Dziś jest: Piątek, 17 sierpnia 2018, godzina 15:38
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z DPS-em

Whinkerton
Wiadomość [#1]: 20.10.2010 o 16:37

Konto skasowane

Do usuniecia smiley.gif

[Edycja Whinkerton - 08.08.2015 o 22:48]

elku87
Wiadomość [#2]: 20.10.2010 o 16:42

Konto skasowane

Whinkerton napisał

- Glyphy:

* Glyph of Poisons
* Glyph of Safe Fall
* Glyph of Preparation
* Glyph of Sap

* Glyph of Preparation ?! WTF ? glyph do sub a ty w assa jestes ? nawet Preparation nie masz w talentach wybrane czlowieku. Swordy do assa ? WTF ? Nie chce mi sie tego komentowac ... poszukaj na forum duzo takich tematow bylo..

[Edycja elku87 - 20.10.2010 o 16:42]

[Edycja elku87 - 20.10.2010 o 16:43]

tetro
Wiadomość [#3]: 20.10.2010 o 16:43

Konto skasowane

rofl

Dobij 80 i przejmuj się dpsem masz dopiero 69 , dorwiesz pare itemów z wotlk i dps CI podskoczy ;s

Arthasus
Wiadomość [#4]: 20.10.2010 o 16:45

Konto skasowane

od razu mowie ze moja znajomosc gry rogalem jest wielce ograniczona
majac 2 swordy uzywasz buildu ktory wymaga daggerow ?...
zmien sie na combat (imo na cos takiego http://cata.wowhead.com/talent#fZcGfcRc0RGo )

Arthasus Burning Blade
raziel666
Wiadomość [#5]: 20.10.2010 o 17:01

Konto skasowane

rece opadaja.

Madness is the gift, that has been given to me!
Igor
Wiadomość [#6]: 20.10.2010 o 17:18

Konto skasowane

i cycki...

edyta:
przeczytalem jeszcze raz calosc i znalazlem swiatelko w tunelu biggrin.gif jest tam cos z czym sie nie sposob nie zgodzic:

Whinkerton napisał
pomyliłem klasy... ?

[Edycja Igor - 20.10.2010 o 17:19]

Igor
Wiadomość [#7]: 20.10.2010 o 19:10

Konto skasowane

nie gadaj bzdur :/ w zyciu nie widziales zadnego poradnika. w zyciu nie przeczytales nic o rogalu. malo tego, w zyciu nie przeczytales opisu wlasnych talentow ani wlasnych skili. jechales lvlujac w dungeonach i liczac ze dostaniesz darmowego boosta od reszty party :/

a co do Twoich pytan.
nie da sie teraz na Twoim lvlu zrobic jakiegos specjalnie zlego buildu. na Twoim da sie grac.
jakich skilli uzywac? poczytaj opisy talentow.
czym grac? poczytaj opisy talentow i opisy skilli.

a jak mniej wiecej chociaz bedziesz cos wiedzial to zadaj swoje pytanie ponownie, chetnie pomoge. ale za Ciebie robic postaci od podstaw mi sie nie chce.

edyta:
ach, glyphy jeszcze.
jak doczytasz z talentow jakich abilitek uzywac i zgadniesz z opisu skilli jakich broni, to wybor glyphow bedzie zupelnie naturalny. wierz mi.

[Edycja Igor - 20.10.2010 o 19:11]

Wlodziu
Wiadomość [#8]: 28.01.2011 o 16:37

Konto skasowane

Witam .
Mam podobny problem jak kolega wyzej . Mam Rogue na 85 lvl'u no i gram Assa . Gdy ide na heroika lub jakis raid , kumple ciagle mi gadaja ze mam strasznie maly DPS . DPS jaki mniej więcej wyciągam na heroikach to 8k na trashu i 10-12k na boss'ie , no chyba ze są jakieś buffy jak na przykład na Throne of the Tides (Ozumat) . Chciałbym się tez zapytać kiedy
najlepiej używać Vendetty . Tak jak teraz czy w innym miejscu i czy lepiej przez odpaleniem Vendetty poczekać na maksymalna ilość energii czy jest to mało istotne .

Moja rotacja wyglada tak : Stealth>Garrote>Mutilate(do 4+ CP)>SnD>Mutilate x2>Rupture>Mutilate x2>Envenom>Vendetta ... Cool Blood'a używam na podczas Vendetty gdy mam 5CP .

Dodaje link do mojego armory

raziel666
Wiadomość [#9]: 28.01.2011 o 18:35

Konto skasowane

Tak jak teraz czy w innym miejscu

its funny because we don't know when you are using your vendetta until next sentence :P

Cool Blood

rozumiem, ze to slabsza wersja Cold Blooda? zamiast 'Zimnej Krwi' 'Chlodna Krew'? daje tylko 50% na na crita?

na serio to moge powiedziec tyle. nie reforguj sie w expertise bo to bardzo slaby stat. reforguj sie w mastery jak juz masz spell hit capa a ty nawet zreforgowales na spodniach mastery (twoj najlepszy stat).
nie wiem co dokladnie rozumiesz przez Mutilate x2 ale to nie to samo co 4+cp. jesli po jakims finisherze procnie cie Ruthlessness (1cp) a potem dasz RAZ mutialte i ci critnie (3cp) to juz masz 4cp i jestes gotowy do finishera. nie mutilatujesz drugi raz.
kiedy odpalasz vendette? juz odpowiadam. w najlepszym mozliwym momencie, czyli wtedy, kiedy wiesz, ze te 30 sekund bedziesz napierdalal bossa a nie biegal gdzies / uciekal / robil cos innego. wtedy bedziesz mial najwiekszy uzytek z tego cd.

Madness is the gift, that has been given to me!
Igor
Wiadomość [#10]: 31.01.2011 o 09:18

Konto skasowane

i niepotrzebnie pierwsze Mutilate do 4cp. po co Ci 4 skoro spalisz je na SnD? marnujesz energie. z Garrote odpal SnD, 4+cp Rupture, 4+cp Envenom (odswiezasz SnD)

enchanta na lapy dorob, sprawdz tez te co masz. na ringu brak reforge, a gdzie indziej enchantujesz na sile w hit.
i masz jakis durnowaty dagger w mh, przeciez z kazdej instancji leca daggery masowo, a Ty sie uparles na dziwolaga jakiegos.

co do exp, swoja droga strasznie duzo bossow ciagle lejemy od ryja strony, a tu akurat zepsuli expertise :/ zero sensu

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :