Dziś jest: Piątek, 22 listopada 2019, godzina 06:48
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kim będziesz grał?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
locox
Wiadomość [#81]: 23.02.2012 o 11:07

Konto skasowane

Ja jak tylko zobaczyłem pierwszy filmik z prezentacją mnicha, to wiedziałem że to będzie moja pierwsza postać. Jednak gusta się zmieniają - w pierszej kolejności pod nóż pojdzie szamansmiley.gif

sojer
Wiadomość [#82]: 23.02.2012 o 15:37

Konto skasowane

Pedroxx napisał
eleroo napisał Nie ma Czarodziejki (jak oni mogli!), więc zostaje Demon Hunter albo Witch Doctor. Pewnie najpierw przejdę singla każdą postacią, żeby zobaczyć co i jak a potem zabiorę się za sieciową przygodę, jak to było w przypadku D2. smiley.gif
Jak to nie ma, a wizard? Jest wybor plci, wiec jak najbardziej bedzie czarodziejka.

A no nie ma, bo postać z D2 to była "Sorceresses" - czarodziejka, a teraz mamy Wizzard - czarowniksmiley.gif Więc dosłownie to nie ma czarodziejki, ale w rzeczywistości i praktyce oczywiście jest;)

no ok, roznica w nazwie, ale jak nazwiesz zenski odpowiednik czarownika? czyz nie czarodziejka? ;d nie czepijamy sie szczegolow. Klasa magiczna jest, czesc czarow przejela od czarodziejki z diablo2, a czy ja zwal wizard czy sorceresses to nieistotne.

Pedroxx
Wiadomość [#83]: 23.02.2012 o 15:53

Konto skasowane

No różnica jest też w lore i ich story, to inne "plemiona" czy co tam. Nie znam tego dokładnie:P

Ale jasne, dla mnie też to tylko kosmetykasmiley.gif ale lubię znać takie szczegóły.

RaQ0885
Wiadomość [#84]: 23.02.2012 o 16:06

Konto skasowane

jeśli uda się dostać do bety to każda postacią zagram i wtedy będe wiedziec jaką klasę wybrać
a jeśli nie to pojde za głosem serca i będzie to wizard albo barbarian

Luther
Wiadomość [#85]: 24.02.2012 o 11:23

Konto skasowane

Jako ze nie ma amki to zaczne od Lowcy Demonow a potem chyba Monk, poza tym chyba beda jeszcze jakies postacie bo tak troche pusto, albo tylko takie mam wrazenie.

Badtroll
Wiadomość [#86]: 14.03.2012 o 09:26

Konto skasowane

testowałem troche bete, dzisiaj bede znowu mial okazje troche pograc.

Beta tylko utweirdziła mnie w wyborze: BORN TO BE BARB!!

Kazda klasa grasie milo i w sumie zalezy od preferencji grajacego. Klasy wydaja sie dobrze zbalansowane.

Dzisiaj na tapate pojdzie WD wiec jak go przeswietle grajac w bete tam i spowrotem to napisze czy nie zmienilem zdania co do pierwszej postaci smiley.gif

Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie.
Succubus
Wiadomość [#87]: 16.03.2012 o 14:43

Konto skasowane

Stawiam na wizarda/barbi.

Wizard bo chcę glass cannon ranged postać a na tą chwile to są dwie tylko takie, przy czym druga jakoś mi nie leży(demon hunter). Strasznie fajnie też prezentują się niektóre skille jak wave of force lub slow time, ta mechanika spowalniania i odbijania pocisków przeciwników wydaje się nowatorska i dziwi mnie fakt że zaimplementowali ją tylko w skillach wizarda(jeżeli jest inaczej to niech mnie ktoś sprostuje).

Barbi no chyba każdy skill kipi powerem przez co wydaje się atrakcyjny no i zazwyczaj ubieranie wielkiego barbarzyńcy w zbroje i gigantyczne bronie daje największy fun. Z skilli to ciekawy wydaje się ancient spear (dota pudge style diablotin.gif ) lub klimatyczny Call of the Ancients. Chyba najciekawsza postać żeby wczuć się w klimat.

Ale w większości przypadków jak czytałem skille postaci to reakcja tylko taka "było, było... nic unikatowego". Szczególnie nie podobają mi się te wysoko lvlowe skille z cooldownem 2 minutowym. Taki Dh i jego shadow power (inny wygląd postaci i lekka zmiana statystyk), barb i Wrath of the Berserker (dokładnie to samo co dh) dalej wizard i archon(inne dodatkowe skille? raczej tylko inna animacja a mechanika ta sama co w skillach:Spectral Blade, Disintegrate i jakiś aoe wokół postaci których akurat wizard ma sporo). Niektóre skille są ciekawe ale mimo wszystko reszta jest odgrzewanym kotletem. Wiadomo że na to wszystko ma też wpływ balans i pewnie jeszcze inne ograniczenia. Ale mogli bardziej postarać się przy runach i skillach. Wydaje mi się że przeglądając rynek gier moba można znaleźć lepsze "zamienniki".

FrozenFire
Wiadomość [#88]: 16.03.2012 o 15:41

Konto skasowane

U mnie na 100% pierwszy będzie Wizzard, a po nim Witch Doctor. Wizz ma w sobie to coś, po prostu się w nim zakochałem. Nie rozumiem jak można nie lubić WD, moim zdaniem trzyma on klimat jaki sobą reprezentuje, to całe tajemne Voodoo i egzotyczny styl... dla mnie bomba. Zawsze miałem większy sentyment do postaci dystansowych, chociaż Demon Hunter najmniej przypadł mi do gustu. Nie wiem czemu i to właśnie nim zagram jako ostatnią klasą. Może nie dostrzegłem w nim tego czegoś, sam nie wiem. Potem Barbarian pójdzie na odstrzał, rozwałkę jaką robi przy pomocy oręża to po prostu miód i orzeszki. Latające trupy, fruwające flaki i hektolitry krwi, czego chcieć więcej. No i Monk. Jest szybki i dynamiczny, to lubię. Ale chowana broń w czasie zadawanych ciosów... nie potrafię tego przeboleć i mam nadzieję, że coś z tym zrobią. To tyle.

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
Kakajetto
Wiadomość [#89]: 16.03.2012 o 21:27

Konto skasowane

Kolejność mam już ustaloną ;]

Wizzard > DH > Monk > Barb > WD

diablotin.gif www.facebook.com/Kakajetto <--- click like it ;]
Constantine
Wiadomość [#90]: 17.03.2012 o 23:13

Konto skasowane

Zastanawiam się nad DH i Monkiem, a który z nich wyruszy jako pierwszy okaże się 15.05.2012

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
djbartex
Wiadomość [#91]: 21.03.2012 o 09:37

Konto skasowane

Ja najprawdopodobniej zagram Witch Doctor'em ;)

Szanek
Wiadomość [#92]: 21.03.2012 o 10:46

Konto skasowane

Ja już mam ustaloną ekipę.
Wraz z 3 kolegami będziemy grali:
Ja- Demon Hunter (Dla mnie ta postać jest najbardziej taktyczna i najfajniejsza)
Kolega1- Monk
Kolega2-WD
Kolega3-Barb
Już mamy to ustalone od ponad miesiąca
beerchug.gif beerchug.gif

hardWizard
Wiadomość [#93]: 01.04.2012 o 16:50

Konto skasowane

wizzardem gralem w diablo 2 i teraz tez ta klase katuje odrazu z miejsca jeszcze barbr jest fajny ale troszke moze byc meczacy biggrin.gif wole dystansowy rozpier..ol

odrazu mozna jakas ekipe robic kto ma duzo czasu i chce ostro pokatowac razem zapraszam na pw

[Edycja hardWizard - 01.04.2012 o 16:52]

Gambel
Wiadomość [#94]: 01.04.2012 o 17:49

Konto skasowane

ja natomiast mam inaczej, im wiecej popatrze na ktoras postac tym bardziej mi sie podoba, ale faworyta nie mam, i jak tu wybrac postac by ukonczyc D3 wrrrrrrrrrr............ Pomocy !!!

Gandalf
Wiadomość [#95]: 01.04.2012 o 17:54

Konto skasowane

Ja to mam taką kolejkę zaklepaną :

1) Monk To najlepsza klasa w grze i pełna niespodzianek
2) Demon Hunter
3) Wizard

Alexander
Wiadomość [#96]: 30.04.2012 o 15:48

Konto skasowane

1. Demon Hunter
2. Witch Doctor
(chociaż w praktyce pewnie będę grał nimi na zmianę), a potem:
3. Monk
4. Wizard
5. Barb

DH i WD są dla mnie najbardziej klimatycznymi klasami, chociaż Mniszką w becie też się grało całkiem spoko. Za to Wizz i Barb kompletnie mi nie leżą, wszystko szło mi jakoś niemrawo. Od początku nastawiałem się na DH bo lubię klasy dystansowe, ale ogranie Witch Doctora w praktyce podniosło moją opinię o niem bardzo, bardzo wysoko. Pozostałe klasy przejdę pewnie przede wszystkim dla achievementów i może w trakcie gry się do nich bardziej przekonam.

Constantine
Wiadomość [#97]: 30.04.2012 o 16:43

Konto skasowane

Jednak na 100% DH dzięki umiejętności Vault, którą można spamować przez jakiś czas. Myślałem, że u Monka podobnie działa Dashing Strike, ale skumałem się teraz, że pożyteczne jest to tylko wtedy gdy używasz na wrogu za to uciec grupce potworów już nie można.

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
ledo
Wiadomość [#98]: 30.04.2012 o 19:47

Konto skasowane

WD w 100% ! ten styl odpowiada mi całkowicie! genialnie ucharakteryzowany buszmen rządzi! <3

bielan
Wiadomość [#99]: 30.04.2012 o 22:25

Konto skasowane

mnichem na stowke

Goozer
Wiadomość [#100]: 30.04.2012 o 23:33

Konto skasowane

Constantine napisał
Jednak na 100% DH dzięki umiejętności Vault, którą można spamować przez jakiś czas. Myślałem, że u Monka podobnie działa Dashing Strike, ale skumałem się teraz, że pożyteczne jest to tylko wtedy gdy używasz na wrogu za to uciec grupce potworów już nie można.

Poważnie, Mnichem uciekać z grupki wrogów, po co? Dashing Strike jest właśnie po to aby doskoczyć do grupy wrogów a nie na odwrót.

REKLAMA
Strona 5 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :