Dziś jest: Piątek, 20 października 2017, godzina 07:02
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pomoc w DK tanku.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Lilly
Wiadomość [#21]: 28.03.2011 o 10:56

Konto skasowane

Nekkro napisał
zebys sie nie zdziwil ;)

Do EJ bardzo daleka droga :P

helson napisał
Zgadzam sie ze problem lezy we mnie bo nie znam dk. Po to wlasnie pytam tu na forum gdzie mam nadzieje znajde przynajmniej jedna zyczliwa osobe ktora zna dk i jest chetna pomoc. Ot wszystko. W koncu to chyba forum dyskusyjne a nie jakis elitrany klub graczy WoWa wysoko skillowych.

Na pewne pytania niektórzy z nas udzielali odpowiedzi tak często, że naturalna staję irytacja, gdy kolejna osoba, chce, żeby jej podać odpowiedzi na tacy. WoW to złożona gra i niestety, jeśli nie opanujesz umiejętności wyszukiwania informacji i wyciągania wniosków na własną rękę, żadne forum ci dużo nie pomoże. W necie jest mnóstwo poradników, więc odpowiadanie na pytania "poradnikowe" jest lekko uciążliwe. Fora bardzo się przydają do wyjaśniania wątpliwości, wymiany tip'ów i obserwacji, ale nie licz na to, że ktoś cię poprowadzi za rękę. Im więcej dowiesz się sam, tym więcej skorzystasz z porad innych, bo bazę już będziesz miał.

Wiesz, to jest tak ... my ci mówimy, że 2 + 2 = 4, a ty się pytasz, co to jest "+".

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Dariush
Wiadomość [#22]: 29.04.2011 o 00:58

Konto skasowane

znasz angielski?
a) TAK
- http://www.pwnwear.com/
- http://elitistjerks.co(...)ing_4_x/
- http://www.tankspot.com/forum.php
- http://www.mmo-champion.com(...)h-Knight

Wystarczy poczytać powyższe linki, znajdziesz >wszystko< później już tylko doświadczenie zostanie zbierać, na pwnwear znajdziesz najlepszy opis blood dk jaki widziałem, na ej cyferki i "rotacje" na tankspocie wszystko, a na mmo fajny poradnik na start.

b) NIE
- wyłącz wowa, to nie jest gra dla Ciebie

c) NIE chce mi się
- dk nie jest klasą dla początkujących ani klasą dla leniwych, jesteś typem c zmień klasę na inną

Lider nigdy się nie poddaje.
www.OldDogz.pl Draenor-EU PVE
Mordrakus
Wiadomość [#23]: 29.04.2011 o 21:55

Nie chciałbym być źle odebrany, ale... tak czytam gościa - " zrobiłem tego startowego chain questa dk, wbiłem 59 lvl, i nie wiem jakich skili na instach mam używać". no ja (wulg.)e. Mnie po prostu to zastanawia jak to jest możliwe. Może w innym przypadku bym się mniej dziwił ale tankowanie dk? Na 59 lvl? z 10 na krzyż skillami w spellbooku ? Ze zrobionym quest chainem i zajebistymi itemkami z tegoż chaina?

PM Email
wredzik
Wiadomość [#24]: 26.08.2011 o 14:09

helson napisał
Zgadzam sie ze problem lezy we mnie bo nie znam dk. Po to wlasnie pytam tu na forum gdzie mam nadzieje znajde przynajmniej jedna zyczliwa osobe ktora zna dk i jest chetna pomoc. Ot wszystko. W koncu to chyba forum dyskusyjne a nie jakis elitrany klub graczy WoWa wysoko skillowych.

Tu nie chodzi o brak zyczliwosci ale o to ze zadajesz pytania, ktorych zadawac nie nalezy. DK to klasa dla ludzi, bardzo ogarnietych i pracowitych. Na chwile obecna to jedyna klasa, ktora tankuje w sposob aktywny czyli od tego jakich skilli i kiedy ich uzywasz zalezy czy przezyjesz. Przyklad? Warrior - tu mastery zwieksza szanse na blok czyli trzymasz tarcze i cieszysz sie z tego jak ladnie ilosc mastery wplywa na Twoje bezpieczenstwo. U DK mastery wplywa na Blood Shield, ktore jest zalezne od Heala wykonanego za pomoca Death Strike. DK jest bardzo skomplikowany wiec jesli nie zadajesz sobie na tyle trudu zeby poznac swoje skille to porzuc DK i zajmij sie czyms innym, najlepiej nie tankowaniem bo Blizzard zamierza wprowadzic zmiany w tankowaniu tak aby inne klasy mialy mechanizmy podobne do DK. Jesli jednak upierasz sie na DK przeczytaj dokladnie opisy wszystkich skilli w Spellbooku (jesli nie znasz angielskiego popros kogos o tlumaczenie) a pozniej poczytaj poradnik Blood DK na http://elitistjerks.com tak czy inaczej bez znajomosci angielskiego bedzie kiepsko smiley.gif
Powodzenia.

PM Email
Gauz
Wiadomość [#25]: 26.08.2011 o 17:33

Nie gralem nigdy palkiem wiec niewiem jak sie odbywa budowanie threatu. Ale Warriorem ciezej mi bylo niz DK, uzymasz moze Blood Stance do trzymania aggro? Przy lvlowaniu chyba tylko tego Ci wystarczy zwlaszcza ze wprawie kazdy teraz ma herlooimy wiec moby padaja raz dwa, a helerzy maja caly czas fuel mana. Macra wszytkie masz na na EJ,+ informacje o tym jak dzialaja skile z 3 ksiazek, masz 10 sek CD do zaladowania skila z odpowiedniej ksiazki + nawet "rotacja" napisana z przykladem dla czego masz wcisnac "2" a nie "3". Sciagnij sobie addon blood shield tracker i trenuj od siedzenia na forach lvl nie wpadnie.

PM Email
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :