Dziś jest: Wtorek, 19 marca 2019, godzina 11:30
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior w cata PVP i PVE

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
alvin
Wiadomość [#41]: 21.01.2011 o 17:08

Konto skasowane

co za bzdzura z tym balansem, jakos warrior dobrze funkcjonowal tyle czasu z dwoma szarzami

wlasnie chcialem sie zapytac czy kiedys nie bylo tak, ze szarza tylko poza walka a intercept w walce rowniez? Cylon_anim.gif cos tak pamietam ale to byly czasy chyba przed tbc biggrin.gif

eu - balnazzar - horde - hunter love.gif
Nekkro
Wiadomość [#42]: 21.01.2011 o 19:26

Konto skasowane

to byly czasy tbc o ile sie nie myle ;)
czyli dawno i nieprawda, wtedy wiele rzeczy wygladalo pewnie inaczej ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
mindseeker
Wiadomość [#43]: 22.01.2011 o 22:53

Konto skasowane

tak było w tbc, ale wtedy mag nie miał 15 frost nov, lock nie miał teleporta, nie było dk itd.

Saito37
Wiadomość [#44]: 31.01.2011 o 21:01

Konto skasowane

Po tym patchu.. Po tym nerfiku chyba przejdę do Fury choć liczę się ze zdaniem innych więc po testuję też stare dobre Arms smiley.gif
Dzięki za eee.. Tę miłą dyskusje dała mi ona do zrozumienia i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy smiley.gif

Matired
Wiadomość [#45]: 31.01.2011 o 22:11

Konto skasowane

mindseeker napisał
geez przestan plakac w kazdym poscie. warrior dalej bedzie zajebisty, ale jak chcesz koniecznie grac fotm to sledz dalej zmiany na ptr!

Zajebisty? Nie wiesz co mówisz tak jak oni nie wiedzą co robią.

W ogóle oni coś chyba ćpają, bo tak idiotyczne zmiany robią, że skąd w ogóle im to do głowy przychodzi.

Ice Lance - spell który wymaga natychmiastowego nerfa dostaje buffa
Feral, który wymaga nerfa dostaje buffa
DK dostaje death strika którym w 1.5 sekundy będzie mógł się uleczyć za 40% hp
DK dostaje hand of freedom, ktore jest stokorć lepsze od tego Paladyńskiego, gdzie ret ssie na calej lini i blizz nic z nim nie robi.
Warrior traci intercept
Shaman traci tremor totem - coś co jest ikoną tej klasy od vanilii. To tak jak by druidowi zabrać polymoprh immune
Rogal dostaje kretynskiego nerfa Shadowstepa.

Tak durnych zmian w całej historii tej gry nie było. Aż grać się w to odechciewa po przeczytaniu tego syfu.

[Edycja mindseeker - 11.01.2011 o 22:42]

Co do ferala - to nie jest buff. Czytaj uważniej. Rip i rake idą o 10% w dół, a shred idzie w górę (i mangle) o dodatkowe 100% z weapon dps, a nie o całe 100%. Obecnie shred i mangle zadają po 360% weapon dps + dodatkowe przeliczniki. Po patchu bedzie to 460% + te przeliczniki. Więc dps nawet może spaść, tym bardziej, że shred i mangle obecnie wcale nie powala ilością obrażeń.

[Edycja Matired - 01.02.2011 o 13:53]

Meffisto
Wiadomość [#46]: 31.01.2011 o 22:48

Konto skasowane

Usmialem sie, bo pare postów wyżej w tych starszych mind...pisze "to tak jakby drut nie mial immun na sheepa"smiley.gif i trzeba powiedziec ze powoli to wszystko zaczyna nabierać kolorów bo w patch notes oczywiscie kur(wulg.) druid w drzewie bedzie mogl byc sheepniety...takze ja sie grzecznie pytam...O co w tym wszystkim Kur(wulg)a chodzi?

Narwany
Wiadomość [#47]: 01.02.2011 o 12:46

Konto skasowane

Meffisto napisał
Usmialem sie, bo pare postów wyżej w tych starszych mind...pisze "to tak jakby drut nie mial immun na sheepa"smiley.gif i trzeba powiedziec ze powoli to wszystko zaczyna nabierać kolorów bo w patch notes oczywiscie kur(wulg.) druid w drzewie bedzie mogl byc sheepniety...takze ja sie grzecznie pytam...O co w tym wszystkim Kur(wulg)a chodzi?

Jakby nie patrzeć drzewko już nie jest stałą formą druida tylko tymczasową, co już jest lekko niefajne, i to może zmotywowało Blizz do zmiany na rzecz sheepa
Odnośnie wara:
Toche straci w nowym patchu, ale otwiera się przed nim nowa droga "Berserker PvP" co z tego bedzie zobaczymy.
Wg mnie WoW cały czas idzie na łatwizne, ułatwiacąc graczom jak tylko może, co nie koniecznie może być korzystne. War to cieżka do opanowania klasa na PvP dla zwykłego zjadacza chleba, a Blizz chce to widocznie zmienić. działajac na jego szkodę:/, eh

Nekkro
Wiadomość [#48]: 02.02.2011 o 08:36

Konto skasowane

Narwany napisał
Odnośnie wara:
Toche straci w nowym patchu, ale otwiera się przed nim nowa droga "Berserker PvP" co z tego bedzie zobaczymy.

jak jego enrage bedzie nie do zdjecia to moze moze.
dodam ze ze przypominam sobie zeby ktos mi zdjal enrage w czasie bg czy aren, ale o tym pisza na AJ. wiec sie znaja ;]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
MM
Wiadomość [#49]: 05.02.2011 o 10:28

Konto skasowane

Od razu uprzedzam, że to będzie QQ post.
Nie gram za bardzo warrem, ale powiem Wam tyle, że dobrze iż nerfią arms z punktu widzenia aren i pvp. Widzieliście jaki dmg robi warrek? To jest jakiś joke, już pomijam fakt, że ma sto tysięcy slowów, interruptów, silenców i Bóg wie czego jeszcze. Mam nadzieję, że teraz, gdy większość warrków pójdzie pewnie w Fury otworzy to trochę więcej szans, przed innymi klasami, na kitowanie, fearowanie warrka. Zresztą, myślę że i tak nie powinniście się bać żadnych nerfów - założenia tej klasy, jej ogólna mechanika jest taka, że i tak zawsze będzie się dało nią wymiatać. Pozdro!

Voom
Wiadomość [#50]: 05.02.2011 o 13:11

Konto skasowane

MM napisał
Widzieliście jaki dmg robi warrek? To jest jakiś joke

Nie dziw się, teraz co drugi warek buguje.

Nekkro
Wiadomość [#51]: 05.02.2011 o 13:58

Konto skasowane

MM napisał
Od razu uprzedzam, że to będzie QQ post.
Nie gram za bardzo warrem, ale powiem Wam tyle, że dobrze iż nerfią arms z punktu widzenia aren i pvp. Widzieliście jaki dmg robi warrek? To jest jakiś joke, już pomijam fakt, że ma sto tysięcy slowów, interruptów, silenców i Bóg wie czego jeszcze. Mam nadzieję, że teraz, gdy większość warrków pójdzie pewnie w Fury otworzy to trochę więcej szans, przed innymi klasami, na kitowanie, fearowanie warrka. Zresztą, myślę że i tak nie powinniście się bać żadnych nerfów - założenia tej klasy, jej ogólna mechanika jest taka, że i tak zawsze będzie się dało nią wymiatać. Pozdro!

sto tysiecy slowow, interruptow i silencow ? Ej, kpisz czy cos ? Tez sobie lubie czasem pozartowac ale tu akurat nie ;)
Arms w wotlk i chyba pod koniec tbc byl drzewkiem to pvp, dlatego w pve robil mniejszy dps ale za to mial MS, UA, szarze itp. W fury otwiera wiecej szans na kitowanie i fearowanie ? A niby jak ? W fury mamy zmniejszony cd na intercept, hero leap, berzerker rage ( czyli zdejmowanie fear ). Interrrupt tez jest, hamstring rowniez. Jedyne co to ze na spell reflect trzeba bedzie zmieniac stance, no i brak throwdown.
Fury warek jest tak przewidywalny ze wiekszosc klas bedzie wiedziala ze po szarzy bedzie CS i wtedy przez 6 sekund trzeba spitalac przed warkiem, a potem spokojnie mozna go lac bo resi i armor bedzie robil swoje. Ze juz nie wspomne o tym ze fury warek musi chodzic "nakurwiony" zeby uzywac raging blow i korzystac z mastery. Dostaniesz soothie instant od priesta i tyle bedzie twojego szalu ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
misiekr1991
Wiadomość [#52]: 08.02.2011 o 22:36

Konto skasowane

Nekkro napisał
Dostaniesz soothie instant od priesta i tyle bedzie twojego szalu ;)

jak juz to od druida chyba a nie od priesta ;)

[Edycja misiekr1991 - 08.02.2011 o 22:44]

GOPA
Wiadomość [#53]: 13.02.2011 o 21:57

Konto skasowane

gram lockiem i sa 2 klasy ktore nie potrafie zabic za zadne skarby : shaman i warek.Pierwszy sie leczy a drugi gdy do mnie doleci to szmaty leca na prawo i lewo biggrin.gif

Nekkro
Wiadomość [#54]: 14.02.2011 o 15:36

Konto skasowane

W Fury zabawnie sie lata po bg i tb smiley.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
MM
Wiadomość [#55]: 14.02.2011 o 21:06

Konto skasowane

GOPA napisał
gram lockiem i sa 2 klasy ktore nie potrafie zabic za zadne skarby : shaman i warek.Pierwszy sie leczy a drugi gdy do mnie doleci to szmaty leca na prawo i lewo biggrin.gif

Mam tak samo, tyle że bardziej z samym warkiem. Jak jest na mnie to po prostu nie mogę zrobić NIC. Myślałem , że po 4.0.6 będzie lepiej ale jak na razie te zmiany (oraz to że większośc warków lata we fury) nie jest dla mnie - dla locka- jakoś bardzo odczuwalne. :/ Powtórzę: nie jestem w stanie zmusić warriora do niczego :/
pozdro

Narwany
Wiadomość [#56]: 15.02.2011 o 11:59

Konto skasowane

Shadow Prist i Lock mają marne szanse na 1v1, chyba, że Lock w Demo odpali wszystkie CD;].
Na razie jeszcze jest problem z magami (sic!), ale to pewnie kwestia czasu.

pussymonsta
Wiadomość [#57]: 15.02.2011 o 20:56

Konto skasowane

w ogóle nie przejmujcie się 1v1. taka sytuacja, że zostajesz 1v1 z kimś na arenie to jakieś 1% szansy ;d i na dodatek albo ty, albo on, albo oboje nie macie cd i całkiem inna walka niż duel z tego wyjdzie smiley.gif a na BG i tak zaraz ktoś przyleci pomóc ;p

MM
Wiadomość [#58]: 15.02.2011 o 22:57

Konto skasowane

No tylko , że ja mówiłem o sytuacji na arenie gdy np. vs. warr/rdruid warek siedzi na mnie od początku. Mam z tym ogromne problemy, ale z tego co wyczytałem na AJ to warlock teraz sie nie nadaje na 2v2. To tak z grubsza.

pussymonsta
Wiadomość [#59]: 16.02.2011 o 15:21

Konto skasowane

widzisz ja wczesniej miałem lekkie problemy z lockiem, bo prędzej czy później wydrainował mojemu healerowi mane, chociaż w sumie częściej było tak, żę dało rade go zabić, lockiem chyba teraz naprawde trudno 2v2 grać, bez mana draina to katorga, tak mi się wydaje, bo dmg masz raczej mniejszy niż warrior czy feral i wkońcu cie dopadnie za którymś razem

REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :