Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:23
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: pvp w Cataclysm

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Ran666
Wiadomość [#21]: 27.12.2010 o 11:35

Konto skasowane

nie gram ta zjebana klasa ale widze co z nia robie w pvp swoim szamanem i warriorem, czyli rzucam na lewo i prawo ;)))))

[Edycja Ran666 - 27.12.2010 o 11:43]

Nekkro
Wiadomość [#22]: 27.12.2010 o 12:42

Konto skasowane

Nehlev napisał
- warr- może się wydawać śmieszne ze frost mage ma problem z warrkiem ale prawda jest taka ze skilled warkowi sie nie da nic zrobić, spell reflect 6sec cd(z talentami i glyphem) i czas trwania 5 sec, heroic leap, charge, intercept ogólnie ciężko wygrac

Piszesz o specu prot glownie tak.
Heroic leap to nawet spoko, ale raczej do ucieczki na z gory upatrzone pozycje. I tylko na plaskim terenie, co za fail ze nie mozna skoczyc pod gorke, albo wogole na niewielkiej roznicy poziomow terenu.

Pod koniec wotlk z magami bylo nawet spoko, zaleznie od zlapania maga, ale teraz to juz bardzo roznie. Ta kurtyna frost to jakies mega nieporozumienie, (wulg.) co to jest.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
ccc6879
Wiadomość [#23]: 12.02.2011 o 22:02

Konto skasowane

A jak po patchu 4.0.6 radzi sobie feral który często w tym temacie był za frost magiem ? Bo chyba brak możliwości wychodzenia z novy zniszczyło go w walce z frostem ?

BEKON
Wiadomość [#24]: 14.02.2011 o 17:26

Konto skasowane

Feral to teraz szmata, odniechcialo mi sie juz nim grac. Ten nerf to jakies nieporozumienie jest.... Tak nawiazujac do wypowiedzi wczesniej w tym temacie to jakies bredniesa, przed patchem w full gladiatorze vicious/blood rip critowal po 12k a rake po 4 nie jak tam ktos opisywal, mangle srednio po 8k, (20k to w jakiegos clothera bez resi moze), nie zapominajmy zeby uzyc ripa trzeba sobie nabic cp. W kazdym razie dmg rozumiem mogli obciąć jeszcze bardziej (zamiast podniesc z mangle i shred) ale z mobilnoscia to feral teraz jest jedyna klasą ktora na arenie stoi 90% walk a jak sie trafi resto druid w teamie przeciwnym to stoi 100% walkii. po 5 arenach juz sie nie loguje na mojego ferala....

............................................................................................................................................................................................................................................................
pussymonsta
Wiadomość [#25]: 14.02.2011 o 19:19

Konto skasowane

no nie powiedziałbym, że jedyna klasa która ma przejebane z rdruidem ;d skończ grać 2s, ja z shamanem moim pieprzymy to bo za bardzozależni jesteśmy od przeciwnego setupu ;d poszedł w ele i bawimy się tylko na 2 dpsy ;d w 3s jakośte nerfy mobilności jeszcze da sięprzeżyć, (wulg.) 2s, tyraj 3s lub 5s , więcej zabawy i mniej katorgi po 45 minut i DC lub godzina i remis ;d oczywiście to z pkt widzenia warriora, ale feral ma teraz trochę podobnie, więc pewnie się zgodzą ze mną druidzi (;

BEKON
Wiadomość [#26]: 14.02.2011 o 20:07

Konto skasowane

No ja gralem z ench, teraz to bez sensu setup. w 3s nie jest troch lepiej ale nie zawsze healer jest w stanie mnie zdispelowac. Zmniejszenie dmg bym zrozumial ale takim feralem to stracilemprzyjemnosc z gry ;p

............................................................................................................................................................................................................................................................
Lolzoner
Wiadomość [#27]: 14.02.2011 o 21:14

Konto skasowane

Feralowi boostneli shreda którego i tak nie moze używać bo siedzi w rootach, imo blizz poprostu chciał żeby było mniej speców do balansowania i wyjebał ferala z pvp.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
-----PRo sygna-------------------------------------
GOPA
Wiadomość [#28]: 15.02.2011 o 08:39

Konto skasowane

dlaczego po kazdym patchu ludzie placza ze to wlasnie jego klase najwiecej znerfili a innym dali bufy smiley.gif

Nekkro
Wiadomość [#29]: 15.02.2011 o 12:57

Konto skasowane

grasz paladynem albo frost magiem ? ;]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
GOPA
Wiadomość [#30]: 15.02.2011 o 13:06

Konto skasowane

lockiem beerchug.gif Tez go niby znerfili iles tam razy, ale ja jestem cienki wiec nie zauwazylem biggrin.gif

BEKON
Wiadomość [#31]: 15.02.2011 o 13:13

Konto skasowane

Ja nie placze tylko poprostu zmieniam klase bo feral nie daje juz przyjemnosci z gry. Niezaleznie od skilla gracza ta klasa nie ma mobilnosci i kazdy przecietny gracz grajacy inna klasa moze mnie pocisnac.

Nekkro
Wiadomość [#32]: 15.02.2011 o 14:47

Konto skasowane

GOPA napisał
lockiem beerchug.gif Tez go niby znerfili iles tam razy, ale ja jestem cienki wiec nie zauwazylem biggrin.gif

ee tam, lock teraz dobry w pvp z tego co pisza ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Garn
Wiadomość [#33]: 15.02.2011 o 18:09

Konto skasowane

Czemu zmieniasz klasę? Druid może być KAŻDYM, KAŻDYM, Tankiem, Melee DPS, Caster DPS, Healem... Graj Boomkinem albo Resto, jak Ci się źle gra Feralem, przecież to hybryda.

BTW. Wow to nie tylko PvP xD

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Nekkro
Wiadomość [#34]: 15.02.2011 o 18:51

Konto skasowane

Garn napisał
Czemu zmieniasz klasę? Druid może być KAŻDYM, KAŻDYM, Tankiem, Melee DPS, Caster DPS, Healem... Graj Boomkinem albo Resto, jak Ci się źle gra Feralem, przecież to hybryda.

hahaha.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
GOPA
Wiadomość [#35]: 15.02.2011 o 19:09

Konto skasowane

Nekkro napisał
GOPA napisał

ee tam, lock teraz dobry w pvp z tego co pisza ;)

lock imba zawsze byl, jest i bedzie hehe

mam jeszcze warka na 74 lv i chcialbym go dociagnac do 85 lecz nie wiem czy ma sens po tych wszystkich wpisach ze znow w pvp jest do bani i w ogole wszyscy go jada sad.gif

pussymonsta
Wiadomość [#36]: 15.02.2011 o 20:54

Konto skasowane

exp warrioa w wolnym czasie, wkońcu buffa dostanie, na arenach może kolorowo nie jest, ale np. na BG można kosiare robić ;d najfajniej jak masz gear na wysokim poziomie to healerzy cie whispują, że będą za tobą biegać i żebyś o def się nie martwił tylko miazge robił;d wtedy jak nie jesteś dureń i potrafisz gra ćmożesz kręcić dmg i kille naprawde przyjemne, dobrze jest miećpare klas na 85, zawsze któraś na areny będzie lepsza a inna na więcej funu ;p

Nekkro
Wiadomość [#37]: 16.02.2011 o 10:02

Konto skasowane

nie wierze ze grasz w hordzie lol.gif
hilerow ci u nas jak na lekarstwo ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
BEKON
Wiadomość [#38]: 16.02.2011 o 10:21

Konto skasowane

Garn napisał

Hmm.... moze dlatego ze na cata zrobilem druida bo chcialem grac melasem, casterem gralem icc, healerem uldu. Caly sprzet do wymiany (tyle conquestow szlak trafil ;/) wiec wole zrobic klase zktorej bede czerpal przyjemnosc gry. Dudu poczeka na lepsze czasy ferala.

pussymonsta
Wiadomość [#39]: 16.02.2011 o 15:25

Konto skasowane

teraz nie jest tak źle jak w LK, co drugi shaman toresto, priestów teżsiędużo disci narobiło, a rdruid chyba najczęściej spotykaną hilerską klasą na BG jest ; d na 15osobowych BG średnio 2 healerów jest, czyli gówno można zdziałać;d najlepiej chodzićz arenowym swoim, kumplami z gildi i liczyćna to, że jeszcze jakiś 2-3 ogarniętych na BG dostaniesz ;d faktycznie niefajnie jest jak jest klepanka gdzie jest 5dmg dealerów z hordy + 1 healer vs. 3 dmg dealerów+2 healerów, jakoś tak ludzie zamiast bić/cc heala zawsze klepią tego z najmniejszą ilością HP;d

Nekkro
Wiadomość [#40]: 17.02.2011 o 00:40

Konto skasowane

ostatni twin peaks..
alluchy - 3 priestow i dk blood trzymajacy flage.
w hordzie nie wiem czy byl jakis hiler, nie widzialem.
;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :