Dziś jest: Niedziela, 16 czerwca 2019, godzina 06:46
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: No problemów parę

kenzy1
Wiadomość [#1]: 20.08.2010 o 20:47

Konto skasowane

Witam wszystkich.
Otóż niedawno "okopałem" płytkę ze starcraftem, gra oczywiście od kuzyna "nie pytajcie czy orginalna" mam do niego virtual cracka gra działa.
Jednak przeglądając fora zobaczyłem nie małą ilość modów do tej gry "ślinka" pociekła i zaczęło się ściąganie. "starcraft unable to read file. maybe you dont have cd on tour computer..." crack jest ale nie mogę zainstalować modów.
No to pomyślałem że pogram chociaż przez neta... No i error muszę mieć patha, ściągnołem i crack nie działa. Szukałem cracka do tej wersji ale nie ma... Da się coś z tym zrobić mistrzowie ??

[Edycja kenzy1 - 20.08.2010 o 20:47]

Garn
Wiadomość [#2]: 20.08.2010 o 21:06

Konto skasowane

Kupić oryginalną grę sad.gif Nie jest teraz key taki drogi...

Albo poszukać lepszego pirata... Ale ja polecam kupić oryginała. Naprawdę warto smiley.gif Nawet nie musisz kupować pudełka, wystarczy kupić keya i ściągnąć z Battle.net, wszystko działa super i możesz grać w multi.

BTW. to uważaj bo tera rzucą się "praworządni" co nigdy nie przekraczają podwójnej ciągłej i będzie koniec tematu smiley.gif

[Edycja Garn - 20.08.2010 o 21:08]

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
BlekDef
Wiadomość [#3]: 20.08.2010 o 23:25

Konto skasowane

Ja (wulg.)ę, crack do SC? To tak, jakby crackować, nie wiem, sapera? Nie dość, że gra chodzi bez problemu na "kopii zapasowej", czy obrazie płyty, to przecież sam Blizzard w jednym z patchu umieścił możliwość grania bez płyty O_o No chyba, że o SC2 chodzi.

Pomijając fakt, że CDkey do SC to 10-20zł. Poza tym większość tych modów wymaga odpowiedniego patcha, by ruszyła. Poczytaj readme, na jakim patchu był robiony dany mod.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
kenzy1
Wiadomość [#4]: 21.08.2010 o 16:55

Konto skasowane

No dzięki kupię jednak key'a "Do usunięcia"

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :