Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 19:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zerg forcefield

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
ShadowDancer
Wiadomość [#41]: 01.02.2011 o 23:53

Konto skasowane

Sprite napisał
Mistrzu, gdy mówie o roachach, to mowie rowniez o corruptorach na colosy i lingach ktore przynajmniej staraja sie wybijac probki przy expach, gdy toss jest w ruchu. Na pewno nie do końca dokładnie się z tym wyraziłem, przepraszam. Nigdy nie robię jednego rodzaju jednostek, chyba nikt tak nie robi ^^

[Edycja Sprite - 01.02.2011 o 16:32]

Sprite napisał
No teraz już piszesz bardziej zrozumiale, wcześniej wyobrażałem sobie jak napierdalasz 10ultrali i sie zastanawialem, jak zdazyles do czegos takiego dojsc;)
Peace'n'love ^^

Epic...

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Sprite
Wiadomość [#42]: 02.02.2011 o 10:04

Konto skasowane

#up

Ehh. Ty tylko f5 co chwile i szukasz zaczepki

ShadowDancer
Wiadomość [#43]: 02.02.2011 o 16:22

Konto skasowane

Ja szukam zaczepki? Najpierw piszesz "gram roache" i oczywiście wszyscy mają się domyślić, że oprócz roachy to grasz jeszcze 4 inne unity, a jak ktoś inny napisał "gram ultraliski", to OMG NOOOB massuje ultraliski WTF? Jak dla mnie to coś jest nie ok, nie sądzisz?

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Sprite
Wiadomość [#44]: 02.02.2011 o 17:32

Konto skasowane

Dlaczego wmawiasz mi słowa, których nie użyłem? ;O Gdzie napisałem, że on jest noobem? Zaliłem się na to, że sam nie potrafie do czegoś takiego dojść, bo za bardzo jestem ciśnięty i tyle. Co do tych roachy to już napisałem wcześniej i przeprosiłem, coś jeszcze? Twoje istnienie na forum sprowadza się tylko do przypierdalania się, niczego więcej, ciężko z Tobą normalnie porozmawiać, a kozaczysz jak byś siedział w min 3k master.
Skończyłem z tobą 'konwersacje'.

ShadowDancer
Wiadomość [#45]: 02.02.2011 o 21:54

Konto skasowane

Tak, przypierdalam się, jak ktoś robi coś w jakiś określony sposób, a potem 3 posty dalej ma wonty do rozmówcy, który odpowiedział mu w ten sam sposób - do takiego czegoś nie mogłem się nie przy(wulg.)ić.

I nie chodzi mi o skilla, czy rzeczywiście można te ultrale zrobić, czy nie, bo nie wiem - nie sprawdzałem, tylko o taką zwykłą ludzką uczciwość.

ONLY ROCK'N'ROLL

Sprite
Wiadomość [#46]: 02.02.2011 o 22:45

Konto skasowane

Proponuje zakończyć tą "dyskusje".

W normalnej grze ciężko będzie zastosować ten motyw z changelingami. To może zadziałać przy dłuższych grach i raczej wtedy, gdy masz dużo lepsza ekonomię od przeciwnika - kilka overserów niestety kosztuje. Jeśli nadarzy się okazja, to spróbuję to zrobić, ale wydaje mi się, że kolesie z high diamond/master się raczej na to nie nabiorą...

Venucci
Wiadomość [#47]: 05.02.2011 o 12:05

Konto skasowane

http://www.youtube.com/watch?v=P9mK2Y8aOIo - jest połączone force ale czy z fieldem? Tak czy siak filmik mnie rozbawił i polecam obejrzeć.

ShadowDancer
Wiadomość [#48]: 05.02.2011 o 13:24

Konto skasowane

Lol, epickie biggrin.gif
Tylko mothership musi mieć full energii ;/

ONLY ROCK'N'ROLL

Switch_0n
Wiadomość [#49]: 05.02.2011 o 13:37

Konto skasowane

tak, genialne, w sumie po tym filmiku już nikt nie zrobi MS na zerga, hmm... i tak nikt go nie robi, prawie nikt.

Changelingi są fajne, ale słabe i nieopłacalne

SwitchOn#639
sc-ary
Wiadomość [#50]: 12.05.2011 o 10:41

Konto skasowane

vileSpanishiwa[Z] vs [P]ROOTMinigun - Spanishiwa blokuje changelingiem na rampie na dobrą chwilę posiłki Miniguna

http://www.youtube.com/watc(...)t=11m58s

trochę słabo to widać na VODzie PsyStracraft'a ale jednak widać - prawy dolny róg ekranu i kłębiące się na rampie zeloty

"In addition to losses, wins are now also no longer shown. Instead, players will see Jim Raynor giving them a thumbs-up after every match regardless if they win or lose."
i20918
Wiadomość [#51]: 12.05.2011 o 11:29

Konto skasowane

A można zakopać changelinga ?

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
Delta
Wiadomość [#52]: 12.05.2011 o 16:46

Konto skasowane

raczej nie

REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :