Dziś jest: Piątek, 24 maja 2019, godzina 03:02
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Prot paladin - problem

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
toch
Wiadomość [#1]: 01.10.2010 o 19:20

Konto skasowane

Mam taki problem - otóż mam retri paladina na 72 levelu, i za ciężko uzbierane pieniądze postanowiłem kupić sobie dual speca, aby jako tank krócej czekać na dungeony. Więc kupiłem dual speca, wyładowałem trochę w prota, na AH kupiłem jakąś tarczę i mace'a, wydałem golda na trening. Mając stary gear (raczej neutralny, nie rozróżniam, czy gear jest pvp, pve, tankowy, czy dpsowy itd) mój dps (tak, wiem, jestem tankiem wiec jest to mało ważne) na pewnym dungeonie wynosił około 350, a solując jakiegoś losowego mobka w Dragonblight, około 120 i mobka, którego jako retri zabijałem w 10 sekund, jako tank zabijałem w około 2,5 minuty. Jestem PEWIEN, że coś robię źle, powiedzcie mi co, bo załamałem się i nie chce mi się grać, wydałem mnóstwo golda itd, zrobiłem nowe makra i poustawiałem sobie bary a moja pala ssie pałę...

Nekkro
Wiadomość [#2]: 01.10.2010 o 19:43

Konto skasowane

armory ?
mobki soluj wiec w retri, a dungeony w prot.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
galatrix
Wiadomość [#3]: 02.10.2010 o 14:36

Konto skasowane

pamietaj, ze tank moze nie robic dpsu, ale musi trzymac wszystkie mobki na sobie! jesli trzymasz wszystkie mobki na sobie to nie masz sie czym przejmowac na dungeonach o dps. A jak robisz questy to wtedy respec i rob w retri te questy

moshe29
Wiadomość [#4]: 02.10.2010 o 15:04

Konto skasowane

Pdepne sie pdo temat. Mój problem to taki ze wlasnie nie potrafie utrzymac na sobie mobów mimo uzywania righteous fury, consecration. Bardzo szybko wywalam sie z many wlasnie przez consecration a moby i tak uciekaja ode mnie. Chcialem potankowac ale widze ze to wyzsza szkola jazdy wiec chyba przejde na holy. Moze ktos mi pomoc jak trzymac to agro? Skill hand of reckoning tez nie zalatwia sprawy.
moje armory m moze build zły albo itemki za slabe na ten lvl
Amoze złą rotacja? Używam Judgement of wisdom na targecie a potem consecration póki mam mane. Z pasywnych rzucam na siebie BoK, Seal of Righteousness, Seal of Justice i devotion aura i oczywiscie righteous fury.

[Edycja moshe29 - 02.10.2010 o 16:30]

[Edycja moshe29 - 02.10.2010 o 16:30]

moje armory
rubaszny
Wiadomość [#5]: 02.10.2010 o 17:58

Konto skasowane

jeśli brakuje Ci many używaj Seal of Wisdom.

Na instantach możesz używać retribution aury, zwiększa on threat.
Chyba niepotrzebnie dałeś punkty w improved hammer of justice. Daj w spiritual attutment [1 lub 2]

[Edycja rubaszny - 02.10.2010 o 17:59]

erllond
Wiadomość [#6]: 02.10.2010 o 18:08

Konto skasowane

w prot nie wystarczy seal of winsdom musisz zamiast BOK uzywac BOSa wtedy na rajdach/instach ci many nie brakniesmiley.gifsmiley.gif

moshe29
Wiadomość [#7]: 02.10.2010 o 19:29

Konto skasowane

Kurde jesli chodzi o build to wzorowalem sie na paladynach z czołowych gildii z mojego serwera.

moje armory
General86
Wiadomość [#8]: 06.10.2010 o 19:39

Konto skasowane

moshe29 napisał
Kurde jesli chodzi o build to wzorowalem sie na paladynach z czołowych gildii z mojego serwera.

Powiem ci tak , o tankowaniu palkiem możesz myśleć najwcześniej na 80 lvlu i w miare ogarniętym gearem

Human Paladin
Nekkro
Wiadomość [#9]: 06.10.2010 o 20:43

Konto skasowane

moshe29 napisał

no wiesz pod instansy ukladasz troche inny build niz pod raidy.
btw osiedle stawki - dembud2 ? ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
moshe29
Wiadomość [#10]: 06.10.2010 o 21:08

Konto skasowane

Odkąd zacząłem używać Seal of Visdom jest dużo lepiej bo many już mi nie brakuje i moge rzucac consecration prawie cały czas. I nie zgodze sie ze o tankowaniu to czas myslec po 80. Juz teraz trzeba sie uczyc. Przeciez musze nabyc pewnych nawyków, by później robić pewne rzeczy wręcz rutynowo. A właśnie teraz jest chyba najlepszy czas na nauke np. tankowania.

moje armory
Nekkro
Wiadomość [#11]: 06.10.2010 o 21:51

Konto skasowane

zasadniczo tak ale od kiedy mas HoR idzie to o wiele latwiej ;)
i na 46 bym poszedl w cos takiego
http://www.wowhead.com/talent#sZA0xA0uMGRM

[Edycja Nekkro - 06.10.2010 o 21:54]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
moshe29
Wiadomość [#12]: 06.10.2010 o 21:52

Konto skasowane

Jeszcze długo na HoR poczekam

moje armory
General86
Wiadomość [#13]: 07.10.2010 o 21:38

Konto skasowane

A mógłby mi ktoś podać jakiś dobry bulid dla PVP prot palka ?

Human Paladin
moshe29
Wiadomość [#14]: 10.10.2010 o 10:01

Konto skasowane

Dzis byłem pierwszy raz na Hellfie ramparts. Nie szło tak źle tylko czasem gubiłem jednego moba który uciekał na innych. Jeden koleś spytał mnie czy używam Holy shield. Tak naprawde rzadko uzywam bo nawet nie wiem czy jest on tak bardzo potrzebny w tankowaniu? Zaczynam od Avenger shield potem consecration i judgement, pozniej odświerzam consecration, jak moge to Hammer of justice i Hammer of wrath.

moje armory
luney
Wiadomość [#15]: 10.10.2010 o 11:21

Konto skasowane

Nie, jest kompletnie zbędny.

/facepalm

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
moshe29
Wiadomość [#16]: 10.10.2010 o 11:41

Konto skasowane

Nie mozna odpowiedziec bez nabijania sie confused.gif

moje armory
luney
Wiadomość [#17]: 10.10.2010 o 11:46

Konto skasowane

No stary, przeczytaj tooltip skilla. Jeśli uważasz, że to jest bezużyteczne, to w czym my mamy Ci pomóc? W czytaniu ze zrozumieniem?

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
natrakh
Wiadomość [#18]: 10.10.2010 o 11:49

Konto skasowane

http://www.wowwiki.com/Paladins_as_tanks

" Holy Shield

The core ability of tankadins that provides both mitigation and threat generation. It increases the chance to block by 30% and deals Holy damage to attackers when attacks are blocked. It has a total of eight charges, which should be sufficient to remain active for most boss fights but can be used up when AoE tanking. "

moshe29
Wiadomość [#19]: 10.10.2010 o 11:56

Konto skasowane

luney napisał
No stary, przeczytaj tooltip skilla. Jeśli uważasz, że to jest bezużyteczne, to w czym my mamy Ci pomóc? W czytaniu ze zrozumieniem?

Gdyby mój angielski byl na tyle dobry bym sam sobie wyjasnil wątpliwosci nie zadawałbym tego pytania narażając sie na ataki takich jak Ty, którzy uważają ze skoro wiedzą wiecej od innych to każdego nooba mogą mieszac z błotem.

moje armory
natrakh
Wiadomość [#20]: 10.10.2010 o 11:57

Konto skasowane

no to slownik w dlon i do boju;)

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :