Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 07:30
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca Początkujący Hunter i Addony- czyli pozytywne porady dla nowego :)

Odpowiedź

Temat: Początkujący Hunter i Addony- czyli pozytywne porady dla nowego :)

MadNail
Wiadomość [#1]: 04.02.2011 o 22:51

Konto skasowane

Tak jak w temacie, jakich wy "łowcy" używacie addonów (co prawda był już taki temat jednakże, był on za czasów many a nie focusa).
I jeśli znaleźlibyście taki addon by mi pokazywał ile czasu zostało do wystrzelenia auto-shoot'a to bym był bardzo wdzięczny ; )

atylla3
Wiadomość [#2]: 05.02.2011 o 01:26

Konto skasowane

MadNail napisał
I jeśli znaleźlibyście taki addon by mi pokazywał ile czasu zostało do wystrzelenia auto-shoot'a to bym był bardzo wdzięczny ; )

Quartz to pokazuje.

Vaeryn
Wiadomość [#3]: 05.02.2011 o 15:26

Konto skasowane

MadNail napisał
Tak jak w temacie, jakich wy "łowcy" używacie addonów (co prawda był już taki temat jednakże, był on za czasów many a nie focusa).

AzCastBars. Bardzo konfigurowalne.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
MadNail
Wiadomość [#4]: 09.02.2011 o 00:20

Konto skasowane

A jest może jakiś addon do CTRL + V ? Bo ogólnie toto jest super przydatne, ale jak się zaczyna pojawiac wiecej postaci na ekranie to przestaje... i może jest jakiś addon który jakoś by... no nie wiem... zmniejszał "ruchliwośc" tych wszystkich pasków, by łatwiej było trafic w danego przeciwnika ;] ?

gruby22
Wiadomość [#5]: 09.02.2011 o 08:26

Konto skasowane

teraz auto sho bedziesz mogl castiowac w ruchu takze ten addon juz nie jest potrzebny

Vaeryn
Wiadomość [#6]: 09.02.2011 o 10:35

Konto skasowane

MadNail napisał
A jest może jakiś addon do CTRL + V ? Bo ogólnie toto jest super przydatne, ale jak się zaczyna pojawiac wiecej postaci na ekranie to przestaje... i może jest jakiś addon który jakoś by... no nie wiem... zmniejszał "ruchliwośc" tych wszystkich pasków, by łatwiej było trafic w danego przeciwnika ;] ?

Do kopiowania i wklejania rzeczy na chata? Ja używam EasyCopy.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
watman
Wiadomość [#7]: 09.02.2011 o 10:44

Konto skasowane

Vaeryn napisał
MadNail napisał

Do kopiowania i wklejania rzeczy na chata? Ja używam EasyCopy.

przypuszczam, ze chodzi o nameplaty :P

do tematu:
oprocz modyfikacji framow i barow (co jest rzecza calkowicie osobista) ja uzywam tylko omena i quartza... kiedys uzywalem TellMeWhen, ale potem palce same mi sie ukladaly, wiec przestalem potrzebowac ;)
zastanowic sie mozna nad NeedToKnow, HunterFocusBar oraz FaceShooterem (zwlaszcza w MM gdzie trzeba utrzymywac buffa ISS), ale tak naprawde to te addony nic nie robia przy levelowaniu, przydatne sa tylko w endgame...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Vaeryn
Wiadomość [#8]: 09.02.2011 o 11:41

Konto skasowane

Aaa, nameplaty. No jeśli o nie chodzi to sporo jest. Ja używam Aloft, ale fajny jest też Docsnameplates. Obydwa fajnie konfigurowalne. Trochę wysiłku i można mieć wszystko tam i tak gdzie się chce.

Zagruu, The Maelstrom
Soulgrade
Wiadomość [#9]: 09.02.2011 o 20:17

Konto skasowane

Z racja nowego patcha zacząłem grać w mm, i moje pytanie brzmi czy da się ustawić buff z talentu Master Marksman, "Ready, Set, Aim..." w needtoknow?

watman
Wiadomość [#10]: 10.02.2011 o 09:57

Konto skasowane

Soulgrade napisał
Z racja nowego patcha zacząłem grać w mm, i moje pytanie brzmi czy da się ustawić buff z talentu Master Marksman, "Ready, Set, Aim..." w needtoknow?

na pewno da sie zrobic buff na darmowego aimed shota, ale nie wiem czy przez 'ready, set...' czy przez 'fire!' - poprobuj obu ustawien - tak jak pisalem wczesniej, przestalem uzywac NTK...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
MS
Wiadomość [#11]: 10.02.2011 o 13:00

Konto skasowane

Bardzo ładnie pokazuje go HFB wraz z kolejnymi stackami. Problem jest taki, że domyślnie pokazuje 2 buffy. W mm/ PVP nie ma problemu, bo pokazywał ISS i RSA właśnie. Gorzej teraz, jeśli mamy w buldzie np. frenzy, bo wtedy jeden z buffów jest przez niego przykrywany. Nie możne tego chyba zmienić normalnie w UI, ale może da się przestawić w pliku *.lua ? Wczoraj chciałem sprawdzić, ale już usypiałem i nie dokończyłem.
A może ktoś wie jak ustawić, by były pokazywane nad paskiem focusa 3 buffy w HunterFocusBar??

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :