Dziś jest: Wtorek, 26 marca 2019, godzina 04:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warek - czego używać

Kronos89
Wiadomość [#1]: 05.01.2011 o 22:35

Konto skasowane

Jestem totalnym newbie pod kontem warka, ale podoba mi się ta klasa bo lubię wyzwania ;)

1.Których spelli ofensywnych warriorem w armsie/fury używać na pvp (bo jest ich z 20, a wszystkich się chyba nie używa biggrin.gif). No a jeśli już komuś by się chciało to mógłby napisał też w jakich okolicznościach ich używać i jakie są priorytety (ale to nie koniecznie)
2.Podobno w wotlk furiat nie nadawał się do pvp (bo czegoś tam nie miał), a teraz w cata jak to wygląda?

Narazie chyba tyle ;) Jak jeszcze czegos będę potrzebował to zedytuje temat . Bardzo dziękuję

pussymonsta
Wiadomość [#2]: 05.01.2011 o 23:39

Konto skasowane

zależy od walki, na ogól to jest charge>hamstring>rend>jak jesteś pewny, że paare razy target klepniesz to colossus smash>mortal strike>proc OP>musi byćzawsze na targecie hamstring i rend (!)>jak procnie op to klepiesz op i zawsze mortal strike z racji 25% redukcji heala, co CD używasz także colossus smash, jak masz dużo rage to heroic strike też możesz bić no i oczywiście kochany bladestorm smiley.gif musisz nauczyć się zmieniać stance zależnie od sytuacji (wcale to takie trudne nie jest jak na początku się wydaje) używać musisz naprawdę dużej ilości skilli, bo każdy nadaje się na różne sytuacje smiley.gif z casterami jak walczysz to macro jest musem na spell reflect i na interupty. jak czujesz, że jest ciężko to shield block/shield wall jak dostaniesz disarma to odwdzięcz sietym samym (jeśli nie walczysz z casterem), fear, leap, intervene, ja oprócz 10 standardowych mam 21 zbindowanych klawiszy i chyba 9 macr, dobrze poznaj klawiature ;d myślałem na początku, żę niektórych skillli nigdy nie użyje ale teraz tak wyszło, że z zamkniętymi oczami moge wszystkiego używać smiley.gif

Kronos89
Wiadomość [#3]: 05.01.2011 o 23:43

Konto skasowane

Zatkało mnie lol.gif narazie to co napisałeś to dla mnie czarna magia, ale mam nadzieję, że z czasem to ogarnę smiley.gif Liczyłem tak do 17 spelli gdyż kupuję razera nagę, no ale trudno. Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz ;)

Sharimi
Wiadomość [#4]: 06.01.2011 o 11:05

Konto skasowane

Ja ci polecam razer nagę, jak dużych dłoni nie masz, bo ja mam dużą rękę i bardzo trudno kliknąć mi klawisze od 7-12 na myszce, a tak to się świetnie spisuje smiley.gif

Nekkro
Wiadomość [#5]: 06.01.2011 o 12:06

Konto skasowane

Kronos89 napisał
Jestem totalnym newbie pod kontem warka, ale podoba mi się ta klasa bo lubię wyzwania ;)

1.Których spelli ofensywnych warriorem w armsie/fury używać na pvp (bo jest ich z 20, a wszystkich się chyba nie używa biggrin.gif). No a jeśli już komuś by się chciało to mógłby napisał też w jakich okolicznościach ich używać i jakie są priorytety (ale to nie koniecznie)
2.Podobno w wotlk furiat nie nadawał się do pvp (bo czegoś tam nie miał), a teraz w cata jak to wygląda?

Narazie chyba tyle ;) Jak jeszcze czegos będę potrzebował to zedytuje temat . Bardzo dziękuję

Jakimi jeszcze innymi postaciami grasz ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Kronos89
Wiadomość [#6]: 06.01.2011 o 18:43

Konto skasowane

Nekkro napisał
Kronos89 napisał

Jakimi jeszcze innymi postaciami grasz ?

i po co ten post? wnosi coś do tematu?

Innym dziękuję smiley.gif W zasadzie można zamknąć

Nekkro
Wiadomość [#7]: 07.01.2011 o 09:18

Konto skasowane

a tak tylko pytalem, bo zabawne wydawalo mi sie to ze kupujesz nage nie majac pojecia o pvp warkiem.
;]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :