Dziś jest: Środa, 29 czerwca 2022, godzina 15:53
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ostatni Bastion

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Drakonno
Wiadomość [#41]: 14.11.2010 o 10:00

Konto skasowane

Osobiście spytam się o stronę techniczną. Jak zrobiłeś ten wybór odpowiedzi, bo widzę, że to chyba nie są przyciski tylko od razu w filmie.

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
shadow44
Wiadomość [#42]: 18.11.2010 o 14:14

Konto skasowane

DeAthWinG86 napisał
Ej a dowódca Szkarłatnej Krucjaty (Scarlet Crusade) nie nazywał się Alexandros Mograine? tongue.gif

PS: W tym screenie w 1 wypowiedzi jest napisane ,,kanałał" :P
I ten gościu wygląda bardziej na elfa niż na pół-elfa.
Ciekawe dlaczego ten screen skojarzył mi się z Gothicem II xD

[Edycja DeAthWinG86 - 14.11.2010 o 09:35]

- Ja o Alexandros Mograine znalazłem, że jest martwy, także wolałem się w to nie bawić i wymyśliłem własnego dowódce itd...
- W pełnej wersji nie będzie tego typu błędów
- Może i wygląda jak Elf ale wole, żeby to był pół-elf :]
- Z Gothicem II...? oO mam nadzieje, że to był komplement :]

Drakonno napisał
Osobiście spytam się o stronę techniczną. Jak zrobiłeś ten wybór odpowiedzi, bo widzę, że to chyba nie są przyciski tylko od razu w filmie.

Strzałka góra, Strzałka dół, wybranie odpowiedzi strzałka w prawo :]

Stworzyłem nową wersje mapy pokazowej aby pokazać jak ten system działa w praktyce (Mapa to otwarte źródło)
- link http://rapidshare.com/(...)zowa.w3x
- link http://www.speedyshare.com/(...)zowa.w3x
- chce żebyście napisali wasze opinie o muzyce, walce, zadaniu, itp (całość będzie dopieszczona i umieszczona w pełnej wersji)
- jeśli znajdziecie błędy proszę o nich tu napisać, żebym mógł je poprawić.

[Edycja shadow44 - 25.11.2010 o 17:43]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
Drakonno
Wiadomość [#43]: 18.11.2010 o 14:32

Konto skasowane

No, no... Nieźle, nawet bardzo nieźle. Super. Jednak... Taka ilość wyzwalaczy na jeden dialog... Nie chciałoby mi się. Mniej zajmują przyciski.

Seksmisja
DeAthWinG86
Wiadomość [#44]: 18.11.2010 o 17:19

Konto skasowane

shadow44 napisał
DeAthWinG86 napisał

Sorry za offtop, ale w Gothicu jak z kimś gadasz to się wybiera odpowiedzi tak jak na screenie biggrin.gif

[Edycja DeAthWinG86 - 18.11.2010 o 17:19]

,,Nie powtarzaj w kółko, że świat jest coś Ci winien. Świat nie jest Ci nic winien. On był tu pierwszy." - Mark Twain, amerykański pisarz
,,Dajcie mi polskich żołnierzy i niemiecką technologię, a podbiję cały świat." - Adolf Hitler, kanclerz III Rzeszy
,, Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia." - Karol V Habsburg, cesarz Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, król Hiszpanii.
kondi96
Wiadomość [#45]: 18.11.2010 o 17:27

Konto skasowane

DeAthWinG86 napisał
shadow44 napisał
DeAthWinG86 napisał

Sorry za offtop, ale w Gothicu jak z kimś gadasz to się wybiera odpowiedzi tak jak na screenie biggrin.gif

[Edycja DeAthWinG86 - 18.11.2010 o 17:19]

*Facepalm*
Tak jest niemal w każdej grze rpg... -.-'

Midgard19
Wiadomość [#46]: 19.11.2010 o 23:00

Konto skasowane

Twoja twórczość mnie zadziwia smiley.gif mapa i wyzwalacze są według mnie bdb ja wszystkie mapki robię na standardowych modelach bo zazwyczaj nie chce mi się ich importować smiley.gif

Pomagam jak mogę biggrin.gif
Ps. jestem powyżej podstaw w wyzwalaczach smiley.gif - chyba xD
Wiadomość [#47]: 20.11.2010 o 13:26

Konto skasowane

ściągnełem te mapę testową i jest fajna szkoda tylko że 1 misja i koniec biggrin.gif ale i tak spoko tylko staraj się nie dawać tyle wulgaryzmów ale jak już to chociaż ,,(wulg.)'' zastąp ,,cholera'' i bedzie ładniej tongue.gif

Midgard19
Wiadomość [#48]: 20.11.2010 o 21:35

Konto skasowane

Ja tam wole brutalne słówka uzi2.gif a poza tym już pisałem że te test mapki są spoko leprze niż moje jak robię xD chociaż staram się nad nimi pracować

Pomagam jak mogę biggrin.gif
Ps. jestem powyżej podstaw w wyzwalaczach smiley.gif - chyba xD
Wiadomość [#49]: 20.11.2010 o 23:20

Konto skasowane

Proszę państwa... Jeśli chodzi o brutalizm kulturalny polecam sięgnąć po Sapkowskiego. Każdy głupi może napisać "Ty ***** w****** bo jak cie **** strzele to *****". Jeśli znowu Sapkowski pisze:
Wiedźmin usłyszał za sobą trzask i ziemia się pod nim zatrzęsła. Obrócił głowę, stanął jak wryty, po czym rzekł:
-O K***a.
Szarżował na niego Ent.
Wtedy to ma sens.

Nie cytuję oczywiście.

Seksmisja
merq198
Wiadomość [#50]: 25.11.2010 o 16:56

Konto skasowane

a kiedy mniej wiecej skonczysz? (dasz linka) biggrin.gif

shadow44
Wiadomość [#51]: 25.11.2010 o 17:52

Konto skasowane

merq198 napisał
a kiedy mniej wiecej skonczysz? (dasz linka) biggrin.gif

Pełną wersje jeszcze nie wiem kiedy wydam ale demo na Święta - Taki prezent pod choinkę dla Battlenetu od Shadowa44 smiley.gif

SCR - Nowo umeblowana zbrojownia Szkarłatnej Krucjaty w kanałach ;]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Damian310
Wiadomość [#52]: 25.11.2010 o 18:12

Konto skasowane

Ta zbrojownia przypomina mi 1 scenkę w kampanii huma w 1 misji (ta w której lord garithos każe kaelowi rozwalić UD). Czy to na podstawie tej "scenki" zrobiłeś tą zbrojownięconfused.gif

EDIT : Chodzi mi o TFT

[Edycja Damian310 - 25.11.2010 o 19:04]

Moje ulubione gry :
- WARCRAFT III RoC + TFT
- FIFA 11
-GALACTIC CIVILIZATIONS II
- CIVILIZATION IV
- GTA SA (nie: gta spółka akcyjna)
- EUROPA UNIVERSALIS III
- WARHAMMER 40.000 DAWN OF WAR II
- COUNTER STRIKE SOURCE
- WARCRAFT II
- SUPAPLEX ( tongue.gif )
- FIFA MANAGER 11

[b]WARCRAFT III - RAZEM OD 2003r. (OD 8 LAT).

STAN NA 19.06.2011r. godz 22:04
kondi96
Wiadomość [#53]: 25.11.2010 o 19:22

Konto skasowane

Naprawdę, robisz duże postępy. Te screeny co dałeś na samym początu są chyba (a przynajmniej mi się wydaje) z tego
samego miejsca co ten tutaj dany screen. Muszę powiedzieć, że różnica jest duża. Ten nowy screen daje więcej klimatu
i jest o niebo lepszy od tamtych screenów, które szczerze mówiąc już od samego początku nie podobały mi się. Dobra robota.

merq198
Wiadomość [#54]: 25.11.2010 o 20:48

Konto skasowane

tylko poprzednio dałeś linka myslalem ze to skonczone a to tylko jedna misja byla wiec zebys nie powtarzal tego i dal odrazu cala kampe bo nie chce mi sie zasmiecac kompa jakims kałem biggrin.gif a i mam pytanie czy bedzie wiecej bohaterów tej historii czy tylko ten 1 dowodca bastionu? smash.gif

Drakonno
Wiadomość [#55]: 25.11.2010 o 21:26

Konto skasowane

Dajcie mu robić, to zobaczycie -.-'

Seksmisja
kondi96
Wiadomość [#56]: 25.11.2010 o 21:31

Konto skasowane

merq198 napisał
tylko poprzednio dałeś linka myslalem ze to skonczone a to tylko jedna misja byla wiec zebys nie powtarzal tego i dal odrazu cala kampe bo nie chce mi sie zasmiecac kompa jakims kałem biggrin.gif a i mam pytanie czy bedzie wiecej bohaterów tej historii czy tylko ten 1 dowodca bastionu? smash.gif

"Kałem"? Człowieku to zajmuje tak mało miejsca na dysku, że nie powinno być problemu...
Poza tym to, że Shadow daje nam takie małe mapki jest bardzo pożytecznym i dobrym pomysłem! Po pierwsze możemy
już zwizualizować sobie (oczywiście w pewnym stopniu) jak to wszystko będzie wyglądać, a po drugie jest to pomocne chociażby dlatego,
że daje nam (chyba, nie sprawdzałem, ale po wypowiedziach Drakonno stwierdzam) niezablokowane mapki, dzięki czemu sami możemy
przestudiować jego triggery i nauczyć się paru nowych rzeczy. Ogółem bardzo mi się nie podobają Twoje wypowiedzi, bo nie umiesz docenić starań
Shadowa. Już fakt, że wydaje dla nas takie małe mapki pokazowe to plus, a co dopiero planowane wydanie dema na święta...

Naprawdę, powinieneś to uszanować i albo nie pisać postów typu: "Nie będę zaśmiecał sobie kompa tym kałem", bo
zauważ, że pewnie też robisz mapy w WE i pewnie dużo gorsze. Jeśli jego mapy są kałem to pomyśl jakie gówno (za przeproszeniem) trzymasz
na dysku.

Polecam, Piotr Fronczewski

merq198
Wiadomość [#57]: 26.11.2010 o 17:05

Konto skasowane

a czy ja powiedziałem ze jego mapa to kał? mi chodzi tylko o to ze mam tyle map ze nic znalesc nie moge i mnie to troche wkurza bo musze wszystko co mam przejzec i jeszcze nic nie znajde bo trudno znalesc mapke nie pomijajac jej przypadkiem smash.gif a tak wogole nie mowilem nic o tym ze jego mapa jest zla lub ze nie doceniam jego staran wiec nie zmyslaj tongue.gif a wogóle kał to polskie słowo to po co dales cudzyslow? diablotin.gif

[Edycja merq198 - 26.11.2010 o 17:50]

kondi96
Wiadomość [#58]: 26.11.2010 o 18:09

Konto skasowane

Cudzysłów stawia się m.in gdy cytujemy czyjeś słowa. To były Twoje.
Jeśli rzeczywiście tak uważasz i zaprzeczasz temu co napisałem w moim poście to sorry.
A co do map to zrób sobie parę folderów z kategoriami i wrzucaj do odpowiednich mapy.

merq198
Wiadomość [#59]: 27.11.2010 o 08:41

Konto skasowane

eee sproboje smiley.gif

shadow44
Wiadomość [#60]: 12.12.2010 o 16:50

Konto skasowane

Damian310 napisał
Ta zbrojownia przypomina mi 1 scenkę w kampanii huma w 1 misji (ta w której lord garithos każe kaelowi rozwalić UD). Czy to na podstawie tej "scenki" zrobiłeś tą zbrojownięconfused.gif

Nie, ale kampania w warcrafcie jest dla mnie inspiracją :]

merq198 napisał

Nie tak łatwo jest zrobić taki projekt, trzeba mieć wenę, chęci i trochę wolnego czasu...
Mapa pokazowa ma przedstawić wam styl gry...
Nie gra się dowódcą tylko Pól-Elfem łotrzykiem, - czy będzie więcej bohaterów? Dowiesz się jak wydam demko :]

Wydanie wersji demo muszę przesunąć z powodu konkursu na www.arcane.cba.pl w którym uczestniczę :]

EDIT:
Wstępny Poziom Trudności w Ostatnim Bastionie!!(Zaczynając od najsłabszego przeciwnika)

-Szary... np: Wieśniak - Jednostka, którą praktycznie nie stanowi żadnego zagrożenie.
-Zielony... np: Ghul - Jednostka bardzo łatwa do pokonania.
-Ciemnozielony... np: Nekromanta - Jednostka używająca skilli, speli.
-Żółty... np: Ogr - Przeciwnik, którego nie warto lekceważyć!
-Ciemnozółty... np: Plugastwo - Trudny, wymagający przeciwnik.
-Niebieski... np: Shaman - Bardzo trudny przeciwnik.
-Czerwony np: Dowódca Orków - Przeciwnik, z którym każdy błąd może kosztować nas życie!
-Fioletowy... Tylko i wyłącznie Boss - Jak przeżyjesz za pierwszym razem to znaczy, żę coś źle zrobiłem... biggrin.gif

GamePlay CSR! (Nie mam jeszcze imion dla postaci i tak dalej)

Uploaded with ImageShack.us

[Edycja shadow44 - 12.12.2010 o 16:52]

Eminem

REKLAMA
Strona 3 z 19.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :