Dziś jest: Piątek, 21 lutego 2020, godzina 07:51
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Czy za banliste jest ban?

Odpowiedź

Temat: Czy za banliste jest ban?

CreeS
Wiadomość [#1]: 08.01.2011 o 13:37

Konto skasowane

Witam. Mam dwa pytania.
1. Czy za używanie Banlisty jest ban?
2. Prosiłbym o dobre programy do obniżania DeLaya, które są dozwolone na wc3.

cezare
Wiadomość [#2]: 08.01.2011 o 13:42

Konto skasowane

1. Jest możliwy (to jest łamanie regulaminu) choć bardzo mało prowdopodobne (bany rzadko sie zdarzają za coś innego jak ewidentne cheatowani.
2. Każdy DR wykonuje uchwyt do procesu w3 więc użycie każdego łamie regulamin i ban jest niewykluczony

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
maniek92sw
Wiadomość [#3]: 08.01.2011 o 19:42

Konto skasowane

1. Tak, szansa na ban jest bardzo mala, chyba ze kogos zdenerwujesz ;p
2. Byl program PingReducer, ale za niego chyba bana mozna bylo dostac. Ja uzywac cfosspeeda. Jak bedziesz go potrafil dobrze skalibrowac to cos tam pomoze ;)

Success is my only mothafuckin option!
cezare
Wiadomość [#4]: 09.01.2011 o 13:06

Konto skasowane

maniek92sw napisał
1. Tak, szansa na ban jest bardzo mala, chyba ze kogos zdenerwujesz ;p

a) BN to nie prywatny server wowa gdzie się zarabia bany za denerwowanie kogoś.
b) Jeśli już banlista może kogoś zdenerwować to chyba tylko zwykłego gracza a on chyba nie może Ci dać bana nie?
maniek92sw napisał
2. Byl program PingReducer, ale za niego chyba bana mozna bylo dostac. Ja uzywac cfosspeeda. Jak bedziesz go potrafil dobrze skalibrowac to cos tam pomoze ;)

a) Powtarzam, każdy program, który ingeruje w w3 narusza regulamin chociaż w nierankingowych gier nikt nie kontroluje (chyba że na specjalną skargę o cheaty itp)
b) Cfosspeed Ci w niczym nie pomoże, bo jedyne co on robi to zarządza ruchem pakietów (co można zrobić w prosty sposób bez niego), a kiedy niczego nie ściągasz jedyne co ma wspólnego z w3 to obniżanie czasu odpowiedzi na zapytanie PING (ale nic nie zrobi z czasem reakcji, tzw. latency). Wtedy może dochodzić do paradoksu, że będziesz miał większe lagi od gościa z większym pingiem, więc oszukujesz siebie hosta i innych.

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :