Dziś jest: Wtorek, 23 maja 2017, godzina 07:15
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ostatni Bastion

Pierwsza     <<   <   ... | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
burybrzetyslaw
Wiadomość [#361]: 02.01.2014 o 21:58

Konto skasowane

Jeśli lubisz bawić się w Photoshopie czy gimpie to mógłbyś dorobić tekstury do tego bruku, np ubytki w nim i większe szpary w których gdzieniegdzie pojawiała by się trawa, zmienić barwę bruku na łaty w ulicy itp
w sumie roboty nie aż tak dużo a efekt mógłby być ciekawy

zawieszony na jakiś czas projekt Ekspedycja Balina
ale wszelkie sugestie dotyczące terenu i nie tylko mile widziane (zainteresowanie na pewno przyśpieszy projekt)
shadow44
Wiadomość [#362]: 06.02.2014 o 11:23

Ostatni Bastion

burybrzetyslaw napisał
Jeśli lubisz bawić się w Photoshopie czy gimpie to mógłbyś dorobić tekstury do tego bruku, np ubytki w nim i większe szpary w których gdzieniegdzie pojawiała by się trawa, zmienić barwę bruku na łaty w ulicy itp
w sumie roboty nie aż tak dużo a efekt mógłby być ciekawy

Hmmm. Dobra rada. Coś się pokombinuję. Ale to później, najpierw demo biggrin.gif

EDIT1:

PRZYGOTOWANIA DO DEMA:

- Ostatnio testowałem zadania poboczne (Przejście wszystkich 5 zajęło mi trochę ponado 30 minut -> Z tym, że ja wiem, co gdzie szukać itd) Przy okazji odkryłem z 10 bugów. Ale można powiedzieć, że zadania poboczne są na ukończeniu.
- Teren też raczej gotowy, czasem przestawię jakąś beczkę jeszcze biggrin.gif
- Cinematiksy, jeszcze kilka poprawek, dorobić muszę jeden i gotowe.
- aktualnie zajmuję się skipami. Bo pokręciłem kilka rzeczy.

[Edycja shadow44 - 13.01.2014 o 13:49]

EDIT2:

- Skipy raczej gotowe, muszę je jeszcze przetestować i dorobić jedne. W sumie samo testowanie dużo roboty :[
- Aktualnie zajmuję się zadaniami głównymi, po kolei je poprawiam i testuje.
- Następnym krokiem będzie definitywne zakończenie prac nad teren w tej mapie, ustalenie który dodatek ma rzucać cień, a następnie użyć opcji "oblicz cienie" (ciekawe ile potrwa obliczanie)

[Edycja shadow44 - 16.01.2014 o 18:55]

EDIT3:

Gotowe - Ostani Bastion

Nie zrobiłem tylko cienie, bo obliczanie trwa zbyt długo. (W pełnej wersji już będą xD)

Uwagi:
Do zrobienia jest 5 zadań pobocznych. (Jedno jest tak jakby ukryte xD - To znaczy trzeba wejść do pewnego domku i podejść do drugich drzwi, jak wyskoczy napis wejście[esc] to znaczy, że znaleźliście to zadanie xD )

Jeśli w pierwszym zdaniu pobocznym (To jest to w którym trzeba uratować chłopca.) Zabijemy rodziców, to uaktywni się możliwość przyjęcia innego zadania pobocznego.

Za dwa konkretne zadania poboczne, otrzymuje się reputacje, za jedno konkretne zadanie główne też otrzyma się 1 punkt reputacji. Za tą reputacje można kupić sobie fajny sprzęt xD

Za zaatakowanie swoich traci się reputacje. Jak się ją całkiem straci to przegrywasz.

System odpowiedzi - strzałka w górę to poprzednia odpowiedź, strzałka w dół następna, strzałka w prawo wybór odpowiedzi.

Większość cinamatiksów można pominąć - przycisk ESC. (Testowałem skipy, ale zawsze może być jakiś błąd.)

Podczas walki należy uważać na ilość posiadanej many i zawsze mieć przy sobie eliksir leczniczy.

Warto przed wejściem do miasta trochę się pokręcić po okolicy, zdobyć kilka przedmiotów i wbić jeden lvl.

Do niektórych domów nie można wejść, a do nie których potrzebny jest klucz (Ale to są domy z zadaniach głównych - Są 3 takie domki)

Ogólnie zrobiłem około 30 domów do których można wejść.

Prosiłbym o zagranie i podzielenie się opiniami, oraz o raport błędów.

To tyle, miłego grania biggrin.gif

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
PM Email
Supreme
Wiadomość [#363]: 13.02.2014 o 14:36

Dr House

Witam po przerwie.
Ja zacznę. Jak zwykle genialne wykonanie miasta, zwiedzanie budynków też imponujące. Na marginesie jak zdobyć te punkty combo? Bo mi się nie wyświetliła ani razu wartość powyżej 0...
Dobra dalej... więc na razie daleko nie doszedłem, tak z godzinkę sobie pograłem, jeszcze poświęcę trochę czasu jutro bądź pojutrze i dokończę mój raport, jednakże zauważyłem pewne braki, tak to chyba dobre określenie.
Miasto jest za schludne - serio :P. Niby zdobyte przez nieumarłych a jednak jakby nie naruszone. Może zrób tak, że te domy, do których nie można wejść - płoną.
Też taka mała dygresja a zarazem propozycja - porozstawiaj zwłoki nieumarłych i ludzi, żeby widać było że tam prawdziwa bitwa była. Do tego można eventy , że z niektórych zwłok nieumarli powstają, wiesz takie urozmaicenie.
Trochę się wkurzyłem bo na łatwym poziomie zginąłem, ale mam savy także jest ok biggrin.gif

[----------------SPOILER[----------------]
Fajny pomysł z tym demonem (aktualnie idę do tego paladyna), ale jakby nie patrzeć to po co kapłanowi ognia "kula cieni" biggrin.gif
Masz hejta za nazwę wieśniaka przy beczce prochu :P
[----------------Koniec SPOILERA[----------------]

No ładnie, pięknie to wygląda, niczego sobie system walki, jak coś to będę uzupełniał. To tyle.
Test#1 13.02.2014

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
PM Email
burybrzetyslaw
Wiadomość [#364]: 13.02.2014 o 16:56

Supreme może warto uiścić resztę tu odpowiedni temat w goblin factory
gdyż tam dzieje się aktywna dyskusja i nie ma co jej rozbijać na dwa fora

[Edycja burybrzetyslaw - 13.02.2014 o 16:57]

PM Email
shadow44
Wiadomość [#365]: 13.02.2014 o 17:56

Ostatni Bastion

Supreme napisał
Witam po przerwie.
Ja zacznę. Jak zwykle genialne wykonanie miasta, zwiedzanie budynków też imponujące. Na marginesie jak zdobyć te punkty combo? Bo mi się nie wyświetliła ani razu wartość powyżej 0...
Dobra dalej... więc na razie daleko nie doszedłem, tak z godzinkę sobie pograłem, jeszcze poświęcę trochę czasu jutro bądź pojutrze i dokończę mój raport, jednakże zauważyłem pewne braki, tak to chyba dobre określenie.
Miasto jest za schludne - serio :P. Niby zdobyte przez nieumarłych a jednak jakby nie naruszone. Może zrób tak, że te domy, do których nie można wejść - płoną.
Też taka mała dygresja a zarazem propozycja - porozstawiaj zwłoki nieumarłych i ludzi, żeby widać było że tam prawdziwa bitwa była. Do tego można eventy , że z niektórych zwłok nieumarli powstają, wiesz takie urozmaicenie.
Trochę się wkurzyłem bo na łatwym poziomie zginąłem, ale mam savy także jest ok biggrin.gif

Fajny pomysł z tym demonem (aktualnie idę do tego paladyna), ale jakby nie patrzeć to po co kapłanowi ognia "kula cieni" biggrin.gif
Masz hejta za nazwę wieśniaka przy beczce prochu :P

No ładnie, pięknie to wygląda, niczego sobie system walki, jak coś to będę uzupełniał. To tyle.
Test#1 13.02.2014

Jak pisał kolega wyżej, zapraszamy na to forum -> Link

Tu raczej nie będę już kontynuował kampanii.

Na koniec dzięki wszystkim, za posty w tym temacie.

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

PM Email
Olos
Wiadomość [#366]: 13.02.2014 o 18:45

The Governator

Prosiłbym abyscie nie porzucali swoich tematów i projektów tutaj. Foru Battle.net nadal przyciąga sporo osób które są fanami W3. Ja jestem do tego forum przywiązany juz od lat i zagladam tu codzienie także z powodu obowiązków moderatora, ale tez i fana. Zgrałem ostatną wersje bastionu, ale nie mam tyle czasu zeby go przejść. Jednak sama mapa i system rozgrywki jest b.dobry. Powtórze się, ale prosze abyście chociaż wrzucali tu nowości na temat projektów etc. Byłoby miło ;]

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
PM Email
Dekajo
Wiadomość [#367]: 15.02.2014 o 12:47

Amator WE

Olos napisał
Prosiłbym abyscie nie porzucali swoich tematów i projektów tutaj. Foru Battle.net nadal przyciąga sporo osób które są fanami W3. Ja jestem do tego forum przywiązany juz od lat i zagladam tu codzienie także z powodu obowiązków moderatora, ale tez i fana. Zgrałem ostatną wersje bastionu, ale nie mam tyle czasu zeby go przejść. Jednak sama mapa i system rozgrywki jest b.dobry. Powtórze się, ale prosze abyście chociaż wrzucali tu nowości na temat projektów etc. Byłoby miło ;]

Może nie na temat, ale LvO będę aktualizował i tu i tu smiley.gif

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
PM Email
shadow44
Wiadomość [#368]: 05.08.2014 o 14:00

Ostatni Bastion

Miałem dawać info co z projektem, więc daje:

Zakończyłem prace nad terenem. Wyszło mi 6 sporych map. Każda mapa ma odmienny klimat. Starałem się, żeby w każdej były jakieś ukryte miejsca, w których można znaleźć przydatne przedmioty jak choćby zwykłą miksturkę, trochę golda, czy też jakiś przedmiot zwiększające statystyki bohatera.

1 mapa - Srebrny Las to samouczek wraz z intrem. Krótki filmik wprowadzający, a następnie jedno krótkie zadanie pokazujące mechanikę gry. Całość kończy się zawiązaniem głównego wątku fabularnego. Można pozwiedzać i nazbierać troszkę golda, czy mikstur. (Przydatne są mikstury lecznicze w kolejnej mapie, zwłaszcza na jej początku.)

2 mapa - Miasto Arden i jego obrzeża. Największa mapa, w dodatku najbardziej rozbudowana pod każdym względem. 7 różnorodnych zadań pobocznych. 3 z nich dość rozbudowane. Około 30 domów do odwiedzenia. Ogromna ilość okazji do walki z przeciwnikiem. W miarę otwarta lokacje (Plaża jest zamknięta na początku), pozwalająca dowolnie eksplorować teren. Ogrom cinematiksów.

Powyższe 2 mapy składają się na wersję demo. Czas trwania dema to około 3 godzin gry. (Dużo też zależy jak kto gra)

3 mapa - Wyspa nieopodal Ardenu. Lokacja ma za zadanie oderwać gracza od ponurego klimatu poprzedniej mapy. W tle gra "wesoła muzyka" a lokacja jest cała w "zieleni". Jest to dość krótka mapa. Posiada tylko jedno zadanie poboczne. (Szacowany czas grania to około 30 minut).

4 mapa - Tajemnicze Lochy. Bardzo rozbudowana mapa pod względem terenu. Panuje tu naprawdę mroczny klimat rodem z diablo. 2 zadanie poboczne, pełno przeciwników do pokonania w tym walka z naszym pierwszym bossem. (Walka z bossem około 8 minut) (Całość od 25 do 35 minut. Zależy czy się wykonuje zdania poboczne.)

5 mapa (Finałowa) - Miasto Arden i jego podziemia. Mapa mniejsza niż za pierwszym razem, gdy odwiedzamy to miasto. Lokacja jest bardziej "zniszczona". 3 zadania poboczne. Kilka unikalnych walk z mini-bossami oraz walka z finałowym bossem. (czas potrzebny na przejście jeszcze nie znany)

6 mapa - Góry Alterac. Jest to Outro. Filmik kończący całą kampanię. Trwa około 5 minut.

1 Porcja scr z finałowej mapy:

Eminem

PM Email
Dekajo
Wiadomość [#369]: 06.08.2014 o 17:20

Amator WE

Tylko jedno słowo bez cenzury: Wykurwiste!
Czekam na premierę z niecierpliwością. No i wracaj do zdrowia!

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
PM Email
winke125
Wiadomość [#370]: 11.10.2014 o 14:04

Można gdzieś już ściągnąć i pogierzyć? biggrin.gif

PM Email
Olos
Wiadomość [#371]: 11.10.2014 o 15:18

The Governator

idź pod ten adres: http://goblinfactory.pl/index.php

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
PM Email
winke125
Wiadomość [#372]: 12.10.2014 o 13:43

Poszedłem już dawno i do tej pory czekam na link aktywacyjny. xD

PM Email
shadow44
Wiadomość [#373]: 12.10.2014 o 19:37

Ostatni Bastion

winke125 napisał
Poszedłem już dawno i do tej pory czekam na link aktywacyjny. xD

Jak link wygasł, to zawsze można do mnie na pw napisać. Tu czy na goblinafactory. Czy chociaż w temacie.

Tu masz ostatnio przygotowane demo. (Aktualnie powoli pracuję nad nowym) - demo

EDIT: Żeby działało musisz mieć wersję 1.26 warcrafta.

[Edycja shadow44 - 12.10.2014 o 23:04]

Eminem

PM Email
winke125
Wiadomość [#374]: 14.10.2014 o 06:42

Chodziło mi o link aktywacyjny, by cokolwiek pisać na stronie forum. smiley.gif

PM Email
shadow44
Wiadomość [#375]: 17.01.2017 o 18:49

Ostatni Bastion

Ostatni Bastion - Premiera
http://www.goblinfactory.pl(...)?tid=935
Zapraszam wszystkich do zagrania i podzielenia się opinią. Im więcej opinii tym mój kolejny projekt będzie lepszy.
Życzę miłej gry.

[Edycja shadow44 - 17.01.2017 o 18:50]

Eminem

PM Email
REKLAMA
Strona 19 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :