Dziś jest: Niedziela, 16 czerwca 2019, godzina 07:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Poty i ich uzupełnianie na pasku

Odpowiedź

Temat: Poty i ich uzupełnianie na pasku

krakow2000
Wiadomość [#1]: 23.09.2010 o 13:49

Konto skasowane

Witam
Na wstępie powiem iż zacząłem grać jakieś 2-3 dni temu (lepiej późno niż wcale smiley.gif ). Gram single player w domu (nie mam za wiele wolnego czasu) ale już w 1 akcie mam problema smiley.gif . Otóż walka z Andariel sprawiła mi mały problem (nie ubiłem drani) a konkretnie... jak w temacie... potki... 2x podchodziłem i 2x padłem (za pierwszym razem nie wiedziałem co i jak smiley.gif ) ale za drugim razem PRAWIE ją ubiłem lecz zabrakło mi potek a konkretnie nie nadążałem z wkładaniem ich na pasek tak aby działały pod 1-3 (na 4 antidotum). Trochu było to kłopotliwe bo jak mi się skończyły cza było otworzyć Inventory i przeciągnąć/zrzucić na pasek a to niestety zabiera czas i muszę się zatrzymać.
Da się jakoś coś zrobić aby te potki "automatycznie" wskakiwały na "pasek"?? Gram Barbarzyńcą (14 lvl)... może i bym nie pisał tego ale jak pisałem nie mam za wiele wolnego czasu a dojście tam trochu zajmuje tak więc zanim tam dojdę to często już muszę spadać coś zrobić (rodzina). Może jakiś "mod" czy cu... nie chcą mi się same wstawiać na pasek...
Pozdro i dzięki za info...

Pakos
Wiadomość [#2]: 20.10.2010 o 01:20

Konto skasowane

tp scroll + wkladanie w mieście, najprościej.

pakos.biz
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :