Dziś jest: Niedziela, 8 grudnia 2019, godzina 15:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Prot paladin - problem

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Zuczek
Wiadomość [#41]: 18.10.2010 o 16:22

Konto skasowane

Co do zbugowanego Divine Protection to rozumiem, że tooltip pokazuje 20% redukcji dmg lecz w rzeczywistości nadal jest to 40%? A co do talentu Guarded by the Light to uważam, że jest on bardziej sytuacyjny biorąc pod uwagę tylko obecny content. Mając Holy Palka (ofc z odpowiednia iloscia mastery) w raidzie te absorby będą o wiele większe, ale to tylko moje zdanie. Być może w Cata będzie to inaczej wyglądać.

Alzat
Wiadomość [#42]: 19.10.2010 o 12:03

Konto skasowane

luney napisał
14% parry or 56 expertise (460 expertise rating).

moj sredni gear score to 267 item lvl, mimo tego w zaden sposob nie moge osiagnac block capa (87.4%)

mam 26.5% dodge, 22% parry i 21% block + 5% miss daje 74.5% wiec brakuje mi 13% do block capa

hit cap wynosi 247 pkt, mam 280 wiec tu gdzies moge uzyc reforge na mastery albo expertise bo tutaj mam tylko 5% , ale majac parry 22% ile powinienem miec experise ? bo moze te 5% + dzialaniae glypha Truth wystarczy ?

Szczerze powiem nie mam pomyslu jak do tego block capa dojsc, czyzby moj gear z ICC 25 byl na to za slaby ? sad.gif

a moze poprostu wieksza korzysc da reforge dodge na mastery ktore odpowiada za szanse na block ?

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
moshe29
Wiadomość [#43]: 20.10.2010 o 08:17

Konto skasowane

Jak to jest teraz z defence? Bo wiem ze na insty WotLK trza było miec 535 a na raidy 540 ale teraz nie widze tej statystyki w danych postaci. I jeszcze zapytam o gemy, prot pala dalej gemuje sie wszystko pod stamine ( oprocz meta oczywiscie i tego co potrzebne do aktywacji meta) ?

moje armory
Alzat
Wiadomość [#44]: 20.10.2010 o 09:05

Konto skasowane

po patchu 4.0.1 stat taki jak defence przestal istniec. W tej chwili dla prot pala licza sie dodge, parry i block + hit i expertise.

Co do gemow to ja nie zamienialem tych z 30 sta

Arena -Albionu
moshe29
Wiadomość [#45]: 20.10.2010 o 09:33

Konto skasowane

Ale chyba wartość armora tez ma znaczenie, chociaż z coraz lepszymi itemkami są też większe bonusy do parry, blocku dodge.

A mógłby ktoś wypisac docelowe ( chyba cap sie to nazywa ) wartości tychże dodge, block, parry i expertise? Widziałem wcześniej Luney tam coś wpisywał ale gdyby ktoś to zebrał w jednym poście byłoby fajnie. Ja co prawda mam dopiero 70lvl ale dobrze byłoby wiedzieć do czego dążyć nawet wiedząc ze moze sie nie uda tego zebrac. Nierzadko lewelujac mialem dylemat jaki item brac dla siebie, bo np majac do wybory item ze stamina albo item z parry bralem zawsze zwiększajace stamine nawet kosztem tych jak sie okazuje waznych dla pala tanka statystyk.

[Edycja moshe29 - 20.10.2010 o 09:37]

moje armory
Alzat
Wiadomość [#46]: 20.10.2010 o 11:37

Konto skasowane

parry, dodge itd nabieraja tak naprawde znaczenia dopiero po wbiciu 80 lvl na raidach a nie zwyklych dungeonach low levelowych

po wbiciu 80 po nowym patchu trzeba jak najszybciej dojsc do

1. hit cap 247 hit rating
2. expertise cap (nie mam 100% pewnosci ale chyba 6.5%)

to jesli chodzi o ofensywne staty

natomiast defensywne

to wartości dodge + parry + block + 5% bazowej szansy na miss powinny dac 87.4% bo Holy shield kiedy sie uaktywni doda 15% szansy na block, a block cap wynosi 102.4%

co do wartosci armora dla tanka ma olbrzymie znaczenie, redukuje fizyczne obrazenia o jakis tam %, nawet i blisko 70%

[Edycja Alzat - 20.10.2010 o 11:40]

Arena -Albionu
moshe29
Wiadomość [#47]: 21.10.2010 o 17:08

Konto skasowane

Na elitejesrks znalazlem kilka buildów i prosiłbym fachowców o porade czy warto i który?
build 1
build 2

1 ponoc ma byc lepszy na aoe tankowanie jesli sobie dobrze przetlumaczylem a drugi ma pozwalac na generowanie wiekszych ilosci threat

moje armory
Holman
Wiadomość [#48]: 21.10.2010 o 17:34

Konto skasowane

ja uzywam tego 2 smiley.gif

niezle aggro mozna nim nabicsmiley.gif

ja uzywam tego 2 smiley.gif

niezle aggro mozna nim nabicsmiley.gif

tetro
Wiadomość [#49]: 21.10.2010 o 20:50

Konto skasowane

moshe29 napisał

1 ponoc ma byc lepszy na aoe tankowanie jesli sobie dobrze przetlumaczylem a drugi ma pozwalac na generowanie wiekszych ilosci threat

lol toż tam się tylko 2 pkty talentów zmieniają , a gadacie jakby to były dwa całkiem inne buildy (czasy wotlk mineły - teraz wszystko sprowadza się do wepchania wszystkiego w jedno drzewko ;z)

moshe29
Wiadomość [#50]: 21.10.2010 o 21:00

Konto skasowane

Jak ktos sie dopiero uczy grac paladynem to nie musi wszystkiego wiedziec. A punkty talentow jak widac sa wsadzane w 2 a nawet i 3 drzewka.

moje armory
Holman
Wiadomość [#51]: 21.10.2010 o 21:23

Konto skasowane

ja sie nie ucze gracsmiley.gif

tankiem gram 4 latasmiley.gif stwierdzam tylko faktsmiley.gif te buildy nie sa take zlesmiley.gif

moshe29
Wiadomość [#52]: 22.10.2010 o 08:34

Konto skasowane

Kiedys pewnie sie uczyles, ja pytam o buildy doswiadczonych graczy bo po co mam ulozyc sobie zly.

moje armory
REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :