Dziś jest: Wtorek, 19 marca 2019, godzina 18:16
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ostatni Bastion

Pierwsza     <<   <   ... | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Drakonno
Wiadomość [#321]: 08.09.2013 o 12:52

Konto skasowane

Jeśli chodzi o nagrywanie ekranu komputera, w sensie... Kurde, no, nieważne, nagrywanie tego co jest na ekranie, to jeszcze HyperCam2. Tylko trzeba jedna bibliotekę zainstalować.

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
shadow44
Wiadomość [#322]: 09.09.2013 o 18:21

Konto skasowane

Drakonno napisał
Jeśli chodzi o nagrywanie ekranu komputera, w sensie... Kurde, no, nieważne, nagrywanie tego co jest na ekranie, to jeszcze HyperCam2. Tylko trzeba jedna bibliotekę zainstalować.

Ja używam frapsa ;D

No, obiecałem to jest - pierwszy gameplay z mojej kampanii.

Ostatni Bastion - Gameplay - Part One

Part One - czyli jeszcze kilka będzie ;D

Piszcie co sądzicie... Nie wiem, jak teren, klimat, walka, jakieś propozycje, sugestie, krytyka, pochwała. Walcie, przyjmę wszytko na klatę biggrin.gif

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
akulizar
Wiadomość [#323]: 09.09.2013 o 19:25

Konto skasowane

Cóż jeśli chodzi o samą mapę to prezentuje się świetnie i mam nadzieję, że projekt skończysz biggrin.gif. System rozmów widzę tez dobrze wyszedł, oby tak dalej diablotin.gif

Hertaos
Wiadomość [#324]: 09.09.2013 o 19:54

Konto skasowane

Bym ocenił 9.5/10 ale to powtarzające się
Choćbym miał trafić do piekła
mnie po jakimś czasie zaczęło wnerwiać, ale cała reszta jest wybitna, i kilka razy się zastanawiałem jak coś zrobiłeś, obyś dokończył projekt.
9/10

[Edycja Hertaos - 09.09.2013 o 19:55]

Drakonno
Wiadomość [#325]: 09.09.2013 o 20:20

Konto skasowane

Nie szukasz kogoś do podłożenia głosu? :P

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
shadow44
Wiadomość [#326]: 09.09.2013 o 20:28

Konto skasowane

akulizar napisał
Cóż jeśli chodzi o samą mapę to prezentuje się świetnie i mam nadzieję, że projekt skończysz biggrin.gif. System rozmów widzę tez dobrze wyszedł, oby tak dalej diablotin.gif

System rozmów mam jeszcze z arcane.pl - Tylko nie pamiętam autora. Dzięki za komentarz.

Hertaos napisał
Bym ocenił 9.5/10 ale to powtarzające się
Choćbym miał trafić do piekła
mnie po jakimś czasie zaczęło wnerwiać, ale cała reszta jest wybitna, i kilka razy się zastanawiałem jak coś zrobiłeś, obyś dokończył projekt.
9/10

[Edycja Hertaos - 09.09.2013 o 19:55]

A w sumie, mogę dać tak, że co pewien czas, tylko podczas walki mówi jakąś kwestie. Też wielkie dzięki za komentarz.

Drakonno napisał
Nie szukasz kogoś do podłożenia głosu? :P

A no, myślę nad zdabingowaniem projektu. Może jak będę miał materiał na demo, to zrobię nabór. (Tak wstępnie, ktoś by chciał podkładać jakąś postać?)

PS: Następny gameplay, prawdopodobnie z nową skórką do głównej postaci. Jeszcze dam znać.

[Edycja shadow44 - 09.09.2013 o 20:37]

[Edycja shadow44 - 09.09.2013 o 22:18]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

LordStachu
Wiadomość [#327]: 09.09.2013 o 23:36

Konto skasowane

Z chęcią zgłaszam się do dubbingu!!smiley.gif jeśli potrzebujesz dodatkowego głosu to pisz śmiało co i jak, ewentualnie na skypie byś nas przetestował Shadow.

Jest klimat! Zwłaszcza podoba mi się ścieżka dźwiękowa i system wchodzenia do domów smiley.gif.

Co do minusów to zgadzam się z Hertaosem. Wyłącz mu te gadanie bo faktycznie trochę odtrąca po czasie, ustaw jego dźwięk na brak to odrazu lepiej będzie.
No i wybacz, Shadow, że się czepiam ale jako reprezentant Anglii na tym forum nie mogłem przeoczyć literówki. Jeśli piszesz (Shadow prezentuje) w osobie trzeciej to do czasownika zawsze dodajesz "S" czyli "presents" tongue.gif sorry takie moje już zboczenie ale jak ma być dobrze to ma być dobrze smiley.gif Jeśli będziesz chciał poszerzyć swój projekt na skale światową to z przetłumaczeniem na angielski służę pomocą, milordzie ;).

A wracając do tematu to większość z tego już widziałem grając w Twoje pierwsze demo smiley.gif tak trzymaj i czekamy na więcej gameplay'a.

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
shadow44
Wiadomość [#328]: 12.09.2013 o 12:02

Konto skasowane

LordStachu napisał
Z chęcią zgłaszam się do dubbingu!!smiley.gif jeśli potrzebujesz dodatkowego głosu to pisz śmiało co i jak, ewentualnie na skypie byś nas przetestował Shadow.

Jest klimat! Zwłaszcza podoba mi się ścieżka dźwiękowa i system wchodzenia do domów smiley.gif.

Co do minusów to zgadzam się z Hertaosem. Wyłącz mu te gadanie bo faktycznie trochę odtrąca po czasie, ustaw jego dźwięk na brak to odrazu lepiej będzie.
No i wybacz, Shadow, że się czepiam ale jako reprezentant Anglii na tym forum nie mogłem przeoczyć literówki. Jeśli piszesz (Shadow prezentuje) w osobie trzeciej to do czasownika zawsze dodajesz "S" czyli "presents" tongue.gif sorry takie moje już zboczenie ale jak ma być dobrze to ma być dobrze smiley.gif Jeśli będziesz chciał poszerzyć swój projekt na skale światową to z przetłumaczeniem na angielski służę pomocą, milordzie ;).

A wracając do tematu to większość z tego już widziałem grając w Twoje pierwsze demo smiley.gif tak trzymaj i czekamy na więcej gameplay'a.

To fajnie, każdy głos się przyda ;] (Może tak na próbkę 3 część gameplay'a zrobię z głosami ;])

Druga cześć jak dostanę texturki ;] - (ta cześć będzie z innej lokacji)

Tym gadaniem bohatera się dziś zajmę, i tym ogniskiem, ze scr co Upiory ze sobą gadają, bo jednak tam nie pasuje ;]

Presents - zapamiętam - dzięki.

No i ba, że projekt trafi na twój "stolik" do przetłumaczenia, tylko nie wiem jeszcze kiedy xD

EDIT: Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy... Jak dobrze pójdzie jutro pokaz nowej skórki do głównego bohatera. Mi szczena opadła jak ją zobaczyłem ;]

EDIT: Nowa skórka:

Co o tym myślicie?

[Edycja shadow44 - 10.09.2013 o 22:48]

Eminem

LordStachu
Wiadomość [#329]: 12.09.2013 o 14:29

Konto skasowane

Zaje...extra! Wysoka rozdzielczość teksturki widze, dopracowana robota. Jak dla mnie skin świetny i może z prwnością zamienić starego Lowertha. Sam robiłeś? smiley.gif

shadow44
Wiadomość [#330]: 28.09.2013 o 17:18

Konto skasowane

LordStachu napisał
Zaje...extra! Wysoka rozdzielczość teksturki widze, dopracowana robota. Jak dla mnie skin świetny i może z prwnością zamienić starego Lowertha. Sam robiłeś? smiley.gif

W życiu czegoś takiego sam bym nie zrobił - na hive jest spec od tego, ale aktualnie nie przyjmuje zleceń, mój skin był ostatni - Skin

EDIT:

gameplay 2 będzie z tej lokacji ->

reszta scr na hive -> Mój temat w sekcji gameplay screenshot

EDIT: Do ukończenia miasta brakuje mi 3/4 dzielnic.

[Edycja shadow44 - 12.09.2013 o 15:42]

[Edycja shadow44 - 28.09.2013 o 17:18]

[Edycja shadow44 - 29.09.2013 o 17:17]

Eminem

LordStachu
Wiadomość [#331]: 29.09.2013 o 13:30

Konto skasowane

To już daleko odbiega od pierwowzoru Ostatniego Bastionu. Co jest oczywiście dobre smiley.gif.

Supreme
Wiadomość [#332]: 29.09.2013 o 19:21

Konto skasowane

Mistrzostwo, rozwalasz system! :P
Te cienie... urozmaicenia, atmosfera, klimat, no1 ...

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
Scarab
Wiadomość [#333]: 30.09.2013 o 12:40

Konto skasowane

Też mogę jakieś głosy nagrać, miałeś próbkę mojego głosu w mojej kampanii. ;)

Btw. nazwa angielska Ostatniego Bastionu kompletnie nie pasuje, bo Bastion po angielsku nie znaczy wcale to co znaczy po polsku... niby pasuje pod względem sytuacji, ale kompletnie nie oznacza to tego "ostatniego miejsca walki" które masz na myśli. Raczej użyłbym tutaj The Last Stand czy coś w tym stylu, lepiej brzmi.

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
shadow44
Wiadomość [#334]: 01.10.2013 o 18:20

Konto skasowane

Scarab napisał
Też mogę jakieś głosy nagrać, miałeś próbkę mojego głosu w mojej kampanii. ;)

Btw. nazwa angielska Ostatniego Bastionu kompletnie nie pasuje, bo Bastion po angielsku nie znaczy wcale to co znaczy po polsku... niby pasuje pod względem sytuacji, ale kompletnie nie oznacza to tego "ostatniego miejsca walki" które masz na myśli. Raczej użyłbym tutaj The Last Stand czy coś w tym stylu, lepiej brzmi.

Czym nagrywałeś głos, i czym jeśli w ogóle edytowałeś?

Eminem

Scarab
Wiadomość [#335]: 01.10.2013 o 20:44

Konto skasowane

audacity. xd w sumie nie znam się na obróbce głosu, po prostu nagrałem i dałem.

kondi96
Wiadomość [#336]: 01.10.2013 o 21:33

Konto skasowane

Też chętnie użyczę głosu, więc gdybyś zabierał się za to, to pisz tutaj śmiało. Piszę się też na angielską wersję dubbingu. Za tłumaczenie mapy się nie zabiorę, ale podłożę głos z przyjemnością :]

LordStachu
Wiadomość [#337]: 02.10.2013 o 13:25

Konto skasowane

Oczywiście ja również się piszę na podkład głosowy. Co do angielskiego to jest taki pół polski pół angielski akcent więc nie wiem czy Ci to by odpowiadalo ale na przetłumaczenie jestem zawsze chętny.

shadow44
Wiadomość [#338]: 04.10.2013 o 17:03

Konto skasowane

LordStachu napisał
To już daleko odbiega od pierwowzoru Ostatniego Bastionu. Co jest oczywiście dobre smiley.gif.

No i właśnie dlatego to tak długo już robię, co chwila zmiany biggrin.gif

Supreme napisał
Mistrzostwo, rozwalasz system! :P
Te cienie... urozmaicenia, atmosfera, klimat, no1 ...

Gdzieś w tym temacie pisałem, jak zrobić taki mroczny efekt ;D

Pasuje to idealnie do lochów, jaskiń, czy do pokazania nocy, najlepiej jeszcze z kamerą zza pleców jak ma Stachu. W Everdenie dzięki temu zajebiście wygląda noc. Oczywiście potrzebny jest też dobry teren i odpowiednia muzyka, ale Stachu o to zadbał w swoim projekcie biggrin.gif

Słuchajcie słuchajcie mieszkańcy Khorinis, na rozkaz wielmożnego lorda Shadow'a ogłasza się co następuje:

jutro gameplay part two biggrin.gif

Liczę na komentarze biggrin.gif

PS: Dubbing w swoim czasie ;D

[Edycja shadow44 - 04.10.2013 o 17:08]

Eminem

Scarab
Wiadomość [#339]: 04.10.2013 o 18:39

Konto skasowane

czekam z ch*jem w ręku

//sry Scarab, bez takich mi tu gdy patrze

[Edycja Olos - 04.10.2013 o 21:58]

akulizar
Wiadomość [#340]: 04.10.2013 o 21:54

Konto skasowane

Scarab napisał
czekam z ch*jem w ręku

Aż się boje co będziesz robić xd. To ja może napisze "czekam z niecierpliwością"

[Edycja Olos - 04.10.2013 o 21:59]

REKLAMA
Strona 17 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :