Dziś jest: Poniedziałek, 25 września 2017, godzina 13:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: RP, newb w wowie

macko1
Wiadomość [#1]: 30.11.2010 o 16:01

omnom

cze, nie gram dlugo w wowa (mialem juz 80 ale nie zrobilem calego icc itp) na burning legionie ;d postanowilem sie przeniesc na jakis serwer z mniejsza populacja i w ogole bez tak zjechanej reputacji :P chcialbym sprobowac rp :P czy roleplay jeszcze w wowie zyje? oplaca sie przenosic na jakis serwer? jesli tak to na jaki? ofc nie chodzi mi o pure rpg ale tez chce rajdowac, walczyc na arenach :P

jakie serwy sa w dobrej battlegrupie itp zebym nie musial dlugo na bg czekac (kij z instami bo offspec pod tanka wiec i tak nie bede czekal)

i wazne! na serwerze powinna byc jakas dobra gildia przyjmumjaca srednio doswiadczonych graczy (taka bardziej social a nie progress i nic wiecej), najlepiej polska ale nie koniecznie ;d

z gory wielkie dzieki biggrin.gif

aa no i jeszcze 1, mam na BLu kilka K golda, jak by ktos byl zainteresowany wymiana to walic na gg ;p

PM Email
omernon
Wiadomość [#2]: 06.12.2010 o 15:20

Jeśli chodzi o servery stricte RP to muszę przyznać, że nie ma zbyt wielu dobrych. Nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja teraz(miałem długą przerwe z powodu szkoły), ale dobrym wyjściem będzie dla Ciebie server The Sha'tar - sam na nim grałem i byłem zadowolony. Co prawda ostatnim czasy trochę mniej intelektualnie rozwiniętych graczy się zwaliło, ale to właściwie tyczy wszystkich serverów. Dobiłem wtedy 70 lev(jeszcze czasy BC), było tam naprawdę sporo raidów, a i klimat ciekawy był. W Goldshire zawsze można było spokojnie odpocząć po ciężkim dniu tyrania się paladynem z umarlakami w UC. Zaś jeśli chodzi o odgrywanie postaci to naprawdę polecam ten server. Nie wiem tylko na ile moja prehistoryczna opinia odnośnie The Sha'tar pokrywa się z dniem dzisiejszym.

PM Email
zu
Wiadomość [#3]: 15.12.2010 o 18:10

Na większości serwerów RP sprawa wygląda tak samo - Horda RP'uje w gildiach, Alliance otwarcie w miastach. Polecam ci serwer Defias Brotherhood, ponieważ jest dobrze zbalansowany i gęsto zaludniony. Dzieje się tu sporo, są ludzie którzy regularnie organizują eventy RP, no i atmosfera jest bardzo miła.

Miodas, 85 Blood Elf Paladin of Defias Brotherhood.
Gra także Warlockiem, Druidem i Shamanem =).
PM Email
Los_Emilos
Wiadomość [#4]: 19.12.2010 o 15:24

zu napisał
Na większości serwerów RP sprawa wygląda tak samo - Horda RP'uje w gildiach, Alliance otwarcie w miastach. Polecam ci serwer Defias Brotherhood, ponieważ jest dobrze zbalansowany i gęsto zaludniony. Dzieje się tu sporo, są ludzie którzy regularnie organizują eventy RP, no i atmosfera jest bardzo miła.

O tym nie wiedziałem że tak jest. Ja teraz zacząłem grać na Argent Dawn i jest ciekawie, niestety problem stanowią kolejki.

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/2/losemilos.png[/img]
PM Email
Ran666
Wiadomość [#5]: 19.12.2010 o 15:51

Moc jest ze mna człowieku

Defias Brotherhood najlepszy Rp server w EU jezeli chodzi o te "RP" w co drugim miescie sa jakies eventy ,gram aktualnie na ravenholdtcie i w ogole nie widac ze to rp server ,
Polecam Defiasa !

PM Email
zu
Wiadomość [#6]: 19.12.2010 o 19:52

O tym nie wiedziałem że tak jest. Ja teraz zacząłem grać na Argent Dawn i jest ciekawie, niestety problem stanowią kolejki.

Oj tak, Argent Dawn jest serwerem typu "full", więc jest przepełniony do granic. Na takich serwerach niestety są bardzo długie kolejki na pvp oraz pve (jeśli grasz jako dps. Gra tankiem lub healerem znacząco kolejki do dungeonów skraca).

[Edycja zu - 19.12.2010 o 19:52]

Miodas, 85 Blood Elf Paladin of Defias Brotherhood.
Gra także Warlockiem, Druidem i Shamanem =).
PM Email
Los_Emilos
Wiadomość [#7]: 26.12.2010 o 13:59

zu napisał

Oj tak, Argent Dawn jest serwerem typu "full", więc jest przepełniony do granic. Na takich serwerach niestety są bardzo długie kolejki na pvp oraz pve (jeśli grasz jako dps. Gra tankiem lub healerem znacząco kolejki do dungeonów skraca).

[Edycja zu - 19.12.2010 o 19:52]

Z tego co też zauważyłem w AD praktycznie wszędzie czuć ten klimat RP, czego nie było na Defias'ie.

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/2/losemilos.png[/img]
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :