Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 21:30
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kim będziesz grał?

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
mlody38
Wiadomość [#101]: 01.05.2012 o 11:08

Konto skasowane

A skąd wiecie kim bedziecie grac? Jak sie gra ukaze i troszke sie pogra to na pewno czlowiek sprecyzuje sobie zdanie kim grac. Tak jak w D2, zaczynalem czarka jeszcze na paczu 1.08 ( bugged itemy biggrin.gif ) ale pozniej stwierdzilem ze jednak necro przywolaniec, a pozniej pala hammer daje mi pewnosc spokojnego przejscia poziomu hell.
W d3 nie mam pojecia, pewnie zaczne szamanem, a co do monka to jesli bedzie taki jak w D1 hellfire to fenkju.

Gambel
Wiadomość [#102]: 01.05.2012 o 11:16

Konto skasowane

Nie dziekuj za wczasu monka z diablo 1 dzieli prawie 15 lat roznicy ;) Ale i tak chyba zagram barbem

FrozenFire
Wiadomość [#103]: 01.05.2012 o 11:30

Konto skasowane

1.Wizard
2.Shaman lub Barbarian
3.Demon Hunter lub Barbarian
4.Monk

Taką mam obecną wizję co do moich postaci. Jednakże punkty 2 i 3 mogą się zmienić w zależności jakie itemki mi dropną dla poszczególnych klas grając Wizardem. Monk bezapelacyjnie na ostatnim miejscu. Takie zestawienie, a nie inne ponieważ zawsze lepiej mi się grało postaciami ranged. Czuję się bezpieczniej i eksterminacja potworów jest szybsza. Ale to tylko moje zdanie. Ja takie zestawienie wyrobiłem sobie grając w closed betę i oglądając filmiki promujące klasy + oglądając niektóre skille na YouTube dostępne jedynie w emulatorze.

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
Alexander
Wiadomość [#104]: 01.05.2012 o 14:01

Konto skasowane

mlody38 napisał
A skąd wiecie kim bedziecie grac? Jak sie gra ukaze i troszke sie pogra to na pewno czlowiek sprecyzuje sobie zdanie kim grac.

Open beta i pierwsze 13 poziomów postaci daje całkiem niezłe pojęcie na temat tego która klasa komu leży. Już nie mówiąc o szczęśliwcach z closed beta którzy wszystko przetestowali na spokojnie na 100 różnych sposobów. A do tego filmiki, prezentacje i opisy skilli - wszystko to razem daje całkiem rzetelne podstawy aby dokonać wyboru. Ja np. utwierdziłem się w przekonaniu że DH jest dla mnie najlepszy, a za to niespodziewanie WD przekonał mnie do siebie tak bardzo, że postanowiłem grać obiema klasami równolegle już od samego początku.

iploman
Wiadomość [#105]: 01.05.2012 o 15:04

Konto skasowane

A ja zagram w kolejności:

1) Barbarzyńca
2) Witch doctor
3)wizard/demon hunter (obie równie ciekawe klasy zasięgowe)
4)monk

W grze barbarzyńcą czuje się tą moc uderzeń. Dlatego pójdzie na początek jako klasa względnie prosta do opanowania i poznania gry. Wtch doctor ma róznorodne skille i pieski zombie ^^, może nawet zagram równoległe z barbem. Zasięgowcy na deser , a monk jak już nie będzie kogo levelować ;)

mindseeker
Wiadomość [#106]: 02.05.2012 o 02:54

Konto skasowane

Ja raczej na pierwszy rzut biorę Monka, bo wiem, że malo ludzi tym będzie grać, a ja wolę być oryginalny.
Barbarzyńca będzie zapewne nudny jak flaki z olejem, więc odpuszczam. Strzelania z luku nie lubię. Witch Doctor mi się nie podoba, z samej nazwy, skilli jak i ogólnie.
Jest jeszcze Wizard i w nim obok Monka widzę swoją grę.

luke1989
Wiadomość [#107]: 02.05.2012 o 10:14

Konto skasowane

Ja się waham cały czas pomiędzy Witch doctorem, Demon hunterem i Wizardem. Zawsze uwielbiałem w grach robić rozpierduchę magią, ewentualnie wykańczać wrogów z łuku, nie inaczej będzie tym razem
Witch doctor mi się spodobał praktycznie od pierwszego gameplaya, grając chwilę w zamkniętą betę trochę mnie zawiódł początkowymi skillami( żabki, pająki, Hex- jakoś nie dla mnie) ale grając ostatnio w openbetę gdy dorwałem sie do firebatsów gra zrobiła się miodzio. Późniejsze skille- Gargantuan, Mass confusion czy firebomb również zapowiadają się ciekawie.
Demon hunter cały czas był raczej w moim rankingu po klasach czarujących, ale bardzo przyjemnie się nim grało w becie. Styl gry opierający się na spowalnianiu wrogów, odskokach i wykańczaniu ich zanim zorientują się gdzie jesteś daje wiele frajdy.
Co do Wizarda- klasa typowo oparta na czarach ofensywnych i powinna pójść na pierwszy ogień ale...
No właśnie nie wiem czy to tylko moje wrażenie że Blizz nie przyłożył się do tworzenia tej klasy? Czary są jakieś takie no nie wiem. Niektóre dość proste- magic missle- mała kulka, arcane orb- duża kulka, Dezintegrate- rozowy promieć, ray of frost- niebieski promień. Poza tym dużo skilli znanych z poprzedniej części z których niby lubiłem korzystać(Blizzard, Meteor) ale w DIII wyglądają dość biednie moim zdaniem.

iploman
Wiadomość [#108]: 02.05.2012 o 14:02

Konto skasowane

mindseeker napisał
Ja raczej na pierwszy rzut biorę Monka, bo wiem, że malo ludzi tym będzie grać, a ja wolę być oryginalny.

Taki był mój pierwotny plan ;) Ale po przetestowaniu monka w wersji beta zmieniłem zdanie. Jakoś nie oczarowała mnie ta postać.

AxePl
Wiadomość [#109]: 03.05.2012 o 14:21

Konto skasowane

1.Wizard
2.Monk
3.Barb
4.Demon Hunter
5.Witch Doctor

[Edycja AxePl - 04.05.2012 o 00:11]

IceCold
Wiadomość [#110]: 03.05.2012 o 15:17

Konto skasowane

1. wizard
2. barb

z tymi postaciami na pewno dobije do 60lvl i rusze na inferno

jak bedzie mi sie nudzilo to zaczne witch doctorem, ewentualnie monkiem

fidusss
Wiadomość [#111]: 03.05.2012 o 19:17

Konto skasowane

ja jeszcze nie podjąłem decyzji. najprawdopodobniej wd pójdzie na pierwszy ogień

Shqullaz
Wiadomość [#112]: 06.05.2012 o 19:52

Konto skasowane

1. Monk
2. WD
3. zapewne Wizard

Długo wachałem się co do tego kim dociągnąć do 60 poziomu. Wachałem się pomiędzy Monkiem a WD. Obie bardzo ciekawe i różne postacie, ale po beta testach zdecydowanie wybór padł na Monka. Idealne początkowe skille i mnóstwo zwłok zaraz po wpadnięciu w grupkę mobów uzi2.gif . Późniejsze skille zapowiadają się równie ciekawie co początek (Seven-Sided Strike, Exploding Palm). A poza tym w DII grałem paladynem który ma coś wspólnego z Monkiem. WD niestety zepchnięty na drugie miejsce głównie przez zawód jaki sprawiły mi pieski które bardzo szybko gineły (przynajmniej taka jest moja opinia), a i początkowe skille nie zachwycały...

Puchacz
Wiadomość [#113]: 07.05.2012 o 20:43

Konto skasowane

Jeszcze nie podjąłem decyzji ostatecznej, ale chyba Demon Hunter, kręci mnie też Wizard, w DII dużo grałem czarką. Wizard ma sporo strasznie fajnych spelli, ale DH też ma ich szeroki wachlarz, fajnie, że każda postać dostanie coś w rodzaju teleportu, dzięki temu nie trzeba patrzeć na to , że którąjś tam się szybciej farmi albo coś.

Mój Battletag : Kynareth#2737
Demon Hunter , w trakcie levelowania
r3make
Wiadomość [#114]: 09.05.2012 o 01:00

Konto skasowane

Po obejrzeniu wszystkich filmików najbardziej spodobał mi się wizard, ciekawe efekty czarów ma. Jednak zacznę od DH, jakoś tak zawsze jeśli mam do wyboru mroczniejsze klasy to ciekawie mi się nimi gra. Poza tym podoba mi się CC i mobilność DH. Na drugi ogień pójdzie wizard, później monk, WD i na końcu barb.

"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
- Jimi Hendrix
REKLAMA
Strona 6 z 6.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :