Dziś jest: Piątek, 29 maja 2020, godzina 21:12
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Portal Battlenet.pl Hardware i Software eMule - nie dziala ? zobacz tutaj update - [15.11.2003]

Odpowiedź

Temat: eMule - nie dziala ? zobacz tutaj update - [15.11.2003]

Pierwsza     <<   <   ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
TheStructor
Wiadomość [#221]: 08.12.2005 o 16:28

Konto skasowane

No o edonkey chodzilo smiley.gif Pokopalo mi sie, przeciez Yano ed2k uzywa ;]
Jak admin zdolny to sobie poblokuje lancuchowo, chocbys #80 uzywal to i tak z dupy bedzie smiley.gif

[Edycja - TheStructor w 08-12-2005 o 16:30]

Wspaniale.
Yano
Wiadomość [#222]: 08.12.2005 o 18:44

Konto skasowane

podejzewam ze mogl cos poblokowac albo pozmnieniac na niekozysc, chociaz pare tyogdni temu umawialem sie znim ze wysztyko odblkouje i rpzekieruje jak trzeba itp wiec nie wiem co mu teraz odbija :/
prowalem zmieniac poarty i nic to nie daje

modow zadnych nie uzywam wiec raczej nie banuja mnie, ogolnie przez 3 miechy pobrałem 34gb a oddałem 48gb wiec raczej nie leechuje tongue.gif

teraz sie troche poprawilo i przez ostanie 5h zassalo 20mb (lepsze to niz zero) ale to chyba jendka nadal cos jest nieteges..

nie wiem czy to ma z tym zwiazek ale tez net dziwnie działa nie to ze wolno tylko prawie caly czas fire fox pisze ze przekroczono limit oczekiwania czy cos czyli ze nie otwiera strony (czasem porpostu bardzo wolno ładuje a teraz wogole nie laduje tylko po paru chwilach pojawia sie error i nie otwiera stron i czasem musze po 10 razy odswierzac zeby weszło)

edit: dokladnie to pisze "przekroczono limiczasu podczas proby polaczenia" i pojawia sie to co chwile ale czasem jak klikne jeszcze raz na tego samego linka to pojawia sie odrazu a czasem dopiero za ktoryms razem ;/

[Edycja - Yano w 08-12-2005 o 18:55]

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Apollyon
Wiadomość [#223]: 08.12.2005 o 21:56

Konto skasowane

Yano po prostu masz z(wulg.) net :P lagi / time out'y i tyle
zmieniaj ISP i juz :]

Fuck'em And Their Law
TheStructor
Wiadomość [#224]: 08.12.2005 o 22:44

Konto skasowane

Yano a próbowałeś eMule ?
http://www.emule-project.net

Wspaniale.
Dune
Wiadomość [#225]: 08.12.2005 o 22:56

Konto skasowane

Yano co Ty masz za ISP?

Yano
Wiadomość [#226]: 09.12.2005 o 03:53

Konto skasowane

nawet mam zainstalowanego emula od czasow kiedy chcialem zassac gta sa ;p ale nie uzywam bo jest dla mnie za trudny i jakos te servery i wogole mnie przerasta wszystko crying.gif
(btw mialem tam zaczetego gta i mimo ze bylo zassane jakies 100mb to na przyszlosc zjamowalo 4gb i .. wlasnie sobie odzyskalem 4gb dysku biggrin.gif)

ISP? jam prosty człek jest i nie umim tych waszych trudnych słow tongue.gif
jesli chodiz o net to mam jakas siec w bloku ktora kiedys chyba byla podlaczona do astera ale teraz to juz nic nie wiem tongue.gif

Apollyon
Wiadomość [#227]: 09.12.2005 o 06:17

Konto skasowane

ehh co za...

eMule uzywa sie modow - maja duzo opcji ulatwiajacych korzystanie z programu
Jak czegos nie rozumiesz to idziesz np. na forum osiol.net i masz w(wulg.) tematow z instrukcjami i poradami jak i co skonfigurowac - tylko mega debil nie zrozumie...

eMule rezerwuje miejsce na dysku "na zapas" - jak dokladnie to juz mozesz w readme przeczytac [czyli od ilu mb przy sciaganym np. 4gb pliku zabierze Ci calosc z dysku]
Potem przynajmniej nie przejmujesz sie, ze nagle przy transferze maksymalnym zatrzymuje sie bo mu zabraklo miejsca do zapisu i np. sie wysypuje

ISP - Internet Service Provider
No sorry ale placisz za net i moze nie wiesz nawet jakich predkosci download / upload mozesz sie spodziewac ? nie wiesz skad lacze jest ? wypadaloby wiedziec za co sie placi i komu prawda ? O_o

Fuck'em And Their Law
Yano
Wiadomość [#228]: 09.12.2005 o 13:05

Konto skasowane

prowalem kiedys czytac te instrukcje jak istalowale ale nie przebranelm do koncatongue.gif

wiem jaka mam predkosc (256 ...:/) tylko nie wiem skad oni to biora do bloku, od jakichs 6 lat to mam i slyszalem przez ten czas kilka wersji ,

baster444
Wiadomość [#229]: 01.09.2014 o 14:42

Konto skasowane

Ja instaluje i znow jakis bląd mi wyskakuje...

Amelia23fy
Wiadomość [#230]: 10.04.2015 o 08:04

Konto skasowane

Dobra metoda nauki

cheapest fifa coins
cheapest fifa 15 coins
cheap fifa coins
cheap fifa 15 coins
REKLAMA
Strona 12 z 12.
Pierwsza     <<   <   ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :