Dziś jest: Piątek, 20 października 2017, godzina 05:21
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 E-sport Kolejny przyklad na Op terana :)

Odpowiedź

Temat: Kolejny przyklad na Op terana :)

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Duppon
Wiadomość [#121]: 18.09.2010 o 22:42

wizzard 60

Stary weź się kórwa ogarnij bo zabierzesz mi posadę profesjonalnego napinacza.

VelOCity#1448
PM Email
Pallad
Wiadomość [#122]: 18.09.2010 o 22:47

Sulphuriell napisał
Pallad napisał
Napisales ze roche sa slabe na piechote terka , a to nie jest prawda . Roche ownia mariny , wiec nie masz racji .
Z maruderami miales racje , marudery ownia roche , ale tez tylkow duzych ilosciach .

Dużo Marauderów rozwala dużo roachy, mało Marauderów rozwala mało roachy. To chyba oczywiste i nigdzie nie pisałem inaczej

Mówiąc piechota terka miałem na myśli mix Marines + Marauders. Pure Roach ciężko uznać za dobre rozwiązanie jeżeli w takiej sytuacji, bo Maraudery są naprawdę dobre na Roache, a Roache są średnie na Mariny.

Roach ma większy sens na bio terka w połączeniu z hydrami, które nieźle zadają obrażenia i mają solidny zasięg, ale są delikatne. Roache biorące na klatę obrażenia wtedy stanowią świetną osłonę dla hydr.

na drugi raz pisz jasniej , napisales ze roche sa kiepskie na piechote terka , a wcale tak jest . Roche OWNIA mariny , jezeli piszesz ze roche sa srednie na mariny , musisz wiecej pograc. 5 rochy spokojnie pojedzie 10-12 marinow , wiec to chyba dobrze nie sadzisz ?
Inna sprawa ze sa jednostki ktore np o WIELE lepiej sie spisuja jak jest ich wiecej np rpche roche , hydry itd . Tylko nie pisz prosze .. "pallad o boze... przeciez wiadomo ze jak jednostek jest wiece to maja wiekszego powera" nie chodzi o ich liczbe tylko efektywnosc.

Roche ownia mariny , ale tak jak piszesz , jezeli tak sa tez marudery juz nie jest tak wspniale . Sa jednak sytuacje ze roche sa idealne na piechote terka , przyklad nr 1

Teran robi walla i na gorze ma grupke marinow i idzie w techa ...ma ich okolo 8-10 , i taki gracz jak ty jakby to zobaczyl to by nie staral sie wchodzic na gore , jednak rochami smialo mozna sie wbijac w cos takiego .. szybki focus na supply i scv nie zdarza przyjsc naprawic , a roche juz sa na gorze i ownia mariny , potem dosyla sie speed lingi i juz jest win . Napewno widzieliscie cos takiego nie raz , tzn chodzi mi o te grupki marinow na gorze smiley.gif Sprobujcie rochami a efety was zaskocza.

Przyklad nr 2

Roche z zakopywaniem i mozliwoscia chodzenia pod ziemia zmiazdza piechote terka nawet z kilkoma tankami , JEZELI !! sie nimi zaskoczy terka .. tzn
Teran zebral sobie grupke marinow maruderow tankow itd , czai sie nimi przed baza i stawia sobie expa . Jezeli zerg po scoucie zobaczy ze teran nie ma tam detektra , a poszedl w roche ma juz upy , spokojnie moze sie wykopac na wojsku terana i je zmiazrdzy ,
kazdy roche bedzie w zasiegu jednostek terana , tanki nie bede strzelac , jest miazga . Robilem tak kilka razy i to naprawde dziala... zazwyczaj teran zdarzyl odpalic stima .. jak 1/3 jego jednostek juz nie zyla .

Zerg tylko musi zrobic jedna banalna rzecz , miec troche rochy w bazie na pokaz ( jak teran scanuje ) a ta wieksza grupke rochy gdzies z boku

Duppon napisał
Stary weź się kórwa ogarnij bo zabierzesz mi posadę profesjonalnego napinacza.

Daj spokoj , ty nie widzisz ze to jest dzieciak , ktormu sie wydaje ze pozjadal wszystkie rozumy ?
Prowokuje ludzi .. a potem WIELCE zdziwiony ze ludzie mu jazde montuja....
"ale czego wy chcecie odemnie.. boze..."
Dziecko i tyle , ja juz z nim skonczylem dyskusje , boi sie grac smiley.gif wiec nie bede go wiecej stresowal :P

A zaraz pudzian !!!!! biggrin.gif

[Edycja Pallad - 18.09.2010 o 22:47]

Pallad ID :271
PM Email
ShadowDancer
Wiadomość [#123]: 18.09.2010 o 23:27

Ravager

Roache są dobre na mariny jeśli nie ma tanków/maruderów i medivaców - czyli praktycznie nigdy. A problem z zakopywaniem jest taki, że jak terran czai się pod bazą, to może zauważyć roache, zresztą kto widząc roache nie robi turretów?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
PM Email
Pallad
Wiadomość [#124]: 18.09.2010 o 23:32

ShadowDancer napisał
Roache są dobre na mariny jeśli nie ma tanków/maruderów i medivaców - czyli praktycznie nigdy. A problem z zakopywaniem jest taki, że jak terran czai się pod bazą, to może zauważyć roache, zresztą kto widząc roache nie robi turretów?

A kto robi ? Mysalem ze teran je robi na muty a nie roche.. chyba ci sie cos pomylilo..

PM Email
Cam3ll
Wiadomość [#125]: 18.09.2010 o 23:40

Wystarczy, że terran wyluka roache i wie czy maja upgrade czy nie. A jak siedzi armią pod bazą i jest skupiony to może nawet zobaczyć jak roache pod ziemią łażą i skana zrobić :P

PM Email
Sahadar
Wiadomość [#126]: 19.09.2010 o 00:43

Sulphuriell napisał
Podobnie jak czytanie twojego powyższego postu - też jest bez sensu, a ma tylko jedną linijkę. Jak widzisz, głupotę da się nieźle skondensować. Gratuluję.

lameju moze jakis sparing bo twoje glupie pieprzenie mnie juz powoli denerwuje? apm w granicach 60 no to gratuluje, czuje ze cie dronkami przemicruje
wez pograj sobie w bierki, polecam naprawde bardzo rozwojowa gra cos cie w zyciu nauczy. Jak jeszcze raz zobacze spam z twojego glupiego pieprzenia to albo sparing albo wez sie ciole nie odzywaj.
Nie mam ligi aktualnie w 1v1 wiec czlowiek z gold powinien mnie rozpieprzyc z palcem w swojej niedotartej dupce.

..:: Ubi concordia, ibi victoria ::..
PM Email
Pallad
Wiadomość [#127]: 19.09.2010 o 00:49

Sahadar napisał
Sulphuriell napisał
Podobnie jak czytanie twojego powyższego postu - też jest bez sensu, a ma tylko jedną linijkę. Jak widzisz, głupotę da się nieźle skondensować. Gratuluję.

lameju moze jakis sparing bo twoje glupie pieprzenie mnie juz powoli denerwuje? apm w granicach 60 no to gratuluje, czuje ze cie dronkami przemicruje
wez pograj sobie w bierki, polecam naprawde bardzo rozwojowa gra cos cie w zyciu nauczy. Jak jeszcze raz zobacze spam z twojego glupiego pieprzenia to albo sparing albo wez sie ciole nie odzywaj.
Nie mam ligi aktualnie w 1v1 wiec czlowiek z gold powinien mnie rozpieprzyc z palcem w swojej niedotartej dupce.

Nie masz na co liczyc...
Ja mu spamowalem o sparing chyba 2 dni .. boi sie , a potrafi tylko glupio pieprzyc

A pudzian niech spie..czeka czlowiek na walke pare godzin , a trwa 40 sec :d

[Edycja Pallad - 19.09.2010 o 00:50]

PM Email
hellbike
Wiadomość [#128]: 19.09.2010 o 00:59

posty sulphuriella sa dla mnie najsensowniesze w tym temacie, wiec ja moge zagrac solo biggthumpup.gif

Szczegolnie z Sahadarem, bo sam zazwyczaj mam apm nie wiele powyzej 60.

I jak wygram, to przestaniesz pisac na forum, bo jak sam napisales:

albo sparing albo wez sie ciole nie odzywaj.

biggthumpup.gif biggthumpup.gif biggthumpup.gif

edit: troche abusuje, bo wiem, ze prawdopodobnie bym wygral; ale wy wyzywacie na solo kogos, kto jest z golda 0.0 wiadomo, ze przegra. A to, ze gra gorzej, nie znaczy, ze gorzej rozumie gre, bo to nie jedyny aspekt majacy wplyw na sukces w sc2.

[Edycja hellbike - 19.09.2010 o 01:01]

[Edycja hellbike - 19.09.2010 o 01:02]

PM Email
damianoss
Wiadomość [#129]: 19.09.2010 o 01:06

Platynowy napinacz

co do APM wystarcza 80 na lajcie. NIe rozumeim ludzi ktorzy maja nawet 200 apm w pierwszych minutach.
sam mam 60-80apm. A jestem terrek 1000+ diamond 1v1.

[Edycja damianoss - 19.09.2010 o 01:07]

PM Email
Sahadar
Wiadomość [#130]: 19.09.2010 o 01:16

hellbike jak mi pokazesz cos wiecej niz tylko stalker+sentry+zealot+colossus na zerga to moze masz szanse u mnie dostac pare minut, juz mi ZamoTany (gral z toba) powiedzial ze nie mam co na ciebie tracic czasu.
daj mi repka w ktorym pokazesz cos innowacyjnego to owszem zapraszam.

Edit:
ja tam nie wiem czy lepiej rozumiem gre ale nie stosuje taktyk dzialajacych i rozpowszechnianych za czasow bety, swiat idzie do przodu, sc2 idzie do przodu, bn idzie do przodu i gracze ida do przodu wiec stojac w miejscu tak naprawde sie cofamy.
Sahadar napisał
ale wy sie uparliscie na jeden temat na ktory juz wam kontre pokazalem....postow powyzej 5 linijek nawet nie czytam bo nie ma sensu

nie najechalem w tym tekscie na nikogo a cienta riposte otrzymalem od czlowieka ktory sie zatrzymal w rozwoju i chyba najnowszych replayow nie oglada (chociaz nie wiem jak to mozliwe bo te z bety juz mi przynajmniej nie dzialaja)

[Edycja Sahadar - 19.09.2010 o 01:19]

PM Email
DonDesperado
Wiadomość [#131]: 19.09.2010 o 01:18

Zerg

Sahadar napisał
hellbike jak mi pokazesz cos wiecej niz tylko stalker+sentry+zealot+colossus na zerga to moze masz szanse u mnie dostac pare minut, juz mi ZamoTany (gral z toba) powiedzial ze nie mam co na ciebie tracic czasu.

lol, nie wierze w ten post
to on moze ci tez napisac, jezeli pokazesz mi cos oprocz zerlingow, mutow, roachy, hydr to masz szanse dostac od niego pare minut, wtf man xd

1v1 Master, ~3600 pkt

http://sc2sig.com/s/eu/560355-1.png

DonDesperado, kod: 201
PM Email
Sahadar
Wiadomość [#132]: 19.09.2010 o 01:21

DonDesperado napisał
Sahadar napisał

lol, nie wierze w ten post
to on moze ci tez napisac, jezeli pokazesz mi cos oprocz zerlingow, mutow, roachy, hydr to masz szanse dostac od niego pare minut, wtf man xd

ja rozumiem ze jestes tu nowy, nie czytasz forum w calosci wiec zachowam twoje skromne slowa w niemilczacym spokoju

PM Email
TheGalant
Wiadomość [#133]: 19.09.2010 o 02:05

damianoss napisał
co do APM wystarcza 80 na lajcie. NIe rozumeim ludzi ktorzy maja nawet 200 apm w pierwszych minutach.
sam mam 60-80apm. A jestem terrek 1000+ diamond 1v1.

[Edycja damianoss - 19.09.2010 o 01:07]
no rzeczywiscie masz sie czym chwalic

PM Email
Delta
Wiadomość [#134]: 19.09.2010 o 02:12

Ta dyskusja jest tak zabawna że aż przeczytałem z 3 strony chybabiggrin.gif
To się przyłączę, chcę być częścią tej imprezy^_^

@ Pallad,

Często się z Tobą zgadzam, nieraz piszesz mądrze, ale tekst "zagraj ze mną albo zamknij się" jest rozbrajający;D Ja jeszcze w sc2 nie grałem ani razu i jeszcze z miesiac nie zagram, a mam bardzo dużą wiedzę, i pewnie z niejednym tutaj bym wygrałsmiley.gif To że ten Sulphucośtam(bez obrazy, nie chce mi się sprawdzać;) jest w gold nie ma nic wspólnego że nie wie jak się powinno grać.

Tak jak napisał, to że wie jak się powinno grać, nie znaczy że on tak umie. Ja też np wiem że reaperami przy świetnym micro można spokojnie zdejmować wszystkie t1 zerga, włącznie z roachami, ale sam bym pewnie nie umiał tego idealnie robić;) Grałem w wiele gier i mam uczulenie na całkiem dziecięcy argument "jak wygram to znaczy że mam racje a Ty nie". Dobry przykład z tym pudzianem i Einsteinembiggrin.gif
@Imba Terran

Wiecie co, po obejrzeniu gsl widzę że naprawdę jest coś nie tak z terranem, może nie wszystko, ale chyba stim jest zbyt op, może maraudery bez stima, albo stim bez przyspieszenia ruchu/ataku byłby lepszy, tzn żeby albo przyśpieszał ruch, albo atak, bo obydwie rzeczy dla Marina i Mara działa zbyt mocno w połączeniu z medivacami. To sprawia że stimy są praktycznie za darmo, w nieograniczonych ilościach. I naprawdę wielu świetnych zergów odpadało, nawet gdy terran grał po prostu dobrze, ale bez rewelacji. Zerg może wygrać, ale potrzebne jest chyba coś na MMM, coś lepszego niż banelingi, one są strasznie sytuacyjne. W pewnym sensie dobry terran nie pozwoli banelingom dojść. Ale da się wygrać z terranem, tylko chyba jednak zbyt trudno.

Nawet Terran vs protoss nie jest zbyt zbalansowane, husky chyba pokazał że marauderzy są kontrą na wszystkie jednostki z gateway, a w early game Marauder+stim niszczy wszystko co ma protoss, a nawet nie niszczy, po prostu masakruje. widziałem na GSL grę gdzie terran zrobił podobną ilość wojska co protoss (maraudery same) i po prostu zniszczył protossa. Mówicie force field? Ale jeśli masz expa, to go wtedy stracisz, i tym samym praktycznie przegrasz gre. Poza tym force field jest na krótko, i trudno mieć wiele sentry.

PS Nie rozumiem co ludzie tak świrują z APM, niektórzy mają takie absurdy że spamują bezsensowne komendy tylko dla APM, robi się z tego sztuka dla sztuki.A właśnie oglądałem grę check prime, i ogólnie ma APM typu 60-70 chyba, a jest jednym z najlepszych zergów.

Pozdro;)

PM Email
Duppon
Wiadomość [#135]: 19.09.2010 o 02:40

wizzard 60

Staram się unikać tej dyskusji ale wkórwiają mnie już wypowiedzi cymbałów usilnie próbujących "odbrązowić" mit wysokiego APM "bo mouzXYZ i ZXCprime" mają tylko 70 APM a wygrywają turnieje. Nie wiem po pierwsze skąd ta mania na dopieprzanie się do wysokiego APM, wszak wiadomo że Starcraft to gra nie dla paralityków i liczy się kórwa SZYBKOŚĆ. Ogromna szybkość. Po drugie pokażcie mi jak ze swoim niepełnosprawnym 70 APM ogarniacie late game wraz z jego kontrolą całej mapy, opracowywaniem upgradów, ciągłą produkcję jednostek, zarządzaniem workerami i używaniem specjali (muły/larwy/cb) itd. Ja staram się nie schodzić poniżej 100 akcji (zazwyczaj nie wychodzi) a i tak już w midgame co chwila klnę ("....RRRWA zapomniałem zbudować Robotics Bay" bo musiałem jednocześnie micrować stalkerami, dostawiać pylony i grzebać w probach żeby je jakoś podzielić na ekspy itd).

Nie mówię że przed sesyjką SC trzeba się rozgrzewać na worku treningowym, zrobic 50 pompek czy coś ale bez przesady. Wysokie APM jest LEPSZE niż niskie więc odpjerdolcie się od ludzi spamujących APM bo to naprawdę pozwala utrzymać szybkość i poczucie że ZAWSZE jest coś czego akurat nie zrobiłeś i gdzie nie rzuciłes okiem. SC2 jest razem z poprzedniczką najszybszą i najbardziej wymagającą, "skillową" grą online i tu nie ma smutów o "wyższości umysłu nad siłą mięśni". Trzeba zapieprzać i myśleć przy tym ale nawet jak jesteś genialnym strategiem to guzik zrobisz jeżeli będziesz wolny. APM MA znaczenie.

Tak samo jak wielkość penisa.

VelOCity#1448
PM Email
Pallad
Wiadomość [#136]: 19.09.2010 o 02:42

No to w takim razie jestem prostakiem...

Czlowiek mi pisze ze nie mam pojecia o grze , ze nie mam pojecia o balansie . Caly czas daje do zrozumienia ze ma wieksze pojecie odemnie o grze i nie tylko odemnie . To niech zagra i to pokaze , na nadal nie wiem co was dziwi w moim podejsciu .

Chyba to jak kto gra , najlepiej oddaje to jakie ma pojecie o grze , o balansie itd ? Bo wkoncu oto chodzi..czy nie ?
W takim razie po co sa te wszystkie ligi .. gold diamond .. blizzard sobie to zrobil dla jaj ?

Twierdzi ze zna gre lepiej , niech zagra i to pokaze wszystkim , a poza tym , wszyscy go bronicie jakbysmy go krzywdzili .. tym ze chcemy z nim zagrac , ale tego ze sam nas dotego prowokuje juz laskawie nie widzicie?
Ja to nazywam tzn syndromem mamy :P , pragniecie sie nim zaopiekowac :P ,bronic slabszego itd
Otworzcie wkoncu oczy i zwrocie uwage na jakie zachowanie , do kazdeg pyskuje ... twierdzi ze wszystko wie najlepiej . A kiedy ktos mu GRZECZNIE , bo na poczatku prosilem go grzecznie o sparing , wychodzi na wielce zlego w waszych oczach .
Gralem duzo sparingow z ludzi z tego forum , raz wygrywalem , raz dostawalem po dupie , roznie to bywa , gralem z ludzi z platyny .. gold ,diamond . I nigdy na nikogo nie powiedzialem zlego slowa po grze.. jak wygralem albo jak przegralem . Nie smialem sie tez znikogo ( z gorszych lig , bo jak pisalem tacy ludzie do mnie tez pisza czasem o gre ) , tylko powiedzialem im co moim zdaniem zrobili zle , podziwkowali mi , pogadalismy i bylo milo , CHOCIAZ !!!! W TYM TEMACIE , tez nie zawsze sie ze mna zgadzali .. i nawet po grach nie zgadzaja

Ale podejscie tego typa jest zenujace , nie zagra bo nie.. jakby bronil dziewictwa czy cos.. a to tylko gra . Zamiast tego nadal bedzie prawil swoje madrosci wyczytane gdzies w necie.. albo zaczerpniete z repow pro graczy . TO nie jest problem obejrzecz repa a potem odpisac wlasnymi slowami to co sie zobaczylo na ekranie . Miedzy tym a zagraniem GRY WLASNORECZNIE jest duzaaaaaaa roznica .

A odnsnie APM.. oni na poczatku NIE NABIJAJA APM.. tak jakwy sobie to tlumaczycie... tylkow wkrecaja sie w gre ... zeby caly czas cos robic..koncentrowac sie na tym i na tym...Po prostu sobie sobie taka "symulacje" tego jak to bedzie wygladalo chwiel potem .. czyli klikanie na worerkow ... expa .. jednostek scount itd.. przenosza na poczatku na mineraly . Tylko nie kazdy to zrozumie jak widac..
To nie jest nabijanie APM ,tylko rozgrzewka , zeby sie lepiej wkrecic w gre
Ja mam srednio 90-110 APM , a ciagle o czyms zapominam ... wiec przestancie pieprzyc , tak jak pisze duppon , ze w mid czy late game z 60-70 APM ogarniacie wszystko ...Nie oganiacie nawet polowy tego co chcielibyscie zrobic , tylko jestescie za wolni.

@hellbike wiele osob na tym forum chcialo ze mna zagrac , wiec specjalnie ustawilem taki podpis. Napisali nieliczni
Naprawde mozesz pisac smialo , a zagram napewno . Ten podpis mam dlugo ....i tak jak mowie , wielu chcialo grac , napisalo kilka osob
Wiec pisz smialo , a zagramy

[Edycja Pallad - 19.09.2010 o 02:44]
[Edycja Pallad - 19.09.2010 o 02:48]

[Edycja Pallad - 19.09.2010 o 02:51]

[Edycja Pallad - 19.09.2010 o 02:55]

PM Email
damianoss
Wiadomość [#137]: 19.09.2010 o 08:25

Platynowy napinacz

Pallad jaka (wulg.) rozgrzewka??
Jezuuuuu. Napewno ci to pomoze ! To jest zwykly bezsens i(wulg.). Grajac z czlowiekiem ,ktory nawala 120 apm w 3 min gry nie ma wiekszego income ani szybszego build [ofc mirrors].
TheGalant
Dziekitongue.gif a teraz biez do rekibiggthumpup.gif

Dupson czy jak ci tam:
Pewnie nie uzywasz bindow ani taba. Wtedy rozumiem skad takie wysokie apm.
Wiesz...... wielkosc ma tak male znaczenie w zwiasku jak (wulg.) kolor twoich wlosow. Chyba ,ze dymasz dziw.ke. Uwazaj bo syfa zlapiesz.smash.gif

[Edycja damianoss - 19.09.2010 o 08:30]

PM Email
hellbike
Wiadomość [#138]: 19.09.2010 o 08:29

Sahadar napisał

wow 0.0 teraz juz nie mam watpliwosci, ze jestes nubem biggthumpup.gif

[Edycja hellbike - 19.09.2010 o 10:25]

PM Email
Kaczorek
Wiadomość [#139]: 19.09.2010 o 10:55

Sahadar napisał

ROFL.

ja rozumiem ze jestes tu nowy, nie czytasz forum w calosci wiec zachowam twoje skromne slowa w niemilczacym spokoju

ROFL, wez sie czlowieku lepiej jebnij porzadnie w ten pusty leb.

[Edycja Kaczorek - 19.09.2010 o 10:59]

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
PM Email
Sulphuriell
Wiadomość [#140]: 19.09.2010 o 11:20

Sahadar napisał

Nie przeciągaj pały ze swoim chamstwem. Bo naprawdę nie robi ono na mnie żadnego wrażenia. Jak sądzisz, że dostałeś +2k6 do respektu, to się mylisz. Takie osoby jak Ty zasługują na bana, bo tylko siejesz flejm, a oczekujesz szacunku. A ja się śmieje ci w twarz - napinaj się dalej zdrów, z pewnością wyrobisz sobie odpowiedni forumowy image.

[Edycja Sulphuriell - 19.09.2010 o 11:17]

Sahadar napisał

Napisz mu jeszcze buildy jakie może grać, żeby być gosu, a których nie bo są dla cieniaków. Jak widzę, żeby być gosu nie można stawiać geatwea'ów. (a nie, przepraszam, jako główna siła mogą wystąpić np. dark templary ;) Nauczaj miszczu! Przepraszam, za to, że cię zdenerwowałem. Od dzisiaj przerzucam się na prostossa i jestem twoim osobistym wyznawcą! Dodasz mnie do znajomych na naszej klasie?

Żeby dodać trochę treści do tych zabawnych przepychanek podam pewne fakty, co do lig. Otóż awansując z ligi do ligi zazwyczaj trafia się do top 20. Po awansie do golda byłem z miejsca 12 w swojej dywizji. Teraz grając z przeciwnikiem, Team Eaven często gram z kimś z platyny, kto zajmuje około 40 mijesce w swojej dywizji. System lig działa więc mniej więcej tak: 1 miejsce silver=20 miejsce gold=40 miejsce platyna. Owszem, poronione. Ale z tego co widzę tak to właśnie działa. Mój znajomy ostatnio awansował do diamentu - z miejsca znalazł się na miejscu 36. Więc uogólnianie, że platyna to wyżej niż gold czy tego typu porównania nie są prawdziwe.

Paradokslanie poziom graczy ze złotej ligi jest mega rozbieżny. Często osoby będące na dalszych miejscach w złocie grają wręcz tragicznie. Co wynika z tego, że po pierwszych 5 walkach system ich wrzucił do złota, a spaść jest ciężko.

[Edycja Sulphuriell - 19.09.2010 o 11:32]

[Edycja Sulphuriell - 19.09.2010 o 11:56]

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
PM Email
REKLAMA
Strona 7 z 8.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :