Dziś jest: Wtorek, 25 czerwca 2019, godzina 22:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ret Paladyn 85 level

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Flava
Wiadomość [#21]: 15.12.2010 o 02:46

Konto skasowane

matma.... yyyy.... sry ale szkole to ja juz skończyłem i niebardzo mam ochote wracac do matmy. Teraz tak serio, naprawde nie widze gdzie to tam jest napisane ten haste cap, chyba jestem slepy... sry ;/

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/flava1988.png[/img]
moshe29
Wiadomość [#22]: 15.12.2010 o 09:08

Konto skasowane

To wychwalane przez Was EJ forum podaje cztery buildy dla prot pala, który mam wybrać?
cytat za EJ
" Talent Specs

Remember that it is now necessary to commit to a single talent tree fully before you are able to progress in a new tree so when specing make sure to start with Protection first. Note that some builds are sensitive to glyph selections.

Here is a starter build with 10 spare talents points for level 85 characters if none of the ones below interest you.

* The Guardian (0/34/7) - This spec picks up Divine Guardian which provides a straight 20% damage reduction to all party/raid members in range. It also picks up Guarded by the Light and Eternal Glory to take advantage of Word of Glory self-healing and refund Holy Power. The rest of the spec focuses on single target threat generation.

* The Striker (0/33/8) - This spec picks up both ranks of Hallowed Ground for more mana efficient AoE tanking while doing strong overall threat.

* The Haymaker (2/31/8) - If you need threat and need it fast this is the build for you. This sacrifices utility and survivability (WoG and GbtL bubbles) in order to generate as much threat as possible; also friendlier for AoE by picking up Hallowed Ground.

* The Wogger (0/31/10) - This spec is centered around self healing through WoG and maximizing the benefits there of. "

Zaznaczam iz raidy nie wchodzą u mnie w grę, tylko instancje, hard mode z czasem też.
Capy - hit potrzebuje 961 rating a exp rating 781, mastery chyba tez jest wazne bo pisza ze zwieksza szanse na blok.

[Edycja moshe29 - 15.12.2010 o 09:14]

moje armory
Alzat
Wiadomość [#23]: 15.12.2010 o 11:13

Konto skasowane

jedna istatna ciekawostka wyczytana na EJ

Redcape napisał

DS Damage per target: 5424
CS damage base: 10528
CS damage including SoR and SoC on 3+ targets: 18766
DS on 4 targets: 21696

So because CS provides a full holy power it is definitely better on 4 targets. I think DS is going to pull ahead on 5 targets but the difference will be very small. DS doesn't really become significantly better until 6 targets. With the current design you should only use DS in full on AOE situations so it probably won't be useful in any heroic and it will see minimal use in raids.

co oznacza ze aoe damage z DS nawet na trashu (5 i wiecej mobow) w instancjach czy na raidach nie jest korzystniejsze niz SoR + CS + TV na singel targecie, tym bardziej ze trashe na hc instancjach potrafia porzadnie bic i wszelakie cc wykluczajace je czasowo z walki sa jak najbardziej wskazane wiec liczba mobow jednoczesnie bioracych udzial w walce maleje.

Co do haste nigdzie nie moge wyczytac jaki jest soft cap dla 85 lvl. Na EJ caly czas aktualnym jest wpis 1000 haste lvl 80 cd na CS 3s docelowo, ale na 85 cd na CS to juz ponad 4 s, 3 sekundowy cd na CSa jest chyba nieosiagalny w Cata, a 4 s cd na jedyny filler to duzo. Po reforgu wszystkich mozliwych itemow (srednia 337 item lvl) na haste mam go lekko ponad 1500. Mam trinket dodajacy 252 haste ktory te cd nieco obnizy ale patrzac na priorytety (capy, strenght, haste, kryt, mastery) nie zamienie 232 czy 254 str na 252 haste. Mysle ze do momentu ubrania swojej postaci w full epik sprzet nie ma szans nawet na zblizenie sie do soft capowej wartosci haste (defakto nieznanej, ale patrzac na cd CSa nie jest mozliwe zeby jedyny filer mial az 4 s cd)

[Edycja Alzat - 15.12.2010 o 11:14]

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
General86
Wiadomość [#24]: 15.12.2010 o 15:30

Konto skasowane

Holman napisał
General86 napisał
moshe29 napisał
Czyli wynika z tego ze tylko hit i expertise sie liczy? A jakie wartosci maja miec staty: dodge, parry, block i czy np. mój build jest dobry ?

Określonych statów nie ma , zależne jest to od okoliczności i co się tankuje. No i oczywiście trzeba utrzymać to aggro

No i może dział Paladynów w końcu trochę odżyje

[Edycja General86 - 13.12.2010 o 17:57]

no to mnie General rozbawiles terazsmiley.gif dla tanka licza sie przede wszystkim parry, block , maestry (block rate), expertise, hit cap, dodge. Samo trzymanie aggra nie wystarczy bo zaden healer cie nie wyhealuje jesli bedziesz obrywal caly czas. Szczegolnie na hc 85 lv, zabawnie nie jest

Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to że nie ma jakiś konkretnych granic , np. palek musi miec to 30% parry itd , w tym sensie mówiłem

Human Paladin
moshe29
Wiadomość [#25]: 17.12.2010 o 15:17

Konto skasowane

Wypowiedziałby sie ktoś na temat buildów prot pala, które wyżej podałem za EliteJerks ?

moje armory
Flava
Wiadomość [#26]: 19.12.2010 o 04:34

Konto skasowane

ja jade na tym i sie sprawdza
http://www.wowhead.com/tale(...)ucbh:0sk

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/flava1988.png[/img]
moshe29
Wiadomość [#27]: 19.12.2010 o 08:34

Konto skasowane

Widze ze dales punkty rowniez w Rule of Law ale nie daleś w Judgements of the Pure . Fajnie byłoby jakby jakis fachurka wyjasnił jaki wpływ na tankowanie maja owe talenty.

moje armory
General86
Wiadomość [#28]: 19.12.2010 o 12:30

Konto skasowane

Osobiście preferuje ten bulid Tank miałbym jedynie problem z wyborem Major Glyphow (trochę ich za dużo)

Human Paladin
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :