Dziś jest: Sobota, 6 czerwca 2020, godzina 22:24
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z instalacją

Baleton
Wiadomość [#1]: 29.01.2011 o 14:20

Konto skasowane

Hej jak w temacie postanowiłem znowu pograć w w3 i podczas instalacji Frozen Throne wsykakuje mi takie coś " Błąd. Nie można zapisać pliku z danymi do deinstalacji. Instalacja anulowana. Ok myślałem że po tylu latach moja płyta cd padła więc poszedłem do kolegi po jego nośnik i mam ten sam błąd . Przeinstalowałem jeszcze raz Reign OF Chaos ale nic nie pomogło :r tutaj link do foty http://www11.speedyshare.co(...)d/w3.JPG

cezare
Wiadomość [#2]: 29.01.2011 o 20:35

Konto skasowane

Uruchum instalator jako administrator

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
Baleton
Wiadomość [#3]: 30.01.2011 o 14:21

Konto skasowane

cezare napisał
Uruchum instalator jako administrator

Zawsze się tak loguje nie mam innych użytkowników. :v

cezare
Wiadomość [#4]: 30.01.2011 o 15:45

Konto skasowane

Zacznijmy od tego, że przy instalacji XP musisz stworzyć konto administratora i co najmniej jednego użytkownika więc użytkowników MUSISZ mieć co najmniej dwóch, chociaż skoro twoje konto, na które się logujesz ma uprawnienia administratora to to nic nie zmienia... xd

Ja się spotkałem z tym błędem 3x i za każdym program nie miał uprawnień do zapisywania danych w eee... delikatnych folderach. Najlepiej byłoby przelecieć instalator debuggerem i zobaczyć gdzie dokładnie występujępuje błąd i ewentualnie odczytać jego numer. Jednak jest to zdalnie prawie niewykonalne, ale czy owak przyczyny mogą być dwie:
-zasoby instalatora są uszkodzone (w co wątpię, bo wtedy error byłby w stylu "nie można odczytać", "access violation", "program przestał działać" etc.)
-masz pirackiego windowsa z jakiegoś lewego źródła

Jeśli masz pewność co do swojego windowsa to pobierz instalke warcrafta z www.battle.net

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :