Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 04:54
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Odpowiednia postac

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
minos
Wiadomość [#21]: 01.03.2011 o 19:40

Konto skasowane

@up
Justin Bieber, i to jest kobieta....

;)

Igor
Wiadomość [#22]: 02.03.2011 o 08:23

Konto skasowane

KtosKcies napisał

W rogalu nie podobalo mi sie to, ze musze stac niesamowicie blisko postaci, jezeli chodzi o palladyna, tak byc nie musialo. Tak to mniej wiecej odczuwam.

eeeee.... co? gdzie do ciezkiej cholery stales tym paladynem bijac cokolwiek? palkiem z range lales? i tak chcesz tez na rajdzie?
lomatko co sie dzieje z tymi ludzmi.... skad sie bierzecie tacy (wulg.) dziwni?

osma
Wiadomość [#23]: 02.03.2011 o 08:46

Konto skasowane

Troll. ale całkiem fajny, bo wnoszący nową wizję. Ja również doradzałbym Ci wybór huntera, pamiętaj tylko żeby pet był cały czas na passive i walcz za pomocą tylko i wyłącznie polearmu. Interesuje mnie czy jak wybierasz się do kina to też zakładasz wątek na forum, że niby to lubisz horror, ale fajnie jest jak głowny bohater czyta w myślach kobiet, odzyskuje utraconą miłość oraz porusza się zestawem specjalnych kroków, wywracając sie co 30s i pytasz: cóż to drodzy forumowicze mi polecicie, ale Monty odpada, bo nie horror, Freddie też do dupy, bo w myślach nie czyta:-)?Koniec dokarmiania.

Lilly
Wiadomość [#24]: 03.03.2011 o 01:40

Konto skasowane

Ktora z postaci, bardziej zbliza sie do huntera, ale jest zdecydowanie lepsza w walce wrecz, wytrzymalsza, nie musi tak kontrolowac peta, ktory robi jakies 20% dps, jest zdecydowanie lepszy na 1 targat niz na AoE i fajnie by bylo jakby mogla pelnic inna role niz tylko DpS ? Czy wybor padnie na Dk ?

Balance druid :P

Bo ... gram nim już 5 lat.

(tylko szczerze nie wiem, co to jest 20% dps :P )

A tak szczerze. NA FORACH NIKT CI NIE POWIE ... NAWET NIE DA DROBNEJ WSKAZÓWKI ... CZYM BĘDZIE CI SIĘ FAJNIE GRAŁO.

Jeśli ktoś zacznie ci polecać jakąś klasę, jako lepszą od innych, to od razu możesz założyć, że guzik wie, bo ludzie, którzy grają w tą grę długo, doskonale wiedzą, że nie ma czegoś takiego, jak najlepsza klasa dla kogoś. Nie ma nawet przepisu. To jest coś, co się odkrywa samemu. Po twoich wypowiedziach widać, że słabo znasz WoWa i kilka argumentów za i przeciw niektórym klasom, jakie podawałeś w ogóle nie mają sensu

A tak w ogóle, co złego jest w próbowaniu różnych klas i speców, żeby znaleźć, ten, który najlepiej "leży".

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :