Dziś jest: Piątek, 22 marca 2019, godzina 20:07
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior w cata PVP i PVE

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
pussymonsta
Wiadomość [#21]: 17.01.2011 o 17:50

Konto skasowane

może poprostu Ty nie potrafisz grać przeciwko warriorom? leapem nie wskoczysz na górke/z górki więc gówno daje na połowie aren/większości BG, pozatym dobry gracz wie, że jak masz cd na intercept i charge to użyjesz leap i albo skitra się na górze/zejdzie na dół/zacznie skręcać jak kretyn/podejdzie do ciebie

Nekkro
Wiadomość [#22]: 17.01.2011 o 18:52

Konto skasowane

alvin napisał
pussymonsta napisał
alvin, nam tu nie chodzi o buff, my poprostu nie chcemy tego idiotycznego nerfa! mobilność to najwięszka siłą warriora która teraz zostanie zmniejszona o 100% ;c

nie o 100% a o cale 33%, zostaje szarza i doskok, pozatym przed cata nie bylo skakania jak dobrze pamietam byly inter i szarza i bylo ok, teraz wojek dostal doskok jeszcze i w zamian zabiora intera i juz zle, gralem przed chwila duel na PTR z wojem jakos dal rade doganiac mnie kiedy bylo trzeba confused.gif

nie rozsmieszaj mnie, pogral gosciu jednego duela na ptr i juz osadza ze warek wcale nie potrzebuje intercepta.

Pussymosnta - co, juz Heroic Leap nie jest taki fajny ? Bo ostatnio pisales ze super skill.

Jak wyliczyles ze mobilnosc zostala zmniejszona o 33% ? Zreszta niewazne o ile, wazne w jaki sposob. Dla mnie juz nawet nie chodzi o to ze teraz bedzie tylko jedna szarza. Chodzi o to ze blizzard zabral warkom rzecz ktora sprawdzla sie juz od ponad roku, dwoch. Zabral tez mozliwosci wyboru uzycia skila sprowadzajac gre warkiem do uzycia jednej szarzy i trzymania sie wroga poki cd nie zejdzie. Cos jak zmiana dla dzieci ktore nie umieja przelaczyc stancji / uzyc makra. Cofnieto warkom mozliwosc wyboru celu i szybkiego przemieszczania sie miedzy jednym wrogiem a drugim.

Zreszta co bede pisal kolesiowi co gra hunterem ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
alvin
Wiadomość [#23]: 17.01.2011 o 19:09

Konto skasowane

mozesz pisac bo dlugo gralem wojem to cos tam wiem - 33% bo sa JESZCZE 3 skille do przemieszczania sie, osobiscie uwazam ze nie wiem po co bedzie intercept skoro bedzie mozna uzyc szarzy w fury (a intercept potrzebowal rage i to jest roznica) maga nie wiem czy bedzie sie dalo dogonic - teraz stosowalem kombinacje szarza no to mag blink intercept to mag lod pod nogi i szlo znowu doskoczyc a teraz nie bedzie szlo biggrin.gif to nie wiem jak z magiem walczyc na odleglosc, tarcza i odbijac mu czary? tongue.gif a odnosnie dueli to pisalem ze zagralem jeno chwile na PTR, wieczorem sobie poklikam i zobacze, chociaz ciezko tez wnioski wysuwac bo nie bylo jeszcze na PTR update z ostatnich blue postow

patrzac jako klasa dystansowa to mi sie ta zmiana podoba, ale jak nadal bylbym nastawionym na warka to ciezko takze rozumiem bol biggrin.gif

[Edycja alvin - 17.01.2011 o 19:11]

eu - balnazzar - horde - hunter love.gif
pussymonsta
Wiadomość [#24]: 17.01.2011 o 19:35

Konto skasowane

pisałem, że super? pogratulować czytania ze zrozumieniem. Napisałem, że jak wiesz jak wykorzystać to się w defensywie dobrze spisuje, ale nie jako skill zastępnujący intercept. nie wiem o co ci chodzi(polska mentalność? oO) naskakuj sobie na mnie dalej, gadaj co chcesz, widocznie masz problemy z dowartościowaniem samego siebie.
/bye, nie mam zamiaru odpowiadać na twoje gułpie zaczepki;o

pisałem, że super? pogratulować czytania ze zrozumieniem. Napisałem, że jak wiesz jak wykorzystać to się w defensywie dobrze spisuje, ale nie jako skill zastępnujący intercept. nie wiem o co ci chodzi(polska mentalność? oO) naskakuj sobie na mnie dalej, gadaj co chcesz, widocznie masz problemy z dowartościowaniem samego siebie.
/bye, nie mam zamiaru odpowiadać na twoje głupie zaczepki;o

ps. jesteś takim typem człowieka z którym nie można prowadzić dyskusji, bo nie da ci się wpoić swoich przekonań mając nawet najlepsze argumentym po czym zaczynasz naskakiwać na innych, tylko po to aby pokazać jaki to ty jesteś super

koniec offtopu z mojej strony

[Edycja pussymonsta - 17.01.2011 o 19:41]

Nekkro
Wiadomość [#25]: 17.01.2011 o 22:46

Konto skasowane

pussymonsta napisał
/bye, nie mam zamiaru odpowiadać na twoje gułpie zaczepki;o

koniec offtopu z mojej strony

[Edycja pussymonsta - 17.01.2011 o 19:41]

hehe kpisz czy o droge pytasz ? i to Ty pisales zebym skonczyl gre warriorem bo nie umiem grac. Co to za roznica czy w defensywie czy w ofensywie, jak bedziesz mial nierownosc terenu to i tak tego nie wykorzystasz. Zwlaszcza na bg na ktore postawil w tym dodatku blizzard, nie na areny. Mial byc wielki event, rated bg ale co z tego skoro odtrąbiony super skill nie dziala tak jak potrzeba. A gdzie ja napisalem ze hero leap zastepuje intercept ? Klania sie czytanie ze zrozumieniem.
Poprostu smieszne jest dla mnie pisanie ze jest jeden fajny skill ( ktory w zamierzeniach mial byc ofensywny a stal sie glownie skilem do ucieczki ) a potem pisanie ze wlasciwie to jest lipny.

alvin napisał

mozesz pisac bo dlugo gralem wojem to cos tam wiem - 33% bo sa JESZCZE 3 skille do przemieszczania sie, osobiscie uwazam ze nie wiem po co bedzie intercept skoro bedzie mozna uzyc szarzy w fury (a intercept potrzebowal rage i to jest roznica) maga nie wiem czy bedzie sie dalo dogonic - teraz stosowalem kombinacje szarza no to mag blink intercept to mag lod pod nogi i szlo znowu doskoczyc a teraz nie bedzie szlo biggrin.gif to nie wiem jak z magiem walczyc na odleglosc, tarcza i odbijac mu czary? tongue.gif a odnosnie dueli to pisalem ze zagralem jeno chwile na PTR, wieczorem sobie poklikam i zobacze, chociaz ciezko tez wnioski wysuwac bo nie bylo jeszcze na PTR update z ostatnich blue postow

patrzac jako klasa dystansowa to mi sie ta zmiana podoba, ale jak nadal bylbym nastawionym na warka to ciezko takze rozumiem bol biggrin.gif

[Edycja alvin - 17.01.2011 o 19:11]

No niby tak ale jeden uznawany jest raczej jako defensywny ( intervene ). Moze i jest to krok w strone zrobienia z fury dobrego speca na pvp ale tu jeszcze pozostaje pytanie co zrobia z talentem heroic fury - w koncu odwieza on cd na intercept wiec...
szarza - bah bah, heroic fury i resetuje cd na intercept - intercept na innego gracza ? Takie cos jak w arms teraz ;)

Z tego co pisza ludzie na AJ to lipa jest na ptr, duele jak duele - nigdy nie pokazywaly pelni mozliwosci postaci. Jak cos bedziesz mial to daj znac, chetnie poczytam co tam ludzie pisza ;)
A mag teraz na ptr to nie wiem, wiekszy dmg z ice lance, co to za filozofia - szybki odskok, nova i spam z fingersow.
bleh.

[Edycja Nekkro - 17.01.2011 o 22:51]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#26]: 18.01.2011 o 00:06

Konto skasowane

Heroic Leap jest idiotyczny i w ogóle nie taki jak powinien być. Nie wiem...W blizzardzie od WotLK chyba ekipa się zmieniła od WoWa bo zachowują się jak frajerzy. Po to dali bezużyteczny heroic leap żeby zabrać intercept? - totalny bezsens. Heroic Leap powinien stunować i zadawać jakieś 300% obrażeń broni przy tym cd jakie ma to wtedy bym ten nerf intercepta jakoś przełknął.
W ogóle Warrior od zawsze dostaje najgłupsze i niewytłumaczalne nerfy vide Bladestorm disarmable...

Daros666
Wiadomość [#27]: 18.01.2011 o 00:34

Konto skasowane

Z tym to już wtedy przegięcie było, żeby dało się disarmować warka podczas Bladestorma... Jeśli blizz tak nie lubi warriora ,może niech go usunie z gry zamiast dawać takie głupie nerfy >.>

[Edycja Daros666 - 04.02.2011 o 01:10]

Znowu w Hordzie,mon.
pussymonsta
Wiadomość [#28]: 18.01.2011 o 11:56

Konto skasowane

leap dawałby rade jakby zmniejszyli cd o połowe i dało sięskakać na nierównym terenie+dawał slow 5 skundowy o 70% na 'doskakiwanym' przeciwniku. imo napewno w następnym patchu po 4.0.6 zmieniął coś żeby ta mobliność jednak była

Bawox
Wiadomość [#29]: 18.01.2011 o 12:32

Konto skasowane

A jak uważacie, po tym patchu lepszy specem do pvp będzie nadal arms czy może fury?

Nekkro
Wiadomość [#30]: 18.01.2011 o 12:42

Konto skasowane

Bawox napisał
A jak uważacie, po tym patchu lepszy specem do pvp będzie nadal arms czy może fury?

ciezko powiedziec, fury bedzie moze wiecej mobilny ( hero fury ) ale colossus smash z normalnym cd to lipa. Wiec pewnie wyglada to tak ze death wish+ recklesness - CS i laduje wszystko co wejdzie liczac na crity, jak nie zabije to przerwa do nastepnego CS ;)

Do swoich qq dodam jeszcze dziwna zmiane Recklessness. To chyba tylko do dobijania healera.
I kompletnie beznadziejna planowana zmiane 4 pc pvp bonusa dla warka. Pejsy jak nic.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#31]: 18.01.2011 o 14:09

Konto skasowane

Bawox napisał

Fury zdecydowanie jeśli w Arms czegoś nie zmienią z mobilnością.
Intercept z krótkim cd+Heroic Fury i do tego Heroic Leap z krótkim cd, a walke zawsze można zacząć od szarży, więc o jakieś 50% bardziej mobliny fury będzie.
No i fury z odpalonymi cd ma znacznie wiekszy burst od Arms.

Zmiana recklesnes dziwna, ale do PvE to jest buff, no a do pvp jednak nerf.

EDIT:

Fury na PTR krytyk na Ret Palku chyba w PvE gearze ale zawsze:P Znalazłem na YTgrins.gif

[Edycja mindseeker - 18.01.2011 o 16:46]

MM
Wiadomość [#32]: 18.01.2011 o 19:53

Konto skasowane

Hej śledzę tę dyskusję już trochę. Zgadzam się z Wami, że Blizzard prowadzi trochę dziwną "politykę" wobec warka aczkolwiek...uważam, że idzie ona w dobrym kierunku. I mówię to z perspektywy locka, prista i huntera. Według mnie warek razem z magiem to absolutnie i bezwzględnie dwie najlepsze klasy w grze (pod kątem pvp). Proszę nie zrozumcie mnie źle, nie chcę nikogo urazić, ale najbardziej to o czym mówię jest widoczne na wyższych poziomach. Skillowy warek i mag są, wedle mojego uznania, nie do zastąpienia a to ze względu na bardzo szeroki zakres skilli jakimi dysponują. Myślę, że to właśnie stąd te wszystkie nerfy dla warka - Blizz chce wyrównać tę klasę również na najwyższych ratingach itp. Przy czym tak jak mówię, jest to tylko moja subiektywna opinia. Więc ćwiczcie wojownicy, bo od pewnego momentu jesteście ostro OP! Pozdro! smiley.gif

Bawox
Wiadomość [#33]: 18.01.2011 o 22:41

Konto skasowane

mindseeker napisał

EDIT:

Fury na PTR krytyk na Ret Palku chyba w PvE gearze ale zawsze:P Znalazłem na YTgrins.gif

[Edycja mindseeker - 18.01.2011 o 16:46]

Dałbyś jeszcze linka na yt?

mindseeker
Wiadomość [#34]: 19.01.2011 o 00:40

Konto skasowane

http://www.youtube.com/watch?v=q9iJQEbtlNg

nie wiem nawet czy to ptr, ale robi wrażenie. I zacznie się płacz jak wszyscy na Fury się przerzucą, a tak będzie na 100% bo Arms nie będzie oferować absolutnie nic lepszego od Fury.

Nehlev
Wiadomość [#35]: 19.01.2011 o 02:30

Konto skasowane

Co do ice lance to buffuja go tylko na FoF (zeby noobki czesciej fb uzywaly) pozatym resil naprawia wszystko praktycznie smiley.gif 9k z ice lance na frozen targecie przy 30k hs warra w arms to chyba nie duzo. A co do prota to daje rade, prawda ze bursta nie ma ale to pain in the ass dla casterow (6sec cd na spell reflect boli smiley.gif ). Klasy walczace wrecz kladzie po jakims czasie smiley.gif, z healerami walka moze trwac w nieskonczonosc. Guide dla prota pvp w cata ---> http://www.mmo-champion.com(...)ng-joke.

Nekkro
Wiadomość [#36]: 20.01.2011 o 14:25

Konto skasowane

mindseeker napisał
http://www.youtube.com/watch?v=q9iJQEbtlNg

nie wiem nawet czy to ptr, ale robi wrażenie. I zacznie się płacz jak wszyscy na Fury się przerzucą, a tak będzie na 100% bo Arms nie będzie oferować absolutnie nic lepszego od Fury.

czy spelle do zdejmowania enrage z mobow dzialaja rowniez na graczy ? to moze byc chyba jedyna przeszkodza w dobrym nuke ze strony warka ;)

MM napisał
Hej śledzę tę dyskusję już trochę. Zgadzam się z Wami, że Blizzard prowadzi trochę dziwną "politykę" wobec warka aczkolwiek...uważam, że idzie ona w dobrym kierunku. I mówię to z perspektywy locka, prista i huntera. Według mnie warek razem z magiem to absolutnie i bezwzględnie dwie najlepsze klasy w grze (pod kątem pvp). Proszę nie zrozumcie mnie źle, nie chcę nikogo urazić, ale najbardziej to o czym mówię jest widoczne na wyższych poziomach. Skillowy warek i mag są, wedle mojego uznania, nie do zastąpienia a to ze względu na bardzo szeroki zakres skilli jakimi dysponują. Myślę, że to właśnie stąd te wszystkie nerfy dla warka - Blizz chce wyrównać tę klasę również na najwyższych ratingach itp. Przy czym tak jak mówię, jest to tylko moja subiektywna opinia. Więc ćwiczcie wojownicy, bo od pewnego momentu jesteście ostro OP! Pozdro! smiley.gif

Napewno jest dobry w pvp ale rating imo nie ma nic do tego, bardziej kompozycja teamow ( 3v3 i 5v5 ). Jezeli ktos ogarnia to od poczatku bedzie gral dobrze, wyrabiajac sobie tylko odruchy na pewne umiejetnosci / strategie przeciwnika.
imho to warek w cata nie zostal zbytnio dopieszczony, nie dostal ( przynajmniej arms ) nic spektakularnego, jedyne co to Colos Smash ktory zastapil ( a nie wprowadzil cos nowego ) gemy z ArP. Nawet ikony talentow sa badziewne i niedopracowane, BS jako ostatni skil w drzewku nadal disarmowalny ( co jest oczywista niesprawiedliwoscia dla klas ktore disarma nie maja ).
Ale to tylko takie..
;]

Arms

* Drums of War no longer lowers the rage cost of Piercing Howl.
* Mortal Strike cost has been reduced by 5 rage.

haha haha ha ha....

>.<

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#37]: 21.01.2011 o 02:16

Konto skasowane

Teraz tylko czekać na zmianę Spell Reflect i będziemy mieli najnudniejszą i najbardziej niewymagającą skilla klasę w PvP.

Raise your shield or 2HANDED WEAPON, reflecting the next spell cast on you. Lasts 5 sec.

W ogóle ja nie widzę obecnie powodu dlaczego Warrior ma mieć 3 stancy...
Jak już psuć klasę to do końca.

hamaschi
Wiadomość [#38]: 21.01.2011 o 11:34

Konto skasowane

1. Jak towim zdaniem UTRUDNIENIE dojscia do targetu ma sie do obnizenia skill capa warriora?
2. Nie zapominaj o recie.
3. Naucz sie grac i przestan plakac bo dzieki takim placzka jak ty blizzard ma problemy z balansowaniem.

Nekkro
Wiadomość [#39]: 21.01.2011 o 14:30

Konto skasowane

hamaschi napisał
1. Jak towim zdaniem UTRUDNIENIE dojscia do targetu ma sie do obnizenia skill capa warriora?
3. Naucz sie grac i przestan plakac bo dzieki takim placzka jak ty blizzard ma problemy z balansowaniem.

co to jest rec ?

co za bzdzura z tym balansem, jakos warrior dobrze funkcjonowal tyle czasu z dwoma szarzami i nikt nie narzekal na to, mimo ze inne klasy dostawaly ulepszenia a warkowie radzili sobie z tym co mieli i nie plakali. To nagle nie wiem co strzelilo designerom zeby to zmieniac.
fury sie obsra w pvp przeciwko teamowi ze zdejmowaniem enrage.

Zobaczymy jak to bedzie.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#40]: 21.01.2011 o 15:05

Konto skasowane

hamaschi napisał

Ależ ty głupi. Utrudnione ok, ale to jest prawie całkowicie koniec stance-dancingu, bo zmiana na berserker będzie tylko po to żeby użyć jednego skilla, tak samo z def stance.
I tak płaczę, bo nie po to zrobiłem reroll na warriora żeby po jednym patchu całkowicie stracić ochotę do gry tą klasą.

REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :