Dziś jest: Poniedziałek, 18 marca 2019, godzina 18:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem fury z dmg

Sebastek
Wiadomość [#1]: 08.02.2011 o 07:50

Konto skasowane

Witam

Przed cata zacząłem grać warkiem fury na pve i świetnie mi szło. Często chodziłem na insty, gdzie z rególy jako dps byłem pierwszy, inni gracze chwalili moje dps itd. Po patchach wprowadzonych tuż przed cata nastąpila totalna załamka. Na instach najczęściej zajmuje ostatnie miejsce z dps rzędu 15-20%. Dlatego proszę o ocenę, co źle robię i pomoc, jak to naprawić. Moja postać, obecnie na 76 lev: http://eu.battle.net/w(...)o/simple
Dzieki z góry za wszelkie sugestie.

Nekkro
Wiadomość [#2]: 08.02.2011 o 08:33

Konto skasowane

masz hit +1.22%

to raczej wyjasnia wszystko. Idz tam do zakladki melee w twojej postaci i zobacz ile masz szansy na miss atakow.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Sebastek
Wiadomość [#3]: 08.02.2011 o 17:43

Konto skasowane

Mówisz że wystarczy poprawić hita i bedzie dobrze?

Nekkro
Wiadomość [#4]: 08.02.2011 o 17:52

Konto skasowane

wydaje mi sie ze od czasu wejscia cata hit stal sie dla fury o wiele bardziej wazniejszy niz wczesniej.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
T-9
Wiadomość [#5]: 08.02.2011 o 23:23

Konto skasowane

Preferuje przejść w arms/prot do lvlowania bo ten hit cie zje...

[Edycja T-9 - 08.02.2011 o 23:24]

Daros666
Wiadomość [#6]: 09.02.2011 o 01:52

Konto skasowane

Jak wbijesz 80 to kup sobie jakiś gear na ah(wszystko oprócz trinketów).Jeśli będziesz miał na jakimś itemie mastery to reforgnij na hita(aż będziesz miał 0% szansy na missa specjalnymi atakami - wtedy można reforgnąć na haste lub expertise),bo mastery jest takie sobie dla fury(więc można zignorować).Ja w Cata strefach lvlowałem w Fury i nie było żadnych problemów(nawet elity się łatwo soluje), do tego moby fastem padały.Podczas HC wotlk czy normala Cata(z tym gearem z AH) niemal zawsze miałem najwięcej hp z party i aggro, bo taki dmg robiłem,że tank nie mógł go trzymać.(po wbiciu max lvlu już tankowie lepiej trzymają aggro, ale przeagrowanie nadal się zdarza)biggrin.gif

[Edycja Daros666 - 09.02.2011 o 02:16]

Znowu w Hordzie,mon.
Sebastek
Wiadomość [#7]: 09.02.2011 o 07:44

Konto skasowane

No dobra, czyli hicior ponad wszystko. Tak zrobie. A w tej chwili, z czego mogę zjechać na rzec z hita? Jak np. znajdę jakąś broń z większym hitem ale mniejszym critem niż tą co mam, to brać ją?

Wojownikorgi
Wiadomość [#8]: 09.02.2011 o 08:27

Konto skasowane

Sebastek napisał
No dobra, czyli hicior ponad wszystko. Tak zrobie. A w tej chwili, z czego mogę zjechać na rzec z hita? Jak np. znajdę jakąś broń z większym hitem ale mniejszym critem niż tą co mam, to brać ją?

Kolejnosc dla fury warriora, pod wzgledem statow

Hit (do osiagniecia hard capu [jak najedziesz na hit chance, to wszystkie numerki musza byc na 0.00%] > Str = haste (czesciej wpadnie enrage) > mastery = crit

Sebastek
Wiadomość [#9]: 09.02.2011 o 08:46

Konto skasowane

Dzięki za pomoc. Myślę że po tym wszystkim lepiej będzie mi się grało moją ulubioną klasą.
Pzdr

Nekkro
Wiadomość [#10]: 09.02.2011 o 12:38

Konto skasowane

Wojownikorgi napisał
Sebastek napisał

Kolejnosc dla fury warriora, pod wzgledem statow

Hit (do osiagniecia hard capu [jak najedziesz na hit chance, to wszystkie numerki musza byc na 0.00%] > Str = haste (czesciej wpadnie enrage) > mastery = crit

mysle ze z jego lvl to o hard cap trudno.
lepiej niech idzie w arms, wcale nie wolniej sie lvluje a o wiele latwiej o capy. Chociaz po tych zmianach slaughter to kto wie..

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Nazario
Wiadomość [#11]: 09.02.2011 o 20:45

Konto skasowane

Sebastek napisał

informacje raczej przestarzale po nerfie hs i buffie mastery hit spadl nizej , obecnie poza wiadomo sila i capami jest crit , master,hit i na koncu haste

Sebastek
Wiadomość [#12]: 10.02.2011 o 09:59

Konto skasowane

Hmm...trochę jestem skołowany czytając te sprzeczne częściowo posty. Czy mógłby mi więc ktoś z was polecić jakiś dobry, aktualny poradnik dla warka fury? W arms jakoś nie chce mi się iść, choć mam go jako drugiego speca i dawniej nim chodziłem. Trochę zmieniłem technikę gry, zainwestowałem w hita i idzie mi moim furkiem już nieco lepiej.

Nekkro
Wiadomość [#13]: 10.02.2011 o 11:55

Konto skasowane

Nazario napisał
informacje raczej przestarzale po nerfie hs i buffie mastery hit spadl nizej , obecnie poza wiadomo sila i capami jest crit , master,hit i na koncu haste

po co inwestowac w hit jak jest na cap ? ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Sebastek
Wiadomość [#14]: 26.02.2011 o 16:11

Konto skasowane

Udało mi się niedawno dobić do 85 lev. Zainstalowałem też sobie recounta i tu zaskoczenie - okazało się że arms robi większy dps niż fury. Chciałbym zrobić sobie dobrego fury warka na insty i rajdy ale statystyki dmg są twarde i zmuszają mnie na razie do chodzenia armsem.
W związku z tym mam pytania do doświadczonych graczy warkami:
1. Dawniej czytałem że fury jest na pve lepszy niż arms, czy po ostatnich patchach coś się w tej kwestii zmieniło?
2. Czy staty w mojej postaci bardziej są w tej chwili ułożone pod arms niż fury?
3. W jakiej stancji (battle czy berserker) należy dps-ować? Ja armsem robie dps najczęściej w battle a fury w berserker.
4. Czy dobra jest rotacja, a raczej priorytety, których trzymam sie podczas dps-owania fury: intercept-ww-cv-bt-hs-rb-slam(jak sie zapali)-exe(od 20% health) i utrzymywanie cs?
5. Czy moglibyście mi polecić jakieś dobre addony dla fury bądź dla warka ogólnie?
Z góry dzięki za pomoc.

atylla3
Wiadomość [#15]: 26.02.2011 o 17:46

Konto skasowane

Tu znajdziesz sporo o fury warku mmo-champion.com

tomiaxe
Wiadomość [#16]: 26.02.2011 o 18:24

Konto skasowane

1. Jak Pve to tylko fury. Jestes w stanie wyciagnac 2-3k wiecej dpsu niz w arms.
3. Jak jestes w talentach fury, to berserker (i na odwrot) - to chyba logiczne (w berserker masz 10% wiecej dmg).
5. Jezeli dps to tylko recount i jakis ciekawy interfejs do tego (ale to juz kwestia gustu). Jezeli jestes w prot to obowiazkowo Omen i TidyPlates.

Aktualnie warek w fury daje rade na pvp, ale po najblizszym patchu moze sie to zmienic..

W necie jest pelno ciekawych buildow - zainteresuj sie tym. Jak dolozysz do tego dobry item set, to poczujesz roznice..

[Edycja tomiaxe - 26.02.2011 o 18:25]

Nekkro
Wiadomość [#17]: 26.02.2011 o 18:51

Konto skasowane

Sebastek napisał
Udało mi się niedawno dobić do 85 lev. Zainstalowałem też sobie recounta i tu zaskoczenie - okazało się że arms robi większy dps niż fury. Chciałbym zrobić sobie dobrego fury warka na insty i rajdy ale statystyki dmg są twarde i zmuszają mnie na razie do chodzenia armsem.
W związku z tym mam pytania do doświadczonych graczy warkami:
1. Dawniej czytałem że fury jest na pve lepszy niż arms, czy po ostatnich patchach coś się w tej kwestii zmieniło?
2. Czy staty w mojej postaci bardziej są w tej chwili ułożone pod arms niż fury?
3. W jakiej stancji (battle czy berserker) należy dps-ować? Ja armsem robie dps najczęściej w battle a fury w berserker.
4. Czy dobra jest rotacja, a raczej priorytety, których trzymam sie podczas dps-owania fury: intercept-ww-cv-bt-hs-rb-slam(jak sie zapali)-exe(od 20% health) i utrzymywanie cs?
5. Czy moglibyście mi polecić jakieś dobre addony dla fury bądź dla warka ogólnie?
Z góry dzięki za pomoc.

1 - przy takim samym sprzecie pewnie fury zrobi lepszy dmg. Problem w tym ze do fury trzeba miec bardzo dobry sprzet zeby hit cap byl na jak najwyzszym poziomie.
2 - skad mamy wiedziec ?
3 - i dobrze.
5 - event alert poinformuje cie o procach ( incite, battle trance itd ) , tellmewhen tez daje rade.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Sebastek
Wiadomość [#18]: 26.02.2011 o 20:59

Konto skasowane

Dzieki za przydatne info.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :