Dziś jest: Środa, 29 czerwca 2022, godzina 13:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ostatni Bastion

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Supreme
Wiadomość [#61]: 13.12.2010 o 07:37

Konto skasowane

Strasznie duży ten nasz hero, albo ten czerwony jest karłem :P Te kolory to z dragon age mi się kojarzą.

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#62]: 14.12.2010 o 13:34

Konto skasowane

Supreme napisał
Strasznie duży ten nasz hero, albo ten czerwony jest karłem :P Te kolory to z dragon age mi się kojarzą.

Dobra uwaga, chyba dam go mniejszego...
Nie grałem w dragon age'a ale w Neverwinter już tak - stąd te kolory biggrin.gif

Zrobiłem nową texture do najważniejszej mapy w moim projekcie...

SCR:

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
Olos
Wiadomość [#63]: 14.12.2010 o 17:47

Konto skasowane

N1

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Anonim_123
Wiadomość [#64]: 14.12.2010 o 21:07

Konto skasowane

widze że udzielił ci sie zimowy klimat xD

merq198
Wiadomość [#65]: 15.12.2010 o 16:55

Konto skasowane

ten snieg wyglada troche jak malowany a to powinno wygladac losowo tak jak by ziema to ukształtowała -tam kamien ,a tam inny kamien, tam kawał lodu...
rozumiesz? ale nie powiem ze jest brzydko bo jest fajnie biggrin.gif , ale nie wiem czy ty specjalnie tak nie zrobiles zeby to byla taka sniezna pustynia bo taka przypomina biggrin.gif ale brakuje jakis gór lodowych w oddali lub czegos takiego smiley.gif
chyba ze rzeczywiscie ci chodzilo o to by to bylo lodowe pustkowie bez niczego bo takie cos tez istnieje na ziemi tongue.gif
ale ująłes to pod takim kątem ze tych gor nie byloby widac xd

[Edycja merq198 - 15.12.2010 o 16:56]

kondi96
Wiadomość [#66]: 15.12.2010 o 17:09

Konto skasowane

On to zrobił celowo, bo chciał nam jedynie pokazać nową teksturę -.-'
To nawet nie jest beta terenu.

shadow44
Wiadomość [#67]: 16.12.2010 o 10:28

Konto skasowane

kondi96 napisał
On to zrobił celowo, bo chciał nam jedynie pokazać nową teksturę -.-'
To nawet nie jest beta terenu.

Kondi ma rację, chciałem tylko pokazać texture...

Oto ostatnia porcja scr przed wyjściem dema, tym razem z tytułowego Bastionu! (Nie wiem kiedy wyjdzie demo smiley.gif )
Czekam na komentarze!

Old scr:

New scr:

Uploaded with ImageShack.us

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

kondi96
Wiadomość [#68]: 16.12.2010 o 19:22

Konto skasowane

Już pierwsze (te starsze) screeny podobały mi się nawet, a te nowe są jeszcze lepsze. Ładnie to wygląda
i szczerze mówiąc dopiero teraz widzę, że jest to inna tekstura, bo na tamtych wzgórzach była bardzo podobna do
tej blizzowskiej. Ogółem dużą porcję screenów dałeś. Wydaje mi się, że może to być jeden z niewielu projektów,
które się ukażą na naszym 4um. Gz za całą tą robotę, którą do tej pory wykonałeś. ; )

merq198
Wiadomość [#69]: 17.12.2010 o 12:50

Konto skasowane

a to sory smiley.gif
gratuluje za to ze ci sie wogole chcialo biggrin.gif to wsyzstko gicior wyglada GZ grins.gif

Supreme
Wiadomość [#70]: 18.12.2010 o 14:44

Konto skasowane

Ładne screeny (oglądałem je bez zalogowania) i muszę przyznać że wychodzi ci nawet teren. Osobiście mam manie małych jednostek, dużych budynków, duzych drzew itp.
Czyli realizmu. Screens: 7/10 - skala dotyczy terenu bizzlardowskiego

[Edycja Supreme - 18.12.2010 o 14:45]

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
DeAthWinG86
Wiadomość [#71]: 19.12.2010 o 18:33

Konto skasowane

Zauważyłem że w grach RPG wybiera się klasę postaci a ty zrobiłeś łotrzyka i nie można zmienić.

,,Nie powtarzaj w kółko, że świat jest coś Ci winien. Świat nie jest Ci nic winien. On był tu pierwszy." - Mark Twain, amerykański pisarz
,,Dajcie mi polskich żołnierzy i niemiecką technologię, a podbiję cały świat." - Adolf Hitler, kanclerz III Rzeszy
,, Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia." - Karol V Habsburg, cesarz Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, król Hiszpanii.
Olos
Wiadomość [#72]: 19.12.2010 o 18:52

Konto skasowane

Blah. A Wiedźmin to co?

DeAthWinG86
Wiadomość [#73]: 19.12.2010 o 19:11

Konto skasowane

Wiedźmin? Aha, sorki, ale nie grałem w Wiedźmina sad.gif

To nie gadaj głupot o tym jak jest w grach RPG, we wszystkie nie grałeś.

[Edycja Olos - 19.12.2010 o 19:44]

,,Nie powtarzaj w kółko, że świat jest coś Ci winien. Świat nie jest Ci nic winien. On był tu pierwszy." - Mark Twain, amerykański pisarz
,,Dajcie mi polskich żołnierzy i niemiecką technologię, a podbiję cały świat." - Adolf Hitler, kanclerz III Rzeszy
,, Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia." - Karol V Habsburg, cesarz Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, król Hiszpanii.
Scarab
Wiadomość [#74]: 19.12.2010 o 21:38

Konto skasowane

Autor może ustalić takie zasady jakie się mu podobają, więc nie widzę powodu, dlaczego ma niby zmieniać całą oś fabularną wobec widzimisię gracza. W dodatku zdaje mi się, że było na samym początku powiedziane kim się będzie grało.

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
shadow44
Wiadomość [#75]: 30.12.2010 o 13:10

Konto skasowane

Nowa wersja mapy pokazowej - troszkę bardziej rozbudowany system walki... ( Po zabiciu większości ghuli przyjdzie plugastwo )

Tak przy okazji Wesołych Świąt ;)

Mapa pokazowa wersja 1.03
Link: http://www.speedyshare.com/(...)zowa.w3x
Link: http://rapidshare.com/(...)zowa.w3x

Supreme napisał
Ładne screeny (oglądałem je bez zalogowania) i muszę przyznać że wychodzi ci nawet teren. Osobiście mam manie małych jednostek, dużych budynków, duzych drzew itp.
Czyli realizmu. Screens: 7/10 - skala dotyczy terenu bizzlardowskiego

Mam nadzieje że teraz wygląda to przynajmniej na 7,5/10 ? ;) (Miałem nie dawać scr, no ale musiałem się pochwalić biggrin.gif)

SCR:

Eminem

Supreme
Wiadomość [#76]: 30.12.2010 o 13:23

Konto skasowane

ładnie , ładnie naprawdę smiley.gif . Szkoda tylko że za pomocą samych dodatków nie zrobiłeś budynków. Parowce trochę psują efekt ale dobra masz 8/10 biggrin.gif

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
kondi96
Wiadomość [#77]: 30.12.2010 o 22:47

Konto skasowane

No ładnie. Teraz w końcu ten ostatni bastion nabrał trochę mroczności, o która chyba się starasz patrząc na te nieco starsze screeny ; )
Ogółem coraz lepiej to wygląda ; ) Jutro lub już w nowym roku ściągnę nową wersję mapy pokazowej, bo teraz średnio z czasem u mnie.

shadow44
Wiadomość [#78]: 06.02.2011 o 14:38

Konto skasowane

Postanowiłem przerobić mapę zachowując jej ogólny szkielet, wydłuża to czas tworzenia kampanii ale chce, żeby to dobrze wyglądało. Oto beta nowego terenu:

(Post nie aktualny, usunąłem scr)

[Edycja shadow44 - 23.06.2011 o 15:25]

Eminem

Olos
Wiadomość [#79]: 06.02.2011 o 15:53

Konto skasowane

Jakoś tak za czysto i schludnie jak na nawiedzone miasto.

shadow44
Wiadomość [#80]: 06.02.2011 o 16:48

Konto skasowane

Olos napisał
Jakoś tak za czysto i schludnie jak na nawiedzone miasto.

Em bo to jak już napisałem beta - nie ma detali typu: skrzynek, beczek, jakiś wozów pełnych trupów, itd :]

Eminem

REKLAMA
Strona 4 z 19.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :