Dziś jest: Wtorek, 25 stycznia 2022, godzina 12:00
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ostatni Bastion

Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
Suweren15
Wiadomość [#201]: 16.08.2012 o 15:55

Konto skasowane

Ej Shadow a może dodasz jakąś tajną misję coś w stylu misji w kampanii krwawych elfów?

shadow44
Wiadomość [#202]: 17.08.2012 o 10:54

Konto skasowane

Suweren15 napisał
Ej Shadow a może dodasz jakąś tajną misję coś w stylu misji w kampanii krwawych elfów?

Może, a może nie... Nie wiem zastanowię się

Proces przygotowania nowej wersji dema nieco się wydłużyło. Lista rzeczy do naprawienie, poprawienia, zmienienia jest nieco długa ;[

Potrzebuje kogoś kto by potrafił zrobić zaklęcie w którym - przeciwnik na nas szarżuje, uderza w nas, dostajemy stuna, a postać odsuwa się od atakującego (coś jak skill Alistara w LoLu)

Drako? Supreme? xD

Pozdrawiam Shadow ;]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
Supreme
Wiadomość [#203]: 17.08.2012 o 12:41

Konto skasowane

Ja bym się podjął, ale zaklęcie gotowe od 2 do 3 dni. Do niedzieli zrobię.
W sumie kiedyś robiłem coś podobnego, lecz bez efektu ogłuszenia smiley.gif

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
Scarab
Wiadomość [#204]: 17.08.2012 o 15:20

Konto skasowane

Mogę pomóc o ile potrzebujesz czegoś do zmiany w terenie. Ale to po niedzieli dopiero. ;p

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
shadow44
Wiadomość [#205]: 17.08.2012 o 20:56

Konto skasowane

Supreme napisał
Ja bym się podjął, ale zaklęcie gotowe od 2 do 3 dni. Do niedzieli zrobię.
W sumie kiedyś robiłem coś podobnego, lecz bez efektu ogłuszenia smiley.gif

To czekam z niecierpliwością ;]

Scarab napisał
Mogę pomóc o ile potrzebujesz czegoś do zmiany w terenie. Ale to po niedzieli dopiero. ;p

Teren raczej mam done w 99%. Teraz tylko robię wyzwalacza, wyzwalacze i jeszcze trochę więcej wyzwalaczy ;]

Nowość:

Poprawiłem system walki, teraz już tak często się nie psuje ;]

Dodałem dodatkowy ekwipunek wykorzystują DummyUnit - Czyli 6 nowych slotów. A i zrezygnowałem z FullScrInventory - czy jak to nazwać. Miałbym z nim problem jeśli chodzi o przenoszenie go do następnej mapy. Bufory Gry często się psują, albo po prostu nie działają.

Ale podołałem jeśli chodzi o przenoszenie złota i drewna (Drewno = Eliksir Życia) do następnej mapy ;]

Może z nowym demem uporam się do niedzieli, ale to może, dużo roboty mi zostało... Bardzo dużo.

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Suweren15
Wiadomość [#206]: 18.08.2012 o 00:16

Konto skasowane

Osobiście powiem że liczę iż w fabule będą nagłe zwroty akcji coś w stylu że Godryk jest opętany przez nieumarłych i to on będzie ostatnim bossem. Albo że ktoś tam będzie chciał przyzwać ponownie Płonący Legion a wina będzie zrzucona na głównego bohatera.
Na konie mam pytanie, będzie wątek romantyczny?

Supreme
Wiadomość [#207]: 20.08.2012 o 07:14

Konto skasowane

Niby zaklęcie już mam, ale nie działa jak należy.
Odrzucenie jest tym większe im bliżej celu się znajduje, a ja chcę zrobić aby było stałe. Dzisiaj zedytuje posta i umieszczę.

EDIT:
Zaklęcie:
1. Jednostka szarżuje przez określony czas np. 1.25 sekundy, jeżeli przez ten czas nie zdąży zaszarżować, to wyzwalacz się dezaktywuje.
Ustalane są: obrażenia, czas szarżowania, czas odrzucenia. Ogłuszenie trafia jednostkę po całkowitym zaszarżowaniu i odrzuceniu przeciwnika.

kurde filefront nie działa jak znajde serwer to dam linka

http://www.sendspace.pl/fil(...)fd58a698

(to była mapka na hive workshop nie potrzebuje creditsów tongue.gif od tego jest pomoc forumowa xD)

[Edycja Supreme - 20.08.2012 o 13:32]

[Edycja Supreme - 20.08.2012 o 13:34]

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#208]: 20.08.2012 o 11:04

Konto skasowane

Suweren15 napisał
Osobiście powiem że liczę iż w fabule będą nagłe zwroty akcji coś w stylu że Godryk jest opętany przez nieumarłych i to on będzie ostatnim bossem. Albo że ktoś tam będzie chciał przyzwać ponownie Płonący Legion a wina będzie zrzucona na głównego bohatera.
Na konie mam pytanie, będzie wątek romantyczny?

Czy ja wiem, czy moja fabuła ma takie zwroty akcji, jakieś tam ma, może się spodobają co po niektórym ;]
Płonącego Legionu na pewno nie będzie w Kampanii ;[
I nie ma wątku romantycznego ;[

Ale myślę, że sama końcówka gry ma bardzo ciekawe zakończenie ;]

Supreme napisał
Niby zaklęcie już mam, ale nie działa jak należy.
Odrzucenie jest tym większe im bliżej celu się znajduje, a ja chcę zrobić aby było stałe. Dzisiaj zedytuje posta i umieszczę.

No, czekam, czekam. Tylko, żebym to potem umiał włożyć do kampanii ;]

Uwaga: Prace nad demem się wydłużają, nawet bardzo. Będzie gotowe w tym tygodniu to na 100%. Ale nie dziś i nie jutro.

[Edycja shadow44 - 21.08.2012 o 11:54]

Eminem

Suweren15
Wiadomość [#209]: 21.08.2012 o 01:04

Konto skasowane

shadow44 napisał

Ale myślę, że sam końcówka gry ma bardzo ciekawe zakończenie ;]

Zastanawia mnie czy to będzie zakończenie otwarte z możliwą kontynuacją czy coś w stylu: "Wszyscy bohaterowie wsiedli do pociągu a on został zniszczony przez meteor z nieba" smiley.gif

shadow44
Wiadomość [#210]: 21.08.2012 o 11:59

Konto skasowane

Mam zamiar zostawić sobie jakąś furtkę, jakby ktoś chciał kontynuować historię, albo jakbym chciał sprawdzić możliwości Starcrafta II, lub na ewentualne powstanie Warcraft 4. Ale czy powstanie...

Supreme - Wielkie dzięki za zaklęcie. Powiedz mi tylko jak zmniejszyć odrzucenie postaci? Bo nie chce, żeby tak daleko leciała...

[Edycja shadow44 - 21.08.2012 o 17:34]

Eminem

Supreme
Wiadomość [#211]: 21.08.2012 o 17:28

Konto skasowane

sorry ale tego nie ująłem w zmiennej ...
W ''LOPPING ASSAULT''
Jednostka - Move Targted_Unit[Index[3]] instantly to ((Position of Targted_Unit[Index[3]]) offset by 12.00 towards (Facing of Unit_Casting[Index[3]]) degrees), facing Face_Unit[Index[3]] degrees

offset by 12.00 zmień na liczbę jaką chcesz :P (im mniejsza tym mniejszy odrzut).

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#212]: 22.08.2012 o 16:21

Konto skasowane

Supreme napisał
sorry ale tego nie ująłem w zmiennej ...
W ''LOPPING ASSAULT''
Jednostka - Move Targted_Unit[Index[3]] instantly to ((Position of Targted_Unit[Index[3]]) offset by 12.00 towards (Facing of Unit_Casting[Index[3]]) degrees), facing Face_Unit[Index[3]] degrees

offset by 12.00 zmień na liczbę jaką chcesz :P (im mniejsza tym mniejszy odrzut).

Wielkie dzięki Supreme, na pewno twój nick będzie w podziękowaniach na końcu kampanii xD

Wczoraj podczas testów znalazłem 6 bugów, dziś je naprawie i szukam dalej, także demko się zbliża xD

Interfejs: (W sumie gotowy w 99%)

Jak ktoś ma jakiś pomysł, na ulepszenie go to niech piszę...

PS1: WrathAmon - WYCZYŚĆ SKRZYNKĘ, BO CI NIE MOGĘ ŻADNEJ WIADOMOŚCI WYSŁAĆ NA PW.

PS2: Dziś update pierwszego posta xD. Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej o przeszłości głównego bohatera xD

Eminem

Suweren15
Wiadomość [#213]: 22.08.2012 o 20:44

Konto skasowane

Muszę powiedzieć że historia głównego herosa całkiem niezła. Niestety sądząc po jego opisie sądzę że główny heros będzie koksem na 10 poziomie. Ale może przez to że był ranny stracił swoje doświadczenie...

Mnie jednak najbardziej ciekawi co kryje ta ikonka z dużym eliksirem zdrowia ;)

[Edycja Suweren15 - 23.08.2012 o 01:47]

Scarab
Wiadomość [#214]: 22.08.2012 o 21:39

Konto skasowane

Poziom 16 Plecak :3

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
shadow44
Wiadomość [#215]: 23.08.2012 o 11:10

Konto skasowane

Suweren15 napisał
Muszę powiedzieć że historia głównego herosa całkiem niezła. Niestety sądząc po jego opisie sądzę że główny heros będzie koksem na 10 poziomie. Ale może przez to że był ranny stracił swoje doświadczenie...

Mnie jednak najbardziej ciekawi co kryje ta ikonka z dużym eliksirem zdrowia ;)

[Edycja Suweren15 - 23.08.2012 o 01:47]

Zaczynamy z pierwszym poziomem, a kampania jest trudna. Doświadczenie wcześniejsze bohatera, pozwala mu rozwalać nieumarłych z zaskoczenie i precyzyjnie, dzięki czemu, może się mierzyć z większymi grupkami.

Ta ikona - Klikasz na nią, bodź używasz skrótu, chyba F1 i bohater się leczy. Ilość mikstur leczniczy = ilość drewna ;]

Scarab napisał
Poziom 16 Plecak :3

No bo to doświadczony plecak, taki stary poniszczony, co dużo przeszedł xD Nie wiem, jak mi się uda to to poprawie, ale plecak koniecznie musi być bohaterem.

Eminem

uncc
Wiadomość [#216]: 29.08.2012 o 20:28

Konto skasowane

Dlaczego nie doceniacie plecaka : (?Jest ważnym wątkiem fabularnym sad.gif.Tyle przeszedł, mogliście w niego wkładać i wykładać co wam się podobało (:o), zero wdzięczności : /.

[Edycja uncc - 29.08.2012 o 20:28]

potluczony.gif
shadow44
Wiadomość [#217]: 10.09.2012 o 11:40

Konto skasowane

uncc napisał
Dlaczego nie doceniacie plecaka : (?Jest ważnym wątkiem fabularnym sad.gif.Tyle przeszedł, mogliście w niego wkładać i wykładać co wam się podobało (:o), zero wdzięczności : /.

[Edycja uncc - 29.08.2012 o 20:28]

Plecak jest bardzo przydatny, i trochę go naprawiłem, nie pisze jak się go kliknie, że ma 16 lvl xD

Wracam po przerwie, nadal pracuje nad nowym demem, oj ciężko to idzie xD

Wczoraj bawiłem się nad jedną z lokacji - jaskinią. I zrobiłem coś takiego... (Żeby było widać efekt 2 scr)

OLD:

NEW:

Co o tym myślicie? xD

[Edycja shadow44 - 10.09.2012 o 11:43]

Eminem

Leszczyk
Wiadomość [#218]: 10.09.2012 o 12:29

Konto skasowane

shadow44 napisał
Co o tym myślicie? xD

Na pewno jest ,,mroczniej" (ale chyba o to chodziło).

Bold motherfucker
Don't you limit your mind
Can't you see that the message
Have fallen behind
All the hate in your heart
Will be leaving you blind
So bold motherfucker
Don't you limit your mind
h4rdk0r
Wiadomość [#219]: 11.09.2012 o 21:15

Konto skasowane

Widać, że się bardzo starasz z tą kampanią. Z demem się nie spiesz, rób tyle ile ci się chce, byle by było dopracowane ;p

shadow44
Wiadomość [#220]: 16.09.2012 o 17:44

Konto skasowane

Leszczyk napisał
shadow44 napisał
Co o tym myślicie? xD

Na pewno jest ,,mroczniej" (ale chyba o to chodziło).

No, tak o to chodziło, jaskinia ma być mroczna, tak mi się zdaje, nie wiem tylko czy nie przesadziłem z tą ciemnością xD Używam tego triku również do innej mapy, mam tam mały z tym problem, ale to nie ważne xD. Ową mapę mam dzięki WrathAmon'owi - jeszcze raz dzięki ziom xD
Przerobiłem ją troszkę na swoje widzimisię, pełen efekt wkrótce zademonstruję...

h4rdk0r napisał
Widać, że się bardzo starasz z tą kampanią. Z demem się nie spiesz, rób tyle ile ci się chce, byle by było dopracowane ;p

Staram się jak mogę ;] Dzięki za komentarz ;]

Lista zmian/nowych rzeczy w nowym demie ;] (Obok napisze czy gotowe czy coś, i będę aktualizował listę co jakiś czas xD)

- Ulepszony system walki (dużo mniej bugów) - Gotowy
- System Ekwipunku (6 dodatkowych slotów na przedmioty) - Gotowy
- System reputacji (Oj nie będzie, już bicia swoich tak po prostu xD) - Gotowy
- Nowy interfejs - Gotowy
- Ulepszony system kamery - Gotowy
- Nowe przedmioty - Dodane xD
- Nowa muzyka - Dodana xD
- Nowe textury i modele - Dodane xD
- Parę pierdół - Dodane xD
- Bugi z pierwszego dema - Naprawione
- Waga kampanii - oj zwiększona xD
- 4 nowe zadania poboczne:
- 2 sprawdzone i gotowe
- 2 w fazie testów
- Nowe zadanie główne - W fazie testów
- Bufory gry:
- Przenoszenie ekwipunku - W fazie testów
- Przenoszenie zadań - Nie zaczęte xD
- Przenoszenie złota i drewna - Gotowe
- Przenoszenie konsekwencji (I tak nie są one duże, ale zawsze coś) z dokonanych wyborów - Nie zaczęte ;]

Zapowiedź nowej, chyba najładniejszej mapy w mojej kampanii xD

SCR:

I jak ? xD Wiem mało widać xD

Eminem

REKLAMA
Strona 11 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :