Dziś jest: Niedziela, 19 maja 2019, godzina 18:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior w cata PVP i PVE

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Saito37
Wiadomość [#1]: 03.01.2011 o 14:33

Konto skasowane

Witam. Zacząłem grę na globalu smiley.gif Nigdy warriorem nie grałem a zaszła mnie ochota właśnie na tę klasę. Niedawno wszedł Cataclysm i nie wiem jak warek sobie radzi. Mam parę pytań:
1. - Jak warrior radzi sobie z PvP (i w jakich talentach)
2. - Jak warrior radzi sobie w PvE
3. - Czy prot też się nadaję do PvP
4. - Jak nim się expi
5. - Jak bardzo jest silny
Jeśli ktoś może, to proszę trochę opisać tę klasę.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Meffisto
Wiadomość [#2]: 03.01.2011 o 17:41

Konto skasowane

Otoz tak...warrior jest teraz dobra klasa w pvp (arms) w pve(i tu sie zaczynaja schody) bo bardzo trudno jest osiągnac hit/ czy expertise capa w fury(ktore no jest w pewien sposob przeznaczone do pve) dlatego na chwile obecna na początek polecam arms. Expi sie łatwo szybko i przyjemnie (arms, lub prot) victory rush jest jedna z najlepszych rzeczy jakie warek mogl dostac...co do prot pvp, ponoc jest dobrze, duze survive ale ja polecam armsasmiley.gif

pussymonsta
Wiadomość [#3]: 03.01.2011 o 17:41

Konto skasowane

1. bardzo dobrze, w arms
2. źle nie jest, ja narazie tylko na BH arms chodziłem, bo hit cap na fury nie mami. zawsze byłem w top3 dps i robiłem ~10k
3. nie, może i ma dużo stunów ale poprostu nie ma jak zabić, bo dmg jest baaaaardzo kiepski w porównaniu z arms/fury (ale możesz spróbować, do odważnych świat należy;d)
4. bardzo przyjemnie, praktycznie nie trzeba sięzatrzymwać na jedzenie bo victory rush heala wystarczająco dużo
5. jako, że bazuje na stacie str, dobrze ubrany warrior jest napawde baaaardzo silny smiley.gif

lsh
Wiadomość [#4]: 04.01.2011 o 10:57

Konto skasowane

PvE:
bardzo przyjemnie się tankuje smiley.gif wyciagnięcie sprzętu na średnim poziomie it. lvl 346-350 z małą pomoca craftingu i zgrana ekipą do trzepania hc to niewielki problem. Z pugiem trzeba mieć ze sobą tabliczkę czekolady ze względu na niezmierzone pokłady ignorancji możliwe u graczy na pugu. Albo być przyszykowanym na to, ze przed każdym bossem będziemy n00bstwu tłumaczyć taktyki (wiem, wiem, zjadliwie to brzmi,ale niestety taka prawda - pomimo całej banalności nowych hc ludziom jakoś cholernie ciężko się przyzwyczaić że czasy zergowania bossów i trashy tj. stania w miejscu i kręcenia cyferek w recouncie się na jakiś czas skończyły). Co do dps - ja przerobiłem offa z fury na arms bo mi jakoś wygodniej i lepiej dps kręcić - chociaż to czysto subiektywne odczucie. co do expienia to wg osobistych preferencji - arms sprawdza się nieźle, fury od biedy może być, prot to kaszka z mleczkiem ( 99% q wymagających od 3 do 5 graczy spokojnie wysolujesz, do tego podexpienie w dungeonie to 10-20sec czekania a nie 10-20 min jak u dps).

PvP
tu z góry zaznaczam, że jest to moja opinia osobista podyktowana tym co się dzieje na mojej battlegrupie (Reckoning/Abrechnung) - jeżeli chcesz w ogóle iść na bg z góry zabierz ze sobą healera bo strasznie biednie z nimi, bez tego to po prostu w 80% stracony czas. jak już masz healera to arms i fury ładnie kroją a prot hmmm. bicie pvp w prot to bardziej sztuka dla sztuki i support niż solo pojedynki. O ile w gearze pvp taka beczułka hp wytrzyma sporo o tyle dmg ma raczej mizerny i praktycznie 0 możliwości bursta. ofc szczęścim na bg trafia się od biedy sporo ludzików w full pve gearze i takich owni się całkiem przyjemnie (zwłaszcza z paroma range stojącymi za naszymi plecami :P).

Na koniec gratz wyboru jedynej słusznej klasy hehehe i miłego grania smiley.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Saito37
Wiadomość [#5]: 05.01.2011 o 20:56

Konto skasowane

Heh. Dziękuje wam bardzo, jesteście wspaniali ^^

Bawox
Wiadomość [#6]: 09.01.2011 o 12:01

Konto skasowane

Teraz będzie wielki nerf warriora to bym się tak nie cieszył wink.gif

Kaczorek
Wiadomość [#7]: 09.01.2011 o 12:22

Konto skasowane

z tym wielkim nerfem bym nie przesadzal. bedzie mial podobny efekt jak zmiany ferala, chociaz troche gameplay zmienia (w pvp) smiley.gif

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
mindseeker
Wiadomość [#8]: 09.01.2011 o 17:08

Konto skasowane

nerf warriora jest ogromny w pvp. Warek traci 50% swojej mobilności i teraz na arenie będzie można go przez 15 sekund kitować, a on kompletnie nic nie będzie mógł zrobić.

martin21
Wiadomość [#9]: 11.01.2011 o 15:58

Konto skasowane

i wlasnie ten motyw ze wspolnym cd charge i intera mnie najbardziej boli. wez tu zlap maga, ktorego taktyka to bolt-nova-blink.. feralowi nerfneli bleedy tylko o 10% za to mangle w kocie i shreda buffneli o 100%, mag zadnego znaczacego nerfa nie dostal, a chyba powinien.

Klingpin - LVL 85 - Arms Warrior
Sixfeetdeep - LVL 81 - Elemental Shammy
Echbel - LVL 82 - Restonation Druid
Khalem - LVL 80 - Multilate Rogue
Sharimi
Wiadomość [#10]: 11.01.2011 o 17:59

Konto skasowane

Jeszcze patch nie wszedł, może zmienią coś.

Nekkro
Wiadomość [#11]: 11.01.2011 o 21:59

Konto skasowane

martin21 napisał
i wlasnie ten motyw ze wspolnym cd charge i intera mnie najbardziej boli. wez tu zlap maga, ktorego taktyka to bolt-nova-blink.. feralowi nerfneli bleedy tylko o 10% za to mangle w kocie i shreda buffneli o 100%, mag zadnego znaczacego nerfa nie dostal, a chyba powinien.

co wiecej, dostal fvkkin buffa , no kurrwa.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
mindseeker
Wiadomość [#12]: 11.01.2011 o 22:06

Konto skasowane

Jak ten patch wejdzie to robię od razu reroll na DK, którego mam na 80lvl, bo zmiany DK które dziś zobaczyłem są przezajebiste.
Warrior będzie dead na arenach, bo jako w tbc jeszcze dało się grać z jedna szarżą tak w Cata będzie ciężko bo za dużo możliwości kitujących od tbc dostały wszystkie klasy jak np: demonic circle locka, milion frost nov maga itd.

Nekkro
Wiadomość [#13]: 11.01.2011 o 22:14

Konto skasowane

wroce do spriesta, nerf gylpha dla horrora zasluzony, ale coz smiley.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Kaczorek
Wiadomość [#14]: 11.01.2011 o 22:39

Konto skasowane

mindseeker napisał
Warrior będzie dead na arenach

geez przestan plakac w kazdym poscie. warrior dalej bedzie zajebisty, ale jak chcesz koniecznie grac fotm to sledz dalej zmiany na ptr!

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
mindseeker
Wiadomość [#15]: 11.01.2011 o 22:40

Konto skasowane

geez przestan plakac w kazdym poscie. warrior dalej bedzie zajebisty, ale jak chcesz koniecznie grac fotm to sledz dalej zmiany na ptr!

Zajebisty? Nie wiesz co mówisz tak jak oni nie wiedzą co robią.

W ogóle oni coś chyba ćpają, bo tak idiotyczne zmiany robią, że skąd w ogóle im to do głowy przychodzi.

Ice Lance - spell który wymaga natychmiastowego nerfa dostaje buffa
Feral, który wymaga nerfa dostaje buffa
DK dostaje death strika którym w 1.5 sekundy będzie mógł się uleczyć za 40% hp
DK dostaje hand of freedom, ktore jest stokorć lepsze od tego Paladyńskiego, gdzie ret ssie na calej lini i blizz nic z nim nie robi.
Warrior traci intercept
Shaman traci tremor totem - coś co jest ikoną tej klasy od vanilii. To tak jak by druidowi zabrać polymoprh immune
Rogal dostaje kretynskiego nerfa Shadowstepa.

Tak durnych zmian w całej historii tej gry nie było. Aż grać się w to odechciewa po przeczytaniu tego syfu.

[Edycja mindseeker - 11.01.2011 o 22:42]

Bawox
Wiadomość [#16]: 12.01.2011 o 09:50

Konto skasowane

coś tam Fury zbuffują, ale w pvp to chyba i tak sobie już warkiem nie pogram >:-(

Nekkro
Wiadomość [#17]: 12.01.2011 o 10:04

Konto skasowane

boze, widziszi i nie grzmisz.

wszyscy dostaja jakies buffy, cos fajnego, DK wzrost leczenia death strike z 7% do 20% ( sic ! ). łeeeee....
arena jak arena, ale rated bg, gdzie potrzeba duzej mobilnosci i ogarniecia.

no nic, zobaczymy.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
alvin
Wiadomość [#18]: 17.01.2011 o 11:10

Konto skasowane

a po co warkowi buffy? w pvp warek chyba jedna z najlepszych klas, na zwyklym bg gdzie ludzie laza poubierani roznie to wojem ze spora dawka zieleni da sie wiele wygrac, magowie rogue priesci - spokojnie, wywrotka plus stun plus colosus smash plus bladestorm = niezly wpierd.... u przeciwnika, teraz gram tylko hunterem i woja zabic nie umiem - jestem za blisko - stunuje i sie kreci wiec gine, stoje dalej - szarzuje, tez ciezko pograc smiley.gif przyznaje nie jestem pvp masta wiec byc moze po prostu brakuje skilla ale z takim dk o wiele latwiej go na dystans utrzymac, a wojek jest dobry i bedzie dobry, nawet jak uwala intercepta

eu - balnazzar - horde - hunter love.gif
pussymonsta
Wiadomość [#19]: 17.01.2011 o 11:33

Konto skasowane

alvin, nam tu nie chodzi o buff, my poprostu nie chcemy tego idiotycznego nerfa! mobilność to najwięszka siłą warriora która teraz zostanie zmniejszona o 100% ;c

alvin
Wiadomość [#20]: 17.01.2011 o 17:04

Konto skasowane

pussymonsta napisał
alvin, nam tu nie chodzi o buff, my poprostu nie chcemy tego idiotycznego nerfa! mobilność to najwięszka siłą warriora która teraz zostanie zmniejszona o 100% ;c

nie o 100% a o cale 33%, zostaje szarza i doskok, pozatym przed cata nie bylo skakania jak dobrze pamietam byly inter i szarza i bylo ok, teraz wojek dostal doskok jeszcze i w zamian zabiora intera i juz zle, gralem przed chwila duel na PTR z wojem jakos dal rade doganiac mnie kiedy bylo trzeba confused.gif

eu - balnazzar - horde - hunter love.gif
REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :