Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 02:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zerg forcefield

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Sprite
Wiadomość [#21]: 31.01.2011 o 23:46

Konto skasowane

Jasne, tylko ze czasami 3 limity tracę na tym, a toss ni(wulg.)a ;d

ShadowDancer
Wiadomość [#22]: 01.02.2011 o 00:45

Konto skasowane

Kolejny płaczący terran, który pewnie ani jednego ghosta nie zrobił...

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
zbigr
Wiadomość [#23]: 01.02.2011 o 07:55

Konto skasowane

Sprite
Terran to najbardziej lajtowa rasa w obsłudze a-move i win.
Natrzep baraków, tomcioczereśniaków i geyruderów i wygrałeś.
Nic tak mnie nie wk€rwia jak terranie o płaczących nie będę się wypowiadał.

Sulphuriell
Wiadomość [#24]: 01.02.2011 o 08:26

Konto skasowane

r3tsa napisał
Poziom master 2500 i 2900 diamond to mniej więcej równe poziomy.

W przypadku innych lig tak (np. platyna, diamond), ale nie w przypadku Master. Wejście do Master jest mocno limitowane, więc przeskok w skillu między Diamond a Master musi być duży.

Sprite napisał
Co do protosskich forcefieldów, wszystko byłoby ok, gdyby nie można je było rzucić "na jednostki", tylko przed, zeby je po prostu móc zablokować, wtedy nie byłby taki przekozaczony, a nadal przydatny... Przecież jak toss rozdziela mi pół armi (wulg.)mi forcefieldami to mu nawet 4 jednostek nie jestem w stanie zabić...

Jak grasz zergiem, i widzisz, że toss ma sporo pieprzonych sentry, to siedź jednostkami na otwartej przestrzeni, rozdziel je na 2 grupy i zaatakuj w takim miejscu, żeby nie było szans na to, że toss zdoła się całkiem odgrodzić tym gównem. I techuj do czegoś, co sprawi, że te force fieldy staną się nieprzydatne. Ultrale, mass burrowed roach.

To jak gra z terkiem. Ciągle przegrywałem kiedy koleś miał tanki, aż w końcu zrozumiałem, że skoro mam przewalone jak przeciwnik podejdzie pod moją bazę i rozstawi tanki, to trzeba wyjść jednostkami i do tego nie dopuścić. Widok zaskoczonego terka, który został złapany z zaskoczenia "w trasie" - bezcenny.

A jak grasz terkiem i narzekasz na force fieldy, to nie rozśmieszaj mnie biggrin.gif

[Edycja Sulphuriell - 01.02.2011 o 09:09]

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Sprite
Wiadomość [#25]: 01.02.2011 o 09:39

Konto skasowane

#ShadowDancer

Stary nie spinaj się tak, w każdym temacie gdy piszesz to wyskakuje Ci żyłka na czole smiley.gif

#ShadowDancer, zbigr

Wiem, że Terran to lajtowa rasa a-click, tylko co z tego skoro Zergiem gram. Coś Wam się pokiełbasiło po przeczytaniu "Dlatego, zerg powinien zalewać masą, a terran ma naszprycowaną piechotę."

#Sulphuriell

Techuj do ultrali? O (wulg.), mocny jestes smiley.gif

Atm oglądam vody z Retem, jest zajebiotycznie pomocne
http://www.teamliquid.net/f(...)d=177791
Nie wiem czy na tym forum, czy netwars pojawił się do tego link

[Edycja Sprite - 01.02.2011 o 09:40]

[Edycja Sprite - 01.02.2011 o 09:40]

zbigr
Wiadomość [#26]: 01.02.2011 o 10:23

Konto skasowane

Sprite
Sorki, myslałem że jesteś kolejną płaczką terrańską.
Shadow wprowadził mnie w błąd, jak zwykle to jego winasmiley.gif

r3tsa
Wiadomość [#27]: 01.02.2011 o 12:58

Konto skasowane

Sprite napisał
Jasne, tylko ze czasami 3 limity tracę na tym, a toss ni(wulg.)a ;d

Zergi tak mi czasem piszą na ladderze, że swoją kulką rozwaliłem im parę limitów, potem jak oglądam repa, to się okazuje, że delikwent ma mniej roboli i ja mam cały czas przewagę suplly, mniej lub tyle samo expów, lub kampi nie wiadomo po co ze swoim limitem. Wniosek? Najpierw trzeba ogarnąć macro, potem można narzekać na imbę.

Sulphuriell napisał

W przypadku innych lig tak (np. platyna, diamond), ale nie w przypadku Master. Wejście do Master jest mocno limitowane, więc przeskok w skillu między Diamond a Master musi być duży.

Na podstawie własnych obserwacji jakoś tego nie zauważyłem, jak w każdej innej lidze, jest trochę ludzi, którzy po prostu nie powinni tam trafić. Bo co mam powiedzieć jak toss z masters gra co grę cannon rusha? Raz diamentowy terran mi odpisał, że gra 8 marines + 12 scv dlatego, że chcę awansować do master, nie rozumiem tego, to jest oszukiwanie samego siebie, master jako elitarna liga powinna egzekwować także aktywność, ludzie nie pojmują, że najwięcej skilla wbija długa macro gra. Nie wiem czy tak jest, ale z master league powinno się szybciej spadać niż z innych, mało się słyszy o ludziach, którzy zostali zdegradowani i moim zdaniem degradacje w master ze względu na elitarność tej ligi powinna być częstsza, może jest nie wiem, ale narazie tego nie zauważyłem.

Sulphuriell
Wiadomość [#28]: 01.02.2011 o 13:08

Konto skasowane

Sprite napisał
#Sulphuriell

A jak Ty sobie wyobrażasz ZvP? Ja nic innego nie robię, tylko staram się dożyć do T3 potluczony.gif

Sprite
Wiadomość [#29]: 01.02.2011 o 13:25

Konto skasowane

#up

Dobre macro(ta jak pisze r3tsa) i mass roache, ciezko dojsc do T3, oprocz tego jeszcze pasuje miec infestory z fungalem

[Edycja Sprite - 01.02.2011 o 13:26]

Sulphuriell
Wiadomość [#30]: 01.02.2011 o 13:39

Konto skasowane

1-2 Ultrale puszczone z przodu łamią wszystkie force fieldy i rewelacyjnie buforują obrażenia. Brood Lordy zaś pozwalają odwrócić zasady gry - teraz zasięg jest atutem Zerga, a broodlingi to w pewnym sensie odpowiednik force fielda. Mi dotechowanie do którejkolwiek z tych jednostek zawsze bardzo ułatwia grę.

Astridgas
Wiadomość [#31]: 01.02.2011 o 13:43

Konto skasowane

r3tsa napisał

Na podstawie własnych obserwacji jakoś tego nie zauważyłem, jak w każdej innej lidze, jest trochę ludzi, którzy po prostu nie powinni tam trafić. Bo co mam powiedzieć jak toss z masters gra co grę cannon rusha?

A czemu ma nie grać skoro to jest skuteczne i ludzie nie potrafią się przed tym obronić? Facet wykorzystuje to co dał mu blizz i tyle

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Sprite
Wiadomość [#32]: 01.02.2011 o 14:32

Konto skasowane

#Sulph

W jakiej lidze jestes?:> Nie wiem jak przeciwnik pozwala Ci na takie macro, żeby moc posiadać ultrale i brood lordy, albo jestes pro albo grasz z niedorozowjami :P

Sulphuriell
Wiadomość [#33]: 01.02.2011 o 14:46

Konto skasowane

Albo/Albo na huj mi i ultrale i brood lordy? XD

I co to znaczy przeciwnik mi pozwala? pozwolenia nie mam, toć wiadomo, że mnie ciśnie jakimiś jednostkami, ale jak uda się wybronić to około 20-22 minuty z mojej strony pojawiają się Ultrale lub Brood Lordy, przy normlanej grze mam wtedy 3 do 4 baz. To przecież standardowa taktyka w ZvP XD Nie mów mi, że jak gra toczy się np. 30 minut to ty dalej masujesz same roache XD

Jestem w top Platynie

[Edycja Sulphuriell - 01.02.2011 o 14:49]

Sprite
Wiadomość [#34]: 01.02.2011 o 14:57

Konto skasowane

Wyslij mi repa jakiegos jak zagrasz taka gre, z checia zobacze smiley.gif jeszcze nie udalo mi sie dozyc do takiej chwili by miec sytuacje w ktorej moglbym walic ultrale

http://mrbitter.blip.tv/file/4630654/ <- Polecam

[Edycja Sprite - 01.02.2011 o 15:31]

r3tsa
Wiadomość [#35]: 01.02.2011 o 16:08

Konto skasowane

Astridgas napisał
A czemu ma nie grać skoro to jest skuteczne i ludzie nie potrafią się przed tym obronić? Facet wykorzystuje to co dał mu blizz i tyle

Jeśli gra tylko po to, aby wygrywać, za wszelką cenę i za wszelką cenę być w najwyższej możliwej lidze w myśl zasady "cel uświęca środki" to spoko, tyle że dla ligi grand master to już nie zadziała, mnie osobiście mnie to irytuje, bo przede wszystkim chce się rozwijać. Akurat ten typ wysłał dwie proby naraz z tego co pamiętam, więc drobny błąd z mojej strony spowodował, że przegrałem starcie z moim zdaniem słabszym przeciwnikiem.

Sprite napisał
#up

Dobre macro(ta jak pisze r3tsa) i mass roache, ciezko dojsc do T3, oprocz tego jeszcze pasuje miec infestory z fungalem

[Edycja Sprite - 01.02.2011 o 13:26]

Z tym się nie zgodzę, nie wiem czemu zergi uważają, że roache to takie wspaniałe jednostki, fakt że mają dużą efektywno ść w porównaniu do kosztów, ale podstawową zasadą jest nie masować chyba jednego unita, nie?

Sprite
Wiadomość [#36]: 01.02.2011 o 16:31

Konto skasowane

Mistrzu, gdy mówie o roachach, to mowie rowniez o corruptorach na colosy i lingach ktore przynajmniej staraja sie wybijac probki przy expach, gdy toss jest w ruchu. Na pewno nie do końca dokładnie się z tym wyraziłem, przepraszam. Nigdy nie robię jednego rodzaju jednostek, chyba nikt tak nie robi ^^

[Edycja Sprite - 01.02.2011 o 16:32]

Sulphuriell
Wiadomość [#37]: 01.02.2011 o 17:42

Konto skasowane

@Sprite

Jak tak bardzo chcesz to repa, to podaj maila - jak nadarzy się okazja i zagram ZvP z Ultralami to zapisze i Ci wyśle. Chociaż nie wiem po co, bo w zasadzie często gram to samo co Ty - lingi, roache, corruptory, tyle tylko, że ja na tym nie kończę techowania. A jak gram Ultrale to ich nie masuje, tylko daję pojedyncze sztuki na przód do rozbijania forfce fieldów i absorbowania obrażeń. Nie wiem co takiego magicznego jest w tej taktyce, że chcesz repa, ale ok tongue.gif

[Edycja Sulphuriell - 01.02.2011 o 17:47]

Sprite
Wiadomość [#38]: 01.02.2011 o 19:31

Konto skasowane

No teraz już piszesz bardziej zrozumiale, wcześniej wyobrażałem sobie jak napierdalasz 10ultrali i sie zastanawialem, jak zdazyles do czegos takiego dojsc;)
Peace'n'love ^^

Sulphuriell
Wiadomość [#39]: 01.02.2011 o 21:34

Konto skasowane

No tak to się nie da wiadomo. Chodzi tylko o to, że zawsze mam ogólny plan gry na Prota i zakładam, że chcę mieć dobre tempo T3, bo mi się wtedy dużo łatwiej gra.

r3tsa
Wiadomość [#40]: 01.02.2011 o 22:43

Konto skasowane

Sprite napisał
Mistrzu, gdy mówie o roachach, to mowie rowniez o corruptorach na colosy i lingach ktore przynajmniej staraja sie wybijac probki przy expach, gdy toss jest w ruchu. Na pewno nie do końca dokładnie się z tym wyraziłem, przepraszam. Nigdy nie robię jednego rodzaju jednostek, chyba nikt tak nie robi ^^

[Edycja Sprite - 01.02.2011 o 16:32]

Tyle, że na mass roache się nie robi colo, immo są skuteczniejsze, szybsze i tańsze, obecnie nie pamiętam, ale jeden immo jest w stanie zdjąć 4-5 roachy.

REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :