Dziś jest: Środa, 26 stycznia 2022, godzina 20:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pomoc Dla Nowego dk 80lvl

Ciamajda
Wiadomość [#1]: 26.08.2010 o 23:45

Konto skasowane

Witam jako ze jestem nowy w Wowie nie mam nikogo Kto by mi tu doradzil co i jak... niestety postanowilem sie zarejestrowac i zapytac smiley.gif

Czytalem Poradnik o Dk i nie rozumiem zbytnio wszystkiego dlatego chcial bym uzyskac od ludzi odpowiedzi i podczas tego zaczynac rozumiec oco chodzi i dlaczego tak a nie inaczej smiley.gif

Mianowicie Gram Postacia Dk Wbilem 80lvl i jestem Szczesliwy ze doszedlem do tego lvl smiley.gif przynajmniej tyle dobra ale wiem ze teraz dopiero sie zrobily
schodzy i dlatego chce zadac kilka pytan bo czytalem a nie bardzo wiem co wybrac bo nie rozumiem co do czego...

Wiec zaczynam smiley.gif

1. Prosze o Dobry Build Pve Unholy ( Czytam sporo i nie wiem co wybrac ) pod set nizej wymieniony i jaka rotacje wybrac bo ich tez sporo (zaczne grac to sie naucze ale musze jakos to zrozumiec )

1a. Kupuje set podstawowy 232 w Turnamencie dla dk do Pve ( DPS ) i co do niego dokupic za Emblematy z Heroikow bo wiem ze za to sie kupuje

jakie Trinkiety paski buty itp.... czy patrzec na str hit crit czymoze cos jeszcze ?

2. Build PvP na Areny i by dawac rade na Duelach pod set 251/// potem 277 / jaki mozna zakupic w Dalaran smiley.gif

3. jaki Hit Cap jest Dla Dk Unholy Prawidlowy by wiecej w Hit reating nie pchac punktow

2. Co wazne u Dk str agi sta int ?? lub moze cos innego ?? tez do wyzej wymienionych setow

3. gemy w set pvp Str i spell penetration beda dobre ?? do stetu 251 ?

4. no i kiedy najlepiej odpalac strangulate , libchorn , anti magic sheal , mind freeze , icebound itp

5. jaki presents wybierac na pvp i pve

wrazie bede pytal jeszcze ale to juz moze powstanien jakas dyskusja i dojdzie cos... prosze o szczere odp.... sporo czytalema le mi sie wszystko miesza a chce grac dobrze a nie by grac ^^

Nolaan
Wiadomość [#2]: 27.08.2010 o 02:37

Konto skasowane

Już nie chce pisać że na te wszystkie pytania padały już odpowiedzi na tym forum ale co tam...

Jeżeli chcesz grać dobrze to przeczytaj jeszcze raz lub pięć poradnik który jest na tym forum, wszystko odnośnie pve jest tam napisane dość wyraźnie.

Co do pytań pvp to build znajdziesz tu www.arenajunkies.com ogólnie jest to unholy/forst, poszczególne buildy różnią się pojedynczymi talentami.
Gemy PvP - spell pen do 130 - potem resztę w siłę lub siłę/cirt jeżeli nie lubisz niewykorzystanych bonusów.
W PvP teraz graja wszyscy w Unholy presence w PvE - Blood.
Skile PvP -
Lichborn - kiedy chcesz przerwać lub nie dopuścić do feara, kiedy nie chcesz być zsheepowany, kiedy nie chcesz być zsapowany, kiedy chcesz się podleczyć DC.
Anti-Magic Shell - kiedy nie chcesz być zfearowany/zshepowany/zhexowany/zcyklonowany/zhojowany/zrootowany - po porostu wtedy kiedy nie chcesz żeby działały na Ciebie efekty magiczne.
Mind Freeze - Oczywiście kiedy chcesz przerwać castowanie jakiegoś czaru, najlepiej przerywać ważniejsze spelle takie jak fear, sheep czy heal i wiele innych zależnie od klasy.
Icebound Fortitude - kiedy chcesz uniknąć stuna lub zmniejszyć nuka na sobie.
Strangulate - Silence na 5 sec - wiele okazji do wykorzystania.

Co do PvP to pooglądaj filmiki Jigs'a które znajdziesz na forum www.arenajunkies.com i zobaczysz jak się powinno grać DK.

Pisałem to dość późno i możliwe że coś przeoczyłem czy pomyliłem ale mam nadzieje że pomogłem.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
Ciamajda
Wiadomość [#3]: 27.08.2010 o 02:47

Konto skasowane

dziekuje za dop smiley.gif na 100% bede czytac ten poradnik az zrozumiem to jak naj lepiej smiley.gif

ale tak prosze o odp ludzi zawsze cos sie dowiem smiley.gif

no tez z Tym Hit capem chcial bym sie dowiedziec bo mam 293 a crita 31.40

expertise mam 15

i chcial bym to ustabilizowac tez smiley.gif

jutro Twoja odp tez przeczytam jeszcze raz bo juz prawie spie ;P

i rozumiem by gemy wszystkie spella pene daly 130 lacznie i dalej dac w sile ... to jak rozumiem najpierw wbijac spelle ? a potem sile moze juz tez juz mieszam ale jak pisalem 3 w nocy :P

[Edycja Ciamajda - 27.08.2010 o 02:49]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :