Dziś jest: Poniedziałek, 23 kwietnia 2018, godzina 20:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Bronie dla rogala combat-a

krakow2000
Wiadomość [#1]: 24.12.2010 o 15:59

Witam
Od zawsze (odkąd gram) grałem Combat Rogue lecz na chwilę obecną gram assassination gdyż mam dobre daggery ale nie zmienia to faktu, że Combat mnie interesuje.
Teraz te MOJE pytanie/a o broń dla combata.
Przeglądałem wowhead i nie znalazłem nic "szybkiego" dla combata z instancji (te na 85 - nie raijdy). Same 2,6 speed bronie... pamiętam iż na 80 w ICC ganiało się z wolną w main i szybszą w off hand ale teraz... nie znalazłem nic "szybkiego". Interesuje mnie tylko niebieska broń jak na razie (i tak nie mam szans na nic fioletowego) a to tylko insty. Nie wiem czy warto ładować 2x 2,6 czy lepiej pobiegać w assassination z daggerami??
W assa też się fajno gra ale combat jakoś bardziej mi podchodzi smiley.gif
Na elite czytałem co w jaką łapę ale chciałem uzyskać opinie innych rogue czy warto biegać z wolną np. macą i szybkim daggerem czy lepiej 2x dagger i assa... głównie chodzi o dps (jak zawsze)
Co polecacie?

[Edycja krakow2000 - 24.12.2010 o 19:40]

PM Email
raziel666
Wiadomość [#2]: 25.12.2010 o 05:13

Co polecacie?

to co ci daje wiekszy dps. tak trudno porownac oba spece na kukle czy gdzies? zobaczyc co robi wiekszy dps i grac tym?
Przeglądałem wowhead i nie znalazłem nic "szybkiego" dla combata z instancji (te na 85 - nie raijdy). Same 2,6 speed bronie

nie znalazles zadnej broni wolniejszej od 2.6? naprawde? NAPRAWDE? no wez mnie (wulg.) nie denerwuj nawet.
a dagger z glubtoka to co?
a dagger z augha to co?
a dagger ze slabhide'a to co?
a dagger z julak-dooma to co?
a dagger za JP to co?
a boe dagger drop to co?
(same ilvl346 ofc)
jakbys nie zauwazyles mistrzuniu to nie ma juz specow w mackach, fistach, axach czy swordach. w oh masz miec po prostu szybka bron, nie wazne jaki typ.

Madness is the gift, that has been given to me!
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :