Dziś jest: Piątek, 5 czerwca 2020, godzina 14:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Portal Battlenet.pl Hardware i Software eMule - nie dziala ? zobacz tutaj update - [15.11.2003]

Odpowiedź

Temat: eMule - nie dziala ? zobacz tutaj update - [15.11.2003]

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
-Nat-
Wiadomość [#141]: 03.01.2004 o 12:34

Konto skasowane

Xelos^.^ napisał:
(...)
sharereactor sux (same starocie)
(...)

hahaha.gif

Law student ;]
University Of Gdansk | Faculty Of Law And Administration
Karo_l
Wiadomość [#142]: 03.01.2004 o 16:07

Konto skasowane

Xelos^.^ napisał:
Karo_l napisał:
Osiołek ma problemy z domena --> http://osiolekcom.er.pl
http://www.osloskop.net/

Dzieki Karolu

Tylko nie zdziw się, jak release z osloskopu pojawi się za kilka dni na ShareReactor. Nie znaczy to, że SR ukradł link do release z Osloskopu, ale to osloskop ukradl go z forum SR zanim trafil na vortal. Czasami jak sciagasz cos z filmow zagranicznych, to zobacz zrodla i nazwy plikow. Bardzo czesto znakomita wiekszosc zrodel bedzie miala w nazwie "ShareReactor". Wcale nie mają tam staroci.

[Edycja - Karo_l w 03-01-2004 o 16:08]

Apollyon
Wiadomość [#143]: 03.01.2004 o 23:52

Konto skasowane

Osloskop ma "troche" inna wizje slowa "release"...dla nich to podanie linka a nie sharowanie go. Ostatnio maja kilka nowosci bo 1 osoba w akademiku siedzi - no ale 1 osobe to sobie moga wsadzic biggrin.gif

SR to solidna linkownia - zanim cos na main page trafi to rozprowadzane jest solidnie na p2p i dopiero z jakas normalna iloscia pelnych zrodel podawane na www.
Osiolek.com ma problemy ale to max 7 dni - http://69.56.201.194/~osiolek/ - tutaj dzialamy tymczasowo tez smiley.gif No i mamy legalna zgode na releasy X-Gamers z SR biggrin.gif Pozdrodla TommyGR biggrin.gif
Polecam takze www.osiol.com - tez ciekawe forum obok Siekacza.

Fuck'em And Their Law
TheStructor
Wiadomość [#144]: 04.01.2004 o 01:04

Konto skasowane

eee tam, osloskop tez czasem mial swoje relki, z tego co pamietam to oni "mieli" Twierdze 2, no i tutaj sie forum bilo: "Enclave" :>

no i duzym plusem jest to, ze osloskop dziala tak jakby czesciej niz osiolek, ale osiolek oglnie lepszy, gdyby nie te pady... sad.gif

Wspaniale.
Karo_l
Wiadomość [#145]: 04.01.2004 o 01:11

Konto skasowane

Mają swoje releasy oczywiście, ale jak już jest jakaś prawdziwa nowośc albo czy perełka, to rzadko kiedy pochodzi od nich.

TheStructor
Wiadomość [#146]: 04.01.2004 o 01:25

Konto skasowane

to imo wsio rybka od kogo pochodzi :> wazne ze maja to co maja i ze sa, chociaz widze, ze teraz jakas zbiorkap ieniedzy, bosh

Wspaniale.
Xelos^.^
Wiadomość [#147]: 13.01.2004 o 17:56

Konto skasowane

Karolu zle sie zrozumielsmy, ja doskonale wiem ze sharereactor jest naprawde swietnym vortalem, ale w dziale gry spotkalem w nowosciach jazza jackrabit (1999) biggrin.gif Zreszta bardziej zalezy mi na lokalizacjach polskich, ktorych raczej nie znajde na sharereactor.com

past00h
Wiadomość [#148]: 17.01.2004 o 22:10

Konto skasowane

widze ze panowie o relkach :-)
w tej kwesti polegam na kumplu ktory ssie juz dosyc dlugo biggrin.gif i podrzuca czasem ciekawe linki (dzielimy sie tez ssanymi CD)
poza tym odwiedzam fileheaven...

ale ja nie w tej kwesti
mam zew IP (stawiam gry d2 biggrin.gif) ssalem oslem na samym poczatku jak tylko dostalem IP zew (to takie troche oszukanie bo wszystko z tego IP jest redirect na moje wew ip) i to z niezla predkoscia - ul i dl mialem rzedu 30-40 KBps biggrin.gif
pewnego dnia zdechlo a dokladnie w wigilie wigiliebiggrin.gif - teraz jest kicha po 1-5kBps

a teraz najwazniejsze - od jakiegos tygodnia nie chce mi sie podlaczyc osiol - uzywam TBH v7 z kademila - no i wlasnie tu jest dziwne - kademila podlacza sie od strzalu rozpoznaje moje IP ZEW (w tym okienku po prawej) natomiast nie moge zrealizowac podlaczenia do ZADNEGO serwera (kilkadziesiat serwow na liscie)

czy ktos sie juz z czyms takim spotkal albo potrafi zaradzic temu problemowi?
z gory dzieki boto juz jest frustrujace

TheStructor
Wiadomość [#149]: 18.01.2004 o 00:11

Konto skasowane

kiedys tak bylo ze wsyztstkie serwy padly, prponuje tez sprawdzenie innego klienta

Wspaniale.
past00h
Wiadomość [#150]: 19.01.2004 o 16:28

Konto skasowane

taaa wszystkie serwy naraz....? eee?

past00h
Wiadomość [#151]: 19.01.2004 o 22:35

Konto skasowane

past00h napisał:
a teraz najwazniejsze - od jakiegos tygodnia nie chce mi sie podlaczyc osiol - uzywam TBH v7 z kademila - no i wlasnie tu jest dziwne - kademila podlacza sie od strzalu rozpoznaje moje IP ZEW (w tym okienku po prawej) natomiast nie moge zrealizowac podlaczenia do ZADNEGO serwera (kilkadziesiat serwow na liscie)
problemy z podlaczeniem nastapily po crashu programu emule.exe i wystapieniu bledu windowsa :|

czy ktos sie juz z czyms takim spotkal albo potrafi zaradzic temu problemowi?
z gory dzieki boto juz jest frustrujace

to co anyone? bo juz mnie krew zalewa
czyscilem rejestr
probowalem inne mody wylaczalem sciane ognia biggrin.gif itp
nic nie chce sie polaczyc
w dodatku w logu mi co jakis czas pisze read 0 contacts from file :/ bez sensu
prosze moze ktos ma pomysl?

past00h
Wiadomość [#152]: 23.01.2004 o 17:51

Konto skasowane

rzecz nieprawdopodobna
musze to opisac moze sie komus przyda
rozwiazalem moj problem z emule - tzn po crashu jakis czas temu juz nigdy wiecej mi sie nie polaczyl az do dzisiaj

robilem rozne rzeczy - regcleaner, inni klienci p2p (inne mody) oryginalny ed2k itp.
dzis juz bylem psychicznie przygotowany na zghostowanie systemu :/ a tu kumpel podsunąl mi plik z fileheaven - polski film ciało -mówie a dodam przed reinstalką
a tu myk i sie emule podlaczyl biggrin.gif

okazalo sie ze winowajca jest plik clients.met - jak mialem nowy czysty plik clients.met to osiol startowal od strzalu i teraz ssie po 0-10kBps
gdy wylaczylem emule zeby wgrac poprzedni pilk clients.met (2.4MB ponad 19k kontaktow) emule niestartowal i przez kilka godzin probowal sie polaczyc
no lol

prawdopodobnie podczas crashu cos zjebawszy sie w tym pliku - czy to mozliwe nie wiem - to moje przypuszczenia potwierdzone obserwacjami

a do czego sluzy plik nodes dat?
pzdr

Apollyon
Wiadomość [#153]: 23.01.2004 o 18:02

Konto skasowane

nodes.dat potrzebny jest do sieci Kademlia - polecam ten: http://download.overnet2000.de/nodes.dat

Fuck'em And Their Law
past00h
Wiadomość [#154]: 24.01.2004 o 13:39

Konto skasowane

dobra zakupilem dodatkow 512MB - żona mnie namówiła :| lol

teraz wszystko chodzi jak nalezy i mam nadzieje ze nie bedzie wiecej crashów emule - dodatkowo zainstalowalem na nowo calego emule - trudno bedzie nowy userhas sad.gif (ale id to samo no i jest high)
clients.met tez jest nowy sad.gif moze znow nazbieram known clients...

a teraz pytanie - jaki plik w emule odpowiada za userhash?

TheStructor
Wiadomość [#155]: 24.01.2004 o 13:49

Konto skasowane

hmm nie wydaje mi sie zeby jakis plik za to odpowiadal,

poza tym o co ci chodzi ze "zbieraniem" klientow ? O_o dopoki im czegos nie wyslesz ci klienci sa bezwartosciowi... wiec nie ma sie czym przejmowac, zauwaz ze w cholere osob robi reinstalki nai nne wersje, testuja, bawia sie i jakos nic sie nie dzieje/zmienia biggrin.gif

Wspaniale.
Kuniarz
Wiadomość [#156]: 04.02.2004 o 07:41

Konto skasowane

Powiedzcie mi drodzy specjaliści od emule, co zrobić, kiedy od 2 dni brakuje mi kilku fragmentów pliku... Plik ma prawie 2 GB, jest to dość popularna sprawa - LotR Powrót Króla . avi a jakoś za cholere nie chce mi się dociągnąć do końca.

Oto mały screenik:

Karo_l
Wiadomość [#157]: 04.02.2004 o 08:20

Konto skasowane

Kuniarz napisał:
Powiedzcie mi drodzy specjaliści od emule, co zrobić, kiedy od 2 dni brakuje mi kilku fragmentów pliku... Plik ma prawie 2 GB, jest to dość popularna sprawa - LotR Powrót Króla . avi a jakoś za cholere nie chce mi się dociągnąć do końca.

Rozejrzyj się na innych serwerach emule, a jak nie pomoże, to na liście dyskusyjnej edonkey/emule poproś o udostępnienie.

Kuniarz
Wiadomość [#158]: 04.02.2004 o 08:31

Konto skasowane

ech... szukałem po innych serwerach... no nic, poszukam dalej. Powiedzcie mi jeszcze - pare dni temu miałem na liście serwerów Razorback, teraz mi zniknął - czy można go jakoś dodać do listy, czy poprostu został zlikwidowany ?

TheStructor
Wiadomość [#159]: 04.02.2004 o 10:51

Konto skasowane

walnij sobie moze inna liste, na 1szej stronie masz, mi przy braku pliku zawsze pomagal restart programu - w ostatecznosci, albo pausa, zmiana serwera, resume

Wspaniale.
Karo_l
Wiadomość [#160]: 04.02.2004 o 12:35

Konto skasowane

Kuniarz napisał:
Powiedzcie mi jeszcze - pare dni temu miałem na liście serwerów Razorback, teraz mi zniknął - czy można go jakoś dodać do listy, czy poprostu został zlikwidowany ?

Był offline parę dni, ale już działa. W ustawieniach dodaj w dziale serwery te dwa daresy do listy:
http://2z4u.de/31xqorym/micro/server.met
http://ocbmaurice.dynd(...)download
i z nich rób update przy starcie.

REKLAMA
Strona 8 z 12.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :