Dziś jest: Czwartek, 2 lipca 2020, godzina 11:02
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Portal Battlenet.pl Hardware i Software eMule - nie dziala ? zobacz tutaj update - [15.11.2003]

Odpowiedź

Temat: eMule - nie dziala ? zobacz tutaj update - [15.11.2003]

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
past00h
Wiadomość [#101]: 27.11.2003 o 20:59

Konto skasowane

port ktory masz wpisany w emule to port na ktorym laczysz sie z serwerem - czy laczysz sie takze na tym samym porcie z konkretnym klientem - tego nie wiem

rozmawialem z appo - mowil ze widzial w2003s + neo i hulalo na max
wlasnie zasysam emule TBH i skonfiguruje i bedzie leciec - zobaczymy - na razie jeszcze konfiguruje win :|

TheStructor
Wiadomość [#102]: 27.11.2003 o 21:38

Konto skasowane

past00h napisał:
port ktory masz wpisany w emule to port na ktorym laczysz sie z serwerem - czy laczysz sie takze na tym samym porcie z konkretnym klientem - tego nie wiem

tym samym

Wspaniale.
Kuniarz
Wiadomość [#103]: 06.12.2003 o 08:43

Konto skasowane

no, zaczynam sie bawić w emule smiley.gif mam neostradke, high ID, siedze na Razorback, no i kurde transfery 0,5 - 1,5 kbit... i to z 6-ciu zadanych plików ledwo jeden leci ... fakt faktem ze ściągam high-nowości (nowy DungeonSiege i Runaway)

coś nie tak mam poustawiane ?

aha, jak ludzkość ciągnie odemnie to mają transfery 4-5 czyli takie w normie ...

TheStructor
Wiadomość [#104]: 06.12.2003 o 10:47

Konto skasowane

ustwa sobie tak (tzn sprobuj):

DL:65,limit DL: 65
UL: 15,limit UL: 10

poty zostaw default

w zakladce serwer tak jak na 1. stronie napisalem, tyle ze zaznacz: reconnect on lowid

jak nie bedzie dzialalo, to probuj mody, polecam te z kademilia, mozesz tez sprawdzic configi innych na neo+:

http://donkey.outs.pl/index.php?showtopic=12525

[Edycja - TheStructor w 06-12-2003 o 10:49]

Wspaniale.
Raziel
Wiadomość [#105]: 06.12.2003 o 14:58

Konto skasowane

TheStructor napisał:
past00h napisał:

tym samym

Bullshit, z serwerem laczysz sie (tzn z jego takim portem bo u siebie miedzy 1024 a 65535) jak ma napisane obok ip, ten co w emule to port na ktorym ktos sie laczy z toba czyli ten ktory musi byc zewnetrzny, kiedy nie jest to transmisja jest otwierana nie do ciebie tylko od ciebie. Jak obydwie osoby maja wew ip to poprostu nie da sie otworzyc polaczenia.

TheStructor
Wiadomość [#106]: 06.12.2003 o 15:07

Konto skasowane

Razowy napisał:

[Razielizm]
Bullshit, z serwerem laczysz sie (tzn z jego takim portem bo u siebie miedzy 1024 a 65535) jak ma napisane obok ip, ten co w emule to port na ktorym ktos sie laczy z toba czyli ten ktory musi byc zewnetrzny, kiedy nie jest to transmisja jest otwierana nie do ciebie tylko od ciebie. Jak obydwie osoby maja wew ip to poprostu nie da sie otworzyc polaczenia.
[/Razielizm]

TCP port 4661 przy logowaniu się na serwerze.
TCP port 4662 przy komunikacji z innymi klientami
UDP port 4665 lub 4672 przy wysyłaniu wiadomości do serwerów, do których nie jesteś zalogowany. - to jest z osiol.com

no czyli nie tym samym. ale mnie wkurza takie pie..., nie dosc ze niegramatyczne to trzeba czytac 10x tongue.gif

http://www.emule-project.net/faq/ports.htm - a to oficjalny

[Edycja - TheStructor w 06-12-2003 o 15:16]

Wspaniale.
Raziel
Wiadomość [#107]: 06.12.2003 o 15:29

Konto skasowane

Jakbys wiedzial *cokolwiek* na temat komputerow wiedzialbys ze na komputerze z ktorego jest otwierane polaczenie uzywane sa porty od 1024 do 65535.
(nie wierzysz to poczytaj sobie)
Port 4662 mozesz zmienic - to port z ktorym ktos sie z toba laczy i ktory powinien byc dostepny z zewnatrz.
Port z ktorym laczysz sie z serwerem zalezy od serwera.

Btw. ja juz mam tego twojego pisania dosyc, odpocznij od tego forum troche. Nie bedziesz mnie lub innych obrazal w prawie kazdym poscie ani przeklinal.

TheStructor
Wiadomość [#108]: 06.12.2003 o 22:23

Konto skasowane

yy sorry stary, ale dales mi bana za nic, heh az dziwne ze ktos taki jest moderatorem, dobra nie iwem nic na temat komputerow, ale czasem zdarza mi sie pisac gramatycznie, bez stylow i niezrozumialego jezyka, ja wiem ze sie da port zmienic, nie o to chodizlo, wkleilem mu default, bo on ma default porty (chyba ?), no i potrafie czasem na pytanie odpowiedziec (przepraszam pomylilem sie, ale wkleilem z faq to co trzeba i juz), bo (nie iwem czy czytales pytanie), patooh zapytal:

czy to prawda ze laczymy sie z serwerem na porcie 4662 a z konkretnym klientem na losowo wybranym wolnym porcie ?

imo bullshit, to jest wlasnie to:

z serwerem laczysz sie (tzn z jego takim portem bo u siebie miedzy 1024 a 65535) jak ma napisane obok ip, ten co w emule to port na ktorym ktos sie laczy z toba czyli ten ktory musi byc zewnetrzny, kiedy nie jest to transmisja jest otwierana nie do ciebie tylko od ciebie. Jak obydwie osoby maja wew ip to poprostu nie da sie otworzyc polaczenia.

po 1. nie da sie czytac (chamsko napisane)
po 2. to jest tak specjalnie chamsko/ hakersko (rotfl) napisane
po 3. nie o to chodzilo
po 4. niewazne, nie mam ochoty sie klocic z kims, kto jest "mastahem"

Wspaniale.
Raziel
Wiadomość [#109]: 06.12.2003 o 22:47

Konto skasowane

Skoro jestes tu magicznie chroniony to ja pasuje z tego forum, nie chce mi sie klocic z toba w kazdym temacie.

TheStructor
Wiadomość [#110]: 06.12.2003 o 22:52

Konto skasowane

i tym samym EOT, temat jest tematem, a dobshe zrobisz jak skasujesz te posty i pozwolisz userom cieszyc sie smakiem emule tongue.gif

Wspaniale.
Maro
Wiadomość [#111]: 06.12.2003 o 23:14

Konto skasowane

kto komu zabral grabki ? ~~

pakOs
Wiadomość [#112]: 07.12.2003 o 10:46

Konto skasowane

sadze ze ts zabral ^^

pakos.biz
xufo1
Wiadomość [#113]: 07.12.2003 o 12:37

Konto skasowane

ts tongue.gif
tez nie lubie cimnego chleba ;]

pakOs
Wiadomość [#114]: 11.12.2003 o 22:50

Konto skasowane

biggrin.gif ostatnio wlaczam mula i doznalem soku, jeden plik lecil od 2 osob i walilo od 50 do 60 kb przez godzinke chyba biggrin.gif nigdy tyle mi nie wycisnelo.

pakos.biz
tomekfaszcz
Wiadomość [#115]: 16.12.2003 o 22:59

Konto skasowane

mam takie pytanie czemu przy 98% gości pisze mi "W kolejce" ?

Karo_l
Wiadomość [#116]: 17.12.2003 o 00:36

Konto skasowane

Bo zawsze zanim ściągnies zmusisz ustwić się w kolejce. Na początku powinieneś mieć u 100% "w kolejce".

past00h
Wiadomość [#117]: 23.12.2003 o 15:35

Konto skasowane

witam,
ale siare robicie biggrin.gif z tymi portami - jak dzieci: p

pisze bo musze sie pochwalic - emule ssie 20-40kBps non stop (ul jest ciut mniejszy i bardziej nieregularny)

a bylo to tak - jak dostalem zew IP zassalem TBH dedykowane dla athlona .... kich straszna byla - upload taki jak teraz a dl rzedu 1-3kBps :d lol.gif
potem zmienilem na najnowszego TBH nie-dedykowanego dla athlona (v6a ?) i zaczęło ssać jejejejejej ale sie ciesze biggrin.gifbiggrin.gif
ilosc zrodel dalem 1500 a ilosc polaczen 3000; łącze mam z tego co mi wiadomo ~1,5Mbit ale sa ponoć ograniczenia zrobione na programy p2p...

powodzenia - wam też kiedyś zacznie ssać (tylko kto? biggrin.gifbiggrin.gif)

[Edycja - past00h w 23-12-2003 o 16:08]

TheStructor
Wiadomość [#118]: 23.12.2003 o 16:14

Konto skasowane

imo TBH to qpa, no ale jak ci chodzi to jest najwazniejsze, jak wylaczaes wczesniej komputer to sie nie masz co dziwic, ze transferow nie osiagales dostatecznych do merdania ogonkiem tongue.gif emule zeby sie rozpedzic potrzebuje z 8h :> tzn potem jak juz masz polowe pliku i kredyty u 90% osob uploadujacych ci plik to problem nie jest, ale az sie dziwie ze masz nieregularny upload, bo hyh mi zawsze do max. skacze i nie spada :> jak jeden klient odejdzie to sie drugi podlacza itd.. ale z p2p juz raczej nie korsystam, tzn rzadziej niz kiedys

Wspaniale.
Apollyon
Wiadomość [#119]: 23.12.2003 o 16:41

Konto skasowane

TheStructor wspolczuje jesli u Ciebie emule rozpedza sie 8h. W okolo 10 minut najnowszy TBH na Kademilia znajduje zrodla i ustawia sie w kolejce. W ciagu 30-60 minut zaczyna juz sciagac. Zreszta to roznie bywa. U jednych emule zasysa po minucie a u innych po calym dniu biggrin.gif

Ja wiem jedno - jak cos emule zwalnia/nie sciaga to wrzucam jakis "XXX" - one zazwyczaj sa dobrze rozpowrzechnione biggrin.gif - kilka minut i DL na maxa leci - wtedy wiadomo ze mułek dobrze działa.

Fuck'em And Their Law
Raziel
Wiadomość [#120]: 23.12.2003 o 16:43

Konto skasowane

No to teraz juz wiadomo po co wam eMule :> Pewno macie taki z opcja podgladu zeby nie czekac az sie caly sciagnie , co nie? :P

REKLAMA
Strona 6 z 12.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :