Dziś jest: Wtorek, 16 lipca 2019, godzina 15:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Mag czy warrior na BG

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
abs0lw3nt
Wiadomość [#1]: 03.03.2011 o 11:24

Konto skasowane

Witam. Zastanawiam się nad stworzenie postaci pod BG. Mam rogala, ale jakoś on do mnie nie przemawia, więc odpada. Priest już mi się znudził, druid od razu odpada. DK i Warlock mnie irytują więc też są skreśleni. Więc został mi do wyboru:
-Hunter (podobno dobrze sobie ostatnio radzi)
-Warrior (tutaj dużo zmienili w ostatnim patchu i różne chodzą opinie)
-Mag (frost podobno wymiata ostatnio)
-Paladyn (o nim zupełnie nie mam opinii)

Wszystkie opinie wywnioskowałem czytając informacje na forum. Jak to jest z tymi czterema klasami? Która sobie radzi dobrze na BG? Wiem, że wszystko zależy od skilla, ale to jest rzecz do wytrenowania. Proszę o Wasze opinie.

MS
Wiadomość [#2]: 03.03.2011 o 13:07

Konto skasowane

Proste.
Weź tę, które będzie do ciebie przemawiać lepiej od rogala.

abs0lw3nt
Wiadomość [#3]: 03.03.2011 o 14:05

Konto skasowane

Nie pytam o odpowiedź na temat którą klasę mam wybrać, bo na to sobie sam odpowiem. Tylko proszę o opinie na temat sytuacji wyżej wymienionych klas. Która się nadaje, a która aktualnie została zniszczona.

atylla3
Wiadomość [#4]: 03.03.2011 o 14:23

Konto skasowane

Wszystkie się nadają. Jak biegasz w grupie to nie będzie na ciebie mocnego, niezależnie jaką klasą grasz, szczególnie jak dopadniecie pojedynczego wroga.

abs0lw3nt
Wiadomość [#5]: 03.03.2011 o 14:26

Konto skasowane

W takim razie zastanawiam się na wojem. Tylko jak teraz po patchu wyglądają jego sprawy. W miarę się trzyma, czy słaby jest. Postać ma być tylko pod PVP.

I jeszcze jedno. Co lepiej wybrać Arms czy Fury?

[Edycja abs0lw3nt - 03.03.2011 o 14:38]

mindseeker
Wiadomość [#6]: 03.03.2011 o 15:36

Konto skasowane

Warrior jest bardzo dobry w PvP. Ja z na bg z healem na plecach zabijam po 3 typów na raz, a akcje typu charge+sweeping strikes i 4 GCD na 2 typów to norma. Ogromny burst, mobilność wciąż dobra, self heal. Warriorem na BG jestem w stanie zabić każdego bez problemu z wyjątkiem DK Blood. Ludzie bez resi padają na 3 global cooldowany.
Ogólnie wielki fun mimo nerfu mobilności. W kolejnym patchu Arms dostaje buffy, więc będzie lepiej. 4 lata gralem rogalem i rogal w 10% nie jest tak ciekawy w PvP jak Warrior. To tyle o Warku.

Hunter? Szczerze odradzam. Najbardziej lame style PvP obok Maga. Przed każdym ucieka skacząc jak małpa itd, ale jak Ci to pasuje to wiesz...

Retri Pal? Odpuśc sobie - ma jakiś tam burst raz na 3 minuty, ale ogólnie crap.

Mag? Mam maga na 41 lvl i dla mnie osobiście jest to cholernie nudna klasa, bo wszystkie spece są do siebie podobne i polegają na spamie kilku spellów i kitowaniu wroga.

GOPA
Wiadomość [#7]: 03.03.2011 o 17:38

Konto skasowane

gram lockiem i jedyna klase ktora nie potrafie zabic to warek sad.gif Tauren warrior to jest to, 3 metrowa szafa z dwoma toporami hehe.Tylko musisz zakolegowac sie z healerem bo inaczej kapa.
Sam kiedys gralem warkiem i go skasowalem, teraz troche zaluje bo widze warkow na BG jak robia masakre.
Chyba wezne urlop na wylevelowanie nowego hehe

Co do maga to moja zona gra ta klasa i o dziwo dobrze sobie radzi na BG.
Na pewno latwiejsza klasa do grania od warka, a czy nudna, kwestia gustu.

[Edycja GOPA - 03.03.2011 o 17:40]

abs0lw3nt
Wiadomość [#8]: 04.03.2011 o 09:38

Konto skasowane

No to chyba pora na Woja, chociaż szczerze przyznam, że mag też mnie kusi smiley.gif

Reap3r0
Wiadomość [#9]: 04.03.2011 o 16:06

Konto skasowane

To juz twoja decyzja . Roznica w samej taktyce gry jest taka ze wojem wbijasz sie w grupe i nawalasz najlepiej Bladestromem ( hard made pvp lol.gif ) , a dla maga to oznacza 100% tową śmierć . W grupie kiedy warrior ma na sobie heala , bądz 2 jest niesamowicie trudny do pokonania + ogromny brust , z drugiej jednakl strony magiem najlatwiej jest mi polożyć wlasnie warriora . Co do samej trudnośc mi cięzej bylo ogarnąć maga niz woja .

[Edycja Reap3r0 - 04.03.2011 o 17:41]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
GOPA
Wiadomość [#10]: 04.03.2011 o 17:36

Konto skasowane

BG ma to do siebie ze walczysz w ekipie i taki warek potrafi wiele zdzialac.Ale jesli dochodzi do walki 1 vs 1 to juz roznie bywa.Takim magiem zrobisz blink i cie nie ma, a warek nie ucieknie tak szybko.

Grajac warkiem musisz miec heala, bez tego nic nie zdzialasz.

HuGi
Wiadomość [#11]: 04.03.2011 o 19:19

Konto skasowane

Ostatnio gonilismy na twin peaks frost mage'a przez cala mape w 2x war, 2x rogue w tym ja, jest overpower poztym blizzard go kocha ;p ale wg. mnie jest nudny w expieniu i za latwo sie nim gra troche, ja bym wybral warriora z tych dwoch, daje frajde z gry, a przy dobrym ubraniu i ogarnieciu wszystkich skilli przechodzisz po ludziach. Oczywiscie arms, fury ma bursta itd. mozna nim pograc dla funu, ale przy arms wymieka.

[Edycja HuGi - 04.03.2011 o 19:22]

abs0lw3nt
Wiadomość [#12]: 04.03.2011 o 22:02

Konto skasowane

Wielkie dzięki. Bardzo pomogliście mi przy wyborze. Pora na Woja.smiley.gif

mindseeker
Wiadomość [#13]: 04.03.2011 o 23:47

Konto skasowane

Co za bzdura. To już nie TBC i Warrior w 1vs1 składa większość klas. Takiego DK w WotLK nie dało się Warem zabić, a teraz składa się jak szmata. To samo z Ret Palkiem.

Dla mnie ciężko klasą do pokonania jest Mag, Destro Lock, Dobry Hunter i czasami Feral. Reszte zazwyczaj Warrior pojedzie.

GOPA
Wiadomość [#14]: 05.03.2011 o 08:26

Konto skasowane

ale to ze ty jestes imba kazdy juz zdarzyl sie przyzwyczaic biggthumpup.gif Jednak nasz drogi kolega ktory dopiero zaczyna gre warkiem, hmmm cos nie widze go jak biega bez heala.

Nekkro
Wiadomość [#15]: 05.03.2011 o 10:05

Konto skasowane

mindseeker napisał

Co za bzdura. To już nie TBC i Warrior w 1vs1 składa większość klas. Takiego DK w WotLK nie dało się Warem zabić, a teraz składa się jak szmata. To samo z Ret Palkiem.

Dla mnie ciężko klasą do pokonania jest Mag, Destro Lock, Dobry Hunter i czasami Feral. Reszte zazwyczaj Warrior pojedzie.

zapomniales ze DK w blood jest prawie nie do zabicia ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
mindseeker
Wiadomość [#16]: 06.03.2011 o 01:28

Konto skasowane

ale nie mówmy o tankach, bo wiadomo, że takiego nie da rady.

Przed nerfem intercepta to i magów się jechało, ale coż...

Nekkro
Wiadomość [#17]: 06.03.2011 o 08:37

Konto skasowane

mindseeker napisał
ale nie mówmy o tankach, bo wiadomo, że takiego nie da rady.

Przed nerfem intercepta to i magów się jechało, ale coż...

akurat tanka warriora da sie pojechac, ale jest to nuzace i wogole ble.
drut w misku - irytujacy.
paladyn - da rade pojechac.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
abs0lw3nt
Wiadomość [#18]: 07.03.2011 o 11:56

Konto skasowane

A wie ktoś może jak tam rogal sprawuje się na BG?

Igor
Wiadomość [#19]: 07.03.2011 o 12:02

Konto skasowane

a po cholere pytasz skoro pisales, ze masz rogala i to do Ciebie nie przemawia, wiec odpada?

o wszystkie klasy masz zamiar sie tu zapytac po kolei?

abs0lw3nt
Wiadomość [#20]: 07.03.2011 o 12:44

Konto skasowane

No jeśli trzeba będzie. Z tego co wiem taka jest idea forum, aby dyskutować i pytać. No chyba, że się mylę, to proszę mnie poprawić i już nie będę zadawał pytań. Po drugie Twój temat nic nie wnosi więc po co piszesz? To właśnie przez takie osoby na forach robi się nieprzyjemna atmosfera. Jak Tobie przeszkadza mój temat to po prostu go nie czytaj. Wracając do tematu Rogala mam, ale jeszcze z przed cata i nie wiem jak on teraz się sprawuje. A także jakie drzewko talentów jest najlepsze.

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :