Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 04:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ostatni Bastion

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
shadow44
Wiadomość [#1]: 18.10.2010 o 20:05

Konto skasowane

Ostatni Bastion - To kampania w stylu RPG.

Filmik promujący - Trailer

Filmik promujący - Intro

Gameplay - part one

Gameplay - part two

Fabuła:
Lady Sylvanas toczy wojnę z Królem Liszem na skutej lodem krainie Northrend, pod jej nieobecność władze w Lordaeronie nad Opuszczonymi przejął upiorny władca Varimathras.
Niedobitki Ludzi pod dowództwem Godryka rycerza Srebrnej Dłoni założyli w górach Alterac Nowy Szkarłatny Bastion.
Godryk to wybitny dowódca który planuje wykorzystać narastający konflikt miedzy Opuszczonymi, a Plagą.
Jego celem jest miasto Arden w którym od wielu miesięcy trwają krwawe walki...

Szkarłatna Krucjata:
To religijna organizacja poświęcona zwalczaniu nieumarłych. Są oni głównym wrogiem opuszczonych. Wielu rycerzy Srebrnej Dłoni pozostało w Lordaeron z wielu powodów, od
przegapienia okazji do ucieczki, po poczucie obowiązku oczyszczenia ojczyzny z nieumarłych. Po zniszczeniu Lordaeron na ich oczach, oraz z wiedzą, że Arthas ich zdradził, niektórzy
rycerze oszaleli. Polują oni na nieumarłych w Lordaeron z przerażającą gorliwością. Ci rycerze nigdy nie przyznają, że kroczą tą samą mroczną ścieżką, która zaprowadziła Arthasa do
zguby, lecz nieliczni dalej kierują się trzema cnotami. Ci, którzy sprzeciwią się swym przywódcom są postrzegani jako sympatycy nieumarłych i zostają zgładzeni.
Wielu służy Szkarłatnej Krucjacie ze strachu, gdyż sprzeciw oznacza natychmiastową śmierć.

Bohater:
Głównym bohaterem Ostatniego Bastionu jest pół-elf o imieniu Lowerth. Wychował się on w slamsach w mieście Arden. Po opuszczeniu miasta, stał się jednym z najlepszych
łotrzyków w Lordearonie. Rozesłano za nim list gończy po całym królestwie, jednak nikt nie był w stanie go dopaść. Gdy nadeszły czasy plagi, Lowerth wraz ze swoją wierną grupą
rabusi schował się w Srebrnym Lesie, gdzie napadał na kupców, podróżujących głównym traktem. Gdy Arthas zabił swojego ojca Terenasa, dając królestwo na pastwę nieumarłych,
Lowerth przyłączył się do Garitosa. Gdy przywódca przymierza dogadał się z Mroczną Panią, Lowerth opuścił przymierze z zamiarem zabicia prawej ręki Sylvanas. Zasadzka na
Varimathras się nie powiodła, sam Lowert został ranny, a jego ludzie zginęli. Lowertha znalazł i ocalił Godryk, czyniąc go członkiem Szkarłatnej Krucjaty...

Religia:
W tych mrocznych czasach dla Lordaeronu, gdy światłość prawie całkowicie opuściła te ziemie, w sercach ludzkich pojawiła się iskra nadziei, tą iskrą jest nowo powstały kult
religijny ślepo wierzący w potęgę Świętego Ognia. Wyznawcy tego kultu wierzą, że Święty Ogień wypali rany i pokona wrogów ich ojczyzny. W zaledwie w ciągu dwóch lat kult
zdobył wielkie poparcie wśród członków Szkarłatnej Krucjaty, Godryk uznał go za silnego sprzymierzeńca w walce z potępionymi, dlatego jako pierwszy przeszedł chrzest ognia
stając się Strażnikiem Świętego Ognia. W ślad za nim poszło wiele rycerzy Szkarłatnej Krucjaty...

Lokacje:

Kampania składa się z kilkunastu lokacji o rożnej wielkości i specyficznym, odmiennym do każdej mapy klimacie.

Oto przykładowe lokacje:

Najważniejsze informacje o projekcie:

- Kampania posiada krótki samouczek, który ma zapoznać gracza z mechaniką gry.
- Ekwipunek to 12 slatów. 6 jest przeznaczonych na uzbrojenie bohatera. 6 na przedmioty aktualnie nie noszone przez Bohatera.
- W grze można zdobyć około 50 przedmiotów.
- W kampanii występuje 6 rodzai uzbrojenia (Miecze, Topory, Hełmy, Zbroja, Spodnie, Buty) Razem około 35 przedmiotów bojowych.
- System walki jest brutalny i taktyczny. Opiera się na punktach combo. Maksymalna liczba punktów combo to 5. Każdy punkt combo zwiększa obrażenia zadane z jednego z 3 zaklęć. (Niewidzialność, Wachlarz Noży, Riposta)
- Całkowita ilość zadań w całej kampanii wynosi 22. Z czego 12 zdań, to zadania główne, a 10 to poboczne.
- Gra składa się z 9 lokacji: (Magazyn, Góry Alterac (2 miejscówki), Miasto Arden, Las w pobliżu miasta Arden, Wyspa, Podziemne Ruiny, Kanały, Jaskinia)
- Rozgrywka składa się z:
Intra (1.5 min)
Map grywalnych (6 map)
Dwóch Przerywników
Outra
- Kampania posiada niestandardową muzykę, textury i modele
- Dostępne są 3 poziomy trduności
- W grze możemy napotkać 5 ciezkich przeciwników: 2 bossy, 3 minibossy (2 dostępne w zadaniach pobocznych)
- W Cinematiksy włożyłem dużo serca. Zrobiłem ponad ... ujęć kamery biggrin.gif

Update - 2010 ==> 2013
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Edycja shadow44 - 18.10.2010 o 20:11]

[Edycja shadow44 - 19.10.2010 o 15:43]

[Edycja shadow44 - 23.06.2011 o 15:15]

[Edycja shadow44 - 19.11.2011 o 21:26]

[Edycja shadow44 - 12.12.2011 o 17:11]

[Edycja shadow44 - 23.08.2012 o 13:16]

[Edycja shadow44 - 23.08.2012 o 13:20]

[Edycja shadow44 - 19.11.2012 o 18:27]

[Edycja shadow44 - 13.03.2013 o 18:31]

[Edycja shadow44 - 18.04.2013 o 22:25]

[Edycja shadow44 - 08.10.2013 o 16:33]

[Edycja shadow44 - 08.10.2013 o 16:33]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
Krzysztof95
Wiadomość [#2]: 18.10.2010 o 20:56

Konto skasowane

Brawa za oryginalną fabułę! Nareszcie coś wciągającego smiley.gif
Tylko tylko że mam jedno pytanie:
Ta religijna organizacja... Jaką wyznają religię?

kondi96
Wiadomość [#3]: 18.10.2010 o 21:18

Konto skasowane

Religia? A czy to ważne?
Fabuła rzeczywiście dość interesująca, owszem mam parę zastrzeżeń, ale ujdą w tłoku.
Screeny... wydaje mi się, że czegoś tam brakuje. W sumie nie są to złe screeny, ale nie będę oceniał ich,
bo nie bardzo specjalizuję się w tego typu "krajobrazach".

Ogółem dość ciekawie.
Powodzenia.

Krzysztof95
Wiadomość [#4]: 18.10.2010 o 21:25

Konto skasowane

OCZYWIŚCIE ŻE TO WAŻNE!!
Sam temat Boga/Bogów i rożnych wyrzeczeń z nimi związanych może dodawać dużo do fabuły! Wystarczy popatrzeć na nasz kościół by mieć na to dowód

Supreme
Wiadomość [#5]: 19.10.2010 o 07:10

Konto skasowane

look nice
powodzenia

[Edycja Supreme - 19.10.2010 o 07:28]

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#6]: 19.10.2010 o 15:49

Konto skasowane

Miałem tego nie robić teraz ale odpowiadając na pytanie zamieściłem w pierwszym poście nowy wątek fabularny dotyczący religii

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Drakonno
Wiadomość [#7]: 19.10.2010 o 18:24

Konto skasowane

Czemu "święty ogień" oraz Godryk kojarzą mi się z kultem religijnym w Wiedźminie?

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
Supreme
Wiadomość [#8]: 19.10.2010 o 19:10

Konto skasowane

Drakonno napisał
Czemu "święty ogień" oraz Godryk kojarzą mi się z kultem religijnym w Wiedźminie?

a mi z Herosem V smiley.gif

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
kondi96
Wiadomość [#9]: 19.10.2010 o 19:36

Konto skasowane

Supreme napisał
Drakonno napisał

a mi z Herosem V smiley.gif

A mi z niczym, ale swoją drogą strasznie mi się podoba fabuła, którą tworzysz shadow44. Naprawdę czuję, że
jeżeli dasz radę z wyzwalaczami, będziesz robił ciekawsze tereny i starczy Ci cierpliwości to coś ciekawego może się pojawić.
Mam pytanko? Dość składnie opisujesz swoją fabułę i szczerze mówiąc podziwiam Cię za to jak orginalną fabułę kreujesz
w porównaniu do tych, które ostatnio zostałły opisane w innych projektach.

Czekam na kolejne screeny.

Drakonno
Wiadomość [#10]: 19.10.2010 o 20:17

Konto skasowane

Naprawdę czuję, że
jeżeli dasz radę z wyzwalaczami, będziesz robił ciekawsze tereny i starczy Ci cierpliwości to coś ciekawego może się pojawić.
Mam pytanko? Dość składnie opisujesz swoją fabułę i szczerze mówiąc podziwiam Cię za to jak orginalną fabułę kreujesz

Czyli ma szanse na skończenie jak to, że ja zostanę baletnikiem.

Seksmisja
kondi96
Wiadomość [#11]: 19.10.2010 o 20:28

Konto skasowane

Drakonno napisał

Naprawdę czuję, że

Czyli ma szanse na skończenie jak to, że ja zostanę baletnikiem.

Nie przesadzaj Drakonno. Wszystko się może zdarzyć, tak? Bądźmy optymistami.
Wiem, że moje podejście jest dość idiotyczne, ale jeżeli będziemy skreślać każdy nowy projekt jeden dzień
po powstaniu to możemy trochę podłamać twórce, a tego chyba nie chcemy.

Drakonno
Wiadomość [#12]: 19.10.2010 o 20:34

Konto skasowane

To może bardziej prawdopodobne:
Szansa na to, że mu się uda jest taka, jak to, że zostanę dyktatorem Polski.

Ale oczywiście, powodzenia w tworzeniu, "wszyscy" trzymają kciuki ("wszyscy" w cudzysłowie bo dużo osób ma wygasłe konto).

Seksmisja
Krzysztof95
Wiadomość [#13]: 19.10.2010 o 20:38

Konto skasowane

Przyłączam się do życzeń smiley.gif
I nie wierze w pesymistyczne wróżby przedmówców

Supreme
Wiadomość [#14]: 19.10.2010 o 21:08

Konto skasowane

Jestem optymistą - uda Ci się. Wystarczy popracować miesiąc i odpocząć dwa. Tak jest z moim projektem smiley.gif

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#15]: 19.10.2010 o 22:24

Konto skasowane

Oj troszkę wiary Drakonno bo daje 99% że skończę ten projekt, a ty zostaniesz baletnikiem albo dyktatorem smiley.gif

Chcecie? To macie nowe sreeny, tym razem coś mroczniejszego smiley.gif
Mam nadzieje że trzyma klimat...?

Eminem

Drakonno
Wiadomość [#16]: 19.10.2010 o 22:28

Konto skasowane

Drzewa Ci lewitują. Poza tym nie jest źle, lepiej niż w podziemiach.

Seksmisja
shadow44
Wiadomość [#17]: 19.10.2010 o 22:34

Konto skasowane

Te drzewa da się naprawić... Obiecuje że w pełnej wersji tego błędu nie będzie smiley.gif

Eminem

kondi96
Wiadomość [#18]: 19.10.2010 o 22:35

Konto skasowane

Ładne, ładne. Udowodniłeś mi, że można zrobić ładny screen używając blizzowskich drzew.
Drugi screen nieco mnie ładny, ale ogółem ciekawie. I tak ogółem usuń trawkę z drogi (Drakonno mnie nauczył zwracać na to uwagę xD)

Damian310
Wiadomość [#19]: 20.10.2010 o 11:01

Konto skasowane

A dlaczego ma usunąć trawkę z drogi? W Polsce trawa na chodniku to codzienność biggrin.gif

Moje ulubione gry :
- WARCRAFT III RoC + TFT
- FIFA 11
-GALACTIC CIVILIZATIONS II
- CIVILIZATION IV
- GTA SA (nie: gta spółka akcyjna)
- EUROPA UNIVERSALIS III
- WARHAMMER 40.000 DAWN OF WAR II
- COUNTER STRIKE SOURCE
- WARCRAFT II
- SUPAPLEX ( tongue.gif )
- FIFA MANAGER 11

[b]WARCRAFT III - RAZEM OD 2003r. (OD 8 LAT).

STAN NA 19.06.2011r. godz 22:04
Drakonno
Wiadomość [#20]: 20.10.2010 o 12:54

Konto skasowane

kondi96 napisał
Ładne, ładne. Udowodniłeś mi, że można zrobić ładny screen używając blizzowskich drzew.
Drugi screen nieco mnie ładny, ale ogółem ciekawie. I tak ogółem usuń trawkę z drogi (Drakonno mnie nauczył zwracać na to uwagę xD)

Dziękuję, dziękuję. Jednak w tym wypadku mamy trakt przez las, lekko uszkodzony, brukowany. Trawa ładnie się komponuje ;]
Co do drzew, blizz nie jest zły. Widziałeś, że sam też robiłem praktycznie samym blizzem. Mi się nie chce importować takiej tony modeli.

Seksmisja
REKLAMA
Strona 1 z 19.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :