Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 08:56
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Portal Battlenet.pl Hardware i Software eMule - nie dziala ? zobacz tutaj update - [15.11.2003]

Odpowiedź

Temat: eMule - nie dziala ? zobacz tutaj update - [15.11.2003]

Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
Phantom_lord
Wiadomość [#201]: 22.09.2004 o 18:31

Konto skasowane

TheStructor napisał:
sharereactor kilka dni temu ?phehe chyba cos przespales, a co do osloskopu, to zauwazylismy dawno, ale w innym temacie smiley.gif

:o

Kto przespal, ten przespal. IMO czytaj ze zrozumieniem...Gryzlak pytal o sharereactor.pl, ja odpowiadalem o sharereactor.pl, a Ty nagle wyleciales o sharereactor.com (tak przypuszczam przynajmniej).
A co do linkowni, moze shareconnector?

[Edycja - Phantom_lord w 22-09-2004 o 18:36]

Czulu
Wiadomość [#202]: 11.01.2005 o 21:05

Konto skasowane

Czy moglby mi ktos wyjasnic dlaczego nawet jak ustawie sobie porta TCP na 80 to w tescie dalej mam inforamcje ze nie mozna sie podlaczyc ? I dlaczego program wogole niczego mi nie sciaga i podlacza sie tylko do niektorych srewerow (to drugie zapewne ma cos wspolnego z low id). Naprawde bylbym wdzieczny za jakas pomoc bo wiekszosci tego co jest napisane na pioprzednich stronach nie za bardzo rozumiem bo jestem lamerem.

Poprawka: teraz sie sciaga, nawet niezle (ponad 6 kbs) ale nadal nie moge sie podlaczyc do wszystkich serwerow, w tym tych najlepszych crying.gif

[Edycja - Czulu w 11-01-2005 o 21:14]

Sonic
Wiadomość [#203]: 24.04.2005 o 00:00

Konto skasowane

Czulu zapewne masz LowID.. ja niestety tez nad tym ubolewamalem do czasu. Miej cierpliwosc, zainstaluj moda i oczywiscie udostepniaj bo na tym opiera sie ta siec. W tej chwili ciesze sie, ze korzystam z emule bo mimo LowID downloadem wyciagam 70kb/s bo tyle mam ustawione w limitach.

Yano
Wiadomość [#204]: 03.11.2005 o 11:04

Konto skasowane

a ja mam problem z edonkejem ;/

gadalem z adminem i przekierował mi porty, nie mam juz lowid , ale nadal(wulg.)owo sciaga, przecietna predkosc jest poniezej 5kb/s , kiedys potrafilo zassac 200mb w 10 godzin a teraz 80mb , a przecie skoro juz nie mam lowid to powinno isc o wiele lepiej a nie gozej, wiec wtf? (zasysam popularne pliki i jest pelno surocesow)

czego jeszcze moze brakowac?

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
TheStructor
Wiadomość [#205]: 03.11.2005 o 12:44

Konto skasowane

cierpliwosci

Wspaniale.
Yano
Wiadomość [#206]: 03.11.2005 o 13:33

Konto skasowane

aha, a skad mozna to sciagnacconfused.gif 1zhelp.gif

TheStructor
Wiadomość [#207]: 03.11.2005 o 14:05

Konto skasowane

Mam nadzieje, ze zartowales teraz ;] Nie no prosze bez takich hahaha.gif

Wspaniale.
Apollyon
Wiadomość [#208]: 03.11.2005 o 14:45

Konto skasowane

hahaha.gif

Czytam czytam....i mysle...."no dobra - ktos pewnie napisac cos niezgodnego z regulaminem i wcielo jeden post biggrin.gif" ale nic.....Yano cos Ty palil/pil ? biggrin.gif podziel sie :]

Slusznie trafil 'watek' do kroniki TS :]

Fuck'em And Their Law
Yano
Wiadomość [#209]: 03.11.2005 o 19:52

Konto skasowane

keke fajnie ze zart sie udał biggrin.gif

ale nadal nie wiem dlaczego ed2k tak wolno zasysa ;p

Dune
Wiadomość [#210]: 03.11.2005 o 22:26

Konto skasowane

bo za bardzo go kontrolujesz. on tego nie lubi. jak go puscisz i nie zagladasz to wtedy lepiej sciagasz. tak spojrz co sie dzieje raz na 2-3 dni. od razu bedzie lepiej ;p

i nie pytaj skad to sciagnac;p

Yano
Wiadomość [#211]: 03.11.2005 o 23:08

Konto skasowane

niestety musze czesto musze kontrolowac bo mi sie komp jebie i wiesza wiec wlaczajac zagladam;p po drugie kiedy edonkej dziala to net mi sie spowalnia cholernie wiec musze go wylaczac jak chce pochodzic po www /pograc w d2.

btw co zrobic zeby nie blokowac internetu ale tez nie spowalaiac ed2k (i tak ju zwolny;p)

a gdyby sie dalo to chetnie bym do niego zagladal na raz na 3 dni i cieszyl sie ze duze postepy;p

H@st@
Wiadomość [#212]: 14.11.2005 o 06:36

Konto skasowane

Yano napisał:
a ja mam problem z edonkejem ;/

gadalem z adminem i przekierował mi porty, nie mam juz lowid , ale nadal(wulg.)owo sciaga, przecietna predkosc jest poniezej 5kb/s , kiedys potrafilo zassac 200mb w 10 godzin a teraz 80mb , a przecie skoro juz nie mam lowid to powinno isc o wiele lepiej a nie gozej, wiec wtf? (zasysam popularne pliki i jest pelno surocesow)

czego jeszcze moze brakowac?

Nowej wersji ~~ Przynajmniej w emulu to się sprawdza. Nie wiem jak z donkejem.

Mów mi Sayten.
Yano
Wiadomość [#213]: 07.12.2005 o 10:53

Konto skasowane

(wulg.) przez 8h zassal 1mb to chyba swiadczy o tym ze cos jest nie tak.. -_____-

TheStructor
Wiadomość [#214]: 07.12.2005 o 14:05

Konto skasowane

Yano czy ty mozg komus oddales ?
Czy myslisz ze w eD2k caly czas bedzie ci sie plik sciagal z rowna predkoscia ? To nie torrent, tu trzeba cierpliwosci, tutaj mozna znalezc: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=7881

Wspaniale.
Yano
Wiadomość [#215]: 07.12.2005 o 16:46

Konto skasowane

ale jak przecietnie sie ssie 150mb to jednak 1mb to nie jest normalne szczegolnie ze zasysam poularne pliki a teraz nawet sie nie cce polaczyc z servem, nawet "paski" nie sa na niebiesko albo granatowo tylko czerwone po wielu godzinach (popularne pliki! niemozliwe zeby "akurat" nikt ich nie mial) cos sie (wulg.)
i pisze ze port jest nieosiagalny

TheStructor
Wiadomość [#216]: 08.12.2005 o 01:25

Konto skasowane

Your 4662 port is not reachable. Please review your network config.

o tak ? mi tak caly czas pisze... To znaczy ze za NATem jestes i masz LowID. Jak mialem HighID to nic mi takiego nie wyskakiwalo.

Wspaniale.
Yano
Wiadomość [#217]: 08.12.2005 o 12:37

Konto skasowane

juz nie ma tago napisu i tak ale nadal wszystko jest zjebane, z serverem edonkeya łaczylo sie przez pół nowcy znaim polaczylo (z overnetem szybciej)
ale i tak przez kolejne 10h zassalo 0.5mb i nie uwierze ze to przypadek i poprostu jestem niecierpliwy tongue.gif cos sie musialo zjebac a jak wczoraj sie odezwalem do admina na gg to mi odcial net zebym mu nie zawracal dupy O_o

moze mam porty poblokowane ? bo nawet diablo nie wlazi na bn tylko pisze zebym porty sprawdzil.. (a 2 tygodnie temu niby mi odblokowal wszystko)

[Edycja - Yano w 08-12-2005 o 12:58]

Apollyon
Wiadomość [#218]: 08.12.2005 o 13:12

Konto skasowane

admin zaczyna Ci blokowac porty na ktorych uzywasz programow p2p
mozliwe rowniez, ze zostajesz banowany pzrez serwery emule i dlatego ciezko ze znalezieniem zrodel
polecam emule mod z kad jakiegos - zawsze pare zrodel wiecej - overnet sie juz raczej nie uzywa
albo po prostu uzywasz leecherskiego moda i jestes banowany u userow i nikt nic Ci nie wysyla

Fuck'em And Their Law
TheStructor
Wiadomość [#219]: 08.12.2005 o 13:32

Konto skasowane

A probowales porty zmieniac?
W emule sie chyba wpisywalo:
port #80
aport #80

Wspaniale.
Apollyon
Wiadomość [#220]: 08.12.2005 o 13:51

Konto skasowane

TS w eDonkey sie tak robilo smiley.gif zeby na porcie od www lecial

w emule mozna dac dowolny przeciez - ale jak admin zdolny to i te nowe poblokuje porty albo zostawi mu otwarte tylko te ktore sa niezbedne do pracy z i-netem [www / mail / proxy / porty od gier popularnych] - moze warto wlasniena port np. od D2 sprawdzic emule ? biggrin.gif

Fuck'em And Their Law
REKLAMA
Strona 11 z 12.
Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :