Dziś jest: Wtorek, 31 marca 2020, godzina 01:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Czy Łowca jest słaby?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Sebastek
Wiadomość [#21]: 09.02.2011 o 10:07

Konto skasowane

@MS

Zgadzam się w 100%. Może z mojego postu rzeczywiście wyziera przesada ale byłem pod wpływem bardzo krytycznych postów ludzi którzy grają huntami znacznie dłużej niż ja. Jak na razie gra mi się b. dobrze i chyba to jest najważniejsze. Po warku hunt jest moją drugą ulubioną klasą.

[Edycja Sebastek - 09.02.2011 o 10:07]

alvin
Wiadomość [#22]: 09.02.2011 o 17:09

Konto skasowane

i tutaj sie nie zgodze - hunt w pvp radzi sobie dobrze, nie mowie o arenach bo tam nie wiem jak jest (narazie nie bywam), ale na bg jest calkiem ok, ja juz dawno odpuscilem pve, gram tylko pvp huntem, przeszedlem z surv na marksman i gralem tak juz dosyc dlugo i bylo calkiem ok, teraz po patchu marksman jest swietne (z aimed shota w blue pvp secie crity wchodza ponad 30k, wiekszy dmg z kilku skilli) a do tego auto shot dziala (jest nadal bug z deterence - nie da sie na disarmie rzucac), hunt w pvp jest dobry biggthumpup.gif

eu - balnazzar - horde - hunter love.gif
Sebastek
Wiadomość [#23]: 10.02.2011 o 10:04

Konto skasowane

Dobra, dalej będę pogrywał hunterem (na zmianę z warkiem). To rzeczywiście dobra klasa.

[Edycja Sebastek - 10.02.2011 o 10:06]

Janizar
Wiadomość [#24]: 10.02.2011 o 11:06

Konto skasowane

Zmartwie was ale hunter na rbg possysa rownie mocno jak na arenach jesli nie mocniej.

BEKON
Wiadomość [#25]: 10.02.2011 o 11:29

Konto skasowane

Z punktu widzenia ferala na arenach najszybciej mi sie jedzie wlasnie huntera, dodam ze w 2vs2 jak jest hunter w przeciwnym teamie to moge byc pewny wygranej ;p.

............................................................................................................................................................................................................................................................
Vaeryn
Wiadomość [#26]: 10.02.2011 o 21:40

Konto skasowane

Na rbg (rated jak rozumiem, nie grałem co prawda, ale nie różni się to pewnie ażż tak bardzo od random) hunter jest dobry tylko o tyle o ile ma kogoś przed sobą. Słowem nie jest dobry w pvp tylko w robieniu dpsu o ile jest w stanie się trzymać za czyimiś plecami, ewentualnie wsadzeniu kogoś w cc od czasu do czasu. Sytuacja huntera po patchu deko się poprawi, mamy autoshota w biegu, lepszą chimerę i lepszego master's calla. To pewnie jednak wiele nie zmieni. Nadal obstawiam będzie najmniej reprezentowaną klasą w wyższych szczeblach drabinek bracketów.

Imho pvp powinno być zbalansowane wokół 1vs1 - co najmniej na poziomie speców dpsujących. Do tego można budować resztę a nie chrzanić jak blizz, że niby coś tam balansują na poziomie aren a potem się i tak okazuje, że nic kompletnie nie balansują i właściwie przestali chyba cokolwiek ogarniać. Poza wszystkim zaś jak ktoś mnie zaatakuje na mapie to ja chcę mieć możliwość się przeciwstawić a nie ginąć jak szmata mimo tego, że atakuje jakiś ledwie średniak.

Jak pykałem random bg przed cata to zdecydowanie najłatwiej wykańczało się hunterów.

[Edycja Vaeryn - 10.02.2011 o 21:56]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Janizar
Wiadomość [#27]: 11.02.2011 o 10:53

Konto skasowane

No wlasnie caly problem w tym ze rated bg rozni sie bardzo znaczaco od random bg.

plom
Wiadomość [#28]: 15.02.2011 o 15:41

Konto skasowane

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/1710173122?page=1

po patchu nieco zmienilo sie podejscie do lowcy. co ciekawe duzo glosow jakoby Hunter byl OP

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :