Dziś jest: Piątek, 22 marca 2019, godzina 05:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: War vs Hunt

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
mindseeker
Wiadomość [#21]: 10.03.2011 o 12:09

Konto skasowane

3v3 - Obie klasy straciły tu bardzo dużo ale dalej sobie nieźle radzą. DK za względu na przeżywalność i największy dps

Co takiego DK stracił? DK w 3vs3 to jest bot do snareów i deathgripa czyli support.

Nie wiem co ludzie chcą od DK, po patchu naprawdę nie wybija się poza inne klasy. Haters gona hate?

Spójrz na rankingi. DK jest najbardziej overpowered klasą jeśli chodzi o areny - na równi z magiem.

1vs1 - DK zawsze będzie tutaj wypadał lepiej dzięki niezawodnemu Death Strike'owi, Warek ma ładne pasywne leczenie ale to za mało na dłuższe duele.

W 1vs1 Warrior jest w stanie złożyć DK w 10 sekund i żaden death strike tu nie pomoże. Blood Craze w walce z DK jest praktycznie cały czas up, do tego zawsze jak dostane stuna od peta to się ciesze - 6% free hp. Jedyny groźny moment to przetrwać gargulca, ale nie jest to takie trudne. Daje dk feara i odchodzę od niego, potem improved hamstring, stuna, heroic leap żeby uciec z zasięgu i gargulec znika. Wtedy enraged regen, disarm, deadly calm+trinket i to dk ma problem.

Nolaan
Wiadomość [#22]: 10.03.2011 o 15:07

Konto skasowane

Co takiego DK stracił? DK w 3vs3 to jest bot do snareów i deathgripa czyli support.

DK stacił ok 30-40% dmg, a zyskał slowa na NS i troszeczkę mobilności, czyli z dpsa stał się supportem, dla mnie to bardzo duża strata

Spójrz na rankingi. DK jest najbardziej overpowered klasą jeśli chodzi o areny - na równi z magiem.

Chyba nie przeczytałeś mojego posta do konca, wiec spojrze na rankingi
w pierwsze setce 3v3 jest 11 teamów z DK, z czego chyba 5 czy 6 nie gra od patcha
w pierwsze setce 3v3 jest 29 teamów z Magiem i nie chce mi sie sprawdzać ile nie gra po patchu a ile dalej gra
w pierwszej setce 3v3 jest 28 teamów z Warkiem jw

w 2v2 DK radzi sobie bardzo dobrze przez to że jest cholernie trudny do zabicia i robi największy dmg (nie burst), co skutkuje wyjściem z many teamów dps + heal i skończeniem się cool downów teamów 2xdps. Ale te areny są dość dlugie i nudne, a lekki błąd czy rozkojarzenie może okazać się arenką w dupe.
ale PVP = 3v3, a tam brak bursta bardzo boli, a przeżywalność nie jest już taka duża.

W 1vs1 Warrior jest w stanie złożyć DK w 10 sekund i żaden death strike tu nie pomoże. Blood Craze w walce z DK jest praktycznie cały czas up, do tego zawsze jak dostane stuna od peta to się ciesze - 6% free hp. Jedyny groźny moment to przetrwać gargulca, ale nie jest to takie trudne. Daje dk feara i odchodzę od niego, potem improved hamstring, stuna, heroic leap żeby uciec z zasięgu i gargulec znika. Wtedy enraged regen, disarm, deadly calm+trinket i to dk ma problem.

Nie wiem, może biłeś się z cienkimi DK ;) ja w sumie też duelki miałem tylko z warkami 2k rata. i nie mam problemów w 1v1 po prostu im dłużej trwa duel tym DK ma większe szanse a Warrka można dość łatwo kitować kiedy zjadają go choroby i pet. A w duelu Warrek nie ma nad DK kontroli której by DK nie mógł z skontrować. Fear - Lichborne, Stun - Icebount, Disarm - Trinket.

Nie mówie tu że DK jest lpeszy od Warka, bo moim zdaniem nie jest (3v3 to pokazuje) ale DK akurat jest chyba najlepsza klasa do dueli.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
mindseeker
Wiadomość [#23]: 10.03.2011 o 15:37

Konto skasowane

DK stacił ok 30-40% dmg, a zyskał slowa na NS i troszeczkę mobilności, czyli z dpsa stał się supportem, dla mnie to bardzo duża strata

40% dmg? Co ty człowieku bredzisz. Z dpsa stał się supportem? Niemożliwe, bo DK od połowy WotLK jest supportem w 3vs3 ze względu na mizerny burst, ale za to duże możliwości kitowania, interuptowania, anti magic zone, pet stun itd.

GOPA
Wiadomość [#24]: 10.03.2011 o 22:06

Konto skasowane

kocham te forum, zaczelo siebiggrin.gif

mind Twoi mmainem jest warek?

mindseeker
Wiadomość [#25]: 10.03.2011 o 23:40

Konto skasowane

warek

Nolaan
Wiadomość [#26]: 11.03.2011 o 08:49

Konto skasowane

mindseeker napisał
40% dmg? Co ty człowieku bredzisz. Z dpsa stał się supportem? Niemożliwe, bo DK od połowy WotLK jest supportem w 3vs3 ze względu na mizerny burst, ale za to duże możliwości kitowania, interuptowania, anti magic zone, pet stun itd.

Nie wiem czy wiesz ale od jakiegoś czasu mamy taki dodatek który się nazywa Cata, nie WotLK. I ja nie wypowiadam się na temat tego co było wcześniej. Mówię o ostatnich zmianach od 4.0.0 do 4.0.6 gdzie DK stracił od początku cata do hot fixów po 4.0.6 stracił ok 30% dmg (może z tym 40% przesadziłem, a może i nie patrząc na zmiany resi a NS), Warek też sporo stracił, głownie mobilność. W WotLK DK był supportem, ale w Cata już nie, dopiero po ostatnich hot fixach znów niestety schodzi na tą ścieżkę.

A żeby było w temacie. Moim zdaniem jeśli się wahasz pomiędzy DK a Warkiem, wybierz Warka. Jeśli się wahasz między Warkiem i Huntem to musisz sobie postawić pytanie: czy bić magów czy bić bitym przez magów ;) a tak serio czy wolisz kogoś gonić czy uciekać. Obie klasy robią teraz bardzo duży burst i obie jak najbardziej są grywalne.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
mindseeker
Wiadomość [#27]: 11.03.2011 o 12:38

Konto skasowane

Mówię o ostatnich zmianach od 4.0.0 do 4.0.6 gdzie DK stracił od początku cata do hot fixów po 4.0.6 stracił ok 30% dmg (może z tym 40% przesadziłem, a może i nie patrząc na zmiany resi a NS),

Stary, ale o czym ty mówisz. Jak jakaś klasa robi o 30% większy dmg od innych to chyba normalne, że trzeba to zmienić? A Necrotic Strike był zbugowany bo resi na niego nie wpływało, więc to fixneli co w tym dziwnego?

DK w Cata nic nie stracił, a wiele zyskał.

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :