum gdzie napisalem raptem 16 postow przez 2 lata? na tym forum gdzie dawno poprosilem o dostep do calego forum tylko ten ktos OGARNIETY tego nie zauwazyl? to chyba te samo forum gdzie przez rok nie wchodzilem?

a teraz pytanie do ogarnietych : CO TO MA WSPOLNEGO Z TYM TEMATEM?

NIC, kompletnie NIC, wiec po kiego grzyba zasmiecacie go? Bo lubicie jak kogos sie bluzga na forum? przeciez wy jestescie imba super duper gracze.
Nie mozna zadac pytania, gdzies sie udzielic bo od razu albo zostanie zjechany albo sie go zbluzga.
Wkleilem fote bo uwazam ze to jeden z lepszych wynikow na BG.Niestety po raz kolejny niektore osoby musza mnie zjechac.Bo przeciez GOPA nie moze nic napisac, GOPA nie moze udzielac sie na forum gdyz jest noobem.
Tak jestem NOOBEM !!! i co kuwa z tego?? nie kazdy jest takim ogarnietym pro imba graczem jak wy, rany jacy wy jestescie wspaniali, normalnie szok w trampkach.
Taki np. pan Igor to zawsze musi mi cos dogryzc.Czyzby do teraz nie mogl zniesc ze mialem racje w temacie o profesji? nawet filmik nakrecilem na dowod ze moje slowa sa prawdziwe.Niestety nie pomoglo, moglem sie domyslic - WY macie racje JA nie smiley.gif

mam jedno marzenie, isc z Wami na piwo, powaga.Chcialbym sie z Wami napic i zobaczyc jakimi osobami naprawde jestescie.

tyle offtopa, prosze trzymac sie tematu, a jesli nie macie nic konkretnego do napisania nt. pytania ktore zadal autor, to prosze nie robcie kolejnego burdelu.

pozdrawiam

ps. abs0lw3nt niestety oni wracaja biggrin.gif

[Edycja GOPA - 08.03.2011 o 16:03]

Igor
Wiadomość [#39]: 08.03.2011 o 16:08

Konto skasowane

a czego chcesz ode mnie czlowieczku? od wiekow nic do Ciebie nie pisze, nie poprawiam Cie nawet jak wypisujesz kolejne swoje (wulg.)ki wyssane z palca. mam to gdzies. moj post nie byl do Ciebie wiec sie odklej smiley.gif
skoro Tobie wolno pisac idiotyzmy to mi wolno sie smiac kiedy ktos Ci usiluje wykazac, ze piszesz idiotyzmy smiley.gif bo moje smianie sie jest skierowane nie do Twoich postow, ktore smieszne nie sa, bo sa straszne, a do tych drugich. ten drugi byl smieszny hehe
capisci?

jedno jest pewne, na piwo z Toba nie pojde smiley.gif

btw. Twoje posty rowniez nic nie wnosza do tematu. zasmiecasz go jedynie usilujac udawac, ze cos wiesz. a wiesz niestety niewiele. wiec wprowadzasz czlowieka w blad tylko. odpusc mu i nie oklamuj go wiecej smiley.gif

[Edycja Igor - 08.03.2011 o 16:09]

GOPA
Wiadomość [#40]: 09.03.2011 o 08:26

Konto skasowane

gdzie ja kogos oklamuje? masz urojenia Igor.

najlepszy jest MS ktory chce mnie wysmiac a nawet nie wie po ktorej stronie konfliktu gram biggrin.gif

REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :