Dziś jest: Poniedziałek, 18 marca 2019, godzina 23:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kim będziesz grał?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Executor
Wiadomość [#41]: 30.07.2011 o 01:20

Konto skasowane

Na pierwszy ogień zagram monkiem a potem pewnie będzie już wiadomo po miesiącu która klasa będzie posysać w PvP ,
i dopiero wtedy wyleveluje "właściwą klasę" czytaj (MOST OVERPOWERED in PvP ) a może to będzie właśnie Monk
potem się zobaczy dla zabawy porozwija się inne klasy ale i tak wiadomo , że tacy gracze jak ja PvP-owcy będą szukać najsilniejszej klasy diablotin.gif lol.gif

PRO GAMES KILLER diablotin.gif

AMD Phenom II X6 1100T Black Edition
Radeon HD 6970 2GB GDDR5
Kingston 16GB(4x4GB) 1600Mhz DDR3
SSD OZC Agility 2 60GB
HDD WD 1TB 64Mb WD10EARX
Juelz
Wiadomość [#42]: 03.08.2011 o 17:58

Konto skasowane

Granie OP - zawsze mnie to raziło , ja właśnie lubię próbować wykrzesać coś z najsłabszej postaci / rasy / championa czy w co tam gram.

Co do tematu , to pewni witch doktor , może monk , napewno nie demon hunter bo jak widziałem gameplay to zupełnie mi się nie podoba ta postać.

Może skoro znamy już więcej skilli i wyszedł nowy gameplay + można bylo sporo poczytać o wrażeniach z gry to ktoś zrewidował swoje poglądy ?

Ja umocniłem się w niechęci do Demon Huntera , biega skacze i ucieka przed mobami , za to napewno chętniej dam szansę Barbarzyńcy i to chyba będzie pierwsza postać (wiadomo że po becie łatwiej się będzie wybierało) Barbarzyńca robi bardzo miły rozpierdziel a ten shockwave mhhhh

Constantine
Wiadomość [#43]: 03.08.2011 o 23:07

Konto skasowane

Ja tak samo. Ten DH jest trochę kiczowaty. Na razie Wizard idzie na pierwszy ogień potem może barb.

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
ElemenT
Wiadomość [#44]: 03.08.2011 o 23:11

Konto skasowane

Na blizzconie na arenie - wizard był przegięty, kosił wszystkich.

Administrator FORUM
Hostname.pl - projektowanie stron WWW, serwery VR, domeny!
----
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.
arth00r
Wiadomość [#45]: 05.08.2011 o 12:16

Konto skasowane

Zapewne ruszę wizardem smiley.gif szkoda, że nie ma teleportu

Ustka noclegi
DonMateo
Wiadomość [#46]: 05.08.2011 o 12:59

Konto skasowane

Z tego, co kojarzę, to jakieś tam tele jest, ale nie da się tym spamować, jak czarką w d2

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
arth00r
Wiadomość [#47]: 05.08.2011 o 14:54

Konto skasowane

DonMateo napisał
Z tego, co kojarzę, to jakieś tam tele jest, ale nie da się tym spamować, jak czarką w d2

Tak ale to jest takie tele coś a'la lot smoka u sinki w d2

Ustka noclegi
Juelz
Wiadomość [#48]: 06.08.2011 o 14:35

Konto skasowane

Imo teleport jak się patrzy :P

http://www.youtube.com/watch?v=9tedH1kpNbg

DonMateo
Wiadomość [#49]: 07.08.2011 o 22:03

Konto skasowane

I tak nie telepiesz się, jak w D2, więc wyszło na moje potluczony.gif
(co i tak będzie o niebo lepsze przy n-tym przejściu tej samej lokacji, niż zwykłe bieganie i tłuczenie tego wszystkiego jeszcze raz)

TEAMWORK

Lastfm.pl
Yano
Wiadomość [#50]: 18.08.2011 o 16:07

Konto skasowane

pamietajcie że runy beda wplywac na skille, niektore bardzo powaznie, mozliwe ze jeden z runów bedzie zmieniał teleport w coś szybszego z mozliwoscią spamowania (chociaz pewnei nie tak szybkiego jak w d2)
na jakims filmiku bylo widać niektore zmiany w teleporacie - np atak zaraz po "wylądowaniu" itp, wiec skoro mozna nawet dodac atak do teleportu to moze bedzie sie dalo go przyspieszyć

a co do postaci to napewno bede gral wszystkimi, ale zaczne pewnie od
1 wizarda (fajne ataki, i ogolnie powinno sie ciekawie grac)
2 demon huntera (chce zobaczyc co tam wymyslili w tym połaczeniu asski i amazonki)
3 witch doktora (jako summoner moze dawac ciekawe efekty, i klimacik rzucania we wroga żabami xD)
4 barba (typowy osiłek, mało mnie ciekawi wiec zostawiam go pod koniec)
5 mnicha (wszystkie ataki mnicha jakie widzialem zupelnie mi nie podpasowaly wiec zostawiam go na koniec jak juz wszystkimi sie nagram)

mozliwe ze zmienie jeszcze zdanie jak juz lepiej poznam postacie

podejzewam też że bede sie nastawial na postac którą najłatwiej sie gra bez sprzętu, bo zapewne nie bede mial fajnego sprzetu
tak jak w d2 amazonka na furie błyskawic była bardzo bardzo mordercza przy bylejakim sprzęcie (bo jej sila brala sie glownie z samego skilla), albo np pal na młotki też nie wymagał żadnych cudwnych sprzędów (troche +1 do mlotkow, i szybsze rzucanie czarów)

[Edycja Yano - 18.08.2011 o 16:11]

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Kunta
Wiadomość [#51]: 20.08.2011 o 16:03

Konto skasowane

Yano napisał
albo np pal na młotki też nie wymagał żadnych cudwnych sprzędów (troche +1 do mlotkow, i szybsze rzucanie czarów)

od kiedy dodano runwordsy spirit w broni itarczy , ten pal jest > all na singla xD

Yano
Wiadomość [#52]: 20.08.2011 o 22:39

Konto skasowane

az sobie sprawdzilem co to robi \i mam jedno pytanie

CO TO KURWA MA BYC!?!!?!?!?!?!?!?!

takie zdolnosci zrobione z takich słabych run??!?! to (wulg.)?!!?!??

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Kunta
Wiadomość [#53]: 20.08.2011 o 22:45

Konto skasowane

sporo runwords od 1.11 ułatwia życie na singlu . Uwierz mi ze Jah i Ber na singlu to nie łatwa sprawa potluczony.gif

tylko +2 all i FCR w sumie . Mana wyjeebane co merc lata z insight ( http://diablo2.diablow(...)ythe.jpg ) w łapie

w broni spirit nie masz resów juz np

[Edycja Kunta - 20.08.2011 o 22:46]

RaQ-HPL
Wiadomość [#54]: 20.08.2011 o 23:38

Konto skasowane

Yano napisał
az sobie sprawdzilem co to robi i mam jedno pytanie

CO TO KURWA MA BYC!?!!?!?!?!?!?!?!

takie zdolnosci zrobione z takich słabych run??!?! to (wulg.)?!!?!??

Po 6 latach zauwazyles, brawo smiley.gif

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Gieszu
Wiadomość [#55]: 20.08.2011 o 23:52

Konto skasowane

Wziąłbym chętnie już mojego nowego Barbarzyńce na wycieczkę po nowych terenach sanktuarium bo po tych starych już mu (i mi) się nie chce spacerować. Nie sądziłem, że to kiedyś napisze ale dobrze, że Diablo 3 niebawem, bo do jedynki i dwójki nie wróciłbym już nigdy. Na półce mojego pokoju jest godne miejsce dla Diablo 2 i tam też już zostajesmiley.gif

RaQ-HPL
Wiadomość [#56]: 21.08.2011 o 12:47

Konto skasowane

Jak komus nie straszne mody, to d2 oferuje jeszcze torche rozrywki w tym zakresie. Czyste d2 to juz dla mnie tragedia, a na modach przynajmniej ciekawiej (median, es itp)

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
arghim
Wiadomość [#57]: 21.08.2011 o 13:58

Konto skasowane

Fakt, D2 niestety jest w dzisiejszych czasach dziurawe jak ser szwajcarski, chyba czas, żeby ta gra powoli zaczynała umierać jeśli chodzi o grę online, bo za dużo oszustw jest...i poziom rozgrywki strasznie się obniżył. Ja co prawda grywam w niego teraz, ale coraz rzadziej i na dniach chyba całkiem zawieszę działalność smiley.gif

Co do pierwszej postaci jaką wyruszę w D3 - jeszcze nie wiem, nastawiam się na Witch Doctora bo lubię rozgrywkę tego typu, chociaż obawiam się, że będzie miał za mało mocy w łapie i wszystko oprze się na chowańcach...właściwie podobają mi się wszystkie postaci, nawet barb, a w D2 go nie cierpiałem! Dlatego liczę na to że będę mógł pograć w betę i przetestować wszystkie chary ;)

I caught a glimpse of a god, all shining and bright.
DonMateo
Wiadomość [#58]: 21.08.2011 o 19:34

Konto skasowane

Yano napisał
pamietajcie że runy beda wplywac na skille, niektore bardzo powaznie, mozliwe ze jeden z runów bedzie zmieniał teleport w coś szybszego z mozliwoscią spamowania (chociaz pewnei nie tak szybkiego jak w d2)
na jakims filmiku bylo widać niektore zmiany w teleporacie - np atak zaraz po "wylądowaniu" itp, wiec skoro mozna nawet dodac atak do teleportu to moze bedzie sie dalo go przyspieszyć

Na 95% będzie jakaś runa z cooldown reducion. Więc już pewno będzie wiadomo, co sie będzie ładować w tele

TEAMWORK

Lastfm.pl
Olos
Wiadomość [#59]: 23.08.2011 o 20:45

Konto skasowane

Barb i end of story.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Kunta
Wiadomość [#60]: 24.08.2011 o 00:13

Konto skasowane

Olos napisał
Barb i end of story.