Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 05:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Jakiego heala pod 3/3?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
BEKON
Wiadomość [#21]: 19.01.2011 o 16:26

Konto skasowane

To nie wiem jak dla innych, mam ench shamana w teamie kory zawsze healera do spodu zpurguje i najlatwiejest u nas w tej kolejnosci shaman>priest>druid>pala,

............................................................................................................................................................................................................................................................
Meffisto
Wiadomość [#22]: 22.01.2011 o 00:35

Konto skasowane

Dobra, wybor padl na druta, mam 82lv juz i teraz pytanie czy tylko farmic honor i kupowac itemy za to, czy moze pare pve itemow nie zaszkodzi? Haste, crit, mastery? Co najważniejsze a co reforgowac? Czy oplaca sie skilowac engi(dopiero 250) dla chelmu epickiego? I innych bajerow z engi? Glownie jednak chodzi o chełm i czy na broń ten enchant z hastem?

hamaschi
Wiadomość [#23]: 22.01.2011 o 11:14

Konto skasowane

Meffisto napisał
Dobra, wybor padl na druta, mam 82lv juz i teraz pytanie czy tylko farmic honor i kupowac itemy za to, czy moze pare pve itemow nie zaszkodzi? Haste, crit, mastery? Co najważniejsze a co reforgowac? Czy oplaca sie skilowac engi(dopiero 250) dla chelmu epickiego? I innych bajerow z engi? Glownie jednak chodzi o chełm i czy na broń ten enchant z hastem?

Full pvp gear, jedyna rzecz ktora mozesz zmienic to drgui trinket jesli masz jakis int/spirit. Nie oplaca sie engi dla googli. Int resil spirit. Ench heartsong.

HuGi
Wiadomość [#24]: 22.01.2011 o 13:38

Konto skasowane

Do tych co uwazaja ze pala wyplukuje sie z many: bullshit, gram arenki z warriorem i bardzo rzadko konczy mi sie mana, chyba ze jakis disc zdarzy mnie zburnowac, ale to sie rzadko udaje, na bg praktycznie caly czas mam miedzy full a 50k~ many, a na koniec top healing done, jak sie spamuje caly czas flash heala i divine light to sie wam nie dziwie, ja problemow z mana nigdy nie mialem, divine plea tez rzadko uzywam a gear mam full pvp 3.3k ressi, a obecnie pala najlepszy healer pvp prawie na rowni z shamkiem.

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :