Dziś jest: Wtorek, 21 maja 2019, godzina 19:28
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kim będziesz grał?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
arghim
Wiadomość [#61]: 24.08.2011 o 13:10

Konto skasowane

Tak się jeszcze zastanawiam - jaki charakter będzie miał wasz początek z Diablo 3? Tzn. chodzi mi konkretnie o to:

1) zaczniecie grać jakąś postacią bo najbardziej wpadła wam w oko, zapoznajecie się z fabułą, robicie wszystkie questy, gracie samemu żeby się lepiej wczuć
2) wybieracie postać, która najlepiej nadaje się do farmienia, łapiecie exp, wbijacie na hell/inferno i traktujecie D3 jak biznes sprzedając rzeczy w AH (bo sporo takich planów widziałem na zagranicznych forach)

No i czy macie już jakieś 4-osobowe paczki do gry, znajomych z którymi zaczniecie? Czy wolicie zacząć solo?

I caught a glimpse of a god, all shining and bright.
Kunta
Wiadomość [#62]: 24.08.2011 o 21:09

Konto skasowane

ja solo - preferuje single tylko . BN mnie nie ciagnie

Gieszu
Wiadomość [#63]: 24.08.2011 o 22:51

Konto skasowane

Normal przejde solo, potem od koszmaru z kumpel w co upie już do końca

Juelz
Wiadomość [#64]: 28.08.2011 o 18:54

Konto skasowane

Ja tak samo , normal solo żeby cieszyć się fabułą , poznawać grę itp , od koszmaru mogę lecieć na BN

sajter
Wiadomość [#65]: 12.09.2011 o 17:09

Konto skasowane

Barb pozniej WD pozniej Monk pozniej Wizzard a na koncu DH

Asmodan
Wiadomość [#66]: 12.09.2011 o 17:23

Konto skasowane

A mi się zmieniłosmiley.gif I teraz to nie wiemsmiley.gif

W sumie najpierw Wizard, na pewno, a potem...

Albo Monk, albo Demon Hunter albo Witch Doctor - po tym, co widziałem w becie wszystkie te klasy podobają mi się tak samosmiley.gif

Za to na końcu stary, ale jary, Barbsmiley.gif

Nolaan
Wiadomość [#67]: 13.09.2011 o 16:51

Konto skasowane

Na normalu klasy meele czyli Barb i Monk, na hc to zobaczymy co mi się bardziej spodoba ;)

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
hexed
Wiadomość [#68]: 09.10.2011 o 15:55

Konto skasowane

Jeśli nie trzeba będzie robić najpierw SC aby grać HC to zdecydowanie zaczynam najpierw Barbem half tank na runy, a potem monk.

"Słabym pozostaje tylko jedna broń: błędy silnych." - Georges Bidault

Hardcore Barbarian 51+ Aeze
Valkemen
Wiadomość [#69]: 09.10.2011 o 23:38

Konto skasowane

Na pewno Mnich SC, chociaż kusi mnie, aby spróbować też HC.

V.A.L.K.E.M.EN. Valorous Armored Leader Knight Enhanced by Magical ENergy
Autor bloga o Mnichu gry Diablo 3: SZAOLIN.pl
Moje stare konto: http://forum.battlenet.pl/Valkemen-u255.html
mindseeker
Wiadomość [#70]: 24.10.2011 o 23:47

Konto skasowane

Na 100% wybieram Witch Doctora i to będzie moja główna postać.
Barb to dla mnie najmniej oryginalna i oklepana klasa, a poza tym nagrałem się już melasami w swoim życiu i nie znudziło mi się wciskanie dwóch klawiszy.
Myślałem jeszcze nad Wizardem, ale jest on zbyt podobny do Maga z WoWa, więc dla mnie odpada.

Avaken
Wiadomość [#71]: 25.10.2011 o 00:55

Konto skasowane

Pewnie Monk, a jak nie to Wizard.

eleroo
Wiadomość [#72]: 31.01.2012 o 19:28

Konto skasowane

Nie ma Czarodziejki (jak oni mogli!), więc zostaje Demon Hunter albo Witch Doctor. Pewnie najpierw przejdę singla każdą postacią, żeby zobaczyć co i jak a potem zabiorę się za sieciową przygodę, jak to było w przypadku D2. smiley.gif

Malutor
Wiadomość [#73]: 20.02.2012 o 10:38

Konto skasowane

Jak na razie z filmów i live streamów najbardziej spodobała mi się klasa Demon Hunter i raczej nią zagram.. dobrze by było ją przetestować wcześniej jak się dostanie do bety. Dopiero wtedy można powiedzieć, która klasa się najbardziej podoba.

Wymienię klucz do bety Path of Exile w zamian za klucz do bety Diablo III ! ! !

Zainteresowani proszę o kontakt [email=malutor @ o2.pl]malutor_(at)_o2.pl[/email]
Shingo
Wiadomość [#74]: 20.02.2012 o 13:34

Konto skasowane

Monk bo wydaje się najbardziej "dynamiczny".

vipek18
Wiadomość [#75]: 22.02.2012 o 13:07

Konto skasowane

Osobiście najbardziej przypadła mi do gustu dawna "czarodziejka" i raczej to nią zacznę grać jako pierwszą smiley.gif

sojer
Wiadomość [#76]: 22.02.2012 o 23:16

Konto skasowane

eleroo napisał
Nie ma Czarodziejki (jak oni mogli!), więc zostaje Demon Hunter albo Witch Doctor. Pewnie najpierw przejdę singla każdą postacią, żeby zobaczyć co i jak a potem zabiorę się za sieciową przygodę, jak to było w przypadku D2. smiley.gif

Jak to nie ma, a wizard? Jest wybor plci, wiec jak najbardziej bedzie czarodziejka.

Na poczatku myslalem nad monkiem - podobny styl walk do zabojczyni z D2, i lubie robic szybka rozpierduche - ale zaczal mi sie podobac witch doctor. Ale zostane raczej przy mnichu, chyba ze WD mnie jeszcze jakos zaskoczy

deathcoil
Wiadomość [#77]: 22.02.2012 o 23:59

Konto skasowane

A ja właśnie na odwrót smiley.gif Witch Doctor wydaje mi się najbardziej zbliżony do mojej ulubionej postaci z Diablo II. Taka lekko zmodyfikowana wersja Nekromanty prosto z amazońskiej dżungli :P Natomiast Mnich intryguje mnie sposobem walki i szybkością zadawania ciosów rodem serii Street Fighter ;) Czarodziejka natomiast to sprawdzona oczywista oczywistość, w związku z tym jest dopiero trzecia w kolejce :P

"Abandon your foolish quest! All that awaits you is the wrath of my master!"
Katan
Wiadomość [#78]: 23.02.2012 o 00:25

Konto skasowane

Myślę, że wezmę Monka albo Demon Hunter żeby szybko przejść gre...
A później to się pomyśli kim grać na Hardcore ; p

Demon Hunter chyba najszybciej może skończyć wszystkie akty co ? smiley.gif Bo wizarda bym wziął ale mane trzeba uzupełniać, więc troszkę gorzej.

Nad plakatem Jakki Degg mam obrazek Matki Boskiej który dostałem na komunię świętą.
hf :*
Pedroxx
Wiadomość [#79]: 23.02.2012 o 08:31

Konto skasowane

eleroo napisał Nie ma Czarodziejki (jak oni mogli!), więc zostaje Demon Hunter albo Witch Doctor. Pewnie najpierw przejdę singla każdą postacią, żeby zobaczyć co i jak a potem zabiorę się za sieciową przygodę, jak to było w przypadku D2. smiley.gif
Jak to nie ma, a wizard? Jest wybor plci, wiec jak najbardziej bedzie czarodziejka.

A no nie ma, bo postać z D2 to była "Sorceresses" - czarodziejka, a teraz mamy Wizzard - czarowniksmiley.gif Więc dosłownie to nie ma czarodziejki, ale w rzeczywistości i praktyce oczywiście jest;)

Demon Hunter chyba najszybciej może skończyć wszystkie akty co ? smiley.gif Bo wizarda bym wziął ale mane trzeba uzupełniać, więc troszkę gorzej.

Poczytaj trochę o zasobach klas postaci. Wizz ma Arcane Power, który odnawia się naprawdę szybko. Z resztą Demon Hunter też zużywa swoje zasoby, więc nie wiem co to ma do prędkości załatwiania potworków. Każda postać jest projektowana do zadawania dmg, więc jak ktoś dobrze dobierze skille i runy to myślę, że absolutnie nie będzie widocznych różnic w szybkości lvlwania pomiędzy klasami.

Jacool
Wiadomość [#80]: 23.02.2012 o 09:51

Konto skasowane

Pierwszy będzie barb, ze względu na największą (moim zdaniem) wszechstronność. Może być damage dealerem, tankiem, farmerem (niektóre runki dają imponujący bonus do MF). Poza tym wydaje się mieć najbardziej konkretne skille i jest jedyną postacią do której wyglądu nie mam żadnych zastrzeżeń (ale to już taki szczegół).

REKLAMA
Strona 4 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :