Dziś jest: Czwartek, 19 lipca 2018, godzina 13:27
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Tym razem heal

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Lilly
Wiadomość [#81]: 13.03.2011 o 16:46

Konto skasowane

robbo38 napisał
A ten nowy totem to jakie ma działanie? Totem of Tranquil Mind

Takie jak concentration aura od paladyna.

"Summons a Totem of Tranquil Mind with 5 health at the feet of the caster for 5 min, causing party or raid members within 30 yards to lose 30% less casting or channeling time when damaged."

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
robbo38
Wiadomość [#82]: 13.03.2011 o 18:39

Konto skasowane

Lilly gdybym dobrze rozumiał to co przytoczyłaś po angielsku to nie pytałbym.

Super hicior
Lucjan
Sivy11
Wiadomość [#83]: 14.03.2011 o 08:41

Konto skasowane

jak castujesz spelle i otrzymujesz dmg to tak jakby cofa Ci ten casting - nie wiem jak to inaczej powiedziec :-) - ten totem zapobiega temu cofaniu o 30% co wbrew pozorom jest dosc duzo tylko, ze w praktyce tego totemu sie zadko uzywa badz wogole...

Codexx
Wiadomość [#84]: 14.03.2011 o 11:48

Konto skasowane

bo ten totem jest latwo wymienialny za ktoras klase dlatego sie go nie uzywa smiley.gif albo not so often

robbo38
Wiadomość [#85]: 15.03.2011 o 11:37

Konto skasowane

Mam teraz jakiesi 326 ilvl i wg kryteriow Blizza od 329 moge isc na hc. Tylko po co confused.gif Skoro teraz mam problemy by utrzymac grupe na Grim Batol to nie wyobrazam sobie ani jednego hc dungeona. Mimo iz ostatnio sporo podskoczylo mi haste to jednak nie zauwazylem znaczącej różnicy w szybkości leczenia. Druga sprawa - nie wiem czy to sprawa zbyt niskiego crita ale jak rzucam np. HW albo GHW to moj target dostaje niewielkie ilosci hp. Nie mam pojecia czemu sie tak dzieje. Czyli krótko moje heale są chyba zbyt słabe.

Super hicior
Lucjan
Zielik27
Wiadomość [#86]: 15.03.2011 o 12:57

Konto skasowane

Na poczatku jak zaczynasz HC-ki to uzywajcie duzo cc.

Pomalu random hc zaczynaja wygladac tak jak w Wotlk czyli tank bierze na siebie ile sie da i jazda, bo ludzie maja coraz lepszy gear.

Powiedxz na poczatku zeby uzywali cc i tyle. Napewno dasz rade a z czase (lepszym sprzetem) bedzie coraz lepiej.
Nie mozesz miec podejscia takiego ze nie idziesz bo sie boisz ,ze nie dasz rady.
Kazdy przez to przechodzil i nie jest az tak zle.

pussymonsta
Wiadomość [#87]: 15.03.2011 o 16:19

Konto skasowane

na HC możesz trafić na na prawdę porządnego tanka, ja raz miałem sytuację, że heal padł na pierwszej fazie bossa, ale tank był ubrany i ogarnięty, dps też głupotą nie grzeszył i sami (niby tankował blood DK=selfheal) zabiliśmy tak 2 pierwszych bossów w stonecore, praktycznie bez pomocy healera, więc licz na to, że trafisz ogarniętą grupę, albo powiedz, że zaczynasz HC i żeby używali CC, ludzie nie są aż tak głupi jak niektórzy ich opisują;p

Codexx
Wiadomość [#88]: 16.03.2011 o 14:46

Konto skasowane

ewentualnie popros jakiegos dobrego tanka w gildii albo rozsadny dps i dajesz

Sivy11
Wiadomość [#89]: 16.03.2011 o 15:35

Konto skasowane

dokladnie powiedz ze zaczynasz masz slaby gear i jak nie chce padac to niech uzywaja cc i tank niech zbiera moby z glowa - jak trafisz na kumatych to beda ogarniac, uzywac cc i wogole, jak trafisz na debili to Cie kickna, jak zwipujesz team z 1-2 i Cie nie kickna to sie naucza uzywac cc... jak widzisz drog jest kilkasmiley.gif
Powodzenia w healowaniu ja wlasnie robie brejka od WoWa i aktualnie pocinam w RIFT ofc healem tylko ze nie shamanem bo tam shaman to meele dps i to dos konkretny :-)

Zielik27
Wiadomość [#90]: 17.03.2011 o 07:07

Konto skasowane

Ostatnio wlasnie wszedzie duzo tej gierki...

I jak pierwsze wrazenia? Bo strasznie sie tym zachwycaja na necie ale sa tez opinie ze raczej podrobkla wowa i nie warto...

robbo38
Wiadomość [#91]: 17.03.2011 o 08:20

Konto skasowane

Co do RIFTa to gierka faktycznie jest kopią WoWa. Gdyby była darmowa to pewnie przerzuciłbym sie na nią gdyż obecnie mam coraz mniej czasu na gre. Ale jak mam płacic to zdecydowanie wole placic za WoWa.

Ale wróćmy lepiej do tematu. Wczoraj bylem na kilku GB i HoO i nawet bylo niezle ( szkoda ze bez zadnego dropu dla mnie ). Mam 1035 haste rating i 612 crit rating. Haste dla tego pierwszego progu troszke za duzo a crita pewnie za malo. Niestety przez reforge nie moge chyba zmienic statow o liczbe jaka chce. Pewnie crita jeszcze musze dolozyc? I chce zapytac czy z craftu LW brac dla resto armor i pasek ( dylemat bo nie maja spiritu ) ?

Super hicior
Lucjan
Zielik27
Wiadomość [#92]: 17.03.2011 o 08:46

Konto skasowane

Zalezy jaki masz regen many...Jezeli czujesz sie na tyle komfortowo z mana i Ci jej nie brakuje to nie zaszkodzi jak bedziesz mial jeden czy dwa itemki bez spiritu. Ja osobiscie tez lamalem sie na tym paskiem i klata z LW ale jednak zostalem poki co przy swoich 346 itemkach ze spiritem.

Jeżeli już mialbym wybrac z tych dwoch to kupilbym klate, daje sporo wiecej intelectu od mojej 346 i chyba crit i mastery. (a ostatnio tez ide w mastery:-))

I akurat ja używam tego paska 346 który dodaje haste takze na chwile obecna gdybym go wymienil to haste spadnie mi poniżej tych 916 niby wymaganych.

Takze jezeli ty po wymianie tych itemkow utrzymasz wszytko na odpowiednim poziomie to czemu nie...

Sivy11
Wiadomość [#93]: 17.03.2011 o 11:25

Konto skasowane

a RIFT i jest kopia WoWa i dobrze bo przynajmniej wiem czego sie po nim spodziewac i pewnie dlatego mi sie podoba... ma pare nowosci, rifty sa mega fajnym urozmaiceniem gry, ma mega rozbudownay system postaci od dpsow, tankow, healerow po bufferow i debufferow jak w L2 dla mnie to max fajne urozmaicenie bo w sumie takich pure buffujacych, debuffujacych klas brakuje mi w WoWie szczegolnie w pvp, nie wiem jak raidy i rift raidy wygladaja bo nie ten level jeszcze ale insty nie odbiegaja od normy WoWa choc wymagaja ogaru :-)
ogolnie gre oceniam na plus i jest dobrym tematem dla kogos kto mial juz dosc grania w WoWa i chcial sobie dychnac w podobnych klimatach czyli np. mnie :-) i paru ludzi z gildi na BL-u np. Circle of Nine, Tranquality, Addiction bo widze te gildie w sporej liczbie w swiecie RIFT-a ale jesli ktos szuka ultra wypass nowosci w mmo to niech sobie daruje bo dostanie tutaj wowa w troche zmienionej tresci i paroma dodatkami... mysle ze pierwszym powaznym szalem w tym roku w swiecie mmo moze byc TERA online na ktora czekam jak na zbawienie ale to jeszcze mi przyjdzie poczekac... ale dosc tego OT juz nic nie pisze :-)

nie paska nie bierze sie z lw tylko z repy u Dragonmaw Clan to leather belt ale imo jest best na start raidow tak samo jak klata z lw tak jak pisalem jeden, dwa itemy bez spiritu nie rujnuja mana regenu az tak drastycznie a ten chest daje naprawde sporo... jesli patrzysz na mail spec to policz ile to 5% z Twojego aktualnego inta i zobacz jak "duzo" z tego many masz... dla mnie na ten etap to jest nie specjalnie wiele i poswiecilem ten bonus bez zastanowienia i dobrze mi z tym bylo...

[Edycja Sivy11 - 17.03.2011 o 11:26]

Zielik27
Wiadomość [#94]: 17.03.2011 o 11:37

Konto skasowane

juz ostatni raz z innej beczki...

Ta Terra to juz wyszla czy jeszcze nie??bo tego musze sprobowac...

robbo38
Wiadomość [#95]: 17.03.2011 o 11:39

Konto skasowane

Wlasnie ten pasek za repe. Szkoda ze szaman ma tak malo itemkow z reputacji, teraz zbieram repe Eathen Ring na buty. Z tym armorem to trzeba chyba dokladnie przeliczyc bo oprocz spiritu trace tez jeden socket.

[Edycja robbo38 - 17.03.2011 o 11:42]

Super hicior
Lucjan
Sivy11
Wiadomość [#96]: 17.03.2011 o 12:17

Konto skasowane

TERA miala miec premiere na poczatku roku czytaj styczen ale z wielu wzgledow, ktorych spora czesc podali sami tworcy premiera zostala przesunieta na pozna jesien 2011 bo gra wymaga balansu i dopracowania czego aktualnie nie ma jeszcze a nie chca wydac shitu... i chwala im za to :-) no i jak wszystko wypali to TERA moze zrobic mala rewolucje na rynku mmo albo okazac sie jedna wielka klapa jak kilka tytulow co mialo byc rewolucyjnych patrz Aion...

Zielik27
Wiadomość [#97]: 17.03.2011 o 12:29

Konto skasowane

Ok dzieki za informacje:-)

Ale mam nadzieje ze okaze fajna alternatywa dla wowa.
Bo jednak z checia sprobowalbym czegos nowego przynajmniej na podobnym poziomie lub oczywiscie lepszego co nie probuje na sile byc kopia wowa.

No nic to czekamy...coolgleamA.gif

robbo38
Wiadomość [#98]: 19.03.2011 o 12:01

Konto skasowane

Jakie są te progi haste bo mam teraz 1287 haste rating to mógłbym troche pozmieniac reforge i dac np w spirit.

Super hicior
Lucjan
milfek
Wiadomość [#99]: 20.03.2011 o 10:32

Konto skasowane

Mysle ze haste masz za duzo. Zostaw te wymagane 916 a reszta polecalbym w mastery albo crit.

robbo38
Wiadomość [#100]: 23.03.2011 o 15:57

Konto skasowane

Za dużo ? A mnie sie wydaje ze lecze strasznie wolno. Jestem juz po kilku heroic dungeonach i wszystko zalezy od grupy. Jak sie trafi na grupe dobrze ubrana to idzie ładnie ale jak sa tak samo jak ja początkujący na hc to ciezko idzie. Nie wiem co jest z tym haste ale strasznie wolno to idzie a poza tym jak uzywam GHW to lecze goscia o niezbyt imponującą ilosc hp. Moze trzeba nadwyzke haste ( wyczytalem ze wystarczy 916 bodajze ) wlozyc w crit albo mastery.

Super hicior
Lucjan
REKLAMA
Strona 5 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :