Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 20:21
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Micro - instrukcja obsługi

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
r3tsa
Wiadomość [#41]: 17.12.2010 o 17:13

Konto skasowane

Skibi napisał

Po pierwsze:
To co napisałem o ataku jednostek przy wbiciu do bazy było skrótowe i ogólnikowe, czyli taki jaki jest poziom SC2 na tym forum -> wystarczający.

Skoro grasz 13 lat w stara to pochwal się w jakiej lidze siedzisz obecnie i ile masz punktów ;o

rev678
Wiadomość [#42]: 17.12.2010 o 17:19

Konto skasowane

Google>skibi starcraft2 > http://eu.battle.net/s(...)1/Skibi/
i wszystko jasne xD

r3tsa
Wiadomość [#43]: 17.12.2010 o 17:22

Konto skasowane

W takim razie pozwolicie, że wyrzucę rady tego pana z pamięci...

Skibi
Wiadomość [#44]: 17.12.2010 o 17:23

Konto skasowane

rev678 napisał
Google>skibi starcraft2 > http://eu.battle.net/s(...)1/Skibi/
i wszystko jasne xD

lol to nie ja biggrin.gif

btw: (wulg.) ktoś mi nicka za(wulg.)il xD

Bronz to nie liga...Bronz to mentalność coolgleamA.gif

Starcraft One Account coolgleamA.gif

Starcraft II Account coolgleamA.gif
Kris7
Wiadomość [#45]: 17.12.2010 o 18:43

Konto skasowane

r3tsa napisał
W takim razie pozwolicie, że wyrzucę rady tego pana z pamięci...

to trochę tak jakby zarzucić mourinho lub kojonkowskiemu ze się nie znają na fachu gdyż byli słabymi zawodnikami w swoich dyscyplinach..

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
r3tsa
Wiadomość [#46]: 17.12.2010 o 19:00

Konto skasowane

Jak ktoś się pojawia z nikąd twierdzi, że jest gosu i że wyraża się wystarczająco prosto jak na poziom tego forum to czego oczekujesz?

Kris7
Wiadomość [#47]: 17.12.2010 o 19:23

Konto skasowane

tylko, że nie było pretensji o to że pojawił się z nikąd ani o to, że twierdzi że jest gosu ale o to z jakiej jest ligii - dla Ciebie od tego momentu nie warto było z nim rozmawiać - skończmy z robieniem wsi i dyskutujmy na argumenty a nie, że jesteś głupi bo tak.
Jak ma tylko łeb na karku i potrafi myśleć to choćby był z jedną ręką i siedział w bronze to warto go wysłuchać. A jak gada głupoty to mu to powiedz a nie patrz mu na profil gracza czy na statystyki.

nie rozmawiam z debilami
ShadowDancer
Wiadomość [#48]: 17.12.2010 o 19:29

Konto skasowane

Kris7: wbicie się do diamentu jest tak proste, że jakby miał łeb na karku to by siedział w diamencie - i wtedy będziemy dyskutować. Mam uwierzyć, że gościu nie ogarnia gry, ale wie o niej wszystko? Nie porównuj piłki do starcrafta, bo starcraft to sport indywidualny. Zresztą on też urwał się "poziom forum jest niski", bez podawania argumentów.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Kris7
Wiadomość [#49]: 17.12.2010 o 19:41

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Kris7: wbicie się do diamentu jest tak proste, że jakby miał łeb na karku to by siedział w diamencie - i wtedy będziemy dyskutować.

no właśnie o takim zaściankowym myśleniu w tej kwestii mówię. A co jak nie ma ręki? tego nie wiemy. Może jest pasjonatem sc bez palców, tego nie wiemy a on nie musi nam się z tego tłumaczyć tylko po to byśmy trakowali poważnie to co mówi. Najlepiej zabronić wypowiadania się osobom niżej niż diament bo forum na tym cierpi...absurd

[Edycja Kris7 - 17.12.2010 o 19:42]

[Edycja Kris7 - 17.12.2010 o 19:43]

nie rozmawiam z debilami
Skibi
Wiadomość [#50]: 17.12.2010 o 20:02

Konto skasowane

GoldTerran z kończu się z Tobą zgadzam smiley.gif

A co do tego że pojawiam się znikąd to może w dziale SC2 tak i to możne jest dla Was zaskoczeniem, ale nie jestem nową osobą na Tym forum, bo na nim jestem już jakiś czas tylko że interesowałem się zawsze innym działem... xd

Teraz czas przyszedł na SC2, choć dla takiego fana tej gry, jest lekkim failem że gram ją od teraz a nie od 27 Lipca xd - ofc nie licząć 3 miechów bety -.-

A to że jestem "Gosu" to takiego słowa o sam o sobie nie powiedziałem... A z tym że mam dużą wiedzę o świecie SC pokazuje moja stopka. Dlatego jestem tu bo czas na SC2 i z chęcia wymienię się wiedzą biznesową i spostrzeżeniami xd

pace beerchug.gif

r3tsa
Wiadomość [#51]: 17.12.2010 o 22:00

Konto skasowane

Kris7 napisał
ShadowDancer napisał
Kris7: wbicie się do diamentu jest tak proste, że jakby miał łeb na karku to by siedział w diamencie - i wtedy będziemy dyskutować.

no właśnie o takim zaściankowym myśleniu w tej kwestii mówię. A co jak nie ma ręki? tego nie wiemy. Może jest pasjonatem sc bez palców, tego nie wiemy a on nie musi nam się z tego tłumaczyć tylko po to byśmy trakowali poważnie to co mówi. Najlepiej zabronić wypowiadania się osobom niżej niż diament bo forum na tym cierpi...absurd

[Edycja Kris7 - 17.12.2010 o 19:42]

[Edycja Kris7 - 17.12.2010 o 19:43]

Normalnie mam gdzieś kto w jakiej jest lidze jakbyś nie zauważył, ale jak ktoś wpada i zaczyna wjeżdzać na poziom tego forum(działu) pierwszego dnia kiedy się tu udziela to mnie krew zalewa.

Adko
Wiadomość [#52]: 17.12.2010 o 23:15

Konto skasowane

Skibi napisał
. A z tym że mam dużą wiedzę o świecie SC pokazuje moja stopka. Dlatego jestem tu bo czas na SC2 i z chęcia wymienię się wiedzą biznesową i spostrzeżeniami xd

pace beerchug.gif

a o czym swiadczy Twoja stopka?
rozegrane 3000 gier a jak mowisz grasz w sc od 13 lat ?! więc wynik nie jest imponujący. ogólnie to chyba cała ta dyskusja to OT ?

odnośnie tematu

jak chcesz przemieścić jednostki z punktu a do b to w 99% przypadkow używasz a-klick przy hit n run też używam a-click, move, a-click...

ShadowDancer
Wiadomość [#53]: 18.12.2010 o 01:07

Konto skasowane

Skibi napisał
A z tym że mam dużą wiedzę o świecie SC pokazuje moja stopka.

Pokaż, że wbiłeś chociaż C+ na Iccup, to ci uwieże. Chyba poważnie nie myślisz, że ilość winów na starym battlenecie świadczy o skillu? (dla tych którzy nie wiedzą ocb, to na starym bn nie ma obecnie żadnych rankingów, a nawet można sobie grać z kumplami i gra nalicza winy)

Poza tym nie wiem, czy wiesz, ale wyjechałeś z noobem do gościa, który wyobracał sc na wszystkie strony, jak i większej części tego forum. Nie wiem jaki masz zwyczaj witać się na forach, ale ten jest zdecydowanie zły.

Kris7:
Jak na razie, liczba kalekich mistrzów starcrafta spotkanych na tym forum wynosi 0, a "noobków" już się trochę uzbierało. Więc nie mów, że nie mamy racji :P

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Kris7
Wiadomość [#54]: 18.12.2010 o 10:43

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Kris7:
Jak na razie, liczba kalekich mistrzów starcrafta spotkanych na tym forum wynosi 0, a "noobków" już się trochę uzbierało. Więc nie mów, że nie mamy racji :P

nie mowie, że nie macie racji w ocenie skibiego (tego nie wiem) krytykuję po prostu utożsamianie ligi z poziomem inteligencji czy stopniem sensowności wypowiedzi nt starcrafta użytkowników forum.

shadow - piszesz w stopce o poprawnej pisowni w jęz polskim (inaczej bym się nie czepił) - Twój wcześniejszy post wymaga lekkiej edycji ;)

nie rozmawiam z debilami
Skibi
Wiadomość [#55]: 18.12.2010 o 15:08

Konto skasowane

Adko to że na jednym nicku mam ponad 3000 gier to nie świadczy o wszystkim - sprawa jest oczywista -.-

Dodają NTC, Asia, Wgtour, Iccup, WCG mase fast ników i ników klanowych można pareset gier dodac jak nic... ale ofc to tez o niczym nie świadczy smiley.gif
Bo chyba ze specjalist twierdzi że się grało na staty -.- xD
Jedna zawsze można to skojarzyć ze ilość rozegranych gier idzie w parze np z zwiększeniem obycia.

Adko w SC gram od 98 roku. Pamiętam czasy kiedy leciało Euro 98 we Francji w TV obok mnie, a ja cisnąłem w SC na 14 monologowym monitorze w Kampanię.
BN wtedy a teraz to zupełnie inna bajka. Grało się na BN w Big Game Hunter z max probalmi = 8. APM był na poziomie 20 -.- Często zasadami "10 min no Rush ?" -> Takie kiedyś były czasy xD
O niesmiertelnym LT i wszystkim innym co jest teraz, a co nawet bylo i już nie istnieje (WGT, Liga Netwars CW i masa innych) nikt nie słyszał.

Jakoś po 2000 roku Starcraft rozwinął się niesamowicie. Hello Korea.

Oki sory za OT - to był last one ;]

qble
Wiadomość [#56]: 18.12.2010 o 16:13

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Pokaż, że wbiłeś chociaż C+ na Iccup, to ci uwieże

Uwierzę!

ShadowDancer
Wiadomość [#57]: 20.12.2010 o 23:34

Konto skasowane

Skibi napisał
Adko to że na jednym nicku mam ponad 3000 gier to nie świadczy o wszystkim - sprawa jest oczywista -.-

Teraz w dwójce spotykam graczy, którzy mają po kilkaset gier i są w silver/gold. To znaczy, że oni są masterami starcrafta, tylko siedzą w silver żeby nie stwarzać pozorów? Sorry, ilość rozegranych meczy nie jest proporcjonalna do skilla. Nie trzeba być specjalnie rozgarniętym, żeby to zauważyć.

ONLY ROCK'N'ROLL

Adko
Wiadomość [#58]: 21.12.2010 o 02:18

Konto skasowane

Skibi napisał

Dodają NTC, Asia, Wgtour, Iccup, WCG mase fast ników i ników klanowych można pareset gier dodac jak nic... ale ofc to tez o niczym nie świadczy smiley.gif
Bo chyba ze specjalist twierdzi że się grało na staty -.- xD
Jedna zawsze można to skojarzyć ze ilość rozegranych gier idzie w parze np z zwiększeniem obycia.

Adko w SC gram od 98 roku. Pamiętam czasy kiedy leciało Euro 98 we Francji w TV obok mnie, a ja cisnąłem w SC na 14 monologowym monitorze w Kampanię.
BN wtedy a teraz to zupełnie inna bajka. Grało się na BN w Big Game Hunter z max probalmi = 8. APM był na poziomie 20 -.- Często zasadami "10 min no Rush ?" -> Takie kiedyś były czasy xD
O niesmiertelnym LT i wszystkim innym co jest teraz, a co nawet bylo i już nie istnieje (WGT, Liga Netwars CW i masa innych) nikt nie słyszał.

Jakoś po 2000 roku Starcraft rozwinął się niesamowicie. Hello Korea.

Oki sory za OT - to był last one ;]

akurat nic z tego co piszesz na mnie wrażenia nie robi bo w sc też grałem od początku. głównie na NTC bo do serwera miałem 3-4 metry biggrin.gif

myślę że nie chodzi o to kto ile gra i na jakim poziomie ale o to że wchodzisz na sc2 i Twój pierwszy post to jest od razu naskakiwanie

ale dyskusja chyba kompletnia zbacza z tematu Cylon_anim.gif

Peace

Marksman
Wiadomość [#59]: 15.01.2012 o 09:34

Konto skasowane

Jeśli jednostki atakujące przeciwnika będą próbowały postrzelać itp. to w nie będzie wojsko strzelać a jak się schowają to w budynki.

Sulphuriell
Wiadomość [#60]: 15.01.2012 o 10:20

Konto skasowane

Temat stary i niestety za dużo nie wniósł, ale podbijam, bo dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o micro z hold position. Komenda ta była jedynie wspomniana, jako przydatna do blokowania jednostkami przejść itd. itp.

Jeżeli wpadam zerglingami komuś do bazy z zamiarem wybicia mu kilku workerów, a w tej bazie stoi canon/queen, to przez ustawiony tak, a nie inaczej priorytet ataku po poleceniu a-move lingi wcale nie zabiorą się za workerów. Można temu zaradzić wbiegając rozciągniętą linią lingów w linię minerałów i klikając hold position. Każdy robotnik, który podczas niesienia kryształu będzie musiał przejść przez taką linię będzie gryziony przez lingi.

Inną sytuacją, w której hold position jest przydatny jest sytuacja, w której musimy się wycofać mutami z bazy przeciwnika (np. bo już nas gonią mariany), ale jesteśmy w takiej pozycji, że wycofując się lecimy nad jego budynkami. Zamiast po prostu wylecieć mu z bazy możemy poruszając się oddać jeszcze kilka strzałów. Kombinując komendy a-move i move lub stop i move istnieje duża szansa na to, że mutaliski nie utrzymają szeregu - może się okazać, że przez to, jakieś mutki zostaną z tyłu i nie zdążymy nimi zwiać. Kombinując komendy hold position i move, możemy oddać kilka salw jedynie nieco spowalniając ucieczkę i bez kłopotu utrzymując pierwotny szereg. Przydatne na T, bo ich budynki nie mają żadnej regeneracji, więc nawet głupie 10 dmg sprawi, że w przyszłości trochę łatwiej będzie zniszczyć dany budynek.

Jeszcze inną sytuacją jest robienie i utrzymanie magic boxa - także najlepiej robić to za pomocą kombinacji komend move i hold position.

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
REKLAMA
Strona 3 z 4.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :