Dziś jest: Poniedziałek, 16 maja 2022, godzina 10:36
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ostatni Bastion

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
shadow44
Wiadomość [#141]: 18.12.2011 o 21:21

Konto skasowane

Wcale nie trudno ale jest taka mozliwość tylko przy nie wielu graczach. Bo na taki ekwipunek trzeba poświęcić skrawek mapy. Wygląda to tak ,że obrazy tak jakby leża na ziemi i poprostu jest na nich ustawiona kamera w przybliżeniu biggrin.gif
Widziałem to na hive sam chciałem to zrobic ale jak mówię przy 8-10 graczach raczej nie styknie sad.gif

Na szczęście robię single RPG ;)

Nowy Prolog, stary... był słaby - wyciepałem jedną mapę... I przerobiłem tom co mam... minimalnie. - Prolog

Also, new scr. (Nawiasem mówiąc - ;] - Miejscówka, jest gotowa w 90% i chyba będzie w wersji demo)

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
uncc
Wiadomość [#142]: 18.12.2011 o 21:51

Konto skasowane

*die*Aż mi słów zabrakło ; o.Może jest szansa na jakis podkład głosowy pod dialogi?:P
Napewno znalazło by się kilku "lektorów" którzy by chętnie swój głos podłożyli biggrin.gif

[Edycja uncc - 18.12.2011 o 21:53]

potluczony.gif
kondi96
Wiadomość [#143]: 21.12.2011 o 20:21

Konto skasowane

Ja chętnie podrzucę swój głos. 19174623 to moje gg. Jakbyś był zainteresowany, ale chciałbyś najpierw próbkę mojego głosu to mogę na PW podrzucić link do mojego kanału YT.

Drakonno
Wiadomość [#144]: 21.12.2011 o 22:01

Konto skasowane

O, a to jest jakiś nabór? Jak coś to chętnie.

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
uncc
Wiadomość [#145]: 21.12.2011 o 22:12

Konto skasowane

Ja nic nie wiem ; o.Tylko pomysł podrzuciłem ^^

potluczony.gif
kondi96
Wiadomość [#146]: 22.12.2011 o 13:20

Konto skasowane

Wiem, że tylko pomysł, ale jeżeli Shadow zaakceptuje to chętnie wezmę w tym udział, więc się zgłosiłem ;)

shadow44
Wiadomość [#147]: 31.12.2011 o 19:26

Konto skasowane

Ostatni Bastion - Wersja Demo 1.1

Zapraszam, wszystkich do ściągnięcia i zagrania, w wersję demo. Na razie tylko jedna mapa grywalna. Obowiązkowe komentarze, czy to będzie krytyka, czy pochwała, nie ważne :]
Wszelkie bugi, proszę tu zgłaszać.

Od razy przepraszam, za ortografię, i denne dialogi. Postaram się je poprawić, jak będę miał trochę czasu. Rozgrywka początkowo, może się wydać trudna. Poziom zaprezentowany, prawdopodobnie będzie poziomem łatwy ;]

(Należy ustawić odpowiednią głośność muzyki - chodzi o to, żeby było ją słychać ;] )

Tylko intro posiada skip... ;] (Na razie)

Co, do podkładania głosów - fajnie by było, ale ja za bardzo czasu nie mam, się tym zajmować, więc jak ktoś chciałby pomóc i się tym zająć, byłbym wdzięczny...

Link

Życzę miłej gry i wesołego Nowego Roku ;]

Shadow

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

uncc
Wiadomość [#148]: 31.12.2011 o 21:55

Konto skasowane

Kampania (jak na demo) naprawdę świetna...teren genialny wg.mnie,tylko jest kilka bugów:
1.Jak uratujemy tego małego chłopaka,i oddamy go rodzicom,to po oddaniu on nadal za nami chodzi ; o(tak btw.to nie powinien być nieśmiertelny,zawsze dodatkowa trudnosc zeby go żywego dostarczyć^^)
2.Jak zabije straznika bramy,to po powrocie obok niego mówi do mnie jako trup : o.
3.Topór Grin'Thoka się dubluje po filmiku
4.Jesli juz mozemy atakowac nasze wlasne jednostke,to po zaatakowaniu powinni stawać się naszymi wrogami.
5.Tu już naprawdę się czepiam xD.Ten Rycerz powinien mówić "na pohybel trollom" a nie "na pohybe"
6.Bomba kwasowa nie działa na akolitów
7.Nie wiem czy to bug,ale mozna ubrać i topor i miecz i obydwa dodają efekt
8.Kapłan ognia ma jakiś wymierzony cel?Bo stoi sobie z wieśniakami i nic nie robi :<
9.Dialogi czesto sie buguja...jak zauważyłem tego kapatina,który walczy z undeadami,to poszedlem mu pomoc,ale nic sie nie odzywał,wiec poszedlem dalej :<.Dopiero gdy wracałem to mi podziękował.
10.Przy tym Piracie(nie pamietam jego nazwy) są barykady...przez 5 minut probowalem je zniszczyc,albo jakoś się do niego dostać...wkoncu poszedlem dalej,i dopiero potem gdy wracałem(bo dostałem juz questa) to barykady zniknely :<.Powinno być jakaś informacja np ten footman mowi cos w stylu:"Generał jest bardzo zajęty i niema czasu na rozmowe",i dopiero gdy dostaniemy questa możnaby dodać od bohatera odpowiedz "Ale przysyła mnie ...".
11.Quest "Głowa Hydry" się dubluje,mozna go oddać dwa razy.
12.Alchemik ma jakiś wyznaczony cel?

No to chyba tyle,gra się przyjemnie,gra miejscami bardzo trudna,ale to chyba ma i dobre strony,bo więcej jest zabawy.

[Edycja uncc - 31.12.2011 o 22:04]

potluczony.gif
shadow44
Wiadomość [#149]: 01.01.2012 o 20:25

Konto skasowane

Wielkie dzięki za komentarz, niektóre błędy już poprawiłem. Co do Alchemika i kapłana ognia, narazie tego nie zrobiłem, jeszcze, ale z nimi będą związane zadania poboczne ;]

Czekam na więcej komentarzy ;]

PS:
Potrzebuje muzyki pasującej to lochów, kanałów. Jak ktoś zna jakiś utwór, niech pisze tu... ;]

Eminem

dragonhunter
Wiadomość [#150]: 01.01.2012 o 20:45

Konto skasowane

Jeśli przez lochy / kanały rozumiesz podziemia (w sensie takie bardziej jaskinie), to to powinno pasować:

Link

[Edycja dragonhunter - 01.01.2012 o 20:46]

Leszczyk
Wiadomość [#151]: 01.01.2012 o 21:35

Konto skasowane

Taki szczególik: ,,Szkielet wojownik", a nie ,,Szkielet wojownikl "

Bold motherfucker
Don't you limit your mind
Can't you see that the message
Have fallen behind
All the hate in your heart
Will be leaving you blind
So bold motherfucker
Supreme
Wiadomość [#152]: 02.01.2012 o 07:43

Konto skasowane

Mapa jest genialna! Efekty spejalne, muzyka, system walki, dobry teren, dobre modele, super misje, jednak zbyt mało pobocznych. Czuć ''ten klimat''. Naprawdę najlepsza mapa na tym forum smiley.gif
Kolejną rzeczą godną pochwały to wybór odpowiedzi, jak również niezła kinematyka. Widać że się starałeś są pewne niedociągnięcia, ale bijesz wszystkich na łeb.

Ocena:
Teren 3pkt\3pkt
Modele 2pkt\2pkt
Wyzwalacze 1pkt\1pkt
Klimat 1pkt\1pkt
Zadania: 1pkt\2pkt
Wątek fabularny + Ogólna spójność i logika mapy: 2pkt\2pkt

10pkt\11pkt = 5++

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#153]: 02.01.2012 o 16:30

Konto skasowane

dragonhunter napisał
Jeśli przez lochy / kanały rozumiesz podziemia (w sensie takie bardziej jaskinie), to to powinno pasować:

Link

[Edycja dragonhunter - 01.01.2012 o 20:46]

Heroes III, ma genialną, według mnie, muzykę, ale ona nie pasuję do mojej kampanii. Już nie trzeba pomocy... przesłuchałem dziś wiele utworów z różnych gier i wybrałem mniej więcej pasujący. Zobaczymy jeszcze czy go zmienię czy nie, ale narazie mi się ładnie komponuje do lokacji ;]

Leszczyk napisał
Taki szczególik: ,,Szkielet wojownik", a nie ,,Szkielet wojownikl "

Już poprawione ;]

Supreme napisał
Mapa jest genialna! Efekty spejalne, muzyka, system walki, dobry teren, dobre modele, super misje, jednak zbyt mało pobocznych. Czuć ''ten klimat''. Naprawdę najlepsza mapa na tym forum smiley.gif
Kolejną rzeczą godną pochwały to wybór odpowiedzi, jak również niezła kinematyka. Widać że się starałeś są pewne niedociągnięcia, ale bijesz wszystkich na łeb.

Ocena:
Teren 3pkt3pkt
Modele 2pkt2pkt
Wyzwalacze 1pkt1pkt
Klimat 1pkt1pkt
Zadania: 1pkt2pkt
Wątek fabularny + Ogólna spójność i logika mapy: 2pkt2pkt

10pkt11pkt = 5++

Wielkie dzięki za ocenę demka... Jak zapowiadałem dodam do tej mapy minimum ze 4 misje poboczne.

Czekam na więcej komentarzy, ocen ;]

Eminem

Leszczyk
Wiadomość [#154]: 02.01.2012 o 17:44

Konto skasowane

Od siebie dodam jeszcze:
1. Zmień opis przy Posiadanym drewnie i Żywności.
2. Zmniejsz zasięg wykrywania przeciwników głównego bohatera! (trochę to irytujące, gdy biegnie on na przeciwnika, który jest na skraju pola widzenia, a ja tego nie chcę).

Bold motherfucker
Can't you see that the message
Have fallen behind
All the hate in your heart
Will be leaving you blind
So bold motherfucker
Matstry
Wiadomość [#155]: 02.01.2012 o 18:02

Konto skasowane

Nie jestem do końca pewien, ale nie zawsze wchodzą te combo pointy po zabiciu kogos

Olos
Wiadomość [#156]: 02.01.2012 o 19:08

Konto skasowane

Widać wpływy "wiedźminowskie". Nie przeszedłem całego demka, ale dotarłem do momentu wysadzenia skał i tych ognisk. A co do błędów to oprócz tych wymienionych ja mam tak że jak najade na "Deretha" (jesli dobrze pamiętam) to mam podpis Arthas, to samo z admirałem, ma Proudmore.Po wbiciu 5 lvl'a zniknęła mi umiejętność rzucania noży (nie wiem czy to zamierzone?). Piechurów można wybijac bez konsekwencji. I chyba tyle na gorąco mi przychodzi do głowy.

[Edycja Olos - 02.01.2012 o 19:09]

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
shadow44
Wiadomość [#157]: 02.01.2012 o 19:30

Konto skasowane

Leszczyk napisał
Od siebie dodam jeszcze:
1. Zmień opis przy Posiadanym drewnie i Żywności.
2. Zmniejsz zasięg wykrywania przeciwników głównego bohatera! (trochę to irytujące, gdy biegnie on na przeciwnika, który jest na skraju pola widzenia, a ja tego nie chcę).

1 - Zapomniałem o tym, ale interfejs cały prawdopodobnie będę zmieniał, textury itp
2 - Obczaję to...

Matstry napisał
Nie jestem do końca pewien, ale nie zawsze wchodzą te combo pointy po zabiciu kogos

System walki, to system z którego jestem dumny, ale też posiada wady, których nie umiem naprawić... ;]
Będę się starał ulepszyć go, na tyle ile się da...
Zapomniałem napisać, że w razie zniknięcia jakiegoś skilla, komenda combo powinna naprawić system walki ;]

Olos napisał
Widać wpływy "wiedźminowskie". Nie przeszedłem całego demka, ale dotarłem do momentu wysadzenia skał i tych ognisk. A co do błędów to oprócz tych wymienionych ja mam tak że jak najade na "Deretha" (jesli dobrze pamiętam) to mam podpis Arthas, to samo z admirałem, ma Proudmore.Po wbiciu 5 lvl'a zniknęła mi umiejętność rzucania noży (nie wiem czy to zamierzone?). Piechurów można wybijac bez konsekwencji. I chyba tyle na gorąco mi przychodzi do głowy.

[Edycja Olos - 02.01.2012 o 19:09]

Zapomniałem pozmieniać nazwy... ehh... jaki błąd. Dziś to pozmieniam.
Co wy się tak czepiacie tych piechurów? ;]
Zrobię tak, że jak spróbujecie w pełnej wersji ich zaczepić, to trzeba będzie wczytać ostatni zapis ;]

No to ba, że widać wpływy "Wiedźminowskie"... (musiałbym się rozpisać ;] )

Eminem

kondi96
Wiadomość [#158]: 02.01.2012 o 22:10

Konto skasowane

Wow... Epicko, naprawdę : )
Ogółem jestem na tej misji z poprowadzeniem ataku, czyli pewnie na samym początku, ale już się wciągnąłem. Jest klimat, jest ładny teren, fajne, nienaciągane dialogi, efektowny system walki (bardzo mi się podoba, trzeba trochę myśleć podczas walki) i w ogóle bardzo przyjemnie się gra. Z początku sobie odpuściłem, bo poziom trudności wydawał mi się zbyt trudny, ale za drugim podejściem, gdy już ogarnąłem mniej więcej na czym polega walka (ciągłe znikanie i atakowanie przemyślanymi seriami, jednocześnie trzeba mieć na uwadze ilość many) to wciągnęło mnie nieźle. Zaczynam wierzyć, że ktoś z forum skończy swoją mapkę. Powodzenia w pracy!

Supreme
Wiadomość [#159]: 04.01.2012 o 17:33

Konto skasowane

Shadow, udało mi się do moich potrzeb streścić twój system dialogów do 3 wyzwalaczy: 2 operatorów strzałek, i strzałki w prawo - potwierdzenia. W dialogu jest miejsce na uruchomienie tych 3 wyzwalaczy, podpisanie zmiennych
dotyczących wypowiadanego tekstu (x[1]) (np kolor czerwony: zagroź ; kolor normalny(biały): spróbuj dojść do kompromisu). Kiedy zatwierdzamy zmienną odpowiedzialną za kolor czerwony, powodujemy że kolejny x[2] przybiera wartość
większą niż 0 i w pierwotnym wyzwalaczu gdzie była funkcja '''Wait until (Zmienna_X[2] WiÄ™ksze niĹĽ 0) checking every 0.33 seconds'', zostaje spełniona . Dalej jest if/then/else i jeżeli x[1] jest równy 1 to...
lub jeżeli x[1] jest równy 2 to.... . Pozwala on zaoszczędzić multum wyzwalaczy, a efekt jest taki sam. W wyzwalaczu potwierdzenia na nowo zerujemy wtedy x[2] i nadaje się do kolejnego użytku.

To tak btw

Mam jeszcze sprawę nie obrazisz się jak sobie wyeksportuje model wybuchającej krwi? (tak się składa że od dawna na necie jej szukałem, po tym jak zagrałem w diablo 3)
Jak chcesz trochę muzyki z wiedźminka 1 (chyba że masz tą grę) to mów, bo mogę ci wyeksportować smiley.gif

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#160]: 04.01.2012 o 18:08

Konto skasowane

@kondi - No to ba że skończę kampanię, ale nie wiem kiedy ;]
Dzięki za komentarz ;]

@Supreme - spox, możesz wyeksportować tą krew.

WIedźmaka mam, ale nie potrzebuję więcej muzyki, myślę, że mam jej już dość w kampanii.

Eminem

REKLAMA
Strona 8 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :