Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 04:44
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Odpowiednia postac

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
KtosKcies
Wiadomość [#1]: 27.02.2011 o 12:15

Konto skasowane

Witam!

Chcialbym wrocic do gry w WoWa, mam troche mieszane mysli jaka powinienem grac postacia.
Wymienie kilka wskazowek ktore sa dla mnie istotne i prosilbym osoby z doswiadczeniem o pomoc przy wyborze

Mianowicie :

- bardzo dobra postacia bylby dla mnie Hunter, z racji, ze walczy na dystans i nie musi castowac, ale dyskwalifikuje go brak mozliwosc pelnej walki, jak jest przy mnie mob oraz pet, ktory jednak do konca nie trzyma dobrze aggro
- nie odpowiada mi raczej walka w stylu rogala, kiedy musze stac blisko moba, szczegolnie na rajdach, kiedy nie widze dokladnie co dzieje sie na mapie ( z racji efektow ) i czesto zauwazylem ze wyskakuje mi informacja ze stoja tylem ( czyli nie ogarniam )
- z lockiem i magiem jest tak, ze jak mnie dopadnie mobek to przerywa castowanie i odnosze wrazenie ze z racji noszenia cloth to lekko slabi sa

Zastanawiam sie nad Warriorem, ale czy jego gra nie jest na zasadzie rogala ?
Czy to samo dotyczy Dk ?
Palladyn jest w miare dobra postacia, ale jak gralem, odnioslem wrazenie ze nie potrafi zrobic dobrego dpsa na 1 tarrgecie, natomiast bardzo byl wytrzymaly i mogl sie podleczyc, a spelle mial tez dystansowe ( moze nie z duzym zasiegiem, ale jezeli jest to postac melle to zdecydowanie lepiej mi sie gralo niz rogalem )

Shaman nie jestem zdecydowany, jako range dps zupelnie mi sie nie podoba.

No i jeszcze zostaje priest i druid, z tym ze walka w kocie przypomina walke rogala wiec chyba tez dyskwalifikuje, bo dla mnie za ciezko

Zatem reasumujac pytanie brzmi

Ktora z postaci, bardziej zbliza sie do huntera, ale jest zdecydowanie lepsza w walce wrecz, wytrzymalsza, nie musi tak kontrolowac peta, ktory robi jakies 20% dps, jest zdecydowanie lepszy na 1 targat niz na AoE i fajnie by bylo jakby mogla pelnic inna role niz tylko DpS ? Czy wybor padnie na Dk ?

Z gory dziekuje i pozdrawiam!

mindseeker
Wiadomość [#2]: 27.02.2011 o 12:33

Konto skasowane

Może jeszcze ci pomóc szkołę i żonę wybrać? Imiona dla dzieci? Rasę psa? Dom?

Jeden napisze ci graj DK, bo sam gra DK.

Drugi przyjdzie i powie DK to noob klasa nie graj nią bierz Rogala.

Trzeci przyjdzie i powie Rogal jest nudny jak flaki z olejem nie bierz go.

I na kogo się zdecydujesz?

[Edycja mindseeker - 27.02.2011 o 12:34]

KtosKcies
Wiadomość [#3]: 27.02.2011 o 13:06

Konto skasowane

Nie bede bral pod uwage tych wypowiedzi, bo nie wniosa nic konstrukwywnego

Widzisz, ktos moze wiedziec cos wiecej niz mi sie wydaje, doda spelle ktorych nie znam, ktore w jakis sposob beda dla mnie bardziej trafne.

Kryteria lekko zaostrzylem, ale nie mam takiej wiedzy jak inni.

Owszem moge poszukac, przeczytac setki stron kazdej postaci, zeby poznac dokladnie ich budowe, ale bedzie to wiedza teoretyczna, a ja chcialbym skonfrontowac to z wiedza praktyczna.

A skoro nie chciales nic madrego wniesc do postu, dlaczego zabrales glos?

Daros666
Wiadomość [#4]: 27.02.2011 o 13:35

Konto skasowane

Nie ma dla ciebie postaci.Najlepiej odpuść sobie wowa...

Znowu w Hordzie,mon.
adioss1993
Wiadomość [#5]: 27.02.2011 o 13:53

Konto skasowane

Najlepiej to zrób sobie każdą postać do 20 - 30lvla, i się przekonasz która ci najbardziej pasuje. Teraz wylevelowanie postaci na taki lvl to chwila, a będziesz wiedział jaki styl ci pasuje. Tak jak koledzy wyżej napisali. Każdy powie ci innego, to nie oni będą grać tą postacią tylko ty.

GOPA
Wiadomość [#6]: 27.02.2011 o 16:45

Konto skasowane

pograj w simsy tam przynajmniej zaliczysz panienke diablotin.gif

mindseeker
Wiadomość [#7]: 27.02.2011 o 18:35

Konto skasowane

Owszem moge poszukac, przeczytac setki stron kazdej postaci, zeby poznac dokladnie ich budowe, ale bedzie to wiedza teoretyczna, a ja chcialbym skonfrontowac to z wiedza praktyczna.

To sobie ściągnij PTR i sprawdź każdą klasę - ja dzięki temu zrobiłem reroll i wiem, że np nigdy nie zagram hunterem ani magiem, bo te dwie klasy mają lame playstyle pvp i są ogólnie nudne.

KtosKcies
Wiadomość [#8]: 27.02.2011 o 19:47

Konto skasowane

a co to jest PTR ?

atylla3
Wiadomość [#9]: 27.02.2011 o 19:57

Konto skasowane

Public Test Realm

KtosKcies
Wiadomość [#10]: 27.02.2011 o 20:23

Konto skasowane

a ile to wazy ?

mindseeker
Wiadomość [#11]: 27.02.2011 o 21:59

Konto skasowane

tyle co normalny WoW czyli ponad 20 GB

maestrino
Wiadomość [#12]: 27.02.2011 o 22:30

Konto skasowane

mindseeker napisał
To sobie ściągnij PTR i sprawdź każdą klasę - ja dzięki temu zrobiłem reroll i wiem, że np nigdy nie zagram hunterem ani magiem, bo te dwie klasy mają lame playstyle pvp i są ogólnie nudne.

O gustach to się kochany nie dyskutuje.
Do OP: ściągnij ten PTR póki dostępny, bo to jedyna możliwość pełnego spojrzenia na klasę bez levelowania do 85, będziesz wiedział co Cię najbardziej kręci.

LoL referral link
kamill
Wiadomość [#13]: 27.02.2011 o 22:31

Konto skasowane

No to kolego pozostaje ci już tylko jedno Musisz wybrać warriora i napierdalać z łuku A i koniecznie non-combat peta sobie spraw...

KtosKcies
Wiadomość [#14]: 28.02.2011 o 00:00

Konto skasowane

Zorganizuje sobie taki styl gry, zaraz po tym, jak Ty zorganizujesz sobie mozg.

PTR to faktycznie wskazowka i bardzo cenna pomoc, a Ty po prostu na moim poscie leczysz swoje kompleksy

Wyjdz z domu, poza nim tez jest zycie..

galatrix
Wiadomość [#15]: 28.02.2011 o 00:53

Konto skasowane

ale po Twoim poscie tym pierwszym, ciezko stwierdzic czego Ty chcesz.... Piszesz, ze chcesz jakas postac do walki w range, ale zeby byla w zwarciu dobra. Ma to byc postac z instantami, czyli casterzy odpadaja... Takze walka w młynie na raidzie tez nie jest dobra, bo za duzo nie widzisz. DK, ktorego jestes blisko wybrania atakuje z range w unholy death coilem, zas we froscie moze uderzyc howling blastem, to wszystko. Dodatkowo w unholy masz peta, ktorego trzeba "pilnowac", co nie podoba Ci sie u huntera. Najmniej "narzeles" na paladyna(choc to melee) oraz na prista(cloth, ktoremu mozna przerwac casta). Mysle, ze Daros666 ma tam u gory racje.... Chyba, ze zaczniesz tankowanie, badz leczeniesmiley.gif

Garn
Wiadomość [#16]: 28.02.2011 o 01:01

Konto skasowane

Weź locka i napierdalaj dotami, a jak na clothowca jest całkiem wytrzymały.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
kamill
Wiadomość [#17]: 28.02.2011 o 01:25

Konto skasowane

Kompleksy? Nie To raczej uczulenie na idiotów W pierwszym poście sam wykluczyłeś wszystkie dostępne klasy - wniosek pierwszy: zmień grę jeśli ewidentnie nie spełnia twoich wymagań Po co się męczyć?
Dodatkowo gdybyś zadał sobie trud przeczytania kilku nagłówków, doszedłbyś do wniosku, że co drugi temat to pytanie "jaką klasą grać?" Wszystkie klasy zostały opisane już miliard razy, w większości padają te same odpowiedzi, mimo to co chwila pojawia się jakiś kolejny deb... indywiduum... które powtarza to pytanie. I tak w nieskończoność... Wniosek drugi: jeśli jesteś skończonym leniem, dlaczego ktoś miałby ci pomagać?

Bimbaj
Wiadomość [#18]: 28.02.2011 o 10:00

Konto skasowane

napisales ze lubisz grac hunterem ale obawiasz sie walki w zwarciu;) Pozniej hunterowi dochodza skille zeby uniknac takiej sytuacji (spowolnienie wroga o 50%, scatter shot, pulapka, usypianie,daleki odskok itp itd..)

a po za tym hunterem zeby krecic dobry dps nie trzeba byc ubranym jak inne klasy.

KtosKcies
Wiadomość [#19]: 28.02.2011 o 23:40

Konto skasowane

Napisalem w zasadzie wyraznie, tak mi sie wydaje, ze nie odpowiada mi walka rogala
Napisalem rowniez, ze podoba mi sie palladyn, bo dobrze walczy wrecz, a przy tym nie mam takich problemow jakbym gral rogalem, malo tego nie ma castowanych spelli tylko z cdkiem
Jedyne co mi sie w palladynie nie podoba, to ze bardziej robi AoE dmg niz 1 target, ale tutaj moge byc w bledzie.
Zapytalem wiec o Dk, bo nigdy nie gralem ta klasa, a odnosze wrazenie, ze rowniez mechanizm jego gry przypomina lekko granie palladyniem.
W rogalu nie podobalo mi sie to, ze musze stac niesamowicie blisko postaci, jezeli chodzi o palladyna, tak byc nie musialo. Tak to mniej wiecej odczuwam.

Jezeli chodzi o forum i co 2 post, to faktycznie pisza osoby, ale texty typu jaka postac jest najlepsza.
JA natomiast przyblizylem lekko co dla mnie jest wazne, napisalem ze malo ograniam taka postac jak rogal, a bardzo mi sie podobala gra palladynem.
Jak gralem magiem czy lockiem, to jak czasami wpadla na mnie grupa mobow to ledwo co uchodzilem z zyciem, a przy palladynie tego problemu nie mialem.

Pytalem bardziej do osob, ktore mialy moze podobny dylemat, nie do zwolennikow swoich klas.

GOPA
Wiadomość [#20]: 01.03.2011 o 18:34

Konto skasowane

Wez huntera, pet bedzie trzymal aggro a ty napingalal z daleka.Jak cos pojdzie nie tak to udajesz trupa i aggro schodzi.No i mozesz swego peta nazwac np. Jason Biber biggrin.gif czy jak sie tam zwie ten dzieciak

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :